Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Miłość na zakręcie

  Martin Montana pracuje jako taksówkarz. Przed piętnastoma laty stracił swoją piękną żonę, Agustinę, w której zakochany był do szaleństwa. Z ich związku pozostał mu syn, Diego, który również pracuje w zawodzie ojca, ale marzy o karierze modela. Pewnego dnia Martin dostrzega na ulicy pobitą kobietę, Tanię, która do złudzenia przypomina jego żonę. Nawiązuje się między nimi relacja, pełna sympatii i przyjaźni. Martin nie wie jednak, że znajomość z Tanią doprowadzi do wielu dramatycznych zmian w jego życiu. Życiowe dramaty czekają też syna Martina. Diego, zakochany w młodej dziewczynie Emie, jest również zafascynowany jej matką, Lucią. Zmierzają prosto w ręce tajemniczego Cesara Morettiego, który konstruuje skomplikowaną intrygę. Moretti znał kiedyś Martina i ma z nim do wyrównania sporo rachunków. Jak się jednak okazuje, Tania także ma sporo rzeczy do ukrycia. Czy Martin ulegnie jej i czy kiedykolwiek dowie się, co naprawdę stało się z Agustiną?
 • Dzień Dobry Wakacje

 • Fakty

 • Doradca smaku - Waniliowe naleśniki z owocami

 • Pogoda

 • Uwaga!

 • Megatransporty 6

  Transport 6-tonowej łodzi z Gołdapi do Kłajpedy na Litwie spotka się z dużym niezadowoleniem podążających tą samą trasą kierowców - rozmowy na CB radiu nie będą przebiegały w przyjemnej atmosferze. Ekipa wioząca dwa elementy suwnicy kontenerowej z Kluczborka do francuskiego portu w Lyonie ponownie utknie w ciasnych uliczkach jednego z miasteczek, powodując duże utrudnienia w ruchu. W konwoju ze zbiornikiem na mleko widoczne staną się oznaki zmęczenia, a ich efektem będzie drobne zderzenie na ostatnich kilometrach.
 • Służby ratownicze 2

  Będziemy towarzyszyć ratownikom MOPR-u przy nietypowym zdaniu: transporcie pływającego domu przez kanał Niegociński. Połączone siły ratowników GOPR i LPR z Sanoka wyruszą do odciętego od szlaków komunikacyjnych domu aby przetransportować chorą kobietę. Kielecki LPR dostanie wezwanie dotyczące zatrzymania krążenia, natomiast karetka z Opoczna otrzyma aż dwa zgłoszenia, z czego jedno dotyczyć będzie porażenia piorunem.
 • Co za tydzień

 • Druga szansa 4

  Na szczęście udało się ugasić pożar, który pojawił się na terenie Bazy. Borys wraz z policyjnymi technikami stwierdzili, że to miejsce musi zostać zamknięte. Należy pobrać ślady, zabezpieczyć mienie, poczekać na ekspertyzy biegłych. Niestety nie wiadomo, jak długo to potrwa. Piotr jest wściekły i robi awanturę Borysowi. Monika próbuje interweniować i uspokoić skłóconych mężczyzn. Niespodziewanie na terenie Bazy pojawia się urzędniczka, która twierdzi, że znalazła lokal zastępczy dla dzieciaków. Piotr podchodzi sceptycznie do tej informacji, ale Monika namawia go żeby sprawdził nowy budynek. Równolegle Borys prowadzi swoje śledztwo i wpada na bardzo interesujący trop. Czy jego odkrycie pozwoli w końcu wyjaśnić komu tak bardzo zależy na zniszczeniu Bazy? Monika wraca do pracy. Ola jest na nią zła, ma do niej pretensje, że zaniedbuje agencję i zajmuje się tylko Bazą. Kobieta wyjaśnia, że to miejsce jest dla niej bardzo ważne, ponieważ wreszcie znalazła coś, co oprócz Basi, pozwala jej nie zwątpić w sens życia. Do Justyny przychodzi Dziadek z prośbą o rozmowę. Dziewczyna postanawia go wysłuchać. Mężczyzna przeprasza córkę. Nie potrafi jej wyjaśnić dlaczego zniknął z jej życia. Justyna jest na niego wściekła, wyrzuca go z zespołu i nie chce mieć z nim nic wspólnego. Czy uda jej się dowiedzieć co tak naprawdę było powodem rozstania jej rodziców? Sara z Kamilem nagrywają odcinki do swojego nowego reality-show. Niestety ich życie jest zbyt monotonne żeby było atrakcyjne dla widza. Sara jest zrozpaczona, Kamil zdesperowany. Reżyser wywiera na nich presję i usiłuje ich ze sobą skłócić. Okazuje się, że Kamilowi bardzo zależy na sukcesie i jest gotów zgodzić się na wszystko… Grzegorz próbuje utrzymać w tajemnicy przed Jagodą fakt, że pracuje w dużym koncernie chemicznym. Jednocześnie ciągle walcy z Aliną i stara się odzyskać synka.
 • Miłość na zakręcie

