Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Lekarze 2

  Leon wierzy córce, że Gustaw ją napastował. Maks jest zagubiony i nie wie, jak ma zareagować, co bardzo rozczarowuje Alicję. Jivan też ma kłopoty: ciężko mu znieść ciążowe zachcianki żony. Wszyscy zauważają, że Szymańska jest w kiepskim nastroju. Dziewczyna zwierza się jednak tylko Sylwii i Piotrowi. Wanat radzi jej, aby nie działała pochopnie. Alicja zajmuje się sprawą dziewczyny, która zaszła w ciążę na skutek gwałtu i chciała samodzielnie pozbyć się płodu. Florczyk ratuje dłoń 35-letniej pacjentce z posocznicą. Daniel ma ciężki atak alergii i musi zostać w szpitalu, co uniemożliwia mu wyjazd do Warszawy na spotkanie ze słynnym transplantologiem oraz przeprowadzkę do Sylwii. Jerzy Łącki wciąż krąży wokół Elżbiety. Do Wanata dzwoni na oddział tajemnicza młoda kobieta, z którą obiecał się spotkać. Beata umawia się na randkę z Jackiem, chłopakiem poznanym przez Internet. Para spędza ze sobą upojną noc. Alicja zgadza się porozmawiać z Gustawem. Mężczyzna brnie w zaparte i wmawia dziewczynie, że nie doszło do próby gwałtu – ona po prostu ma przywidzenia. Maks nie staje po stronie narzeczonej. Czy to zatem koniec wielkiej miłości między Alicją i Maksem? Daniel obraża się na Sylwię – nie może się do niej wprowadzić, bo u pielęgniarki zatrzymała się Alicja. Zdruzgotany Maks impulsywnie postanawia odciąć się od wszystkiego co wydarzyło się ostatnio w jego życiu i podejmuje decyzję o wyjeździe z Igorem na misję do Somalii.
 • Zakup kontrolowany 32 N

  Sebastian zgłosił się do nas z ciekawym problemem. Nasz bohater chce kupić niewielki samochód do miasta, który jednocześnie będzie drugim autem w rodzinie. Budżet w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych sprawi, że Adam Kornacki z ekipą będzie miał okazję do wykazania się. Prowadzący pokaże Sebastianowi cztery pojazdy, ale bynajmniej nie ograniczy się jedynie do najniższego segmentu.
 • Ten moment

  Każdy to zna, każdemu się przytrafia – nikt jednak nie wie, kiedy się wydarzy: ten decydujący moment, który może zmienić całe życie. Koniec wielkiej miłości, bezlitosna kłótnia rodzinna, choroba zagrażająca życiu, utrata pracy, zdrada przyjaciela – powody są indywidualne. Jednak efekt zawsze taki sam – nic nie jest już takie jak było. Serial "Ten Moment" opowiada o ludziach i chwilach, które na zawsze odmieniły ich los – o tych trudnych do zapomnienia, bardzo dramatycznych minutach, które wywróciły ich dotychczasowe życie do góry nogami. Towarzyszymy ludziom, którzy często wcześniej się nie znali, a których połączył ten sam bieg wydarzeń. W takiej chwili zbiegają się wszystkie dotychczasowe ścieżki. Zdecydowane skoncentrowanie na momencie przemiany, zmieniającej życie chwili, jest dominującą osią serialu. Każdy odcinek serialu "Ten Moment" opowiada fascynującą, wyjątkową i bardzo emocjonalną historię. W odróżnieniu od wielu innych formatów z rodzaju scripted reality, serial "Ten Moment" wyróżnia technika splitscreenowa, która wizualizuje jednoczesność akcji. Na początku i na końcu wstawiane są komentujące setki. Oszczędnie używany lektor podkreśla i łączy ze sobą poszczególne wątki. Dynamiczny montaż i pełna napięcia muzyka tworzą bardzo emocjonalne połączenie, wciągając widza natychmiast w absolutnie realistyczną, pasjonującą historię. Jak doszło do tego dramatycznego momentu? Jakie na pozór przypadkowe wydarzenia doprowadziły do sytuacji, która zmienia wszystko? Jak dziś wygląda życie tych ludzi? Serial "Ten Moment" dzięki swej różnorodności jest adresowany do szerokiej publiczności. Miłość, przemoc, tajemnice czy rodzinne historie – to tematy wzięte z życia, które oferują szerokie spektrum możliwości. Historie są w autentyczny sposób realizowane z udziałem odtwórców-amatorów.
 • SOS Ekipy w akcji N

