Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • W roli głównej - Wojciech Mann N

  Niezależnie od tego czy prowadzi audycję radiową czy jest siostrą Kopciuszka w „Shreku”, nie da się go pomylić z nikim innym, a jego popularność trwa już od ponad pół wieku. Jedna z najważniejszych postaci polskiego radia i telewizji - Wojciech Mann. Od pięciu dekad związany z Programem Trzecim Polskiego Radia. Znany m.in. z występów w duecie z Krzysztofem Materną w programach "MdM, czyli Mann do Materny, Materna do Manna" i "Za chwilę dalszy ciąg programu", ale też autorskich projektów takich jak "Studio pana Manna". Widzowie pamiętają go przede wszystkim z „Szansy na sukces”, którą prowadził przez prawie dwie dekady! Dziś ma 71 lat i nie zamierza zwalniać. Pod koniec zeszłego roku wydał książkę o swoim ojcu, artyście – Kazimierzu Mannie. A jakim sam jest ojcem i mężem? Czy dobrze wykorzystał swoją szansę na sukces, o czym marzy, czego by już nie zrobił, co myśli o dzisiejszych czasach?
 • Wielki casting Food Network

  Food Network wybiera prowadzącego do programu inspirowanego amerykańskim hitem „Człowiek kontra jedzenie”! Aż dwudziestu jeden śmiałków zmierzyło się z niezwykłymi wyzwaniami jedzeniowymi na ringu w Hali Gwardii w Warszawie! Ich wyczyny oceniło jury z Darią Ładochą na czele, a całość show poprowadził Tomasz Jakubiak. Pięćdziesiąt pierogów, góra wegańskich burgerów, 150-centymetrowa kanapka z matiasem, a może 2,5-kilogramowa beza? Jak poradzili sobie z tymi wyzwaniami? Kto z nich zaskoczył jury? Na widzów czekają hardcorowe potrawy, nieustraszeni uczestnicy i dużo humoru!
 • 99 godzin 2

  BMW serii 7 E38 posłuży ekipie z poczuciem humoru jako baza do budowy limuzyny dla ministra obrony San Escobar - gangsterska "siódemka" ma przeobrazić się w... pojazd gąsienicowy. Warunkiem zaliczenia zadania jest przygotowanie auta w taki sposób, by normalnie skręcało i hamowało - konstruktorzy będą musieli opracować plan modyfikacji napędu, zdobyć potrzebne materiały i połączyć wszystko za pomocą tysiąca śrub i około dwóch tysięcy nakrętek.
 • Dzień Dobry TVN

 • Efekt Domina 6

  Dominika Kulczyk dociera do Ghany, w której życie tych najmłodszych kosztuje kilkadziesiąt dolarów. Problem niewolnictwa we współczesnym świecie ma różne oblicza i jest nadal aktualny. Dotyka dziś ponad 40 milionów ludzi na Ziemi, w tym 10 milionów dzieci. Dominika Kulczyk poprzez osobiste zaangażowanie realizuje programy pomocowe na całym świecie, w szóstej serii autorskiego cyklu dokumentalnego „Efekt Domina” dociera do potrzebujących w Afryce, Azji i Ameryce Południowej. Na miejscu pomaga rozwiązywać problemy lokalnych społeczności, troszczy się o lepsze dzieciństwo, zapewnia dostęp do edukacji i opieki medycznej, ale przede wszystkim upomina się o wolność. W premierowym odcinku prowadząca dociera nad jezioro Wolta w Ghanie, gdzie uczestniczy w akcjach ratowania dzieci żyjących w niewoli i pracujących przy połowie ryb. Niektóre z nich są zmuszane do pracy, gdy mają zaledwie 4 lata. Prawie wszystkie pracują po kilkanaście godzin dziennie i są surowo karane za każde nieposłuszeństwo. Wsparcie przekazane przez Kulczyk Foundation oznacza dla PACODEP – miejscowej organizacji pozarządowej walczącej z niewolnictwem – więcej uratowanych dzieci oraz lepszą opiekę nad tymi, które udaje się uwolnić. W prowadzonej przez nich „Wiosce Życia” najmłodsi znajdują bezpieczny dom i szkołę. Odzyskują dzieciństwo i otrzymują szansę na lepszą przyszłość. George Achibra Senior, założyciel PACODEP i emerytowany nauczyciel, jak też George Achibra Junior, jego syn, wspólnie walczą o wolność najsłabszych. Dzięki osobistemu zaangażowaniu Dominiki Kulczyk oraz partnerstwu Kulczyk Foundation udało im się uratować do tej pory ponad 20 dzieci-niewolników pracujących na jeziorze Wolta.
 • Co nas truje 3 N