  Martin Montana pracuje jako taksówkarz. Przed piętnastoma laty stracił swoją piękną żonę, Agustinę, w której zakochany był do szaleństwa. Z ich związku pozostał mu syn, Diego, który również pracuje w zawodzie ojca, ale marzy o karierze modela. Pewnego dnia Martin dostrzega na ulicy pobitą kobietę, Tanię, która do złudzenia przypomina jego żonę. Nawiązuje się między nimi relacja, pełna sympatii i przyjaźni. Martin nie wie jednak, że znajomość z Tanią doprowadzi do wielu dramatycznych zmian w jego życiu. Życiowe dramaty czekają też syna Martina. Diego, zakochany w młodej dziewczynie Emie, jest również zafascynowany jej matką, Lucią. Zmierzają prosto w ręce tajemniczego Cesara Morettiego, który konstruuje skomplikowaną intrygę. Moretti znał kiedyś Martina i ma z nim do wyrównania sporo rachunków. Jak się jednak okazuje, Tania także ma sporo rzeczy do ukrycia. Czy Martin ulegnie jej i czy kiedykolwiek dowie się, co naprawdę stało się z Agustiną?
 • TRWA

  Dzień Dobry Wakacje

 • Gwiazdy prywatnie 4 - Margaret AD

  Najpiękniejsze historie zaczynają się i kończą w domu. I właśnie tam ponownie skieruje swoje kroki Ula Chincz, odwiedzając znanych i lubianych. W zaciszu swoich mieszkań porozmawiają o planach na przyszłość i marzeniach, sukcesach i porażkach, pamiątkach rodzinnch i o pasjach, ale także o domowych zwyczajach. Nie zabraknie zabawnych anegdot i łez wzruszenia. W nowym sezonie odwiedzimy m.in. Agatę Młynarską. Znana prezenterka oprowadzi nas po swoim pięknym i eleganckim apartamencie, który pełen jest skrywających ciekawe historie pamiątek rodzinnych. Dowiemy się też jakie domowe zwyczaje jej męża wyciskają łzy wzruszenia z jej oczu oraz po co trzyma w łazience... klocek do yogi. Tomasz Niecik, król disco – polo, na scenie charyzmatyczny i przebojowy, mieszkać lubi skromnie i minimalistycznie. Jak odpoczywa gwiazda muzyki? Kto w domu ma decydujące zdanie w sprawie wystroju wnętrz, co jest jego największą pasją zaraz po muzyce oraz co kryje się w jego piwnicy? Tego dowiemy się w drugim odcinku „Gwiazd prywatnie“. Na co dzień odkrywająca przed nami tajniki gotowania Daria Ładocha zaprosi nas do swojego mieszkania na warszawskim Wilanowie. Podobno wybrała je dlatego, że przypomina jej ukochaną Tajlandię. Dowiemy się, co skrywa jej własna kuchnia oraz dlaczego w każdym kącie leży stos książek. Ula odwiedzi też gwiazdę rodzimej i zagranicznej sceny muzycznej, Margaret. Piosenkarka oprowadzi Ulę po swoim klimatycznym mieszkaniu w starej kamienicy, które znakomicie odzwierciedla jej artystyczną duszę i zamiłowanie do design’u. To oczywiście nie wszystkie gwiazdy, które zaproszą nas do swoich domów w tym sezonie.
 • Doradca smaku 8-Tarta z brokułami i pieczarkami