  Kradzież sklepowa dokonana przez 12-latka prowadzi policjantów do odkrycia przypadku przemocy domowej i dramatu bezdomnej kobiety. Inny patrol także podejmuje interwencję dotyczącą kradzieży w sklepie i odkrywa bolesną tajemnicę 36-letniej złodziejki. Nietypowe wezwanie dostają ratownicy medyczni. Masowe zatrucie na weselu wymaga interwencji wielu zespołów pogotowia, a ustalenia policji rzucają nowe światło na przyszłe życie pary młodej.
 • Dzień Dobry TVN

 • TRWA

  Salon sukien ślubnych: Polska 2 N

  Podróży po salonach sukien ślubnych ciąg dalszy. Tym razem zawitamy do podwarszawskich Ząbek oraz Poznania. Poznamy dwie niezwykłe, ale kompletnie inne przyszłe panny młode. Pierwsza z nich, Klaudia, to wrażliwa, delikatna, młoda kobieta, która marzy o tym, żeby na własnym ślubie wystąpić z diademem na głowie. Można zaryzykować stwierdzenie, że rodzina Klaudii to zawodowe płaczki. Jak nie płacze nasza bohaterka, to płacze jej mama. Jak nie mama, to jej siostra. Łez wzruszenia w tym przypadku na pewno nie zabraknie. Druga przyszła panna młoda, Aleksandra, to raczej twarda zawodniczka, dosłownie i w przenośni, ponieważ Ola trenuje sztuki walki. Zresztą właśnie na macie treningowej poznała swojego narzeczonego, który ku zdziwieniu wszystkich, postanowił towarzyszyć jej w wyborze tej jedynej, wymarzonej sukni ślubnej. Patryk zdaje się jednak mieć gdzieś przesądy i zabobony jakoby oglądanie przyszłej panny młodej w sukni przed ślubem miało przynosić pecha. Przed Piotrem niełatwe zadanie, ponieważ mama Oli widziałaby ją w sukni „fru fru”, ale tylko ona wie co to znaczy. Natomiast Patryk marzy o tym, żeby sukienka była sexy i miała rozporek. Rodzina uważa jednak, że suknia nie powinna za dużo odsłaniać, bo ślub odbędzie się w kościele. Podobno nie da się zadowolić wszystkich. A może jednak Piotrowi uda się ta trudna sztuka? Przekonajcie się o tym oglądając drugi odcinek programu „Salon sukien ślubnych Polska”. Klaudia swoją wymarzoną suknię wybrała w salonie JULIA GASTIOŁ ATELIER w Ząbkach. Poszukiwania sukni ślubnej Oli odbyły się w salonie AGNES w Poznaniu.
 • Zakochani po uszy 5

  Paula jest bardzo przejęta oskarżeniami wobec Sylwii i jej zniknięciem. Wierzy w niewinność Sylwii, co rodzi sprzeczki z Kubą. Nieoczekiwanie na profilu społecznościowym do Pauli odzywa się tajemniczy Królik Samo Zło… Daniel chce ratować sytuację Hani i jej rodzeństwa, spotyka się z kuratorką, jednak kobieta mówi mu wprost, ze Hania nie ma szans wygrać z matką… Daniel postanawia zapłacić koleżance Małgorzaty za złożenie fałszywych zeznań. Tymczasem Karolina unika Radka od chwili, kiedy doszło między nimi do pocałunku. Nie podoba jej się , że Radek nie żałuje , że zdradził swoją dziewczynę. Radek zrywa z Samantą dla Karoliny…
 • Szkoła AD

