Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  Konrad Wojcieszko z gimnazjalnej 2b, dla zabawy zakłada w Internecie konto o nazwie „pogromca dziewczyn” i prześladuje koleżanki z klasy. Jego złośliwe komentarze sprawiają przykrość nastolatkom. Wojnę klasowemu hejterowi wypowiada Patrycja Socha. W odwecie, chłopak zaczyna się wyśmiewać z jej niepełnosprawności. Jakie konsekwencje przyniesie zachowanie nastolatka? Tymczasem Bożena Kulik z licealnej 3d, która jest w ciąży z kolegą z klasy Dorianem Galickim, zaręcza się z Szymonem Żurawskim. Rodzice Szymona są przekonani, że to ich syn jest ojcem dziecka. Kiedy prawda wychodzi na jaw, próbują przekupić dziewczynę i przekonać ją, by zostawiła nastolatka. Oburzony chłopak, wbrew rodzicom, postanawia ożenić się z Bożeną i uznać jej dziecko za swoje.
 • Prosto w serce

  Konstancja odlicza godziny do ślubu, żyje myślą o wspólnym życiu z Arturem. Monika angażuje się w swoje obowiązki w firmie, ale przede wszystkim chce ustalić, dlaczego Artur zdecydował się na ślub z Konstancją. Artur odbiera od jubilera obrączki i dopada go atak paniki, ale opanowuje się - nie ma wyboru…
 • Dzień Dobry TVN

 • Na Wspólnej 18

  Jarek drze koty z Elizą, a Bruno z Fabianem! Jarek ma pretensje do Elizy, że podjęła decyzję o awansie bez porozumienia z nim. Sam jednak nie przyznaje się do tego, że znowu pracuje z Emi… Tymczasem Bruno toczy z Fabianem twardy bój o Kasię! Igor – z piekła do nieba?! Po traumatycznych przejściach z taksówkarskimi bandytami Igor cierpi na zespół pourazowy. Mimo wsparcia rodziny i znajomych – nie może sobie z nim poradzić. W końcu wpada na pomysł, który powoduje że Elżbieta… szaleje ze szczęścia! Ksawery ciągnie w dół kolegę! Ksawery próbuje bronić Jacka przed atakami starszych kolegów. Tłumaczy przyjacielowi, żeby… zaczął się lepiej ubierać. Konarski kradnie dla Jacka ze sklepu drogą koszulkę!
 • Zakochani po uszy 2

  Piotr wyznaje Asi, że ciągle coś do niej czuje. Decyduje się również złożyć zeznania na policji przeciwko Sylwii. Elwira w ramach zemsty pokazuje Halinie dowody na to, że Marek skrzywdził wiele osób. Pani Jola i Halina zawierają pakt w sprawie Marka. Tomek boi się, że Asia będzie chciała wrócić do Piotra, postanawia więc przekonać ją do wyjazdu za granicę.
 • Szpital N

  40-latka po tym, jak uniknęła śmierci trafiona piorunem, postanawia nareszcie żyć pełnią życia i spełniać swoje marzenia. Zamierza rzucić nudną pracę bibliotekarki, wyjechać z mężem na romantyczne wakacje we dwoje oraz wziąć udział w muzycznym talent show. Jej mąż jest zszokowany i zamierza rzucić żonę. Czy uda im się uratować małżeństwo? Tymczasem 20-latek zaatakowany nożem przez chorobliwie zakochanego byłego chłopaka swojej narzeczonej, walczy o życie. Sprawca pojawia się w szpitalu i chce odzyskać ukochaną…
 • Ukryta prawda N

  Mama Lucyny Milewskiej (18) zostaje znaleziona martwa pod oknami bloku. Policja zamyka śledztwo, uznając śmierć za samobójstwo. Dziewczyna kompletnie się załamuje. Lucynę w szkole zaczepia Ania (18), która uchodzi za dziwaczkę. Kilka miesięcy wcześniej pojawiła się w szkole i nikt jej nie zna. Dziewczyna zdradza Lucynie, że jest medium i że ma kontakt z jej mamą. Nastolatka początkowo nie wierzy koleżance, ale gdy ta podaje szczegóły z ich życia, Lucyna zmienia nastawienie do opowieści Ani. O stan dziewczyny coraz bardziej martwi się Marek – jej ojciec. Tymczasem Anka twierdzi, że duch matki Lucyny oskarża jej ojca o zabójstwo. Mężczyzna miał ją wypchnąć z okna po tym jak kobieta się dowiedziała, że ojciec miał romans. Ojciec się wszystkiego wypiera. Przypomina Lucynie, że jej mama zmagała się z depresją i leczyła psychiatrycznie od lat. To dlatego się zabiła. Dziewczyna mu nie wierzy i donosi na niego na policję.
 • Porty

