Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • LAB

  Z wózka stojącego przed domem znika niemowlak. Zrozpaczona matka dziecka obwinia męża, który ją zdradził. Kobieta jest przekonana, że to kochanka mężczyzny porwała dziecko. Jednak w śledztwie pojawia się jeszcze inny trop… Magda próbuje dowiedzieć się czegoś na temat przeszłości Kuby. Wypytuje dr Jurecką oraz Marię Szajner, jednak obie milczą. To sprawia, że temat jeszcze bardziej ją intryguje…
 • Singielka

  Sandra zrywa z Juhasem i umawia się na randkę z Igorem. Zadowolony ze swojego podstępu Krzysiek przekazuje chłopakowi swoje dalsze wytyczne dotyczące ich związku. Jednak zachowanie Igora wzbudza w nim kolejny niepokój o córkę. Zdegustowani sytuacją w „CO TAM?” Patryk i Gosia proszą Elkę o posadę w jej redakcji. Max wciąż knuje za plecami Elki. Wypytuje o nią jej przyjaciół, nagrywając potajemnie prowadzone rozmowy. Sama Elka przekonuje się, że mężczyzna ma na jej temat informacje, o których nie powinien wiedzieć. Natalia spotyka w Antypodach Izę, która planuje podjąć tam pracę. Zbulwersowana dziewczyna nie chce do tego dopuścić.
 • Brzydula 2 N

  Wściekła Violetta zarzuca Paulinie i Markowi, że zataili przed nią kradzież w firmie! Febo i Dobrzański próbują się bronić, ale Viola wytrąca im argumenty z rąk jedną – bardzo bolesną – ripostą… W domu Cieplaków trwa sesja zdjęciowa. Modelka jest mało współpracująca. Nagle do „studia” wchodzą Józef z Dąbrowską – która chce zobaczyć wielki świat od kulis. I jak zwykle dorzuca swoje trzy grosze… I jak się okazuje, na szczęście! Po wyjściu modelki sąsiadka ma prośbę do Jaśka… Gutowska i sprzątaczka Lucyna rozpuszczają plotki na temat przekrętów Uli i Marka. Ela staje w obronie przyjaciół. Przywołuje pracownice do porządku. Gutowska skarży się Izie. Nie znajduje jednak zrozumienia, a wręcz przeciwnie! Bożenka dodaje Turkowi otuchy. Nie pozwoli, żeby mężczyzna poddał się. Za namową byłej dziewczyny Adam pyta Marka o swoje pieniądze, co spotyka się z agresją ze strony Pauliny. Wyrzuty kobiety budzą w księgowym poczucie winy. Czy zrezygnuje z oszczędności swojego życia? Zmęczony sesją Wojtek popełnia małą gafę… W efekcie na stronę firmy koszulkowej trafiają nie te zdjęcia, co powinny. Robi się zamieszanie… Paula nie może znieść myśli, że wszyscy czekają na powrót Uli. Prosi Marka, żeby jej zaufał i dał jej szansę…
 • Doradca smaku 11 - Lasagne wegetariańska

 • Dzień Dobry TVN

 • Na Wspólnej 19

  Anastazja załamana – ksiądz Olek wybrał Boga?! Dręczony wyrzutami sumienia ksiądz Olek oświadcza Anastazji, że muszą skończyć ich intymną relację. Rozgoryczona dziewczyna porywa Beatę do pubu i – podpita – oświadcza, że zakochała się w księdzu! Beata nie wierzy – do momentu, aż w pubie zjawia się duchowny i wynosi na rękach pijaną ukochaną! Znaleziono Kingę?! Michał w szoku a Iga ma dość! Robert wyjaśnia Idze i Michałowi dlaczego musiał przerwać ich ślub – w Trójmieście znaleziono kobietę, która może być Kingą! Robert ogląda zdjęcie – twarz kobiety jest tak obandażowana, że Michał nie wie, czy to jego żona. Chce natychmiast jechać do Gdańska. Iga rozpaczliwie oświadcza, że ma dość walki z duchem! Żaneta przyłapuje męża na zdradzie?! Żaneta i Monika biorą w obroty Cieślika. Damian zapewnia, że pomiędzy Wojtkiem i Patrycją nic nie ma! Jednak kiedy Żaneta pojawia się po południu na placu manewrowym, zastaje swojego męża… między kolanami dziewczyny!
 • Szpital N

