Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Czas zemsty, czas miłości

  Zé Maria, syn dyrektora finansowego potężnej firmy, poznaje Bię. Nie podejrzewa, że to córka portugalskiego bankiera, wroga jego rodziny. Tego samego dnia cała rodzina chłopaka umiera z rąk mordercy. Główny bohater cudem pozostaje przy życiu dzięki przypadkowej obecności Bii. Spędzają razem kilka dni i zakochują się w sobie szaleńczo. Żeby uciec przed mordercą swojej rodziny, Zé Maria z bólem w sercu wyrusza do Rio de Janeiro, pozostawiając swoją miłość w Brazylii. Oboje cierpią z powodu rozłąki. Z czasem tracą kontakt i każde z nich zaczyna życie od nowa. Po piętnastu latach Ze Maria wraca, aby pomścić śmierci rodziny. Jorde Monforte – to jego nowa tożsamość. Jest teraz bogatym właścicielem ziemskim. Bia natomiast obecnie działa na rzecz ochrony środowiska. Razem z ekipą demonstrantów walczy przeciwko emisji metanu wytwarzanego w gospodarstwie, nie wiedząc, że to jest farma Zé Maria. Przypadkowe spotkanie przywraca wspomnienia…
 • Rozmowy w toku

  „Nowe studio Rozmów w toku!”
 • Singielka

  Wystrojona Elka spotyka się z Tomaszem, który nie potrafi ukryć zdziwienia na jej widok. Czy to będzie ich pierwsza prawdziwa randka? Sława, Natalia i Genowefa postanawiają topić smutki w alkoholu. Ich rozważania na temat mężczyzn sprowadzają się do jednego – każdy facet jest taki sam. Następnego dnia Sława postanawia zabezpieczyć się na przyszłość – chce znaleźć pracę!
 • Dzień Dobry TVN

  Najnowsze informacje z kraju i ze świata, ciekawe rozmowy, intrygujące historie, gorące tematy, a do tego dużo humoru od samego rana – tak zaczyna się poranek z „Dzień Dobry TVN”, który każdego postawi na nogi. Moc pozytywnej energii i jeszcze więcej dobrych wibracji to przepis na udany dzień. Wiosną na antenie „Dzień Dobry TVN” pojawią się wyjątkowi goście o wielkim sercu, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i chęcią do działania wspierają innych oraz im pomagają. Dorota Wellman, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin, Piotr Kraśko, a także Magda Mołek i Marcin Meller przedstawią widzom niezwykłe historie zwykłych ludzi. Ich siła czy determinacja mogą być przykładem w dążeniu do celu, poszukiwaniu radości i szczęścia, nawet wtedy, kiedy los nam nie sprzyja. Poznamy nie tylko lekarzy ratujących ludzkie życie, naukowców, urzędników, działaczy społecznych, którzy w wyjątkowy sposób dbają o lokalną społeczność, ale także zwyczajnych-niezwyczajnych ludzi z nietuzinkowym hobby czy po prostu wielkim sercem. Wszystkich będzie łączyć jedno – swoim działaniem oraz zachowaniem wspierają i pomagają, nakręcając pozostałych na coś pozytywnego. Co miesiąc najbardziej optymistyczny gość programu, niezwykła osobowość, inspirująca postać otrzyma wyjątkowe wyróżnienie – statuetkę Pozytywki. Na wiosnę nie zabraknie ważnych, ciekawych, poruszających, kontrowersyjnych, a także zabawnych tematów. Będziemy rozmawiać o zdrowym żywieniu, ekologicznym i ekonomicznym stylu życia, zdradzimy przepisy na proste i szybkie dania. Zajrzymy za kulisy najważniejszych wydarzeń kulturalnych, porozmawiamy z gwiazdami, uchylimy rąbka tajemnicy ich życia zawodowego oraz prywatnego. Będziemy śledzić nowinki i trendy modowe, sprawdzimy jak mieszkają Polacy, doradzając, w jaki sposób upiększyć swoje mieszkanie. Wspaniałe koncerty, akcje specjalne i wiele, wiele więcej! Nowy sezon czas zacząć!
 • TRWA

