Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Prawo Agaty 2

  Agata i Bartek wreszcie zdobywają dla kancelarii dochodowego klienta. To szanowany biznesmen zajmujący się eksportem mebli do Niemiec. Pech chce, że tego samego dnia mężczyzna zostaje oskarżony o przemyt narkotyków. Zarzuty są absurdalne i wszystko wskazuje na to, że biznesmen został wrobiony przez konkurencję. Agata bezskutecznie usiłuje przekonać do tej wersji nadgorliwą młodą panią prokurator, gdy otrzymuje nagły telefon z Bydgoszczy: jej ojciec miał zawał. Dębski ponownie jedzie z Agatą w rodzinne strony i pomaga jej ogarnąć sytuację. Andrzej jest w śpiączce farmakologicznej, ale jego stan jest stabilny. Agata się zamartwia, Marek jest przy niej. Tymczasem Bartek zostaje wysłany do sądu w zastępstwie. W domu Doroty niespodziewanie zjawia się matka Wojtka. Jej wizyta wytrąca Dorotę z równowagi, zwłaszcza że teściowa nie informuje nikogo na jak długo zamierza zostać.
 • Zakup kontrolowany 20 N

  Sympatyczna 26-letnia Agata z Lubawy poszukuje miejskiego auta. Adam Kornacki i Krzysztof Róg postarają się znaleźć propozycje oscylujące wokół kwoty 23 tysięcy złotych. Jako że samochód głównie będzie służył do krótkich przejazdów po Trójmieście, prezentowane będą samochody z segmentu B oraz C z silnikami benzynowymi.
 • Doradca smaku 13 - zapiekane warzywa w sosie beszamelowym

 • wieczór
 • Dzień Dobry TVN

 • Na Wspólnej 20

  Agnieszka i Hebel pozwolą się okraść?! Hebel przekonuje żonę, że Sylwek ma złe zamiary – Agnieszka prosi go o jeszcze jedną szansę dla chłopaka. Tymczasem Sylwek melduje „Ojcu” – wypasiony dom Hebla to idealny cel na ich skok! Trzeba tylko poczekać na okazję… Niespodziewanie Hebel, w obecności chłopaka, informuje Olszewską, że wyjeżdżają dziś nad morze - czy byłego gangstera opuściła czujność?! Przemek i Monika przerażeni – co się stało z Dagmarą?! Przemek zapewnia Monikę, że to ona jest kobietą jego życia, ale chce być też ojcem dla Kacpra. Młody Smolny proponuje ukochanej, żeby razem poszli do Dagmary poznać małego. Kiedy pukają do niej, kobieta nie otwiera drzwi. Zza nich dobiega tylko płacz synka Przemka… Co się stało z Dagmarą?! Cieślik pragnie zmienić swoje życie! Damian, po ostatnich przejściach ze swoim ojcem, nie może dojść do siebie. W końcu mówi Monice, że coraz częściej nachodzi go myśl, żeby zmienić swoje życie - jest zbyt przewidywalne! Cieślikowa na razie traktuje rozterki męża z przymrużeniem oka…
 • Tajemnice miłości

  Co się odwlecze 31-letnia Ola pracuje jako bibliotekarka w Gminnym Ośrodku Kultury. Nigdy nie miała szczęścia w miłości. Jest skromna, spokojna, wrażliwa i jak sądzi, mało interesująca dla okolicznych mężczyzn. W gimnazjum kochała się w Sławku, ale on nigdy o tym nie wiedział. Był gwiazdą szkoły, potem poszedł do liceum w Warszawie, tam też skończył studia. Któregoś dnia, wychodząc z pracy, Ola widzi Sławka siedzącego na przystanku z walizkami. Okazuje się, że mężczyzna wrócił do rodzinnego domu. Sławek z nikim nie rozmawia, unika spotkań ze starymi znajomymi. W miasteczku mnożą się więc plotki, dlaczego nagle wrócił: bo rzuciła go żona, bo zbankrutował... Ola postanawia się nimi nie przejmować i tym razem zawalczyć o miłość...
 • Ukryta prawda N