  Ciężka praca, niesprzyjające okoliczności, presja czasu i ciągłe ryzyko - to również codzienność dla tysięcy pracowników polskich portów morskich. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki i przestoje. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, a opóźnienie oznacza gigantyczne straty. Program pokaże kulisy funkcjonowania największych portów morskich w Polsce.
 • Siedem żyć

  Miguel po nieumyślnym spowodowaniu śmierci swojej matki przeprowadza się do Stanów Zjednoczonych. Z powodu braku pieniędzy decyduje się oddać swoje plemniki do banku nasienia. Kilkadziesiąt lat później główny bohater spotyka się z dziennikarką Lígią. Zrywa jednak związek i wyrusza na wyprawę na Antarktydę. Podczas podróży jego łódź rozbija się o lodowiec. Najbliżsi Miguela pogrążają się w rozpaczy, sądząc, że mężczyzna zginął. Jednak w rzeczywistości przeżył, lecz stracił pamięć. Został uratowany przez mieszkańców argentyńskiej wioski. W tym samym czasie Julia dowiaduje się, że jest dzieckiem urodzonym w wyniku sztucznego zapłodnienia, a dawcą nasienia jest „numer 251”. Sytuacja skłania Julię do odkrycia swoich korzeni i przeszłości. Po krótkim czasie dziewczyna znajduje przez stronę internetową swojego biologicznego brata – Pedro. Umawiają się na spotkanie. Po kilku dniach spotykają się przypadkowo podczas protestu. Żadne z nich nie wie, że są rodzeństwem. Pojawia się między nimi miłość…
 • Medium z Long Island 5

  Program o pracy i życiu Theresy Caputo – amerykańskiego medium. Kobieta potrafi nawiązać kontakt ze zmarłymi. Przekazuje wiadomości zza światów tym, którzy nadal żyją.
 • Doradca smaku-Kremowa zupa z ziemniaków i jabłek

 • Nowy Gadżet 10

  Kuba Klawiter przetestuje elektryczną hulajnogę, która jest jednocześnie poręczną walizką. Pokaże też plecak, który uchodzi za antywłamaniowy, porówna dwie najnowsze kamery sportowe na rynku i przyrządzi jadalne bańki o smaku kawy.
 • Złota pieśń

  Ciekawa historia biograficzna kobiety, która wbrew wszystkiemu pragnęła wolności. Lata pięćdziesiąte dwudziestego wieku były trudnym czasem dla kobiet. Nie miały prawa do własnej opinii, wyboru oraz zainteresowań. Zostały skazane na bycie żoną i matką. Helenita, która wychowywała się w podobnej rodzinie, miała inne podejście do życia. Chciała poprzez muzykę wyrazić głębokie pragnienie wolności dla siebie oraz wszystkich kobiet. Pomimo przeszkód w domu rodzinnym i walki ze społeczeństwem, odniosła sukces. Jej muzyka stała się popularna na całym świecie. Helenita zostawiła w swoim kraju trwały ślad poprzez piękne utwory, w których odzwierciedlała bolesne uczucia kobiet tamtych czasów.
 • Szkoła AD

  Gimnazjaliści Kasia i Fabian rozstają się, ponieważ dziewczyna nie może znieść tego, że jej chłopak ciągle serfuje w Internecie i nie zwraca na nią uwagi. Fabian postanawia odzyskać ukochaną i tworzy na portalu społecznościowym fikcyjny profil chłopaka o imieniu Damian. Kasia jest nim coraz bardziej zauroczona… Czy Fabian odzyska ukochaną? Sandra Falkowska z gimnazjalnej klasy 2c podkochuje się w Krzyśku Trojanie. Dowiaduje się, że jej wybranek lubi adrenalinę i razem z kolegami urządza w szkolnej piwnicy pokój strachów. Plany Sandry psuje rywalka, której chłopak także się podoba.
 • Szpital N