  Dr Michał Morawski przyjmuje na oddział 25-latkę, która źle się poczuła i przyjechała do szpitala na godzinę przed swoim ślubem. Kobieta jest narzeczoną zamożnego 50-latka i chce zostać jego żoną dla pieniędzy. Mężczyzna nie ma pojęcia, że ukochana go wykorzystuje. Okazuje się, że to córka mężczyzny zatruła pacjentkę lekami, aby nie dopuścić do małżeństwa ojca. Pacjentem doktora Piotra Wójtowicza jest 8-latek, który podtopił się na basenie. Lekarz odkrywa na jego ciele siniaki oraz stwierdza złamanie kilku żeber, zawiadamiając o tym policję. Ojciec dziecka nie ma pojęcia, że kiedy on siedział w więzieniu, jego starszy syn znęcał się nad młodszym bratem i matką. Kobieta ukrywa prawdę, twierdząc, że sama upora się z agresywnym 15-latkiem.
 • Ukryta prawda N

  22-leti student prawa ze skromnej rodziny Adam często odwiedza swoją siostrę Kingę (28) i szwagra Darka (31), którzy żyją z matką Darka Stasią w jej mieszkaniu razem z rocznym synkiem. Rodzice Adama nie przepadają za Darkiem, bo uważają, że córka mogła znaleźć sobie lepszą partię – Darek jest tylko ochroniarzem. Adam jednak lubi szwagra i wie, że siostra, która przebywa na urlopie wychowawczym, jest z nim szczęśliwa. Wkrótce Adam odkrywa, że Kinga żyje na lepszym poziomie niż kiedyś. Siostra tłumaczy to awansem Darka na szefa ochrony. Kiedy jednak Adam odkrywa, że Darek kupił nowy samochód z salonu, przestaje wierzyć, że chodzi tylko o wyższą pensję w agencji ochrony…
 • Klinika bez tajemnic 2

  W najnowszej odsłonie serii „Klinika bez tajemnic” specjaliści z Kliniki Ambroziak ponownie staną przed niezwykle skomplikowanymi wyzwaniami, a skrzywdzeni przez los pacjenci przekonają się, że zdobycze współczesnej medycyny potrafią zdziałać cuda. Wykonane na najwyższym, światowym poziomie zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i klinicznej, chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, laryngologii oraz fizjoterapii i kosmetologii, pomogą poprawić mankamenty sylwetki, zwalczyć efekty upływającego czasu oraz poprawić niedoskonałości natury. Tylko w tym programie widzowie będą mogli obserwować, jak wyglądają kulisy życia doktora Marcina Ambroziaka, „pierwszej damy kliniki” – Joanny Ambroziak oraz pozostałych członków personelu medycznego. W przeciwieństwie do innych medycznych serii, historia „Klinika bez tajemnic” zbudowana jest wokół lekarzy. W programie przybliżymy sylwetki charyzmatycznych doktorów, którzy dzięki pasji i zaangażowaniu spełniają marzenia i poprawiają jakość życia wielu osób.
 • Za późno cię poznałam

  Historia życia znanej kolumbijskiej piosenkarki Patricii Teheran, która swoim talentem i optymizmem podbiła scenę muzyczną. Pełna radości, przebojowa dziewczyna, pochodząca z biednej rodziny, postanawia związać swoją przyszłość ze śpiewem. Musi zmierzyć się z zazdrością najbliższego otoczenia i stawić czoła wielu przeszkodom. Wyjątkowe, pełne uczucia interpretacje piosenek od początku pozwolą jej zdobyć grono oddanych wielbicieli. Lecz oślepiona sławą może podążyć niewłaściwą ścieżką. Spotkanie z dwoma mężczyznami odmieni jej życie na zawsze. Z jednej strony Héctor Méndez – wsparcie i opieka, z drugiej, Ricardo Cabello – pełna bólu zakazana miłość… Skrzyżowanie losów tej trójki doprowadzi do wielu dramatycznych wydarzeń.
 • 19 +