  Licealistka z 1d, Patrycja Zawojska wzięła udział w konkursie fotograficznym, w którym nagrodą jest profesjonalny aparat. Nastolatka nie ma pojęcia, że jej przyjaciółka jest o to zazdrosna. Dziewczyna przekupiła kolegę ze szkoły, żeby oskarżył Patrycję o kradzież zdjęcia… Czy intryga wyjdzie na jaw? Tymczasem przyjaciele z liceum, Kacper Duszyński i Natan Ścibor, planują wycieczkę w góry. Lidka, która jest dziewczyną Kacpra, postanawia znaleźć Natanowi partnerkę na wyjazd. Jednak Natan proponuje wyjazd koleżance ze szkoły. Okazuje się jednak, że Lidka jej nie lubi i podstępem zniechęca dziewczynę do wyjazdu….
 • Ukryta prawda N

  Alicja i Bartek wracają do domu po weekendowym wypadzie na wesele znajomych. Okazuje się, że ich mieszkanie zostało okradzione. Złodzieje wynieśli drogi sprzęt grający, dwie gitary, głośniki i wzmacniacz. Choć włamywacze najprawdopodobniej weszli przez balkon, nikt z sąsiadów ich nie zauważył. Przerażona Alicja namawia właściciela na założenie krat. Bartek próbuje przemówić jej do rozsądku, że nie może żyć w ciągłym strachu. Para zaczyna w końcu szukać nowego mieszkania do wynajęcia. Podczas sprzątania przed wyprowadzką Alicja odkrywa dobrze schowaną pod sufitem kamerkę. Okazuje się, że prowadzący śledztwo dotarli do nagrań z monitoringu pobliskiego sklepu. Wychodzi na jaw, kto włamał się do mieszkania.
 • Zakup kontrolowany 32 N

  Sebastian zgłosił się do nas z ciekawym problemem. Nasz bohater chce kupić niewielki samochód do miasta, który jednocześnie będzie drugim autem w rodzinie. Budżet w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych sprawi, że Adam Kornacki z ekipą będzie miał okazję do wykazania się. Prowadzący pokaże Sebastianowi cztery pojazdy, ale bynajmniej nie ograniczy się jedynie do najniższego segmentu.
 • Lekarze 2

  W szpitalu gości lekarz z Houston, specjalista od operacji naczyniowych i nowoczesnego sprzętu. Michael Jennings jest zainteresowany Alicją i ta w końcu decyduje się z nim spotkać na drinka. Nieoczekiwana randka Alicji skutkuje porannym bólem głowy i … zaproszeniem na staż do USA. Alicja przeprowadza operację wyjątkowo otyłego mężczyzny. Rafał stracił chęć do życia po tym, jak zostawiła go żona. Zapomnienie znajdował jedynie w jedzeniu. Lekarze zajmują się też ciężko rannymi ofiarami miłosnego trójkąta – dziewczyna zasłoniła swoim ciałem ukochanego przed atakiem narzeczonego. Łącki wciąż krąży wokół Elżbiety. Za swatanie pary zabiera się jej mama. Jerzy wtrąca się w wychowanie Janka, co się chłopakowi bardzo nie podoba. W szpitalu pojawia się Iza Wanat, żona Piotra. Kobieta jest narkomanką i właśnie skończyła terapię w zamkniętym ośrodku. Alicję zaskakuje, że przyjaciel nic jej nie powiedział o swojej sytuacji. Orda zaczyna traktować Sylwię bardzo chłodno. Okazuje się też, że wprowadził się do mieszkania Maksa. Piotr pozwala Izie zatrzymać się w swoim mieszkaniu. Kobieta zamierza odzyskać męża. Nie wiadomo, co się dzieje z Maksem – od momentu wyjazdu do nikogo w szpitalu się nie odezwał. Czy ulegnie czarowi chirurga z USA?
 • Papiery na szczęście N