  Szpital

  Doktor Anna Nowicka zajmuje się rocznym chłopczykiem, który zadławił się fragmentem zabawki. Pierwszej pomocy udzieliła dziecku jego siedmioletnia siostra. Kiedy chłopiec się dusił, ojciec zdradzał żonę z nianią. Mężczyzna chce zerwać z nią kontakt, lecz ta postanawia wyjawić wszystkim prawdę. Pacjentką doktora Piotra Wójtowicza jest kobieta, która aby szybko schudnąć, robiła sobie lewatywy z kawy. Jej rodzina nie ma pojęcia, że jest ona zakochana w ojcu narzeczonego córki. Kiedy mężczyzna pojawia się w szpitalu, sześćdziesięciolatka postanawia odejść od męża.
 • Na Wspólnej 16

  Joachim zabije Cząbra? Tomek ma gotowy artykuł o Cząbrze. Igor uświadamia bratu, że jeden świadek to stanowczo za mało – poza tym sam Cząber musi ustosunkować się do zarzutów. Radzi, by Anastazja włączyła się do sprawy. Tomek wie, że to niemożliwe. Tymczasem przed biurem Cząbra czai się Joachim. Brat Anastazji ma pistolet i nie zna litości! Michał osaczany przez Mariolę! Mariola nachalnie namawia Michała, żeby odwiedził ją w domu. Brzozowski reaguje nerwowo – oświadcza, ze jest wolnym człowiekiem i sam zdecyduje co zrobi! Kobieta nie odpuszcza – wiedząc, że Michał niebawem zapomni nieprzyjemną rozmowę – ponawia próbę. I tym razem zwabia go do siebie. Matka Ewy ma plan doskonały! Mama Ewy widzi Ostrowskiego rozmawiającego z Kolendą. Ostrzega córkę – według niej atrakcyjna pani dyrektor jest ogromnym zagrożeniem dla jej związku! A to nie koniec jej planu - wmawia Ostrowskiemu, że Ewa marzy o małżeństwie z nim!
 • Iron Majdan

  Tarutao to jedna z najdzikszych wysp w cieśninie Malakka. W całości porośnięta jest lasem deszczowym, stanowiącym ścisły rezerwat, praktycznie niedostępny dla turystów. Dla Iron Majdan miał to być poligon doświadczalny sprawdzający ich umiejętności przetrwania w dżungli. Gdyby wiedzieli jakie zadanie przygotowała tym razem dla nich produkcja, pewnie przed wyjazdem, Majdanowie ochoczo zabraliby się do lektury „Robinsona Cruzoe” lub zafundowaliby sobie seans „Cast away - poza światem”. Jednak Małgosia i Radek czuli się trochę jak na orientalnych wakacjach. Poproszeni o przysługę dla lokalnej społeczności, Majdanowie wylądowali na ślicznej, bezludnej wysepce w archipelagu Tarutao. Nieoczekiwanie okazało się, że przez swoje niedopatrzenie nie mają jak wrócić…. Trudna przeprawa na drugi brzeg wyspy, długie godziny spędzone na budowaniu własnymi rękami szałasu, w którym mieli spędzić noc, a następnie zrujnowanie ich wysiłku przez przypływ i perspektywa spędzenia nocy pod gołym niebem - wszystko to było ponad ich siły. Pełna rezygnacji postawa Radka, dotąd zawsze, niezmiennie motywującego swoją drugą połówkę do wykonania każdego zadania, była dowodem na to, że Majdanowie dotarli do granic wytrzymałości. A to był dopiero początek! Po nieprzespanej nocy musieli wymyślić sposób na wydostanie się z wyspy… Ocean, las deszczowy, warany, małpy, pytony i brak pomocy znikąd - to wystarczające powody by powiedzieć dość... a jednak. To czego dokonali Majdanowie, przeszło najśmielsze oczekiwania producentów wyprawy, a lokalnych rangerów utwierdziło w przekonaniu, że mają do czynienia z szaleńcami.
 • Szkoła