  Tego dnia Zuza zostaje wypisana ze szpitala, mały Franio musi tam jeszcze pozostać, ale z każdym dniem jego stan jest coraz lepszy. Konrad jest bardzo przejęty tym, że został ojcem. Monika prosi barta o pomoc finansową w utrzymaniu babci w ośrodku, ale rozumie jego ojcowskie zobowiązania. Tymczasem Krzysiek otrzymuje pozytywną odpowiedź z korporacji call center, gdzie starał się o pracę. Odrzuca jednak propozycję i okłamuje Monikę. O zachowaniu Krzyska dowiaduje się Mela… Iwona i Wojtek mają dość mieszkania, w którym wszystko się psuje. Na wieść o wyprowadzce Magdy postanawiają zaproponować Lenie, że wynajmą od niej wolny pokój. Lena się zgadza. Filip ma żal do swojej dziewczyny, bo nie wzięła pod uwagę jego zdania.
 • Doradca smaku 11 - Lasagne wegetariańska

 • 101 napraw 7

  Grzegorz Duda pokaże na przykładzie Volvo V70 jak rozwiązać problem z kompresorem klimatyzacji niedającym sobie rady podczas upałów, zamontuje podłokietnik z autorskim patentem w Skodzie Fabii, odblokuje z poziomu komputera kilka użytecznych funkcji w Audi i doradzi, jak prawidłowo kasować luz na przekładni kierowniczej.
 • W stronę marzeń

  Młoda marzycielka Elisa ucieka z domu w Campo Claro, aby spróbować szczęścia w wielkim mieście. Już pierwszego dnia pada ofiarą napaści i jest zmuszona zamieszkać na ulicy. Spotyka Jonathana - charyzmatycznego sprzedawcę cukierków. Z jego pomocą Elisa znajduje pracę, zaczyna sprzedawać kwiaty. Wkrótce szczera przyjaźń przeobrazi się w piękną miłość. Dziewczyna nie spodziewa się jednak, że w jej życiu ponownie pojawi się też dzielny Arturo - właściciel agencji modelek. Oboje spotkali się w rodzinnym barze Elisy, kiedy jeszcze mieszkała w domu. Teraz przystojny bohater planuje zmienić jej życie i zrobić z niej światowej sławy modelkę. Ma ona dużą szansę, aby wygrać konkurs piękności. Z dnia na dzień Arturo zakochuje się w dziewczynie. Czy młoda bohaterka poradzi sobie z miłosnym trójkątem?
 • Szpital N

  Dr Anna Nowicka zajmuje się 26-latką, która złamała rękę. Pacjentka jest perfekcjonistką i bardzo angażuje się w swoją pracę. Kobieta nie ma pojęcia, że jej narzeczony czuje się zaniedbany i zdradza ją. Kiedy prawda wychodzi na jaw, okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży. Mężczyzna uświadamia sobie, że nie zależy mu na kochance. Czy kobieta da mu drugą szansę? Młody mężczyzna podrzuca pod szpital kierowniczkę budowy, która została zgwałcona przez pracowników. Kobietą zajmować się będzie dr Dominika Gajda. Pacjentka będąc w szoku nie chce zdradzić, kto ją skrzywdził. Na oddziale pojawiają się sprawcy, którzy zastraszają kobietę.
 • LAB

  Szanowany i wpływowy dyrektor liceum ginie podczas szarpaniny w szkole. W trakcie śledztwa policja odkrywa mroczną tajemnicę mężczyzny – molestował on uczennice. Zastraszane nastolatki boją się reagować, jednak podczas szkolnej dyskoteki dochodzi do tragicznego wypadku. Klaudia Traczyk żali się Magdzie, że wciąż kłóci się z mężem o to, że ten nie angażuje się w życie rodzinnie. Adam postanawia zaskoczyć żonę i przygotowuje niespodziankę.
 • wieczór
 • Ukryta prawda N