  Sandra z Matim wynajmują aktora, który w biurze Kowalczyków odgrywa rolę zazdrosnego, agresywnego byłego partnera Sandry. W obronie Sandry staje Adam, który nie podejrzewa nawet, że Mati ma wobec niego złe intencje. Marta pojawia się w mieszkaniu Kowalczyków na spotkaniu z Alicją w sprawie pracy. Henryk jest pewien, że widział już Martę, jest podejrzliwy. Tymczasem Beatka, która wie, że Sandra rywalizuje z nią o Adama, przekupuje dziewczynę. W zamian za pieniądze Sandra ma dać Adamowi spokój.
 • Czas na zmianę 3 N

  Tym razem Karolina Limbach spotyka się z Darią z Krakowa. Okazuje się, że Daria ma swój określony styl, jednak jest on dość oficjalny i zachowawczy. Darii zależy na bardziej kobiecych i charakternych stylizacjach. Karolina zaproponuje jej wyrazisty styl francuski i pokaże, jak można podkreślać kobiecość. Zobaczcie ten odcinek, żeby przekonać się, jak w prosty sposób dodać sobie nonszalanckiego i francuskiego charakteru. Finał to jak zwykle coś zaskakującego i spektakularnego - Daria nigdy nie widziała siebie w takiej wersji - czy nowy wizerunek przypadnie jej do gustu?
 • SOS Ekipy w akcji N

  Patrol interweniuje w awanturze domowej i odkrywa przyczyny gwałtownej kłótni między braćmi. Inny patrol dostaje wezwanie od przerażonej starszej pani, która jest przekonana, że jej sąsiad planuje zabójstwo młodej dziewczyny mieszkającej w ich bloku. Służby przyjeżdżają także do wypadku samochodowego na obrzeżach miasta. Kierowca tłumaczy, że wpadł w poślizg i zjechał do rowu – jemu nic się nie stało, ale jego pasażerka jest nieprzytomna i zaklinowana w samochodzie. Podczas gdy strażacy próbują wydostać kobietę z auta, policjanci przesłuchują kierowcę i coraz mniej wierzą w jego wersję zdarzeń…
 • Szkoła AD

  Licealistka Paulina Rydlewicz spotyka się z Kamilem Witkowskim i nie ma pojęcia, że jest w niej zakochany Janek Lis. Chłopak cierpi patrząc na szczęście dziewczyny i ma nadzieję, że para się rozstanie, a on zajmie miejsce Kamila. Wkrótce Janek postanawia sprawić, by Paulina zerwała z Kamilem. Dlatego mówi dziewczynie, że chłopak ją zdradza. Paulina wierzy w słowa Janka i zrywa z ukochanym… Tymczasem maturzystka z 3d, Alicja Miller dowiaduje się , że jest w ciąży i jest przekonana, że ojcem dziecka jest jej były chłopak Kuba Grzesiak. Dziewczyna nie chce nikomu powiedzieć o ciąży, jednak Kuba dowiaduje się, że będzie ojcem. Chce pomóc Alicji, ale ta uważa, że to tylko jej sprawa i nie chce, by ktokolwiek się do tego wtrącał. Czy zmieni zdanie?
 • Ukryta prawda N

  32-letnia Anna, wdowa i mama 5-letniego Franka, od kilku miesięcy spotyka się z Tomkiem. Jedynym problemem udanego związku jest potęgująca się zazdrość kobiety. Mężczyzna jest jednak wyrozumiały i choć często kłótnie wybuchają w absurdalnych sytuacjach, stara się wybaczać partnerce. Nerwy puszczają mu, dopiero gdy Anna robi awanturę kobiecie, z którą miał zawrzeć kontrakt. 32-latka wyznaje mu w końcu, że jest zazdrosna, bo zmarły mąż ją zdradzał. O śmierć obwinia ona jego kochankę. Podczas wspólnej jazdy samochodem, wjechali w drzewo i zginęli na miejscu. Tomek wybacza Annie, ale kobieta po kilku dniach sielanki znowu zaczyna podejrzewać, że jest zdradzana. Szukając dowodów na niewierność mężczyzny, znajduje w jego komputerze informacje dotyczące wypadku swojego męża…
 • wieczór
 • Zakochani po uszy 5