 • Efekt Domina 6

  Nepal – Dzieci na sprzedaż Jednym ze sposobów walki z handlem ludźmi na międzynarodową skalę jest skuteczny system kontroli, który uniemożliwia przemytnikom wywożenie ofiar do innych krajów. Granica między Indiami a Nepalem jest otwarta, rozciąga się na górskich stokach Himalajów i ma ponad tysiąc siedemset kilometrów długości. Swobodny przepływ ludzi i towarów miał usprawnić współpracę handlową między tymi dwoma krajami i tym samym przyczynić się do rozwoju gospodarki. Szlak okazał się jednak doskonałą trasą dla pośredników biorących udział w handlu ludźmi. Fałszywymi obietnicami ściągają oni do Indii ludzi spragnionych lepszego życia. Inni są wywożeni siłą. Większość ofiar handlarzy stanowią kobiety i dzieci. Pracownicy i wolontariusze organizacji 3Angels Nepal patrolują granicę, by ratować ludzi pozbawionych wolności lub bliskich jej utracenia. Odbijają ofiary handlu ludźmi i pomagają im wrócić do normalnego życia. Prowadzą działania, które mają na celu budowanie świadomości społecznej w Nepalu - kraju, gdzie z powodu biedy i braku dostępu do edukacji ludzie dają się zwieść obietnicom handlarzy. 3Angels Nepal to kobiety i mężczyźni, którzy walczą w obronie podstawowego prawa człowieka, jakim jest możliwość decydowania o swoim życiu. Dominika Kulczyk przyjeżdża do Nepalu, by razem z pracownikami 3Angels Nepal wesprzeć ratowanie ofiar handlu ludźmi i proces ich rehabilitacji.
 • Co nas truje 3 N

  Przeciętny konsument spożywa w ciągu roku ponad 2 kg dodatków do żywności! Najwyższa Izba Kontroli bije na alarm mówiąc, że w Polsce brakuje właściwego nadzoru nad ich stosowaniem. Z badania NIK wynika, że w jednym dniu możemy przyswoić nawet 85 różnych E! Czy mamy się czego bać?! Czy konserwanty, barwniki, przeciwutleniacze, wzmacniacze smaku i inne dodatki do żywności nam szkodzą? Które produkty zawierają ich najwięcej? Na wszystkie te pytania odpowiemy w najbliższym odcinku „Co nas truje"! Aktualnie dopuszczonych do stosowania w żywności jest ponad 330 dodatków, które w produktach mogą spełniać 27 funkcji technologicznych. Dieta przeciętnego Polaka w 70% składa się z żywności przetworzonej, zawierającej chemiczne substancje. Co dzieje się z naszym organizmem, kiedy dochodzi do kumulacji tych wszystkich E? Czy ktokolwiek to bada?! Zdobędziemy dla Was te informacje! Kasia Bosacka spotka się między innymi z Prezesem Najwyższej Izby Kontroli – Krzysztofem Kwiatkowskim, który opowie o wydanym przez NIK raporcie dotyczącym dodatków do żywności. Nasza prowadząca porozmawia również z prof. dr hab. Markiem Naruszewiczem, który w związku z wydanym raportem NIK zajmował się analizą zagrożeń dla zdrowia płynących ze spożycia substancji dodatkowych. Wiele produktów spożywczych dzięki dodatkom do żywności nabiera odpowiedniego koloru, smaku i konsystencji, a wszystko po to, by zachęcić konsumenta do zakupu. Chemia w jedzeniu sprawiła, że żywność zaczęła upodabniać się do rzeczy, których się nie je... Jakich? Koniecznie musicie zobaczyć ten odcinek! Nasza bohaterka była zszokowana! Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych informacji. Odkryjemy przed Wami wszystkie fakty dotyczące dodatków do żywności! Zapraszamy do oglądania odcinka!
 • Doradca smaku 8-Wątróbka cielęca w karmelu balsamicznym

 • Doradca smaku 8-Zapiekanka łososiowa w sosie śmietanowwym

 • Fakty

 • Mam talent 9

  Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola wyruszą w podróż po Polsce w poszukiwaniu nieodkrytych talentów i barwnych osobowości. Towarzyszyć im będzie niezastąpiony duet prowadzących – Marcin Prokop i Szymon Hołownia. W jesiennej edycji show widzowie zobaczą szalone pomysły i wariackie występy, które dotychczas były ćwiczone jedynie w zaciszu domowym. W programie pojawią się nowe konkurencje – taniec twarzą czy depilacja ogniem. Tego w historii show jeszcze nie było! Kto tym razem będzie miał największy talent i wygra 300 000 złotych?
 • Ciężarówką przez Wietnam