  Maja (25) i Jacek (28) są parą od kilku lat. Jacek jest mechanikiem, Maja na prośbę chłopaka zrezygnowała niedawno z pracy – opiekuje się babcią Jacka, Bożeną (79), która przeszła niedawno ciężki udar mózgu. Mai jest bardzo ciężko. Dochodzi na tym tle do spięć z Jackiem, ale ten cały czas mówi, że nie stać ich na wynajęcie opiekunki, a poza tym babcia zapisała mu w testamencie jej niewielkie mieszkanie. Maja wścieka się też na Jacka, że zamiast pomagać jej w opiece nad starszą panią, to on coraz częściej popija wieczorami z kolegami, a ona nie może nawet raz na jakiś czas gdzieś wyjść z przyjaciółkami. Maja naciska również na Jacka w kwestii ich ślubu, mężczyzna mówi, że już niedługo się jej oświadczy, ale ciągle z tym zwleka. Gdy Bożena umiera, na jaw wychodzą rodzinne tajemnice…
 • Fakty

 • Uwaga! koronawirus

 • Świat według…

  Marcin Mossakowski: podróżnik-filmowiec; podróżnik z pasji, filmowiec z pasji i zawodu. Podróżował po Azji, odbył pięcio-miesięczną samotną wyprawę po Ameryce Łacińskiej. Teraz już wie, że podróże i emocje z nimi związane woli dzielić z przyjaciółmi. Nie znosi zimy, więc ucieka przed nią w ciepłe klimaty. Surfował na Sri lance i w Indonezji. Zjeżdżał na desce z wulkanu w Nikaragui, przejechał Kostarykę autostopem, pełnił wartę z bronią w ręku na Spitsbergenie. Założył podróżniczo-filmowego bloga www.livealife.pl, który w 2013 roku zyskał tytuł Bloga Roku National Geographic Traveler.
 • Świat według…

  Szymon Kuczyński. Żeglarz z krwi i kości. Pomysłodawca i główny organizator projektu Zew Oceanu, w ramach którego realizuje wyprawy żeglarskie małymi jachtami. Samotnie przepłynął Atlantyk. Niedługo później - również samotnie - okrążył całą kulę ziemską na statku tak małym, że pobił światowy rekord.
 • Pogoda

 • Uwaga!

 • Na Wspólnej 19

  Ignaś odzyska matkę?! Michał jedzie do Gdańska, żeby zobaczyć kobietę, przy której znaleziono paszport Kingi. Za nim – po oszukaniu opiekunów – rusza pociągiem Ignaś. Po nerwowych poszukiwaniach Brzozowski spotyka synka przed szpitalem na Wybrzeżu. Obaj wchodzą do salki szpitalnej i patrzą na kobietę – czy to Kinga?! Czy ksiądz Olek i Anastazja potrafią być tylko przyjaciółmi?! Anastazja z gigantycznym kacem budzi się… w łóżku księdza! Dopytuje Olka, czy do czegoś między nimi doszło. Rozedrgany duchowny stwierdza, że ich światów nie da się pogodzić. Ale już po południu… para świetnie bawi się na urodzinach Seby! Kasia i Darek znowu razem – dzięki opiece nad dziećmi Bergów… Eliza i Jarek wybierają się na kurs dla rodziców zastępczych. Proszą Kasię o zajęcie się Juniorem i Hanusią. Bergówna chętnie się zgadza – szczególnie, że w ujarzmianiu dzieciaków ma jej pomóc… Darek!
 • Brzydula 2 N