  Karolina ma mętlik w głowie, wie, że Radek rozstał się z Samantą, ale dziewczyna nie zamierza tak łatwo się poddać. Karolina boi się, że Radek złamie jej serce, jest w nim zakochana. Tymczasem do Krakowa przyjeżdża Sonia, której marzy się romantyczny wieczór z Bartkiem. Staś zostaje u babci Danuty, ale Bartek chcąc uniknąć bycia sam na sam z Sonią, zaprasza do siebie przyjaciół. Sonia czuje się rozczarowana. Wkrótce znajduje listę wad i zalet swoich i Tamary, którą sporządził Bartek… Załamuje się. Jednocześnie niespodziewania u Elwiry pojawia się Jacek i pod wpływem chwili idą ze sobą do łóżka. Elwira chce o tym zapomnieć.
 • Top Of The Top Sopot Festival 2022

 • Fakty

 • Top Of The Top Sopot Festival 2022

 • Najpiękniejsza muzyka filmowa

  "Najpiękniejsza muzyka filmowa" to program, który powstał w wyniku współpracy redakcji RMF Classic i TVN Fabuła podczas Festiwali Muzyki Filmowej w Krakowie. Format opowiada o wielkich twórcach, kultowych utworach i przełomowych brzmieniach. Dziennikarki wprowadzą w świat muzyki, piosenki, melodii, z którymi film i obraz tworzą duet niezwykły. W kolejnych odcinkach pojawią się nazwiska znanych i cenionych kompozytorów, na przykład: James Horner, Ennio Morricone, Jan A. P. Kaczmarek czy Radzimir Dębski. Alicja Myśliwiec porozmawia z rodzimymi kompozytorami o ich twórczości, współpracy z reżyserami i sekretach tworzenia muzyki filmowej. Z kolei Jadwiga Polus przywoła wspomnienia dawnych rozmów i muzycznych spotkań.
 • Pogoda