  Marcin Knapik, w którym zakochana jest jego najlepsza przyjaciółka Ania Miśkiewicz z licealnej 2c, stara się zniechęcić dziewczynę do siebie. Jest dla niej niemiły i zaczyna ubierać się w niechlujny sposób. Licealistka jest załamana przyczyną zmiany zachowania chłopaka i zrywa z nim kontakty. Marcin, widząc ją z innym mężczyzną, dostaje ataku zazdrości. Gimnazjalistka Kinga Dąbrowska, pod pozorem przyjaźni, lubi wykorzystywać i znęcać się nad koleżankami. Na swoją kolejną ofiarę wybiera Zuzię Banaś. Dzięki nowej znajomości nastolatka poznaje chłopaka, w którym od dawna się podkochuje. Kinga manipuluje gimnazjalistką, przez co ta zrywa długoletnią przyjaźń z Anitą i Sebastianem.
 • Droga do miłości

  Głównym bohaterem telenoweli jest przystojny Rocco, który właśnie wziął ślub z piękną Lupe. Wesele zostaje jednak przerwane przykrą wiadomością. Siostra pana młodego, Gina, informuje go, że ich ojciec w ciężkim stanie trafił do szpitala. Rocco nie widział się z nim od wielu lat po tym, jak dowiedział się o jego podwójnym życiu. Decyduje się jednak pojechać z Meksyku do Buenos Aires. Podróż staje się okazją do wspomnień. Rocco przypomina sobie swoją wielką miłość, Malenę Mendelez, siostrzenicę Lili, która była kochanką jego ojca. Malena tymczasem mieszka w Buenos Aires. Wyszła za mąż za Fernando, mężczyzna jednak odszedł od niej, pozostawiając na jej głowie opiekę nad ich synem, Thomasem. W szpitalu dochodzi do przypadkowego spotkania Rocco i Maleny. Oboje odkrywają, że łączące ich uczucie nie wygasło. Splątane losy, przeszłość, która kładzie się cieniem na obecnym życiu, ludzkie dramaty i namiętności. Aby powrócić do siebie, Rocco i Malena będą musieli pokonać wiele przeszkód. Czy ich uczucie przetrwa te wszystkie próby?
 • Serwis pogodowy – Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy – Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.
 • Pani Gadżet 15

  Niektórzy lubią rozpieszczać siebie, niektórzy wolą rozpieszczać swoje zwierzęta. Dla obu grup Pani Gadżet znalazła coś ciekawego! Jeśli wolicie kupować prezenty czworonogom, spodoba Wam się legowisko z trzema funkcjami, smycz bez trzymania (może bardziej dla Was…) i śmieszne przebranie dla psa. Zabawę zapewni wskaźnik laserowy – myszka. Jeśli wolicie robić przyjemność sobie, pomyślcie o zakupie szczotki do włosów z jonizacją albo o lusterku, które pozwoli na umalowanie się w świetle dziennym… nawet gdy go zabraknie! Dla miłośników kuchni będą noże z wbudowaną ostrzałką, sprytny tłuczek do ziemniaków i „samoprzylepna” podkładka pod gorące naczynia. A jeśli gubicie się w ciemnościach… co powiecie na lampkę do papieru toaletowego? Bo Ania Nowak-Ibisz i taką znalazła. Zobaczcie ją koniecznie w czwartek o 22:25!
 • Czas zemsty, czas miłości

  Zé Maria, syn dyrektora finansowego potężnej firmy, poznaje Bię. Nie podejrzewa, że to córka portugalskiego bankiera, wroga jego rodziny. Tego samego dnia cała rodzina chłopaka umiera z rąk mordercy. Główny bohater cudem pozostaje przy życiu dzięki przypadkowej obecności Bii. Spędzają razem kilka dni i zakochują się w sobie szaleńczo. Żeby uciec przed mordercą swojej rodziny, Zé Maria z bólem w sercu wyrusza do Rio de Janeiro, pozostawiając swoją miłość w Brazylii. Oboje cierpią z powodu rozłąki. Z czasem tracą kontakt i każde z nich zaczyna życie od nowa. Po piętnastu latach Ze Maria wraca, aby pomścić śmierci rodziny. Jorde Monforte – to jego nowa tożsamość. Jest teraz bogatym właścicielem ziemskim. Bia natomiast obecnie działa na rzecz ochrony środowiska. Razem z ekipą demonstrantów walczy przeciwko emisji metanu wytwarzanego w gospodarstwie, nie wiedząc, że to jest farma Zé Maria. Przypadkowe spotkanie przywraca wspomnienia…
 • Szkoła