  Rocznie Polacy zużywają 650 tysięcy ton plastikowych opakowań. Produkty z plastiku są obecne wszędzie. Butelki po napojach, opakowania do żywności, torby na zakupy, sztućce, talerze, słomki, kubki, butelki dla dzieci, zabawki... korzystamy z nich niemal codziennie. Plastik jest trwały, lekki i uniwersalny. Można z niego uformować dowolne opakowanie. Okazuje się jednak, że plastik może zawierać groźną dla zdrowia substancję chemiczną: bisfenol. Bisfenol A, zwany w skrócie BPA, jest bardzo kontrowersyjnym związkiem chemicznym, który może wpływać negatywnie na organizm. Uwalnia się z plastikowych przedmiotów, kiedy myjemy je w zmywarce lub podgrzewamy w mikrofali. Okazuje się, że wielu z nas nie miało o tym pojęcia. W kolejnym odcinku „Co nas truje" Kasia Bosacka i jej specjaliści odwiedzą rodzinę, która postanowiła pozbyć się plastiku ze swojego domu. Sprawdzą, czy te zmiany miały konkretny wpływ na ich zdrowie. Kasia pojedzie do fabryki plastiku dociekając, czy we wszystkich opakowaniach jest bisfenol, a także do sortowni śmieci, aby na własne oczy zobaczyć jakie ilości plastiku codziennie wyrzucamy. Wraz z wybitnymi specjalistami przeprowadzi badania, w jednej z klinik niepłodności w Gdańsku, żeby sprawdzić jak plastyfikatory, które przenikają do organizmu z jedzenia, wpływają na płodność u mężczyzn i jakość nasienia. Kasia uda się z wizytą do specjalistów, którzy pokażą nam, jakie błędy jedzeniowe popełniamy wrzucając np. ryż w torebkach do gorącej wody. Do studia zaprosi ekspertów, którzy prowadzą badania nad szkodliwością bisfenolu i innych plastyfikatorów, aby udowodnić, że żaden plastik nie jest do końca bezpieczny.
 • Kto tu mieszka?

  Piątka bohaterów w różnym wieku, różnych zawodów. Fotografka, menadżer, technik teatralny, przedsiębiorca i współwłaścicielka cukierni. Nic tu nie jest oczywiste. Pojawiają się ciągle nowe podpowiedzi. A może to nie są podpowiedzi tylko dezinformacje? Czy ciasteczka w jednym z mieszkań mają coś wspólnego z cukiernią? Czy właścicielem wspaniałego loftu jest kobieta czy mężczyzna? Gdzie może mieszkać najmłodsza uczestniczka odcinka i ile ma lat? Wygląda na nastolatkę. A jak jest naprawdę? Która strategia da najwięcej trafień przy obstawianiu właścicieli mieszkań? W tym odcinku prawda zaskoczy uczestników i widzów. Czy będzie pięć trafnych odpowiedzi?
 • Komeda

  Pierwszy polski kompozytor, który w Hollywood zyskał status gwiazdy. Nominowany do Złotego Globu, skomponował muzykę do sześćdziesięciu pięciu filmów. Wszystko przerwała nagła śmierć w wieku trzydziestu ośmiu lat. Krzysztof Komeda, pionier jazzu nowoczesnego w Polsce i Skandynawii, pierwszy polski jazzman który zyskał międzynarodową renomę. Film dokumentalny „Komeda” to opowieść o ambitnym, niezwykle zdolnym artyście, któremu wróżono wielką karierę. O kompozytorze opowiadają ludzie z nim współpracujący, będący również jego przyjaciółmi. Między innymi Roman Polański, Michał Urbaniak i Tomasz Stańko.
 • Druga szansa 4