 • Top Of The Top Sopot Festival 2022

 • Top Of The Top Sopot Festival 2022: Możemy wszystko

  Tego lata na wszystkich wielbicieli muzyki czekają niezapomniane wrażenia. Podczas festiwalu w Sopocie pojawią się wykonawcy, którzy dostarczą widzom wyjątkowych muzycznych emocji. Wydarzenie potrwa trzy dni. Czwartego zaplanowany został wieczór komediowy. Otwierający wieczór festiwalu upłynie pod hasłem #YOU_ARE_THE_CHAMPIONS. Będzie to muzyczna opowieść o miłości, przyjaźni, empatii, pomocy potrzebującym. Tego dnia wystąpią między innymi: Kayah, Lady Pank, Wilki, LemON, Krzysztof Cugowski, Kuba Badach, Kwiat Jabłoni, Fisz Emade Tworzywo, Mitch & Mitch, Patrycja Markowska, Smolasty, Julia Pietrucha, Łukasz Zagrobelny, Jary Oddział Zamknięty, Cornelia Jakobs. Drugi dzień rozpocznie się od koncertu #I_DANCE. W Operze Leśnej zabrzmią największe przeboje polskiej muzyki. Tego samego wieczoru podczas konkursu #TOP_OF_THE_TOP_CHALLENGE o prestiżową statuetkę Bursztynowego Słowika zawalczą artyści, których nowe utwory można było usłyszeć w radiu i Internecie w ciągu ostatniego roku oraz wykonawcy, którzy zaprezentują swoje utwory premierowo na festiwalu. Na scenie pojawią się m.in: Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Cleo, Feel, Margaret, Natalia Nykiel, Kombi, Blue Café, Nocny Kochanek, Storo. Zakończeniem muzycznych wrażeń będzie koncert trzeciego dnia festiwalu #ZAWSZE RAZEM. MUZYCZNE PODZIĘKOWANIE DLA WIDZÓW Z OKAZJI 25 LAT TVN, podczas którego TVN podziękuje swoim widzom za wspólnie spędzone lata. Będzie to jedno z wydarzeń składających się na obchody urodzin stacji. W trakcie dwóch części koncertu o nazwie „Jestem sobą” oraz „To jest Wasz czas” artyści zaprezentują znane utwory w nowych aranżacjach i odsłonach. Z towarzyszeniem orkiestry wystąpią m.in: Kayah, Agnieszka Chylińska, Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska, Ewa Bem, Lady Pank, Andrzej Piaseczny, Kuba Badach, Michał Szpak, Natalia Przybysz, Organek, Igo, Pectus, Grubson, Bovska, Gooral, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny. Czwarty dzień festiwalu - COMEDY FEST – Z CZEGO ŚMIALIŚMY SIĘ PRZEZ OSTATNICH 25 LAT, będzie wieczorem komediowym i doskonałym pretekstem do podsumowania najważniejszych wydarzeń z dziedziny obyczajowej, muzycznej, filmowej, politycznej, które z humorem i dystansem przedstawią satyrycy, komicy oraz aktorzy. Zaprezentowany zostanie ranking największych absurdów ćwierćwiecza i przyznane nagrody najbardziej komicznym wydarzeniom. Na scenie wystąpią m.in.: Tomasz Sianecki, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Henryk Sawka, Tomasz Jachimek i Szymon Jachimek, Michał Kempa, Marcin Daniec, Jerzy Kryszak, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Kwiatkowska; Robert Motyka, Tomek Kołecki, Wojtek Fiedorczuk, Antoni Syrek-Dąbrowski, Grupa MoCarta.
 • Doradca smaku 11 - Udziec z indyka z owocami