  Piotrek Ciechański z gimnazjalnej 2c jest przekonany, że jego brat posiada preparat energetyczny dla sportowców. W celu uzyskania lepszych ocen z WF-u wykrada Olafowi tabletki. Jeden z kolegów Piotrka zażywa substancję i w ciężkim stanie trafia do szpitala. Nastolatkowie nie wiedzą, że w rzeczywistości były to dopalacze. Luiza Ciechowicz z 3a nie radzi sobie z nowo narodzonym dzieckiem. Jej chłopak nie rozumie, dlaczego dziewczyna nie chce opiekować się córeczką. Licealistka nie chce przyznać, że nie potrafi pokochać swojego dziecka. Barbara Gruszka jest przekonana, że nastolatka potrzebuje pomocy.
 • Ukryta prawda

  Julia (27), skromna nauczycielka, jest żoną Mariusza (31), który prowadził z matką Aliną (55) i siostrą Iwoną (28) świetnie prosperującą agencję marketingową . Małżeństwo ma czteroletnią córeczkę Ninkę. Mariusz od kilku miesięcy leży w śpiączce w prywatnej klinice, gdzie trafił po wypadku samochodowym. Julia każdą wolną chwilę spędza przy mężu – mówi do niego, czyta mu, przejmuje od pielęgniarek czynności pielęgnacyjne. W międzyczasie musi znosić złośliwości teściowej, która nigdy jej nie lubiła. Przy łóżku męża Julia natyka się czasem na kuzynkę Mariusza Klaudię (28). Julia lubi się też z pielęgniarzem Jurkiem (33), który wyraźnie ją adoruje, kobieta nie chce się jednak w nic angażować, czeka, aż jej mąż się obudzi. Jednocześnie Julia musi borykać się z problemami finansowymi, bo choć firma męża świetnie prosperuje, mężczyzna nigdy nie upoważnił jej do swoich kont. Gdy Alina dowiaduje się o amorach Jurka, zarzuca Julii nielojalność i zaczyna utrudniać jej życie: chce, by wyprowadziła się z mieszkania, które formalnie należy do niej, mówi też o chęci przejęcia opieki nad Ninką. Gdy zdenerwowana Julia jedzie do teściowej, by zrobić jej awanturę, dowiaduje się prawdy o swoim mężu.
 • wieczór
 • Szpital

  Pacjentem doktora Michała Morawskiego jest sześćdziesięciolatek. O pomoc w odzyskaniu dzieci prosi go zięć, który po śmierci żony popadł w alkoholizm. Starsza córka ma do mężczyzny ogromny żal, a młodszy syn chce lepiej poznać swojego tatę. Pacjent bardzo się denerwuje, przez co jego stan dramatycznie się pogarsza. Trener piłki nożnej przyprowadza do szpitala zawodnika, którego na oddział przyjmuje dr Robert Szewczyk. Piłkarz nadużywa alkoholu i napojów energetycznych. Namawia go do tego kolega, który chce być jego menadżerem. Dziewczyna pacjenta zrywa z nim, kiedy widzi jak ten podrywa fanki. Niespodziewanie w szpitalu dochodzi do wypadku.
 • Fakty