  Monika powoli wraca do świata – ma więcej energii, a na jej twarzy częściej widać uśmiech, choć wciąż nie jest jej łatwo żyć bez Marcina. Mimo to daje się namówić Borysowi na wieczorne wyjście do restauracji, a także dzięki namowom Oli postanawia odrzucić swoje obawy wobec Piotra i zaangażować się w organizację imprezy charytatywnej na rzecz Bazy. Zaprasza do pomocy zaprzyjaźnione gwiazdy m.in. Justynę oraz Sarę. Wsparcie medialne dla eventu Boreckiej obiecuje Adam, który jest szefem stacji Aktywna TV. Zeit naciska na „audiencję” u Prezesa, któremu planuje zrobić potężną awanturę, za odbicie mu Starczyńskiej. Ich spotkanie nieoczekiwanie kończy się jednak porozumieniem i męską rozmową na temat kobiet oraz biznesu. Następnego dnia Zeit budzi się na wsi w domu swojego brata… Jak tam się znalazł ? Skacowanego Zeita, Darek zagania do roboty fizycznej i namawia by brat poszedł wieczorem na spotkanie z dawnymi kolegami z liceum. Ksawery przegląda podręczniki ojca i poważnie rozważa studia medyczne, co dziwi i irytuje Justynę. Czy Monika i Michał, dziadek Ksawerego również będą uważać, że Ksawery popełnia błąd rezygnując z muzyki? Monika prosi o pomoc i radę Artura, który jako lekarz i przyjaciel Marcina może być w tym trudnym czasie wsparciem dla Ksawerego. Artur, początkowo niechętny tego rodzaju działaniom, w końcu godzi się na prośbę Moniki. Niedługo okaże się, że ma wobec Ksawerego swój własny, podstępny plan… Zeit idzie na klasowy zjazd. Robi tam furorę, okazuje się, że wszyscy go dobrze pamiętają i lubią. Wygłupia się, pije, tańczy a w końcu natyka się na swoją miłość z licealnych czasów. – Kaśkę ( w tej roli Małgorzata Różczka). Czy los będzie chciał im dać drugą szansę? Impreza charytatywna która wspierała Monika okazuje się początkowo sukcesem, jednak następnego dnia plotkarskie portale znajdują informacje, które w bardzo złym świetle stawiają Bazę i jej szefa Piotra…Czyżby Monika zaufała oszustowi?
 • Na Wspólnej Omnibus 17

 • Co za tydzień

 • Lekarze

  Alicja Szymańska zostaje przyjęta do pracy w toruńskim miejskim szpitalu Copernicus, ale o miejsce na stażu specjalizacyjnym z transplantologii będzie musiała rywalizować z chirurgiem Danielem Ordą. Pierwsze dni są dla niej stosunkowo udane – przeprowadza dwie operacje zakończone sukcesem i uczestniczy w trzeciej. Udaje jej się znaleźć lokum – wynajmuje pokój od Sylwii Matysik. Alicja nie czuje się jeszcze na siłach, aby skonfrontować się z Krzysztofem. Prosi go tylko o przesłanie jej rzeczy z Warszawy do Torunia, co ten czyni. O względy Alicji walczy chirurg Maks Keller. Dziewczyna budzi też zainteresowanie ginekologa położnika Piotra Wanata. Czy koledzy staną się rywalami?
 • Pomoc drogowa 24h 2

  Wiesiek i Kaśka dostaną nietypowe zlecenie: przetransportować ważący prawie półtorej tony pień. Podczas załadowywania go na naczepę będą musieli ominąć linię wysokiego napięcia. Ryszard i Marek wyruszą po Volkswagena Polo, który prawie wpadł do rzeki - auto tkwi w zaroślach, a jego wydobycie utrudnią gałęzie i kłody. Ekipa ze Starogardu Gdańskiego pojedzie odholować ciężarówkę stojącą na pasie awaryjnym autostrady - niezbędne okaże się wejście pod 25-tonowy zestaw i odkręcenie wału, żeby nie zatrzeć skrzyni biegów.
 • Megatransporty 6

