Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

 • Prosto w serce

  Artur chce się bić z Czewskim. Monika wpada w ostatniej chwili i ich rozdziela. Następnie próbuje odkręcić całą sytuację. Chce w końcu powiedzieć Arturowi o boksie. Wiki robi aferę Konstancji i Bernardowi. Policzkuje Bernarda i zrywa przyjaźń z Konstancją. Bernard próbuje ją udobruchać. W firmie pojawia się Robert, który zaczyna mocno startować do Anety, co niespecjalnie podoba się Feliksowi. Do domu Artura przychodzi Pola. Prosi Kacpra o pomoc w jednej sprawie… Artur dowiaduje się o zdjęciach Konstancji i robi jej aferę. Wieczorem Monika podejmuje kolejną próbę powiedzenia Arturowi prawdy.
 • TRWA

  Dzień Dobry TVN

 • Na Wspólnej 17

  Norbert oświadcza się Agacie – a co z Malwiną i Brunem?! Norbert chce koniecznie pogodzić Bruna i Malwinę. Wspólnie z przyjaciółmi organizuje ognisko, na którym ta dwójka – niespodziewanie dla siebie – się spotyka. Czy Malwina wybaczy Brunowi? Tymczasem Norbert pada na kolana i prosi Agatę o rękę – co na to dziewczyna?! Karol doprowadza Joannę do płaczu! Bogdan znajduje portret Joanny narysowany przez Karola. Mimo sprzeciwu żony wiesza go w salonie. Podczas spaceru z psem Joanna spotyka… oczywiście Karola! Mężczyzna proponuje wspólny spacer, podczas którego opowiada Bergowej o swoich osobistych traumach. Joanna jest tak poruszona, że wybucha płaczem… Pola ostro się buntuje – co na to jej matka?! Bednarczuk ogłasza z zaskoczenia klasówkę. Prymuska Pola oświadcza butnie, że nie będzie pisać! Cała klasa w szoku. A do szkoły już zmierza wkurzona pani wiceburmistrz – matka Poli…
 • Zakochani po uszy

  Kuba zaczyna się domyślać, że Sylwia i Paula mogły być zamieszane w to, że wylądował w łóżku z Asią. Kiedy Piotr dowiaduje się o podejrzeniach Kuby, po raz kolejny dochodzi do spięcia między chłopakami. Eryk radzi Asi, by napisała list do Piotra, który pomoże jej uporać się z uczuciami do byłego. Nie dość, że dowiaduje się o tym Tomek, to list ten wpada w ręce Sylwii. Adrian i Wojtek planują zaś, jak zemścić się na swoim ojcu.
 • Szpital N

  Do szpitala dociera skłócone rodzeństwo. 16-letnia Natalia Pelc i jej 15-letni brat Kamil. Chłopiec podglądał swoją siostrę w kąpieli, a kiedy ta go zauważyła, wypłoszony uderzył głową o szklane drzwi. Dziewczyna żąda od brata tysiąca złotych w zamian za milczenie. Chłopiec nie wie, że siostra potrzebuje pieniędzy, by usunąć niechcianą ciążę. Niespodziewanie nastolatka mdleje i zostaje przyjęta na oddział. Karetka pogotowia przywozi do szpitala 5-letnią Zuzię Rybczak, na którą podczas zabawy w przedszkolu przewróciła się zjeżdżalnia. Nikt nie wie, że dziewczynka jest ofiarą niezrównoważonej psychicznie przedszkolanki zakochanej w jej ojcu. Kobieta specjalnie przewróciła zjeżdżalnię. Chce w ten sposób zbliżyć się do ukochanego. Kilkuletnią pacjentka zajmie się dr Anna Nowicka.
 • Ukryta prawda N

  Andrzej i Monika od jakiegoś czasu starają się o dziecko. Kobieta zmienia jednak nagle zdanie i chce skupić się na pracy w korporacji, gdzie walczy o awans na stanowisku kierowniczym. Mężczyzna nie rozumie zachowania żony. Ma wrażenie, że nie jest z nim do końca szczera. Andrzej przypadkiem spotyka byłą dziewczynę Patrycję. Wkrótce oboje zdają sobie sprawę, że wciąż coś do siebie czują. Monika zdradza mężowi, że cierpi na przedwczesną menopauzę – nie jest w stanie zajść w ciążę. Mężczyzna odkrywa, że to proces odwracalny i da się go leczyć. Mówi o tym żonie, stara się ją przekonać, żeby wybrali się razem do lekarza. Naciskana przez Andrzeja Monika przyznaje, że po prostu nie chce mieć dzieci. Mężczyzna ma mętlik w głowie. Patrycja namawia go, żeby rozstał się z żoną. Czy Andrzej zostawi Monikę?
 • 39 i pół tygodnia