  „Fakty” to w 2017 roku najchętniej wybierany przez Polaków program informacyjny. Codziennie punktualnie o godzinie 19:00 Anita Werner, Justyna Pochanke, Grzegorz Kajdanowicz oraz Piotr Marciniak przedstawiają rzetelne i najważniejsze informacje z kraju oraz ze świata. Relacje z sejmu, istotne reformy, sprawy zdrowotne, wydarzenia międzynarodowe oraz wszystko to, co warte jest uwagi i wpływa na życie każdego z nas – tak w skrócie można podsumować tematy, którymi na co dzień zajmują się reporterzy „Faktów”. Każdy z emitowanych w programie materiałów przygotowywany jest przez zespół doświadczonych i rzetelnych dziennikarzy. Katarzyna Kolenda-Zaleska, Marek Nowicki, Jakub Sobieniowski czy Krzysztof Skórzyński są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Sprawom międzynarodowym, przyglądają się m.in. Marcin Wrona, Andrzej Zaucha oraz Maciej Woroch. Z kolei Marzanna Zielińska, Renata Kijowska i Jan Błaszkowski dostarczają widzom informacje o tym, co dzieje się w innych miastach Polski. Cennym uzupełnieniem „Faktów” są „Fakty po Faktach”. Różnorodne opinie polityków ze wszystkich stron sceny politycznej, ekspertów czy autorytetów stanowią doskonałe uzupełnienie najistotniejszych wydarzeń danego dnia.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  „Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które wstrząsnęły opinią publiczną, obnażając m.in. problemy w służbie zdrowia, agresję w szkołach czy karalne zaniedbywanie zwierząt. Kiedy trzeba dotrzeć do prawdy, ci dziennikarze nie boją się konfrontacji. Ale „Uwaga!” to nie tylko głośne i bulwersujące widzów reportaże. To również historie zwykłych ludzi, wsparcie dla podopiecznych fundacji TVN „Nie jesteś sam” oraz „Kulisy sławy” znanych osób. Rzetelność, bezkompromisowość oraz zaangażowanie reporterów są doceniane nie tylko przez widzów. Program ma na swoim koncie liczne nagrody, do których w 2017 roku dołączyło specjalne wyróżnienie na Festiwalu Sztuki Faktu. Zespół „Uwagi!” został doceniony „za jakość, nowatorskie rozwiązania, dociekliwość, nieustępliwość dziennikarską oraz wrażliwość społeczną we wszystkich zgłoszonych w konkursie reportażach”.
 • Na Wspólnej 16

  Anastazja w końcu mówi, co zrobił jej Cząber – Tomek pragnie zemsty! Anastazja w końcu wyrzuca z siebie, co zrobił jej Cząber! Tomek jest zszokowany. I absolutnie pewny, że musi ukarać zwyrodnialca. Jego artykuł musi się ukazać. Tylko w tym musi mu pomóc Beata. Czy była kochanka Tomka się na to zdecyduje? Udręczony Staś wciąż skrywa prawdę Robert odprowadza syna do Olgi. Mówi o swoich podejrzeniach, że w szkole ktoś znęca się nad Stasiem. Ich rozmowę podsłuchuje Andrzej – partner Olgi. Mężczyzna kupuje chłopcu wymarzoną hulajnogę. Ale Staś się nie cieszy - zalękniony chowa się za mamą. Ostrowski w potrzasku! Dyrektor Kolenda oznajmia Ostrowskiemu, że umówiła spotkanie w ministerstwie. Chce, żeby ordynator osobiście przekonał komisję, że ich placówka zasługuje na dotacje. Arek nie może odmówić. Zaraz potem – tuż przed swoją operacją - mama Ewy wymusza na Ostrowskim obietnicę, że ożeni się z jej córką! Co zrobi ordynator?
 • 19 +

  Lucy ciężko znosi swoją relację z Arkiem, który jest na nią obrażony. Chłopak chce widywać się z Kubusiem, ale nie może zapanować nad nerwami. Janek przekonuje kolegę, aby nie obwiniał o wszystko żony. Chcąc pomóc przyjacielowi, kontaktuje się z Melą. Wyjaśnia dziewczynie, że nie zamierza podrywać jej na siłę, ale chce, aby wspólnie wsparli młode małżeństwo. Melanii jest przykro, że Janek przestał o nią zabiegać. Sara jest szczęśliwa z powodu kłótni Krzyśka z matką. Rodzice wciąż próbują przekonać syna, żeby przejrzał na oczy i zerwał z fałszywą dziewczyną. Kiedy chłopak odmawia, decydują się przestać go utrzymywać. Krzysiek oddaje im karty kredytowe, samochód i wyprowadza się z domu. Razem z Sarą zostaje bez pieniędzy i mieszkania.
 • Uwaga! Pirat 19

  Jedni chwalą się, że "mają czym przycisnąć", inni tłumaczą roztargnieniem, wykręcają pilnymi sprawami lub... próbują udobruchać funkcjonariuszy zaproszeniem na kawę! Na nic się to jednak zdaje, albowiem taryfikator jest bezlitosny, a dowód z wideorejestratora wystarczająco przekonujący... Dziewiętnasta seria programu to kolejny zbiór policyjnych interwencji z całej Polski - wraz z wybranymi załogami nieoznakowanych radiowozów przyglądamy się drogowej rzeczywistości naszego kraju.
 • Sekrety lekarzy 4