  Ania wraca z Poznania. Nie ma jednak dobrych wieści – szwalnie grożą zerwaniem umowy. Mają jedynie dzień na działanie! W firmie atmosfera robi się napięta. Sebastian nie odpuszcza Aleksowi, który nie pojawia się w F&D. Wszyscy szukają rozwiązania problemu ze szwalniami. Wojtek przychodzi do Jaśka. Pokazuje mu założenia strategii ich firmy i przypomina do kogo mieli adresować swoje koszulki. Jasiek przyznaje mu rację i obiecuje naprawić błąd. Czy jednak okaże się to takie łatwe? Angelica szuka laptopa, z którego może skorzystać. Kiedy Daniel odprawia ją z kwitkiem, dziewczyna przerywa posiedzenie w sali konferencyjnej i prosi Sebastiana o użyczenie sprzętu. Olszański zgadza się, ale w zamian za przysługę – ma ściągnąć do biura Violę! Po zakupach Angelica przegląda foldery na komputerze Sebastiana i odkrywa jego tajemnicę! Po namowach Marka przerażony Adam zgadza się porozmawiać z Pauliną. Kobieta prosi Turka o przysługę… Od niego zależy przyszłość firmy!
 • Ciężarówką przez Indonezję

  Swoim osiemnastokołowym truckiem przemierzył już wzdłuż i wszerz Stany Zjednoczone oraz Wietnam. Czas ruszyć w kolejną obfitującą w niezwykłe przygody, ciekawe miejsca i interesujące spotkania podróż. Tym razem Dawid Andres odwiedzi Indonezję. Piękne widoki, niebezpieczne górzyste trasy, lokalna kultura - ten niezwykły kraj zobaczycie z perspektywy polskiego kierowcy ciężarówki. Łącząc przyjemne z pożytecznym, czyli pracę z podróżowaniem. Dawid zaprasza na zupełnie nową, ekscytującą wyprawę. Gdzie tym razem zaprowadzi go ciekawość, jego niesamowita otwartość i poczucie humoru?
 • Gwiazdy prywatnie 5 - Rafał Sonik N

  Rafał Sonik, pierwszy Polak, który wygrał Rajd Dakar. Wybitny przedsiębiorca, filantrop z potrzeby serca, sportowiec z zamiłowania, partner i ojciec. Razem z narzeczoną Karoliną Sołowow dzielą pasję do pomagania ludziom i miłość do rajdów. Krakowskie przedmieścia, dużo zieleni i przestrzeni. Zaczynamy niekonwencjonalnie, bo od biura. To tutaj Karolina z Rafałem omawiają strategie i pomysły. Przy wielkim, długim stole dwa prezesowskie fotele na przeciwległych końcach gwarantują porozumienie. Ale to, co zwala z nóg to świeżo zainstalowana ‘Ściana chwały’ – cała wypełniona pucharami i nagrodami. Ciężko je zliczyć, a podobno to nie wszystkie. Już będąc z Karoliną zdobył te najważniejsze. Uwadze Uli nie uchodzi fakt, że zwycięskie trofeum z 2015 roku zajmuje honorowe miejsce – to jedyne takie w historii Polski, ten rajd Rafał i Karolina przeżyli wspólnie. Zgodnie twierdzą, że to jedno z najważniejszych wydarzeń w ich życiu Praca fundacyjna, to druga część tego miejsca. Fabryki Marzeń, w które całym sercem zaangażowana jest Karolina, pomagają najuboższym dzieciakom z okolic. Razem z Rafałem chętnie opowiadają Uli, jak ważna jest praca w teamie i jak wiele można zmienić i osiągnąć dzięki współpracy. Do części domowej zaprasza nas Rafał, jako głowa domu. Stary, powojenny dom unowocześnił w swoim stylu – dobudowany, przeszklony ganek miał powiększyć trochę przestrzeń. Uwagę zwraca stalowa konstrukcja jak i garderoba z tego samego materiału. Część jadalniano-salonowa też jest utrzymana w uspokajających szarościach z wielkim oknem na ogród. Tu również nie brakuje stalowych elementów – filar kryje mały barek, z kolei ściana zbudowana z ponad stuletniego drewna wyciągniętego z rzeki ukrywa w sobie kredens. Ula jest zachwycona tymi zwiększającymi funkcjonalność rozwiązaniami. Rafał zdradzi nam tu historię miłości do Kasprowego Wierchu, która sprawiała, że jako dziecko… uciekał z domu! Dowiemy się też, czemu trzyma na stole w salonie głowę Lenina. Dalsze kroki kierujemy do gabinetu, gdzie Rafał ma… stół bez nóg! I wcale nie były wyłamywane. Sprytna konstrukcja z materiału używanego w przemyśle lotniczym sprawia, że stół jest nie do wygięcia, co sprawdzimy… skacząc po nim. Ale najważniejsze miejsce w tym pomieszczeniu zajmuje statua kard. Franciszka Macharskiego – patrona Stowarzyszenia SIEMACHA – organizacji społecznej pomagającej dzieciom i młodzieży. To jego duch pomaga Rafałowi w podejmowaniu najważniejszych decyzji. Nadszedł czas na chwilę relaksu – wchodzimy do kina, które jest podobno najtajniejszym miejscem intymno–rodzinnym w domu. Rafał raczy Ulę filmem z wakacji na swoich ukochanych Mazurach, po czym zaprasza ją do… baru. Dowiemy się tutaj, jaki Rafał ma sposób na pogodzenie tak wielu aktywności w życiu oraz czemu bar ma kształt schodów. Stąd prosta droga na basen, aczkolwiek tutaj jest jak w tropikach. Wszystko po to by zapewnić Rafałowi treningi jak na pustyni. Ponad 30 stopni Celsjusza, wilgotność około 90%. Nawet przed spotkaniem z nami przebiegł dziś już 11km w takich warunkach! Z basenu wychodzimy do ogrodu, gdzie czeka na nas Karolina. Po całym dniu spędzonym razem pożegnanie będzie sentymentalne!
 • Kuchenne rewolucje 20