 • Top Of The Top Sopot Festival 2022: To jest nas czas

  Tego lata na wszystkich wielbicieli muzyki czekają niezapomniane wrażenia. Podczas festiwalu w Sopocie pojawią się wykonawcy, którzy dostarczą widzom wyjątkowych muzycznych emocji. Wydarzenie potrwa trzy dni. Czwartego zaplanowany został wieczór komediowy. Otwierający wieczór festiwalu upłynie pod hasłem #YOU_ARE_THE_CHAMPIONS. Będzie to muzyczna opowieść o miłości, przyjaźni, empatii, pomocy potrzebującym. Tego dnia wystąpią między innymi: Kayah, Lady Pank, Wilki, LemON, Krzysztof Cugowski, Kuba Badach, Kwiat Jabłoni, Fisz Emade Tworzywo, Mitch & Mitch, Patrycja Markowska, Smolasty, Julia Pietrucha, Łukasz Zagrobelny, Jary Oddział Zamknięty, Cornelia Jakobs. Drugi dzień rozpocznie się od koncertu #I_DANCE. W Operze Leśnej zabrzmią największe przeboje polskiej muzyki. Tego samego wieczoru podczas konkursu #TOP_OF_THE_TOP_CHALLENGE o prestiżową statuetkę Bursztynowego Słowika zawalczą artyści, których nowe utwory można było usłyszeć w radiu i Internecie w ciągu ostatniego roku oraz wykonawcy, którzy zaprezentują swoje utwory premierowo na festiwalu. Na scenie pojawią się m.in: Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Cleo, Feel, Margaret, Natalia Nykiel, Kombi, Blue Café, Nocny Kochanek, Storo. Zakończeniem muzycznych wrażeń będzie koncert trzeciego dnia festiwalu #ZAWSZE RAZEM. MUZYCZNE PODZIĘKOWANIE DLA WIDZÓW Z OKAZJI 25 LAT TVN, podczas którego TVN podziękuje swoim widzom za wspólnie spędzone lata. Będzie to jedno z wydarzeń składających się na obchody urodzin stacji. W trakcie dwóch części koncertu o nazwie „Jestem sobą” oraz „To jest Wasz czas” artyści zaprezentują znane utwory w nowych aranżacjach i odsłonach. Z towarzyszeniem orkiestry wystąpią m.in: Kayah, Agnieszka Chylińska, Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska, Ewa Bem, Lady Pank, Andrzej Piaseczny, Kuba Badach, Michał Szpak, Natalia Przybysz, Organek, Igo, Pectus, Grubson, Bovska, Gooral, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny. Czwarty dzień festiwalu - COMEDY FEST – Z CZEGO ŚMIALIŚMY SIĘ PRZEZ OSTATNICH 25 LAT, będzie wieczorem komediowym i doskonałym pretekstem do podsumowania najważniejszych wydarzeń z dziedziny obyczajowej, muzycznej, filmowej, politycznej, które z humorem i dystansem przedstawią satyrycy, komicy oraz aktorzy. Zaprezentowany zostanie ranking największych absurdów ćwierćwiecza i przyznane nagrody najbardziej komicznym wydarzeniom. Na scenie wystąpią m.in.: Tomasz Sianecki, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Henryk Sawka, Tomasz Jachimek i Szymon Jachimek, Michał Kempa, Marcin Daniec, Jerzy Kryszak, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Kwiatkowska; Robert Motyka, Tomek Kołecki, Wojtek Fiedorczuk, Antoni Syrek-Dąbrowski, Grupa MoCarta.
 • Złodzieje

  "Fryzjer" i "Elvis" udowodnią, że odpowiednio zmanipulowani ludzie sami oddają oszustom swoje pieniądze. Dowiecie się, jak złodzieje wykorzystują fałszywe oferty w Internecie do wyłudzeń, przestrzeżemy przed kradzieżami danych osobowych oraz uczulimy na możliwość bycia śledzonym poprzez kamerkę internetową.
 • Lekarze 2

  W szpitalu gości lekarz z Houston, specjalista od operacji naczyniowych i nowoczesnego sprzętu. Michael Jennings jest zainteresowany Alicją i ta w końcu decyduje się z nim spotkać na drinka. Nieoczekiwana randka Alicji skutkuje porannym bólem głowy i … zaproszeniem na staż do USA. Alicja przeprowadza operację wyjątkowo otyłego mężczyzny. Rafał stracił chęć do życia po tym, jak zostawiła go żona. Zapomnienie znajdował jedynie w jedzeniu. Lekarze zajmują się też ciężko rannymi ofiarami miłosnego trójkąta – dziewczyna zasłoniła swoim ciałem ukochanego przed atakiem narzeczonego. Łącki wciąż krąży wokół Elżbiety. Za swatanie pary zabiera się jej mama. Jerzy wtrąca się w wychowanie Janka, co się chłopakowi bardzo nie podoba. W szpitalu pojawia się Iza Wanat, żona Piotra. Kobieta jest narkomanką i właśnie skończyła terapię w zamkniętym ośrodku. Alicję zaskakuje, że przyjaciel nic jej nie powiedział o swojej sytuacji. Orda zaczyna traktować Sylwię bardzo chłodno. Okazuje się też, że wprowadził się do mieszkania Maksa. Piotr pozwala Izie zatrzymać się w swoim mieszkaniu. Kobieta zamierza odzyskać męża. Nie wiadomo, co się dzieje z Maksem – od momentu wyjazdu do nikogo w szpitalu się nie odezwał. Czy ulegnie czarowi chirurga z USA?
 • Zakup kontrolowany 32 N