  Ekipa transportująca elementy dźwigu z Węgier do Niemiec będzie kontynuowała trasę po terenie Austrii, tym razem w ciągu dnia. Nowo przybyła austriacka eskorta postara się im pomóc dotrzeć do granicy przed obowiązkową pauzą. Zespół wiozący zbiornik na mleko o pojemności 300 tysięcy litrów napotka kolejny problem w postaci przerwanej plandeki na wierzchu ładunku, która miała umożliwiać łatwy przejazd zestawu pod liniami wysokiego napięcia. Konwój z elementami suwnicy kontenerowej, jadący z Kluczborka do francuskiego portu w Lyonie, opuszczając jedno rondo, utknie na kolejnym - kierowca Robert będzie musiał wykazać się także umiejętnościami pilotażowymi.
 • Pani Gadżet 17

  „Pani Gadżet” to nowoczesny program dla wszystkich kobiet, zarówno tych robiących karierę w wielkim mieście, jak i tych, które dbają o domowe ognisko. Anna Nowak-Ibisz opowie gadżetach, które każda z nas powinna mieć w swoim domu, biurze lub torebce. Anna Nowak - Ibisz przetestuje każdy z nich na własnej skórze. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością podpowie kobietom, który z nich jest tylko piękną zabawką, a który po prostu trzeba mieć. Sprawdzimy więc, czy pieczenie chleba w domu jest rzeczywiście wygodne oraz czy można zmieścić wszystkie drobiazgi potrzebne do makijażu w jednym futerale. W kolejnych odcinkach prowadząca dowie się, czy istnieje sprzęt do fitnessu, który będzie ćwiczył za nas oraz jak można zrobić pyszne espresso w mini ekspresie ciśnieniowym. Anna Nowak – Ibisz wybada, którą z wielofunkcyjnych suszarek warto kupić oraz jak działają najnowsze zabawki technologiczne sprzedawane z konsolami do gier. Dzięki programowi życie każdej kobiety stanie się prostsze, a nowoczesne gadżety sprawią, że będzie miała więcej czasu dla siebie.
 • wieczór
 • Big Brother Tydzień

  Program podsumowujący najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia w Domu Wielkiego Brata. Od wyniku zeszłotygodniowych eliminacji, przez zadanie tygodniowe, aż po kolejne nominacje. Big Brother Tydzień podsumuje wszystko, co najciekawsze i warte uwagi widza.
 • Fakty

 • Doradca smaku 8 - Żeberka miodowo-musztardowe

 • Pogoda

 • Uwaga!

 • Big Brother Arena

  Program na żywo prowadzony przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Gospodarze show porozmawiają z rodziną i przyjaciółmi nominowanych oraz połączą się na żywo z uczestnikami, a widzowie zadecydują kto z domowników bezpowrotnie opuści Dom Wielkiego Brata. Jedno jest pewne, w tym programie nie zabraknie emocji!
 • Przywiezione smaki

  "Koko & Roy" to opowieść o smakach i potrawach przywiezionych z Nowego Jorku. Para amerykanów przybywa do Warszawy aby założyć restaurację, w której będzie można spotkać się z oryginalną kuchnią Manhatanu, Williamsburga i Brooklynu. Małżeństwo prezentuje serwowane w kuchni potrawy i przybliża specyfikę nowojorskiego gotowania.
 • 99 godzin 2

  BMW serii 7 E38 posłuży ekipie z poczuciem humoru jako baza do budowy limuzyny dla ministra obrony San Escobar - gangsterska "siódemka" ma przeobrazić się w... pojazd gąsienicowy. Warunkiem zaliczenia zadania jest przygotowanie auta w taki sposób, by normalnie skręcało i hamowało - konstruktorzy będą musieli opracować plan modyfikacji napędu, zdobyć potrzebne materiały i połączyć wszystko za pomocą tysiąca śrub i około dwóch tysięcy nakrętek.
 • Doradca smaku 8 - Pstrąg z kremem estragonowym