  Darek jest zszokowany, gdy odkrywa prawdę o tym, co łączy Ewę i Karolinę. Dziewczyna znika z życia Darka. Jankowski rozpoczyna jej poszukiwania. Zwraca się o pomoc do Ewy. Czy uda im się ocalić Karolinę? Amanda namawia Patryka do inwestycji w Dirty Tracku. Chce rozkręcić klub i poważnie go wyremontować, budzi to jednak wątpliwości jej brata. Patryk nie dogaduje się także z Martą, która za jego plecami inwestuje wszystkie oszczędności w nowy pomysł na biznes – chce sprzedawać ekologiczne bambusowe pieluchy. Młody Jankowski ma złe przeczucia, szczególnie, gdy dostawa zamówienia wygląda inaczej, niż oboje z Martą oczekiwali. Anka przypadkiem podsłuchuje kłótnię Marty i Patryka. Postanawia zostać w Polsce dłużej, by im pomóc. Zgadza się na randkę ze Stanisławem, który od lat zabiega o jej względy. Anka ma nadzieję, że uda jej się przekonać na nowo szefa do Marty i zmienić jego nastawienie. Jak skończy się to spotkanie? Darek przygotowuje obiad, na który zaprasza rodzinę. Chce w końcu wyznać im, że ma guza mózgu.
 • Przeznaczenie Evy

  Główną bohaterką telenoweli jest Eva Soler, silna i pewna siebie kobieta, która potrafi postawić na swoim. Wiedzie szczęśliwe i bogate życie. Jest właścicielką firmy transportowej, którą prowadzi wraz z mężem, Armando. Poznali się, gdy byli młodzi i oboje pracowali jako kierowcy ciężarówek. Zakochali się w sobie, wzięli ślub i założyli wspólny biznes, który po latach przekształcił się w duże i prężnie funkcjonujące przedsiębiorstwo. Jednak coraz częściej Eva zmęczona jest związkiem z Armando. Mężczyzna nie dotrzymuje wierności i często spędza noce z kolejnymi kochankami. Do tego niechętnie odnosi się do ich córki, Fabioli, która jest chora na autyzm. Gdy wychodzi na jaw kolejna zdrada męża, Eva nie chce tego dłużej tolerować. Podczas emocjonalnej rozmowy informuje Armando, że zdecydowała się na rozwód. W tym samym czasie poznajemy innego bohatera telenoweli - Pablo Contrerasa. To były policjant, który po śmierci żony samotnie wychowuje syna z zespołem Aspergera. Rozpoczyna on pracę w firmie Mon-Sol. Ich losy przetną się w niezwykłych okolicznościach. Czy przypadkowe spotkanie przerodzi się w coś więcej?
 • Mali ludzie wielka rodzina

  Johnstonowie to największa na świecie rodzina karłów. Wszyscy chorują na genetyczną chorobę zwaną achondroplazją. Trent (38 l.) i Amber (35 l.) na co dzień mieszkają w małym miasteczku w amerykańskim stanie Georgia, gdzie całkowicie poświęcają się wychowaniu piątki dzieci. Program przybliża ich codzienne zmagania.
 • Mali ludzie wielka rodzina

  Johnstonowie to największa na świecie rodzina karłów. Wszyscy chorują na genetyczną chorobę zwaną achondroplazją. Trent (38 l.) i Amber (35 l.) na co dzień mieszkają w małym miasteczku w amerykańskim stanie Georgia, gdzie całkowicie poświęcają się wychowaniu piątki dzieci. Program przybliża ich codzienne zmagania.
 • Będzie pan zadowolony 3

  Popularny Volkswagen Passat niedomaga - przez sparciały przewód podciśnienia sterowania turbiną i źle zamocowany wąż dolotowy auto traci moc, a niedokręcona nakrętka na pompie powoduje nieprawidłowe działanie wspomagania kierownicy. Niestety, nie wszyscy mechanicy potrafią uporać się z usterkami przygotowanymi przez Krzysztofa Woronieckiego...
 • Czas zemsty, czas miłości