  „Zajazd Florencja” istnieje już od ponad 10 lat. Jerzy wybudował go dla swojej córki Żanety, która kończyła studia na kierunku hotelarstwo i marzyła o prowadzeniu restauracji. Lokal był w całości jej pomysłem, który okazał się wielkim sukcesem. Wszystko zmieniło się, kiedy Żaneta zginęła w tragicznym wypadku. „Zajazd Florencja” od tej pory istniał jedynie dzięki pracownikom, którzy uratowali miejsce przed zamknięciem. Zarówno Jerzy, jak i jego żona Jolanta nie byli w stanie zaangażować się w rozwój restauracji. W taki sposób lokal funkcjonował przez kilka lat. Po pewnym czasie matka Żanety zaczęła w końcu bywać w miejscu stworzonym przez córkę. Niestety zajazd zdążył już nieco podupaść. Menu na przestrzeni lat nie zmieniło się. W karcie nadal można znaleźć znane wszystkim dania, jak kotlet de volaille, czy żurek. Jerzy i Jolanta nie wyobrażają sobie, że mogliby zamknąć lokal. Oboje przyznają, że po tylu latach traktują swoich pracowników jak rodzinę, która uratowała restaurację przed upadkiem. Niestety od jakiegoś czasu Zajazd „Florencja” przynosi tylko straty. Jerzy z żoną, w przeciwieństwie do tragicznie zmarłej córki, nie znają się na prowadzeniu biznesu. Nie mają pojęcia, co zrobić, żeby znowu zaczęli odwiedzać ich goście. Na pomoc zdecydowali się wezwać Magdę Gessler.
 • Makłowicz w drodze 2

  „Mały Wiedeń wschodu” – spacer głównym deptakiem Czerniowiec udowadnia, że nie było to określenie na wyrost. Rozkwitłe w czasach Austro-Węgier miasto było wyjątkowym w skali europejskiej wielokulturowym skupiskiem Ukraińców, Niemców, Żydów, Rumunów, Polaków, Węgrów, Ormian, a nawet Turków. Do dzisiaj widać tu ślady tej mozaiki: kwartał żydowski, dawne łaźnie tureckie, wielojęzyczne nazwy miasta w bruku promenady, ulica polskiego burmistrza Kochanowskiego, czy tzw. domy narodowe: niemiecki, żydowski, rumuński, polski. Na wzgórzu nad miastem Robert przyrządza rumuńską z pochodzenia tokanicę, odkrywa najmłodszy pomnik cesarza Franciszka Józefa, degustuje lokalne dania obowiązkowe w tradycyjnej restauracji, rozmawia z byłym gubernatorem o Habsburgach, a z polskim księdzem o Polakach w dzisiejszych Czerniowcach.
 • W stronę marzeń