  Dawid Andres przemierzył swoim truckiem Stany Zjednoczone wzdłuż i wszerz. Nadeszła pora, by wyruszyć w nową podróż – „CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ WIETNAM”. Polski kierowca pokona kilometry trudnych i niebezpiecznych tras. Nie zapomni też w swoim stylu zboczyć z drogi, by odkryć najciekawsze miejsca, oraz doświadczyć nowych wrażeń.
 • Kto tu mieszka?

  Kolejni bohaterowie programu to trzydziestolatkowie ze stolicy. Modni, bywalcy klubów, instagramerzy: Maria – manager w firmie reklamowej, Jacek – fryzjer, Ola – kierownik w firmie, Magda - socjolog, Paweł – kierownik projektu. „Jesteśmy warszawskimi snobami", „jesteśmy pretensjonalni", „jesteśmy tacy sami, jak pięcioraczki", powiedzą po obejrzeniu trzeciego z kolei mieszkania. Skąd te przemyślenia? Zaskoczy ich to co zobaczą i czego dowiedzą się o sobie podczas oglądania mieszkań. Czy rzeczywiście są niewolnikami trendów? Co czytają? Jaki styl mieszkania jest im najbliższy? Czy mają modne kwiaty? Jakimi meblami urządzili swoje mieszkania? Czy podobieństwa które ich zaskoczą, pomogą w rozwiązaniu zagadki pięciu mieszkań? "Kto tu mieszka?" - tym razem odpowiedź na to pytanie będzie bardzo trudna. Czy ktoś z nich rozszyfruje wszystkich właścicieli mieszkań? Najważniejsze, że się polubią i postanowią „odpimpować" jedno z mieszkań. Taka pomoc koleżeńska!
 • Doradca smaku 8-Zapiekanka łososiowa w sosie śmietanowwym

 • Na Wspólnej Omnibus 17

 • Co nas truje 3 N

  Przeciętny konsument spożywa w ciągu roku ponad 2 kg dodatków do żywności! Najwyższa Izba Kontroli bije na alarm mówiąc, że w Polsce brakuje właściwego nadzoru nad ich stosowaniem. Z badania NIK wynika, że w jednym dniu możemy przyswoić nawet 85 różnych E! Czy mamy się czego bać?! Czy konserwanty, barwniki, przeciwutleniacze, wzmacniacze smaku i inne dodatki do żywności nam szkodzą? Które produkty zawierają ich najwięcej? Na wszystkie te pytania odpowiemy w najbliższym odcinku „Co nas truje"! Aktualnie dopuszczonych do stosowania w żywności jest ponad 330 dodatków, które w produktach mogą spełniać 27 funkcji technologicznych. Dieta przeciętnego Polaka w 70% składa się z żywności przetworzonej, zawierającej chemiczne substancje. Co dzieje się z naszym organizmem, kiedy dochodzi do kumulacji tych wszystkich E? Czy ktokolwiek to bada?! Zdobędziemy dla Was te informacje! Kasia Bosacka spotka się między innymi z Prezesem Najwyższej Izby Kontroli – Krzysztofem Kwiatkowskim, który opowie o wydanym przez NIK raporcie dotyczącym dodatków do żywności. Nasza prowadząca porozmawia również z prof. dr hab. Markiem Naruszewiczem, który w związku z wydanym raportem NIK zajmował się analizą zagrożeń dla zdrowia płynących ze spożycia substancji dodatkowych. Wiele produktów spożywczych dzięki dodatkom do żywności nabiera odpowiedniego koloru, smaku i konsystencji, a wszystko po to, by zachęcić konsumenta do zakupu. Chemia w jedzeniu sprawiła, że żywność zaczęła upodabniać się do rzeczy, których się nie je... Jakich? Koniecznie musicie zobaczyć ten odcinek! Nasza bohaterka była zszokowana! Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych informacji. Odkryjemy przed Wami wszystkie fakty dotyczące dodatków do żywności! Zapraszamy do oglądania odcinka!
 • wieczór
 • Doradca smaku 8-Wątróbka cielęca w karmelu balsamicznym