  Zé Maria, syn dyrektora finansowego potężnej firmy, poznaje Bię. Nie podejrzewa, że to córka portugalskiego bankiera, wroga jego rodziny. Tego samego dnia cała rodzina chłopaka umiera z rąk mordercy. Główny bohater cudem pozostaje przy życiu dzięki przypadkowej obecności Bii. Spędzają razem kilka dni i zakochują się w sobie szaleńczo. Żeby uciec przed mordercą swojej rodziny, Zé Maria z bólem w sercu wyrusza do Rio de Janeiro, pozostawiając swoją miłość w Brazylii. Oboje cierpią z powodu rozłąki. Z czasem tracą kontakt i każde z nich zaczyna życie od nowa. Po piętnastu latach Ze Maria wraca, aby pomścić śmierci rodziny. Jorde Monforte – to jego nowa tożsamość. Jest teraz bogatym właścicielem ziemskim. Bia natomiast obecnie działa na rzecz ochrony środowiska. Razem z ekipą demonstrantów walczy przeciwko emisji metanu wytwarzanego w gospodarstwie, nie wiedząc, że to jest farma Zé Maria. Przypadkowe spotkanie przywraca wspomnienia…
 • Szkoła AD

 • Szpital N

  Do szpitala przychodzi 16-letni Marcin Bukowski. Nastolatek złamał sobie rękę uciekając ze skradzionym naszyjnikiem z galerii handlowej. Biegnąc przewrócił się na chodniku i mocno poturbował. Chłopak udaje przed rówieśnikami, że ma bogatych rodziców. Żeby zaimponować nowym koleżankom i kolegom kradnie dla nich różne rzeczy, jednak nikt o tym nie wie. Marcin jest zakochany w koleżance z klasy. Aby ją zdobyć kradnie dla niej drogocenny naszyjnik. Gdy dziewczyna dowiaduje się prawdy o chłopaku jest nim zachwycona. Wpada na pomysł, aby ukraść karetkę. Dr Robert zajmuje się mężczyzną z objawami zawału serca. Pacjent gorzej się poczuł po tym, jak zięć pokazał mu kompromitujący go filmik. Mężczyzna nagrał teścia jak uprawia sex z jedną ze swoich pracownic i teraz go szantażuje. Pacjent jest zamożny i ma własną firmę. Jego zięć żąda, żeby pieniędzy i awansu na wspólnika. Biznesmen decyduje się spełnić żądania szantażysty. Okłamuje swoją żonę, że potrzebuje pieniędzy na łapówkę dla dr Roberta!
 • wieczór
 • Ukryta prawda N

  Dorota jest zapracowaną lekarką i od roku szczęśliwą żoną Tomka, który pracuje w polskim oddziale londyńskiego funduszu inwestycyjnego. Zaraz po studiach mężczyzna pracował w londyńskim City, gdzie dorobił się dużego majątku. Dorota jest zła, gdy Tomek po raz kolejny pomaga swojej siostrze Julii. Nie potrafi ona zapanować nad finansami i nie ma pieniędzy na opłacenie raty kredytu. Dodatkowo Tomek regularnie wspiera finansowo swoich rodziców. Mężczyzna prosi żonę, aby skupiła się na znalezieniu balansu między karierą, a życiem. Kiedy Julia kolejny raz chce pożyczyć pieniądze od brata, Dorota protestuje i popada w konflikt z matką Tomka. Gdy kobieta mdleje w pracy, rezygnuje z dodatkowych godzin w przychodni. Zaczyna wracać wcześniej do domu i poznaje Wincenta, kolegę męża z pracy. 33-latka jest świadkiem szantażu: Wincent grozi Tomkowi, że zdemaskuje go przed rodziną, jeśli nie odda należnych mu pieniędzy.
 • Fakty

 • Mistrzyni makijażu

  Hania Knopińska-Grzenkowicz to niekwestionowana mistrzyni wizażu. Pasjonatka makijażu w programie "Mistrzyni makijażu" zdradza sprawdzone sposoby na piękny make up.
 • Mistrzyni makijażu

  Hania Knopińska-Grzenkowicz to niekwestionowana mistrzyni wizażu. Pasjonatka makijażu w programie "Mistrzyni makijażu" zdradza sprawdzone sposoby na piękny make up.
 • Pogoda

 • Uwaga!