 • Doradca smaku 8 - Tagine z bakłażanem i koprem włoskim

 • Kuba Wojewódzki 12

  Król TVN powraca w świetnej formie, z językiem ciętym jak brzytwa, garścią autorskich złotych myśli oraz sypiącymi się z rękawa dowcipami. Kogo tym razem zaprosi na swoją skórzaną kanapę? Zarówno wielcy artyści, kroczący majestatycznym krokiem po czerwonym dywanie, jak i aspirujący celebryci prężący się na ściankach marzą, by otrzymać zaproszenie do programu Kuby. To pewnego rodzaju wyznacznik statusu w show biznesie, „namaszczenie” na prawdziwą pierwszoligową gwiazdę. Szczęśliwcy, którym się to uda, stają do trudnej walki z kontrowersyjnym królem TVN. Mierzą się w bitwie na słowa, żarty, przytyki i cięte riposty. Kto znokautuje Kubę w tym sezonie, a kto padnie jak drzewo po wycince w Puszczy Białowieskiej? Przekonamy się w jesiennych odcinkach talk show.
 • TRWA

  Dzień Dobry TVN

 • Fakty

 • Pogoda

 • Uwaga!

 • Doradca smaku 8 - Smażone krewetki w sosie słodko-kwaśnym

 • Wyścig Tysiąca Mil

  Maria Esse jest młodą i utalentowaną dziennikarką. Podczas podróży w celu zebrania materiałów do nowego artykułu jej samochód ulega drobnej kolizji. Po długich poszukiwaniach warsztatu samochodowego na totalnym pustkowiu udaje jej się znaleźć mechanika. Jest nim Marco, młody chłopak, zapalony pasjonat starych samochodów. Dokonuje on naprawy auta Marii i nawiązuje z nią kontakt. Bohaterka początkowo nie wydaje się zainteresowana przystojnym młodzieńcem. Jest przy tym zajęta swoją pracą - właśnie otrzymała zlecenie na artykuł o słynnym włoskim wyścigu samochodowym - Mille Miglia. Okazuje się, że wyścig stanie się dla Marii i Marco okazją do zanurzenia się w swojej pasji. Młodzi ludzie nie są jednak jedynymi, u których budzi wiele emocji...
 • Doradca smaku 8 - Rillettes z łososiem

 • Doradca smaku 8 - Żeberka miodowo-musztardowe

 • Efekt Domina 6

  Dominika Kulczyk dociera do Ghany, w której życie tych najmłodszych kosztuje kilkadziesiąt dolarów. Problem niewolnictwa we współczesnym świecie ma różne oblicza i jest nadal aktualny. Dotyka dziś ponad 40 milionów ludzi na Ziemi, w tym 10 milionów dzieci. Dominika Kulczyk poprzez osobiste zaangażowanie realizuje programy pomocowe na całym świecie, w szóstej serii autorskiego cyklu dokumentalnego „Efekt Domina” dociera do potrzebujących w Afryce, Azji i Ameryce Południowej. Na miejscu pomaga rozwiązywać problemy lokalnych społeczności, troszczy się o lepsze dzieciństwo, zapewnia dostęp do edukacji i opieki medycznej, ale przede wszystkim upomina się o wolność. W premierowym odcinku prowadząca dociera nad jezioro Wolta w Ghanie, gdzie uczestniczy w akcjach ratowania dzieci żyjących w niewoli i pracujących przy połowie ryb. Niektóre z nich są zmuszane do pracy, gdy mają zaledwie 4 lata. Prawie wszystkie pracują po kilkanaście godzin dziennie i są surowo karane za każde nieposłuszeństwo. Wsparcie przekazane przez Kulczyk Foundation oznacza dla PACODEP – miejscowej organizacji pozarządowej walczącej z niewolnictwem – więcej uratowanych dzieci oraz lepszą opiekę nad tymi, które udaje się uwolnić. W prowadzonej przez nich „Wiosce Życia” najmłodsi znajdują bezpieczny dom i szkołę. Odzyskują dzieciństwo i otrzymują szansę na lepszą przyszłość. George Achibra Senior, założyciel PACODEP i emerytowany nauczyciel, jak też George Achibra Junior, jego syn, wspólnie walczą o wolność najsłabszych. Dzięki osobistemu zaangażowaniu Dominiki Kulczyk oraz partnerstwu Kulczyk Foundation udało im się uratować do tej pory ponad 20 dzieci-niewolników pracujących na jeziorze Wolta.
dalej