 • Pomoc drogowa 24h 2

  Marek próbuje wyciągnąć ciężarówkę, która zakopała się w piachu. Zadanie nie należy do łatwych - po obydwu stronach drogi są prawie półmetrowe osuwiska, więc niezbędna jest szczególna ostrożność. Gdyby chociaż jedno koło wpadło w dół, ważąca kilka ton ciężarówka mogłaby się przewrócić. Ekipa z Góry Kalwarii zostaje wezwana do kolizji dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 50. Podczas załadunku jednego z nich na lawetę, Wiesiek postanowi pomóc konkurencji, która ma problem z wydobyciem mocno rozbitego Audi z rowu. Kuba wraz z pracownikiem będą próbowali wyciągnąć terenówkę, która utknęła w błocie. Teoretycznie sprawa jest prosta, jednak podczas prac pojawią się nieoczekiwane komplikacje.
 • Megatransporty 6

  Ekipa wioząca 6-tonową łódź z Gołdapi do Kłajpedy będzie szukała odpowiedniego miejsca na obowiązkową pauzę - nierówna droga utrudni im wjazd na parking i zabierze dużo cennego czasu. Transport z elementami suwnicy kontenerowej dotrze do Lyonu - droga do portu będzie wiodła przez miasto, a wjazd do niego obwarowany jest szczegółowymi przepisami. Zaledwie 14 kilometrów przed celem zestaw ze zbiornikiem na mleko utknie na środku drogi z powodu spalonego sprzęgła, ale wyczerpana fizycznie i psychiczne ekipa resztkami sił spróbuje rozwiązać problem.
 • Gwiazdy prywatnie 4 - Maciej Zień AD

  Najpiękniejsze historie zaczynają się i kończą w domu. I właśnie tam ponownie skieruje swoje kroki Ula Chincz, odwiedzając znanych i lubianych. W zaciszu swoich mieszkań porozmawiają o planach na przyszłość i marzeniach, sukcesach i porażkach, pamiątkach rodzinnch i o pasjach, ale także o domowych zwyczajach. Nie zabraknie zabawnych anegdot i łez wzruszenia. W nowym sezonie odwiedzimy m.in. Agatę Młynarską. Znana prezenterka oprowadzi nas po swoim pięknym i eleganckim apartamencie, który pełen jest skrywających ciekawe historie pamiątek rodzinnych. Dowiemy się też jakie domowe zwyczaje jej męża wyciskają łzy wzruszenia z jej oczu oraz po co trzyma w łazience... klocek do yogi. Tomasz Niecik, król disco – polo, na scenie charyzmatyczny i przebojowy, mieszkać lubi skromnie i minimalistycznie. Jak odpoczywa gwiazda muzyki? Kto w domu ma decydujące zdanie w sprawie wystroju wnętrz, co jest jego największą pasją zaraz po muzyce oraz co kryje się w jego piwnicy? Tego dowiemy się w drugim odcinku „Gwiazd prywatnie“. Na co dzień odkrywająca przed nami tajniki gotowania Daria Ładocha zaprosi nas do swojego mieszkania na warszawskim Wilanowie. Podobno wybrała je dlatego, że przypomina jej ukochaną Tajlandię. Dowiemy się, co skrywa jej własna kuchnia oraz dlaczego w każdym kącie leży stos książek. Ula odwiedzi też gwiazdę rodzimej i zagranicznej sceny muzycznej, Margaret. Piosenkarka oprowadzi Ulę po swoim klimatycznym mieszkaniu w starej kamienicy, które znakomicie odzwierciedla jej artystyczną duszę i zamiłowanie do design’u. To oczywiście nie wszystkie gwiazdy, które zaproszą nas do swoich domów w tym sezonie.
 • Fakty

 • Pogoda

 • Uwaga!