 • Na Wspólnej 17

  Czyje dziecko urodzi Aneta?! Aneta mówi Darkowi, że prezes Jankowski zerwał współpracę z ich kancelarią, kiedy dowiedział się, że Aneta jest w ciąży. Żbik jest oburzony. Po południu, wchodząc do kancelarii, Darek słyszy awanturę – Jankowski chce się dowiedzieć od Anety, czy… to z nim będzie miała dziecko?! Agata w szoku – Norbert chce wyjechać do Afryki! Po wczorajszych oświadczynach Agata namawia Norberta do szukania własnego mieszkania. Tymczasem chłopak oznajmia ukochanej, że… chce wyjechać na pół roku do Afryki! Agata nie wierzy w to, co słyszy … Rusza Romanomania!!! Na Romana w jego domu czeka… policja! Komendant wręcza zaskoczonemu Hofferowi nagrodę za uratowanie staruszki przed kradzieżą. Zszokowana Honorata obserwuje, jak rusza wielka Romanomania!!!
 • Zakochani po uszy

  Piotr przekonany, że list, który dostał jest od Asi, robi jej awanturę. Tymczasem Kuba jest coraz bliżej odkrycia prawdy o nocy w hotelu. Sylwia jest w tarapatach, kiedy wychodzi na jaw, że jej rzekomy prześladowca to recepcjonista Krystian. Asia zaś zaprasza Tomka na kolację urodzinową Haliny. Adrian i Wojtek nie są szczęśliwi z obecności policjanta w ich domu…
 • Ciężarówką przez Indonezję

  Swoim osiemnastokołowym truckiem przemierzył już wzdłuż i wszerz Stany Zjednoczone oraz Wietnam. Czas ruszyć w kolejną obfitującą w niezwykłe przygody, ciekawe miejsca i interesujące spotkania podróż. Tym razem Dawid Andres odwiedzi Indonezję. Piękne widoki, niebezpieczne górzyste trasy, lokalna kultura - ten niezwykły kraj zobaczycie z perspektywy polskiego kierowcy ciężarówki. Łącząc przyjemne z pożytecznym, czyli pracę z podróżowaniem. Dawid zaprasza na zupełnie nową, ekscytującą wyprawę. Gdzie tym razem zaprowadzi go ciekawość, jego niesamowita otwartość i poczucie humoru?
 • Big Brother 2

  Program podsumowujący najciekawsze wydarzenia dnia w Domu Wielkiego Brata. Pełna emocji relacja z życia uczestników odciętych od zewnętrznego świata. Co myślą o sobie nawzajem? Jaką taktykę obrali, kto zdobył przyjaciół, a komu grozi nominacja?
 • Pułapka na Kopciuszka

  Makar Iliuszyn i Siergiej Babkin wybierają się w końcu na zasłużone wakacje. W ośrodku wypoczynkowym mają zamiar odpocząć od ostatnio prowadzonych, ciężkich spraw. Niestety, ich urlop szybko zostaje zakłócony tragiczną wiadomością. Pracownica pensjonatu, Rita, znika w tajemniczych okolicznościach. Tuż przed zaginięciem wykonała tajemniczy telefon do hotelowej recepcjonistki. Niebawem zostają znalezione jej zwłoki. Zabójstwo wygląda na mord rytualny. Policja niechętnie patrzy na wtrącanie się Makara i Siergieja do sprawy. Detektywi muszą więc działać nieoficjalnie. Podejrzewają, że mordercą może być malarz, który wielokrotnie oferował namalowanie portretu pięknym kuracjuszkom. Myślą też, że związek ze sprawą może mieć mąż właścicielki pensjonatu, Ilia. Tymczasem Makar dowiaduje się, że nie jest to pierwsza tajemnicza śmierć w tej okolicy. Dwadzieścia lat wcześniej dokładnie w tych samych okolicznościach została zamordowana młoda kobieta. Dla detektywów staje się jasne, że sprawcą wszystkich zbrodni jest seryjny morderca.
 • Będzie pan zadowolony 3

  Popularny Volkswagen Passat niedomaga - przez sparciały przewód podciśnienia sterowania turbiną i źle zamocowany wąż dolotowy auto traci moc, a niedokręcona nakrętka na pompie powoduje nieprawidłowe działanie wspomagania kierownicy. Niestety, nie wszyscy mechanicy potrafią uporać się z usterkami przygotowanymi przez Krzysztofa Woronieckiego...
 • Dzień Dobry TVN

 • Fakty

 • Pogoda

 • Uwaga!