  Sebastian zgłosił się do nas z ciekawym problemem. Nasz bohater chce kupić niewielki samochód do miasta, który jednocześnie będzie drugim autem w rodzinie. Budżet w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych sprawi, że Adam Kornacki z ekipą będzie miał okazję do wykazania się. Prowadzący pokaże Sebastianowi cztery pojazdy, ale bynajmniej nie ograniczy się jedynie do najniższego segmentu.
 • Dzień Dobry TVN

 • SOS Ekipy w akcji N

  Patrol interweniuje w awanturze domowej i odkrywa przyczyny gwałtownej kłótni między braćmi. Inny patrol dostaje wezwanie od przerażonej starszej pani, która jest przekonana, że jej sąsiad planuje zabójstwo młodej dziewczyny mieszkającej w ich bloku. Służby przyjeżdżają także do wypadku samochodowego na obrzeżach miasta. Kierowca tłumaczy, że wpadł w poślizg i zjechał do rowu – jemu nic się nie stało, ale jego pasażerka jest nieprzytomna i zaklinowana w samochodzie. Podczas gdy strażacy próbują wydostać kobietę z auta, policjanci przesłuchują kierowcę i coraz mniej wierzą w jego wersję zdarzeń…
 • Fakty

 • Pogoda

 • Najpiękniejsza muzyka filmowa

  "Najpiękniejsza muzyka filmowa" to program, który powstał w wyniku współpracy redakcji RMF Classic i TVN Fabuła podczas Festiwali Muzyki Filmowej w Krakowie. Format opowiada o wielkich twórcach, kultowych utworach i przełomowych brzmieniach. Dziennikarki wprowadzą w świat muzyki, piosenki, melodii, z którymi film i obraz tworzą duet niezwykły. W kolejnych odcinkach pojawią się nazwiska znanych i cenionych kompozytorów, na przykład: James Horner, Ennio Morricone, Jan A. P. Kaczmarek czy Radzimir Dębski. Alicja Myśliwiec porozmawia z rodzimymi kompozytorami o ich twórczości, współpracy z reżyserami i sekretach tworzenia muzyki filmowej. Z kolei Jadwiga Polus przywoła wspomnienia dawnych rozmów i muzycznych spotkań.
 • Doradca smaku 12 - Tortilla z kurczakiem i warzywami

 • Papiery na szczęście N

  Sandra z Matim wynajmują aktora, który w biurze Kowalczyków odgrywa rolę zazdrosnego, agresywnego byłego partnera Sandry. W obronie Sandry staje Adam, który nie podejrzewa nawet, że Mati ma wobec niego złe intencje. Marta pojawia się w mieszkaniu Kowalczyków na spotkaniu z Alicją w sprawie pracy. Henryk jest pewien, że widział już Martę, jest podejrzliwy. Tymczasem Beatka, która wie, że Sandra rywalizuje z nią o Adama, przekupuje dziewczynę. W zamian za pieniądze Sandra ma dać Adamowi spokój.
 • Ukryta prawda N

  32-letnia Anna, wdowa i mama 5-letniego Franka, od kilku miesięcy spotyka się z Tomkiem. Jedynym problemem udanego związku jest potęgująca się zazdrość kobiety. Mężczyzna jest jednak wyrozumiały i choć często kłótnie wybuchają w absurdalnych sytuacjach, stara się wybaczać partnerce. Nerwy puszczają mu, dopiero gdy Anna robi awanturę kobiecie, z którą miał zawrzeć kontrakt. 32-latka wyznaje mu w końcu, że jest zazdrosna, bo zmarły mąż ją zdradzał. O śmierć obwinia ona jego kochankę. Podczas wspólnej jazdy samochodem, wjechali w drzewo i zginęli na miejscu. Tomek wybacza Annie, ale kobieta po kilku dniach sielanki znowu zaczyna podejrzewać, że jest zdradzana. Szukając dowodów na niewierność mężczyzny, znajduje w jego komputerze informacje dotyczące wypadku swojego męża…
dalej