 • 36,6 5

  Prawie co drugie dziecko w Polsce nosi za ciężki tornister. Ewa Drzyzga postanowiła przetestować i sprawdzić na własnej skórze co taki przeładowany plecak oznacza dla pleców naszego dziecka. Pomoże jej w tym prof. Łukasz Kołodziej, ortopeda, który od lat w swoim gabinecie spotyka się ze skutkami za ciężkich plecaków. Jak zadbać o plecy naszych pociech? Dowiecie się już w najbliższą sobotę! O tym, że magnez to pierwiastek niezbędny dla zdrowia wiemy wszyscy. O tym, że musimy go suplementować przypominają nam na każdym kroku reklamy. Czy naprawdę musimy brać suplementy, żeby mieć pod dostatkiem magnezu? Czy kawa rzeczywiście wypłukuje magnez i czy można go sobie dostarczyć poprzez specjalne kąpiele? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie już w najbliższym programie! Mówi się, że emituje szkodliwe, promieniowanie, ma działanie rakotwórcze i psuje smak potraw, wiele osób po prostu się jej boi. Czy słusznie? Już w najbliższym programie Ewa Drzyzga wraz z dietetyczkę Urszulę Somow, rozprawi się ze wszystkimi mitami na temat mikrofalówki. Katar leczony trwa tydzień, a nieleczony siedem dni. Ile w tym prawdy? Jakie są rodzaje kataru, jak je rozróżnić? Czy da się z nim wygrać? Na wszystkie te pytania odpowie laryngolog dr Michał Michalik. Katar często towarzyszy przeziębieniu, dlatego prof. Krzysztof Łabuzek postanowił przeprowadzić na Ewie mały eksperyment. Jak rozprzestrzeniają się zarazki w trakcie kichania? Wyniki mogą Was zaskoczyć! Każdy zabieg operacyjny to ogromny stres. Jedną z pierwszych obaw pacjenta jest strach przed narkozą. Czy faktycznie jest się czego bać? O narkozie i innych rodzajach znieczuleń Ewa Drzyzga porozmawia na bloku operacyjnym z anestezjologiem dr Bernardem Zającem.
 • Projekt Lady 4

  PRZEKRACZANIE GRANIC CZAS ZACZĄĆ! Uczestniczki „Projektu Lady” są silnie przywiązane do swojego wypracowanego przez lata wizerunku. Dzięki tej często przesadzonej sztucznej powłoce, czują się bezpiecznie. Niestety nie zawsze ich wybory są trafione. Często pod toną kolorowych kosmetyków próbują schować wszystko to, co mają najładniejsze i co jest ich atutem. Po metamorfozach, pora na naukę makijażu. Niektóre z dziewcząt powinny zrezygnować z mocnego make’upu, który ukrywa ich naturalne piękno. Inne z kolei nauczą się jak subtelnie podkreślać swoją urodę. Ekspertka w tej dziedzinie – Dominika Zasadzińska, na co dzień malująca polskie gwiazdy, nie będzie miała jednak prostego zadania. Mimo, że wszystkie jej działania mają na celu poprawę wizerunku uczestniczek, spotka się z ostrym protestem. Nie wszystkim dziewczętom przyjdzie tak łatwo rezygnacja z dotychczasowych przyzwyczajeń. Która z nich będzie protestować najgłośniej? Wycieczka do studia dźwiękowego mocno podekscytuje uczestniczki. Tomasz Bednarek, aktor specjalizujący się w dubbingu, przygotuje dla nich wyjątkowe zadanie. I niestety nie będzie to bajka. Zamiast śmiechu i zabawy głosem, będzie konfrontacja ze swoim zachowaniem oraz używanym na co dzień słownictwem. Dziewczęta przeżyją szok i skłoni jej to do głębokiej refleksji nad swoim zachowaniem. Jeszcze nigdy nie miały okazji stanąć z boku i obserwować siebie z dystansu. Mentorka Tatiana podejmie temat wartościowego związku. Czy dziewczęta wiedzą jak powinny wyglądać ich relacje z partnerami? Czy świadomie podejmują decyzje odnośnie swoich związków? Na ile wzorce wyniesione z domu determinują wybory partnerów życiowych? Czy znamy granice, jakie należy stawiać w związku? Dlaczego dziewczęta usprawiedliwiają przemoc partnerów? Dlaczego w imię miłości nie można pozwalać na krzywdzenie nas samych? Dziewczęta muszą nauczyć się wychodzić ze strefy komfortu, otwierać na nowe wyzwania w życiu oraz nie poddawać się, nawet gdy coś im kompletnie nie pasuje i mają poczucie, że nie posiadają w tej dziedzinie talentu. Informację o udziale w turnieju salsy część uczestniczek przyjmie z entuzjazmem, a pozostałe skrzywią się na samą myśl o tańcu w parach. Czy uda im się opanować podstawy techniki salsy? Którym dziewczętom przyjdzie to z dużą łatwością, a które będą musiały walczyć ze swoimi lękami, wstydem i obawą przed byciem nieperfekcyjną?
 • Superwizjer