  Na oddziale jest 19-latek, który ukrywa przed swoją dziewczyną weganką, że pracuje w rodzinnym sklepie mięsnym. Kłamie jej też, że sam nie je mięsa. Kiedy ukochana pacjenta dociera na SOR poznaje prawdę. Pacjent chce rzucić dla niej dotychczasowe życie, czy uda mu się to zrobić? Jednocześnie dr Robert diagnozuje u 35-latka nowotwór. Pacjent zasłabł podczas zakupów z kochanką. Jego ciężarna narzeczona ma nadzieję, że 35-latek w końcu się opamięta…
 • wieczór
 • Ukryta prawda N

  Agata czuje się nieatrakcyjna, ma kompleksy. Mąż zostawił ją trzy lata temu dla młodszej. Kobieta samotnie wychowuje córkę (Martyna, 15). Obawia się, że już nigdy nie pozna żadnego mężczyzny. Koleżanka z pracy (Iza, 34) podpowiada jej, żeby spróbowała poszukać kogoś przez Internet. Agata ma wątpliwości. Iza zakłada jednak Agacie konto na portalu randkowym. Przez Internet Agata poznaje przystojnego, zaradnego handlowca Darka. Agata jest zachwycona Darkiem. Wierzy, że poznała mężczyznę swojego życia. Romans trwa w najlepsze. Darek robi Agacie pikantne zdjęcia i film. Chce mieć coś, co przypominałoby mu o niej, kiedy będzie poza Warszawą. O związek matki coraz bardziej jest zazdrosna Martyna. Dziewczyna coraz częściej spotka się z ojcem i namawia go, by wrócił do rodziny. Kiedy mężczyzna zaczyna się wahać, Agatę spotyka przykra niespodzianka ze strony poznanego przez Internet Darka.
 • Fakty

 • Niezwykłe Stany Prokopa

  W trzecim odcinku programu „Niezwykłe Stany Prokopa” najważniejsze amerykańskie symbole. Pierwszym przystankiem będzie Yellowstone - najstarszy park narodowy na świecie. Czego mogą spodziewać się widzowie? Zapierających dech w piersiach widoków, wybuchów gajzerów i wielu bardziej lub mniej praktycznych wskazówek turystycznych! Nie obejdzie się także bez niespodzianek. W czasie podróży, na drodze Marcina staną… bizony! Całe szczęście nie przeszkodzi to prowadzącemu w dalszej wyprawie. Kolejnym punktem na mapie będzie Mount Rushmore, a także pomnik Szalonego Konia. Samobójców.
 • Niezwykłe Stany Prokopa

  Już w czwartym odcinku „Niezwykłych Stanów Prokopa” widzowie Travel Channel odwiedzą pomnik indiańskiego wodza, słynną rzeźbę Mount Rushmore i … supermarket z bronią. Co więcej, cofniemy się w czasie! Jesteście gotowi na przygodę rodem z Dzikiego Zachodu? Marcin Prokop niczego się nie boi. Udowodni to już w czwartym odcinku swojego programu! Prowadzący stawi czoła czterem największym głowom w historii Ameryki i odda się w ręce szamanki z rezerwatu Pine Ridge. To właśnie ona, za sprawą łapacza snów, uwolni energię Szalonego Konia - najdzielniejszego wodza z plemienia Oglalów. To nie wszystko! Widzowie Travel Channel dowiedzą się również, co Amerykanie sądzą o legalnym dostępie do broni. Na samym końcu Marcin Prokop zatrzyma się w miasteczku, które jest kopią kowbojskiej wioski z 1880 roku. Jak poczuje się w roli kowboja z Dzikiego Zachodu? Jedno jest pewne – tym razem również nie obejdzie się bez przygód!
 • Pogoda

 • Raport smogowy – poznaj kolory powietrza

 • Uwaga!