  Wzruszające spotkania, łzy radości oraz kolejne nadzieje na wyleczenie skomplikowanych i wstydliwych przypadłości. Czas rozpocząć czwartą serię „Sekretów Lekarzy“ pełną prawdziwych emocji ludzi, którzy znaleźli w sobie odwagę, aby obnażyć się i opowiedzieć o swoich skrywanych kompleksach w nadziei na odmianę dotychczasowego życia. Kluski, ziemniaczki, dobra golonka… Tajniki tradycyjnej polskiej kuchni Janusz ma w jednym palcu. Wszak wierny degustator potraw zięcia – Janka Kuronia na kuchni znać się musi. Zachwyt dla oka i podniebienia nie idzie jednak w parze z ukrytą pod brodą bolesną, nieestetyczną i zawstydzającą przypadłością, z którą nasz bohater musi zmagać się na co dzień. I choć sam Janusz swoje potężne braki w uzębieniu stara się obracać w żart, do śmiechu nie jest jego bliskim, którzy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Czy za namową zięcia i córki, Janusz zgodzi się odwiedzić dawno niewidziany gabinet stomatologiczny i pozwoli lekarzom raz na zawsze rozprawić się ze szczękowym „dziurawym płotem”? O tym jak silna więź może być między rodzeństwem, z pewności nie wie lepiej nikt inny, jak bliźniacy. W pierwszym odcinku „Sekretów Lekarzy” poznacie dwie siostry, które zdecydowały się pokonać swoją nieśmiałość, aby zawalczyć o szczęście jednej z nich. Kompleksu Klaudii nie sposób ukryć. Ciągłe porównania do wyglądu siostry nie pozwalają też o nim zapomnieć, a jedynie pogłębiają niską już samoocenę dziewczyny. Po latach milczenia i tłumienia w sobie emocji, Klaudia, wspierana przez siostrę postanowiła zawalczyć o swój nowy wygląd. Propozycja lekarza, który zdecyduje się odmienić życie dziewczyny, przerośnie ich najśmielsze oczekiwania.
 • Trepalium

  Serial będący niezwykłą wizją Ziemi zamieszkiwanej przez dwie kasty: bogatych i biednych. Sytuacja gospodarcza jest prawdziwym koszmarem. Populacja zostaje podzielona na dwie części wielką ścianą. Po jednej stronie „Strefy” mieszka 80% bezrobotnych, po drugiej stronie „Miasta” - tylko 20% zatrudnionych. Z biegiem czasu narasta napięcie między dwoma terytoriami - część bezrobotnych tworzy grupę aktywistów, aby walczyć o lepsze życie.
 • Druga szansa 5

  Monika podejrzewa, że nie była jedyną kobietą wykorzystywaną w firmie. Staje się dla niej jasne, że dziwna atmosfera, która panuje w wydawnictwie maskuje szerszy problem. Mężczyzna lub mężczyźni z tej firmy wykorzystują pozycję władzy aby zastraszać pracujące kobiety, by nimi manipulować i kryć nieodpowiednie zachowania, być może nawet tuszować molestowanie seksualne. Niestety Borecka trafia na mur milczenia. Żadna z jej współpracownic nie chce pomóc, Monika powoli opada z sił i nadziei. Każdy krok, każdy dzień w pracy i w domu, każda noc pełna koszmarów – to wszystko staje się dla Moniki ciężarem nie do zniesienia. A co będzie jeśli nie uda jej się odnaleźć sprawcy? Czy będzie umiała ułożyć sobie życie na nowo i odzyskać spokój? Monika decyduje się na radykalny krok by uratować resztę szczęścia, które jej pozostało. Adam próbuje odzyskać swoją pozycję w pracy. Wpada na trop nieczystych zagrywek Starczyńskiej. Domyśla się, że to szantażem popularny piosenkarz został zmuszony do wystąpienia w reality-show. Czy uda mu się zdemaskować rywalkę zanim ta doszczętnie zniszczy mu karierę? Do Piotra dzwoni Pani z Ośrodka Adopcyjnego. Chce się upewnić czy Monika i Piotr nie zrezygnowali z adopcji. Formalnie sprawa Zośki może już trafić do sądu rodzinnego, potrzebny jest tylko akt ślubu Moniki i Piotra. Niestety na drodze ku temu stoi Marta. Grzegorz pojawia się na kolejnym spotkaniu grupy wsparcia dla mam. W tym samym czasie przychodzi tam Kornelia. Grzegorz zostaje zdemaskowany – nie jest żadnym terapeutą, lecz klientem Centrum. Kornelia robi mu kosmiczną awanturę. Czuje się wykorzystana i oszukana. Czy Grzegorzowi uda się przeprosić Kornelię? Gościnnie w odcinku zobaczymy Kasię Nosowską jako gwiazdę eventu prasowego promującego pierwszy numer magazynu Sobą Być.
 • Czas zemsty, czas miłości