  „Superwizjer” jest obecny na antenie TVN od 2000 roku. To jeden z najlepszych programów śledczych, skupiony wokół tematów, które elektryzują opinię publiczną. Wiosną widzowie po raz kolejny usłyszą o głośnych i kontrowersyjnych sprawach, które wymagają tego, aby mówić o nich jak najwięcej… Afery gospodarcze, skandale, nadużycia władzy, błędy wymiaru sprawiedliwości czy poruszające historie zwykłych ludzi – to znaki rozpoznawcze programu „Superwizjer”. Na antenie TVN oraz TVN24 widzowie zobaczą tematy, nad którymi zespół programu często pracował przez wiele miesięcy. Dziennikarze redakcji są bezkompromisowi, dociekliwi i niestrudzeni w poszukiwaniu prawdy, co wielokrotnie znalazło uznanie wśród innych mediów oraz organizacji pozarządowych. Autorzy „Superwizjera” są laureatami licznych prestiżowych nagród. W ostatnich miesiącach do długiej listy tych wyróżnień dołączyły kolejne. Wojciech Bojanowski został nie tylko „Dziennikarzem 2017 roku”, ale także laureatem „Nagrody Radia Zet im. A. Woyciechowskiego” oraz „Grand Press” w kategorii „Dziennikarstwo śledcze”. Podobną nagrodę otrzymali również w kategorii „Reportaż telewizyjny” Anna Barańska- -Całek i Michał Fuja. Po 19 latach od głośnego zabójstwa Iwony Cygan dotarli do ważnych świadków oraz wcześniej niepublikowanych dokumentów, wskazując nowe poszlaki mogące obciążyć policjantów. Z kolei w listopadzie 2017 r. dziennikarze „Superwizjera”: Endy Gęsina-Torres, Jakub Stachowiak, Jarosław Jabrzyk i Bertold Kittel zostali wyróżnieni nagrodą dyrektora artystycznego Festiwalu Sztuki Faktu NURT za „ostry i czytelny przekaz kontekstów bytowania współczesnego Polaka”, który pojawia się w ich reportażach.
 • Kuba Wojewódzki 12

  Aktorzy, sportowcy, politycy, muzycy, ludzie z pierwszych stron gazet – Królowi TVN mało kto odmawia, bo ten człowiek to legenda. Doskonale przygotowany, inteligentny, nieprzeciętny i ciekawy tego, co do powiedzenia mają jego goście. Taki właśnie jest Kuba Wojewódzki. Każda wizyta na jego słynnej, skórzanej kanapie odbija się szerokim echem, przechodząc do historii show-biznesu. Tej wiosny u Kuby Wojewódzkiego kolejne głośne nazwiska, które dadzą się poznać z zupełnie innej strony. Zero miałkich rozmów, ciekawe pytania i nieprzewidywalne odpowiedzi. Komu uda się zaskoczyć Króla TVN?
 • Komisarz Montalbano 7

  Włoska seria kryminałów o inspektorze Montalbano, charyzmatycznym oficerze policji, odniosła wielki sukces na całym świecie. Podobnym powodzeniem cieszy się serial, zrealizowany na podstawie tych książek. Tytułowy bohater, Salvo Montalbano, jest policjantem, pracującym w Vigacie, malowniczym sycylijskim miasteczku położonym nad brzegiem morza. Jego wielką pasją, oprócz rozwiązywania zagadek kryminalnych, jest kuchnia, o której może rozprawiać godzinami. W swojej pracy zawsze może liczyć na oddanych współpracowników - Fazio, skrupulatnego oficera, będącego jego prawą ręką oraz Catarellę, podenerwowanego i jąkającego się pomocnika. Sprawy, którymi zajmują się oficerowie, są rozmaite. Bohaterowie tropią cynicznych i tajemniczych morderców, pomysłowych i skutecznych włamywaczy oraz bezkompromisowych szantażystów. Ich śledztwa nie przebiegają jednak bez zabawnych perypetii oraz romansów i fascynacji.
 • Doradca smaku - Ryba pod solną pierzyną

dalej