  Młoda marzycielka Elisa ucieka z domu w Campo Claro, aby spróbować szczęścia w wielkim mieście. Już pierwszego dnia pada ofiarą napaści i jest zmuszona zamieszkać na ulicy. Spotyka Jonathana - charyzmatycznego sprzedawcę cukierków. Z jego pomocą Elisa znajduje pracę, zaczyna sprzedawać kwiaty. Wkrótce szczera przyjaźń przeobrazi się w piękną miłość. Dziewczyna nie spodziewa się jednak, że w jej życiu ponownie pojawi się też dzielny Arturo - właściciel agencji modelek. Oboje spotkali się w rodzinnym barze Elisy, kiedy jeszcze mieszkała w domu. Teraz przystojny bohater planuje zmienić jej życie i zrobić z niej światowej sławy modelkę. Ma ona dużą szansę, aby wygrać konkurs piękności. Z dnia na dzień Arturo zakochuje się w dziewczynie. Czy młoda bohaterka poradzi sobie z miłosnym trójkątem?
 • Szpital N

  Dr Anna Nowicka zajmuje się 26-latką, która złamała rękę. Pacjentka jest perfekcjonistką i bardzo angażuje się w swoją pracę. Kobieta nie ma pojęcia, że jej narzeczony czuje się zaniedbany i zdradza ją. Kiedy prawda wychodzi na jaw, okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży. Mężczyzna uświadamia sobie, że nie zależy mu na kochance. Czy kobieta da mu drugą szansę? Młody mężczyzna podrzuca pod szpital kierowniczkę budowy, która została zgwałcona przez pracowników. Kobietą zajmować się będzie dr Dominika Gajda. Pacjentka będąc w szoku nie chce zdradzić, kto ją skrzywdził. Na oddziale pojawiają się sprawcy, którzy zastraszają kobietę.
 • TRWA

  Dzień Dobry TVN

 • Fakty

 • Pogoda

 • Uwaga!

 • 19 +

  Tego dnia Zuza zostaje wypisana ze szpitala, mały Franio musi tam jeszcze pozostać, ale z każdym dniem jego stan jest coraz lepszy. Konrad jest bardzo przejęty tym, że został ojcem. Monika prosi barta o pomoc finansową w utrzymaniu babci w ośrodku, ale rozumie jego ojcowskie zobowiązania. Tymczasem Krzysiek otrzymuje pozytywną odpowiedź z korporacji call center, gdzie starał się o pracę. Odrzuca jednak propozycję i okłamuje Monikę. O zachowaniu Krzyska dowiaduje się Mela… Iwona i Wojtek mają dość mieszkania, w którym wszystko się psuje. Na wieść o wyprowadzce Magdy postanawiają zaproponować Lenie, że wynajmą od niej wolny pokój. Lena się zgadza. Filip ma żal do swojej dziewczyny, bo nie wzięła pod uwagę jego zdania.
 • Ukryta prawda N

  Maja (25) i Jacek (28) są parą od kilku lat. Jacek jest mechanikiem, Maja na prośbę chłopaka zrezygnowała niedawno z pracy – opiekuje się babcią Jacka, Bożeną (79), która przeszła niedawno ciężki udar mózgu. Mai jest bardzo ciężko. Dochodzi na tym tle do spięć z Jackiem, ale ten cały czas mówi, że nie stać ich na wynajęcie opiekunki, a poza tym babcia zapisała mu w testamencie jej niewielkie mieszkanie. Maja wścieka się też na Jacka, że zamiast pomagać jej w opiece nad starszą panią, to on coraz częściej popija wieczorami z kolegami, a ona nie może nawet raz na jakiś czas gdzieś wyjść z przyjaciółkami. Maja naciska również na Jacka w kwestii ich ślubu, mężczyzna mówi, że już niedługo się jej oświadczy, ale ciągle z tym zwleka. Gdy Bożena umiera, na jaw wychodzą rodzinne tajemnice…
dalej