 • Na Wspólnej 18

  Ksawery na dnie! Antek naciska Ksawerego w sprawie długu. Syn Marty jest przerażony – nie ma pojęcia, skąd wziąć tysiąc złotych! W końcu… okrada Mikołaja!!! Ostrowski na celowniku pięknej pani ordynator?! Ewa martwi się – mąż znowu poświęca jej bardzo mało czasu. Tymczasem Arek ostro wojuje z Adamskim – dochodzi do tego, że ponownie chce się zwolnić z pracy! Ordynator Kleczewska zabiera Arka na strzelnicę – tam piękna pani doktor stara się go uspokoić. Po powrocie do domu, Ostrowski okłamuje Ewę gdzie był! Jerzy i Iza w pułapce! Ola przypomina Jerzemu o ich rocznicy pierwszej randki – para umawia się na wieczór. Potem mężczyzna jedzie do Izy – postanawiają dziś pracować nad poradnikiem w wynajętym, wiejskim domu. Kiedy kończą, Jerzy zauważa, że… zgubił kluczyki od samochodu! Jest przerażony – przecież Ola go zabije! Natomiast Izie zaczyna podobać się ta przygoda…
 • Zakochani po uszy 2

  Piotr budzi się rano z obcą dziewczyną w łóżku. Kuba pomaga mu uporać się z niechcianym gościem. W Krakowie zjawia się córka kuzynki pani Joli - Laura. Pani Jola stara się załatwić jej praktyki w gabinecie weterynaryjnym. Asia oznajmia przyjaciołom, że chce wyjechać z Tomkiem do Stanów.
 • 36,6 6

  W tym odcinku zobaczycie wyjątkową operację, którą przeprowadził chirurg - ortopeda dr Mirosław Kulmaczewski. Jako drugi na świecie zdecydował się zoperować pacjenta ze zdiagnozowaną jałową martwicą kości księżycowatej nadgarstka - używając do tego protezy stopy! Brzmi niewiarygodnie? A jednak! Jak to możliwe? Zobaczycie już w najbliższą sobotę o 18:00! Powszechnie uważana jest za tłustą i tuczącą, ale kto z nas nie lubi czekolady? Tymczasem okazuje się, że czekolada może być naprawdę zdrowa… Wiedzieliście o tym, że jedzenie czekolady może zmniejszać ryzyko insulinooporności, a tym samym zmniejszać ryzyko cukrzycy? Jak się okazuje to nie jedyna zdrowotna właściwość czekolady… Poprawia koncentrację, działa pozytywnie na serce i poprawia nastrój. O tym dlaczego tak się dzieje i jaką czekoladę wybrać, aby miała te właściwości, powiemy już w najbliższym programie… Nadeszła jesień, a z nią wahania temperatur, wilgoć, które powodują, że nasz organizm ze zdwojoną siłą atakują bakterie i wirusy. Jak się przed nimi bronić i zwiększyć swoją odporność? Czy Witamina C rzeczywiście sprawi, że rzadziej będziemy chorować? Czy smog obniża naszą odporność i czy warto ubierać się na cebulkę? Już w sobotę rozprawimy się z najpopularniejszymi mitami dotyczącymi wzmacniania naszej odporności! Połączenie człowieka z komputerem – takie wizje od dawna można zobaczyć w filmach science-fiction. Okazuje się jednak, że medycyna rozwija się tak szybko, że to, co do niedawna było fikcją, staje się rzeczywistością. W programie Ewa Drzyzga połączy się z komputerem, który spróbuje przeczytać jej myśli. A to nie jedyne połączenie organizmu człowieka z komputerem jakie poznacie! Ewa odwiedzi ludzi, którzy nie wyobrażają sobie życia bez wszczepionych w ciało komputerowych podzespołów – jak choćby mężczyzna, który stracił wzrok i funkcjonuje z cybernetyczną protezą oka. Epidemiolodzy biją na alarm! Odra wraca i to ze zdwojoną siłą! W Polsce do września tego roku odnotowano ponad 1300 przypadków odry… To o 4 razy więcej niż przez cały zeszły rok, a liczby te tak samo szybko rosną na całym świecie. Czy rzeczywiście jest niebezpieczna? Jak ją łatwo rozpoznać i kto z nas powinien się zaszczepić? Tego wszystkiego dowiecie się już w najbliższym programie 36,6 °C!
 • Źródła zbrodni