 • Doradca smaku - Mus czekoladowy z malinami

 • Czas zemsty, czas miłości

  Zé Maria, syn dyrektora finansowego potężnej firmy, poznaje Bię. Nie podejrzewa, że to córka portugalskiego bankiera, wroga jego rodziny. Tego samego dnia cała rodzina chłopaka umiera z rąk mordercy. Główny bohater cudem pozostaje przy życiu dzięki przypadkowej obecności Bii. Spędzają razem kilka dni i zakochują się w sobie szaleńczo. Żeby uciec przed mordercą swojej rodziny, Zé Maria z bólem w sercu wyrusza do Rio de Janeiro, pozostawiając swoją miłość w Brazylii. Oboje cierpią z powodu rozłąki. Z czasem tracą kontakt i każde z nich zaczyna życie od nowa. Po piętnastu latach Ze Maria wraca, aby pomścić śmierci rodziny. Jorde Monforte – to jego nowa tożsamość. Jest teraz bogatym właścicielem ziemskim. Bia natomiast obecnie działa na rzecz ochrony środowiska. Razem z ekipą demonstrantów walczy przeciwko emisji metanu wytwarzanego w gospodarstwie, nie wiedząc, że to jest farma Zé Maria. Przypadkowe spotkanie przywraca wspomnienia…
 • Szpital N

  Do szpitala przychodzi 16-letni Marcin Bukowski. Nastolatek złamał sobie rękę uciekając ze skradzionym naszyjnikiem z galerii handlowej. Biegnąc przewrócił się na chodniku i mocno poturbował. Chłopak udaje przed rówieśnikami, że ma bogatych rodziców. Żeby zaimponować nowym koleżankom i kolegom kradnie dla nich różne rzeczy, jednak nikt o tym nie wie. Marcin jest zakochany w koleżance z klasy. Aby ją zdobyć kradnie dla niej drogocenny naszyjnik. Gdy dziewczyna dowiaduje się prawdy o chłopaku jest nim zachwycona. Wpada na pomysł, aby ukraść karetkę. Dr Robert zajmuje się mężczyzną z objawami zawału serca. Pacjent gorzej się poczuł po tym, jak zięć pokazał mu kompromitujący go filmik. Mężczyzna nagrał teścia jak uprawia sex z jedną ze swoich pracownic i teraz go szantażuje. Pacjent jest zamożny i ma własną firmę. Jego zięć żąda, żeby pieniędzy i awansu na wspólnika. Biznesmen decyduje się spełnić żądania szantażysty. Okłamuje swoją żonę, że potrzebuje pieniędzy na łapówkę dla dr Roberta!
 • Ukryta prawda N

  Dorota jest zapracowaną lekarką i od roku szczęśliwą żoną Tomka, który pracuje w polskim oddziale londyńskiego funduszu inwestycyjnego. Zaraz po studiach mężczyzna pracował w londyńskim City, gdzie dorobił się dużego majątku. Dorota jest zła, gdy Tomek po raz kolejny pomaga swojej siostrze Julii. Nie potrafi ona zapanować nad finansami i nie ma pieniędzy na opłacenie raty kredytu. Dodatkowo Tomek regularnie wspiera finansowo swoich rodziców. Mężczyzna prosi żonę, aby skupiła się na znalezieniu balansu między karierą, a życiem. Kiedy Julia kolejny raz chce pożyczyć pieniądze od brata, Dorota protestuje i popada w konflikt z matką Tomka. Gdy kobieta mdleje w pracy, rezygnuje z dodatkowych godzin w przychodni. Zaczyna wracać wcześniej do domu i poznaje Wincenta, kolegę męża z pracy. 33-latka jest świadkiem szantażu: Wincent grozi Tomkowi, że zdemaskuje go przed rodziną, jeśli nie odda należnych mu pieniędzy.
dalej