  Zé Maria, syn dyrektora finansowego potężnej firmy, poznaje Bię. Nie podejrzewa, że to córka portugalskiego bankiera, wroga jego rodziny. Tego samego dnia cała rodzina chłopaka umiera z rąk mordercy. Główny bohater cudem pozostaje przy życiu dzięki przypadkowej obecności Bii. Spędzają razem kilka dni i zakochują się w sobie szaleńczo. Żeby uciec przed mordercą swojej rodziny, Zé Maria z bólem w sercu wyrusza do Rio de Janeiro, pozostawiając swoją miłość w Brazylii. Oboje cierpią z powodu rozłąki. Z czasem tracą kontakt i każde z nich zaczyna życie od nowa. Po piętnastu latach Ze Maria wraca, aby pomścić śmierci rodziny. Jorde Monforte – to jego nowa tożsamość. Jest teraz bogatym właścicielem ziemskim. Bia natomiast obecnie działa na rzecz ochrony środowiska. Razem z ekipą demonstrantów walczy przeciwko emisji metanu wytwarzanego w gospodarstwie, nie wiedząc, że to jest farma Zé Maria. Przypadkowe spotkanie przywraca wspomnienia…
 • Ukryta prawda

  Julia (27), skromna nauczycielka, jest żoną Mariusza (31), który prowadził z matką Aliną (55) i siostrą Iwoną (28) świetnie prosperującą agencję marketingową . Małżeństwo ma czteroletnią córeczkę Ninkę. Mariusz od kilku miesięcy leży w śpiączce w prywatnej klinice, gdzie trafił po wypadku samochodowym. Julia każdą wolną chwilę spędza przy mężu – mówi do niego, czyta mu, przejmuje od pielęgniarek czynności pielęgnacyjne. W międzyczasie musi znosić złośliwości teściowej, która nigdy jej nie lubiła. Przy łóżku męża Julia natyka się czasem na kuzynkę Mariusza Klaudię (28). Julia lubi się też z pielęgniarzem Jurkiem (33), który wyraźnie ją adoruje, kobieta nie chce się jednak w nic angażować, czeka, aż jej mąż się obudzi. Jednocześnie Julia musi borykać się z problemami finansowymi, bo choć firma męża świetnie prosperuje, mężczyzna nigdy nie upoważnił jej do swoich kont. Gdy Alina dowiaduje się o amorach Jurka, zarzuca Julii nielojalność i zaczyna utrudniać jej życie: chce, by wyprowadziła się z mieszkania, które formalnie należy do niej, mówi też o chęci przejęcia opieki nad Ninką. Gdy zdenerwowana Julia jedzie do teściowej, by zrobić jej awanturę, dowiaduje się prawdy o swoim mężu.
 • Rozmowy w toku

  „Nowe studio Rozmów w toku!”
 • Serwis pogodowy – Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy – Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • Uwaga! Pirat 19

  Jedni chwalą się, że "mają czym przycisnąć", inni tłumaczą roztargnieniem, wykręcają pilnymi sprawami lub... próbują udobruchać funkcjonariuszy zaproszeniem na kawę! Na nic się to jednak zdaje, albowiem taryfikator jest bezlitosny, a dowód z wideorejestratora wystarczająco przekonujący... Dziewiętnasta seria programu to kolejny zbiór policyjnych interwencji z całej Polski - wraz z wybranymi załogami nieoznakowanych radiowozów przyglądamy się drogowej rzeczywistości naszego kraju.
 • Fakty