  Komisarz Arthur Du Plessis jest energicznym i pewnym siebie oficerem policji. W jego działaniach sekunduje mu genealog Margot Laurent, doświadczona i dokładna w swojej pracy. Oboje zajmują się tajemniczymi morderstwami i innymi sprawami kryminalnymi. Oboje mają też inny styl pracy. Du Plessisowi zależy tylko na znalezieniu mordercy i udowodnieniu mu winy. Margot zaś stara się wniknąć w "prehistorię" morderstwa, dowiedzieć się, jakie tajemnice z minionych czasów kryją się za jego popełnieniem. Z tego powodu często bada pochodzenie sprawców i ofiar, historie ich rodzin. W sprawach sprzed kilkudziesięciu, a nawet kilkuset lat próbuje znaleźć rzeczywiste motywy zbrodni. Niezależnie od różnic, Du Plessis i Margot szanują się wzajemnie i cenią.
 • Kuchenne rewolucje 6 JM

  "Zajazd pod Jodłową Górą", (Tymbark). Tymbark, niewielka wioska położona w centralnej części Beskidu Wyspowego, słynna dzięki sokom i nektarom, tu produkowanym. Mało kto wie, że obok zakładów przetwórstwa owocowego znajduje się restauracja „Zajazd pod Jodłową Górą”, prowadzony przez Edytę i Janusza. Więcej osób pamięta dyskotekę „Duet”, która była tu przed laty. Małżeństwo nie wie jak odczarować swoją restaurację, dlatego poprosiło o pomoc Magdę Gessler. Będzie pod górę, będzie poszerzanie horyzontów, będzie regionalnie.
 • TRWA

  Dzień Dobry TVN

 • Fakty

 • Pogoda

 • Uwaga!

 • Złota pieśń

  Ciekawa historia biograficzna kobiety, która wbrew wszystkiemu pragnęła wolności. Lata pięćdziesiąte dwudziestego wieku były trudnym czasem dla kobiet. Nie miały prawa do własnej opinii, wyboru oraz zainteresowań. Zostały skazane na bycie żoną i matką. Helenita, która wychowywała się w podobnej rodzinie, miała inne podejście do życia. Chciała poprzez muzykę wyrazić głębokie pragnienie wolności dla siebie oraz wszystkich kobiet. Pomimo przeszkód w domu rodzinnym i walki ze społeczeństwem, odniosła sukces. Jej muzyka stała się popularna na całym świecie. Helenita zostawiła w swoim kraju trwały ślad poprzez piękne utwory, w których odzwierciedlała bolesne uczucia kobiet tamtych czasów.
 • Szpital N

  Na oddziale jest 19-latek, który ukrywa przed swoją dziewczyną weganką, że pracuje w rodzinnym sklepie mięsnym. Kłamie jej też, że sam nie je mięsa. Kiedy ukochana pacjenta dociera na SOR poznaje prawdę. Pacjent chce rzucić dla niej dotychczasowe życie, czy uda mu się to zrobić? Jednocześnie dr Robert diagnozuje u 35-latka nowotwór. Pacjent zasłabł podczas zakupów z kochanką. Jego ciężarna narzeczona ma nadzieję, że 35-latek w końcu się opamięta…
 • Ukryta prawda N

  Agata czuje się nieatrakcyjna, ma kompleksy. Mąż zostawił ją trzy lata temu dla młodszej. Kobieta samotnie wychowuje córkę (Martyna, 15). Obawia się, że już nigdy nie pozna żadnego mężczyzny. Koleżanka z pracy (Iza, 34) podpowiada jej, żeby spróbowała poszukać kogoś przez Internet. Agata ma wątpliwości. Iza zakłada jednak Agacie konto na portalu randkowym. Przez Internet Agata poznaje przystojnego, zaradnego handlowca Darka. Agata jest zachwycona Darkiem. Wierzy, że poznała mężczyznę swojego życia. Romans trwa w najlepsze. Darek robi Agacie pikantne zdjęcia i film. Chce mieć coś, co przypominałoby mu o niej, kiedy będzie poza Warszawą. O związek matki coraz bardziej jest zazdrosna Martyna. Dziewczyna coraz częściej spotka się z ojcem i namawia go, by wrócił do rodziny. Kiedy mężczyzna zaczyna się wahać, Agatę spotyka przykra niespodzianka ze strony poznanego przez Internet Darka.
 • Doradca smaku-Chłodnik ogórkowy z chlebkiem do odrywania

dalej