  „Fakty” to w 2017 roku najchętniej wybierany przez Polaków program informacyjny. Codziennie punktualnie o godzinie 19:00 Anita Werner, Justyna Pochanke, Grzegorz Kajdanowicz oraz Piotr Marciniak przedstawiają rzetelne i najważniejsze informacje z kraju oraz ze świata. Relacje z sejmu, istotne reformy, sprawy zdrowotne, wydarzenia międzynarodowe oraz wszystko to, co warte jest uwagi i wpływa na życie każdego z nas – tak w skrócie można podsumować tematy, którymi na co dzień zajmują się reporterzy „Faktów”. Każdy z emitowanych w programie materiałów przygotowywany jest przez zespół doświadczonych i rzetelnych dziennikarzy. Katarzyna Kolenda-Zaleska, Marek Nowicki, Jakub Sobieniowski czy Krzysztof Skórzyński są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Sprawom międzynarodowym, przyglądają się m.in. Marcin Wrona, Andrzej Zaucha oraz Maciej Woroch. Z kolei Marzanna Zielińska, Renata Kijowska i Jan Błaszkowski dostarczają widzom informacje o tym, co dzieje się w innych miastach Polski. Cennym uzupełnieniem „Faktów” są „Fakty po Faktach”. Różnorodne opinie polityków ze wszystkich stron sceny politycznej, ekspertów czy autorytetów stanowią doskonałe uzupełnienie najistotniejszych wydarzeń danego dnia.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  „Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które wstrząsnęły opinią publiczną, obnażając m.in. problemy w służbie zdrowia, agresję w szkołach czy karalne zaniedbywanie zwierząt. Kiedy trzeba dotrzeć do prawdy, ci dziennikarze nie boją się konfrontacji. Ale „Uwaga!” to nie tylko głośne i bulwersujące widzów reportaże. To również historie zwykłych ludzi, wsparcie dla podopiecznych fundacji TVN „Nie jesteś sam” oraz „Kulisy sławy” znanych osób. Rzetelność, bezkompromisowość oraz zaangażowanie reporterów są doceniane nie tylko przez widzów. Program ma na swoim koncie liczne nagrody, do których w 2017 roku dołączyło specjalne wyróżnienie na Festiwalu Sztuki Faktu. Zespół „Uwagi!” został doceniony „za jakość, nowatorskie rozwiązania, dociekliwość, nieustępliwość dziennikarską oraz wrażliwość społeczną we wszystkich zgłoszonych w konkursie reportażach”.
 • Szkoła

  Piotrek Ciechański z gimnazjalnej 2c jest przekonany, że jego brat posiada preparat energetyczny dla sportowców. W celu uzyskania lepszych ocen z WF-u wykrada Olafowi tabletki. Jeden z kolegów Piotrka zażywa substancję i w ciężkim stanie trafia do szpitala. Nastolatkowie nie wiedzą, że w rzeczywistości były to dopalacze. Luiza Ciechowicz z 3a nie radzi sobie z nowo narodzonym dzieckiem. Jej chłopak nie rozumie, dlaczego dziewczyna nie chce opiekować się córeczką. Licealistka nie chce przyznać, że nie potrafi pokochać swojego dziecka. Barbara Gruszka jest przekonana, że nastolatka potrzebuje pomocy.
 • Serwis pogodowy – Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy – Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • 19 +

  Lucy ciężko znosi swoją relację z Arkiem, który jest na nią obrażony. Chłopak chce widywać się z Kubusiem, ale nie może zapanować nad nerwami. Janek przekonuje kolegę, aby nie obwiniał o wszystko żony. Chcąc pomóc przyjacielowi, kontaktuje się z Melą. Wyjaśnia dziewczynie, że nie zamierza podrywać jej na siłę, ale chce, aby wspólnie wsparli młode małżeństwo. Melanii jest przykro, że Janek przestał o nią zabiegać. Sara jest szczęśliwa z powodu kłótni Krzyśka z matką. Rodzice wciąż próbują przekonać syna, żeby przejrzał na oczy i zerwał z fałszywą dziewczyną. Kiedy chłopak odmawia, decydują się przestać go utrzymywać. Krzysiek oddaje im karty kredytowe, samochód i wyprowadza się z domu. Razem z Sarą zostaje bez pieniędzy i mieszkania.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.
dalej