  Urszula (45) jest żoną Krzysztofa (45) i matką Piotra (18), ucznia drugiej klasy liceum. Urszula jest prokuratorem, natomiast Krzysztof lekarzem. Oboje sprzeczają się, którą tradycję ich syn ma kontynuować: iść na prawo czy na medycynę. Tymczasem Piotr, mimo że jest zdolny, ma w szkole bardzo przeciętne oceny, bo w ogóle się nie uczy. Urszula jest zła, że chłopak nie wykorzystuje swojego potencjału, woli jeździć na deskorolce albo oglądać w Internecie filmy i seriale. Do tego od niedawna ma dziewczynę Paulinę (18), która w ogóle nie mobilizuje go do nauki. Urszula i Krzysztof próbują nakreślić wizję przyszłego życia synowi, jednak on ich nie słucha, co więcej któregoś dnia oznajmia, że się wyprowadza. Rodzice są w szoku, gdy dowiadują się, że nastolatek wynajął mieszkanie i zamieszkał z Pauliną. Wkrótce do Urszuli przychodzi młody chłopak, który chce rozmawiać z Piotrem w sprawie pracy. Urszula żąda wyjaśnień od syna…
 • Bazary Europy

  Bazary, targowiska i wielkie markety pod głym niebem mają w sobie radość i magię. Coraz bardziej je lubimy i coraz częściej tam kupujemy. Niemal wszystko: codzienne zakupy, odzież, żywność, meble, sprzęt RTV i AGD a nawet żywe zwierzęta. Bazary to także miejsce, gdzie można kupić coś, czego nigdzie indziej się nie dostanie. Targowiska to również atrakcja i moda. W programie prowadzonym przez aktorkę Marię Konarowską, zaprezentowano te najpiękniejsze, największe i najdziwniejsze targowiska, które warto poznać. Można zwiedzić urokliwe bazary na zboczach gór, np. w Albanii w miasteczku Kruja a także w Paryżu słynącym z klimatu retro: antyków, obrazów, torebek oraz mebli art deco. Zapraszamy do zwiedzania najbardziej zachwycających i wyróżniających się bazarów Europy m. in. w Warszawie, Barcelonie, Amsterdamie, Zakopanym, Florencji, Atenach, Pradze, Berlinie i Moskwie.
 • Doradca smaku 12 - Miso z makaronem i tofu

 • Prawo Agaty 2

  Andrzej czuje się lepiej, ale martwi go perspektywa sugerowanej przez lekarza operacji. Agata drąży temat i dowiaduje się, że szefostwo klubu chce odesłać jej ojca na emeryturę. Wciąż kursując między Warszawą a Bydgoszczą, Agata prowadzi sprawę razem z Dorotą. Ich klientem jest młody mężczyzna walczący o prawa do córki. Niewierny mąż i arogancki człowiek okazuje się być jednocześnie czułym i troskliwym ojcem. Kłopoty pojawiają się w momencie, gdy w akcie desperacji próbuje porwać własne dziecko. Dębski, który wciąż przypomina wspólniczkom, by brały bardziej dochodowe sprawy, sam angażuje się w pomoc biednej dziewczynie samotnie wychowującej dziecko. Matka Wojtka wyjawia mu, że jego ojciec ją zdradzał i dlatego musiała się wyprowadzić z domu. Wojtek ściąga ojca do Warszawy, by wyjaśnić sytuację między rodzicami. Bartek nie przychodzi do pracy. Nikt nie może się do niego dodzwonić. Agata odszukuje jego adres i jedzie, by sprawdzić co się z nim dzieje.
 • Papiery na szczęście N

  Henryk jest pełen podejrzeń wobec Marty i uważa, że okłamuje Alicję. Marta ucieka z mieszkania Kowalczyków. Po drodze wpada na Adama i gubi paszport ukraiński, który Adam znajduje. Marta rezygnuje z pracy, a Adam postanawia ją odszukać. Pojawia się w salonie fryzjerskim z wiadomością, że odda Marcie paszport tylko do rąk własnych… Henryk tymczasem szuka kogoś, kto przygotuje kolację, na którą zaprosił już Zakrzewskich, Mati proponuje mu pomoc Sandry.
 • Budując marzenia

  Anna Dereszowska i jej partner Daniel Duniak dokładnie rok temu rozpoczęli budowę wymarzonego siedliska w Ławkach, na Mazurach nad brzegiem urokliwego jeziora Szymanek. Prace dobiegają końca i trwa prawdziwy wyścig z czasem ze względu na zaawansowaną ciążę Ani. Daniel postanawia w ciągu dwóch tygodni wykończyć wszystko i zrobić niespodziankę. Czy niespodzianka się udała? Czy Daniel zdążył z wykończeniem domów? Co z planów udało się zrealizować a czego niestety nie? Czy Ani i Danielowi udało się spełnić marzenie o stworzeniu nowoczesnej agroturystyki w otoczeniu natury? I jaki będzie ostateczny efekt tej budowy? To wszystko będzie można zobaczyć w ostatnim już odcinku programu Budując Marzenia.
 • Szkoła AD

  Trzej gimnazjaliści, lanser, kujon i rozrabiaka, którzy się nie lubią, niespodziewanie zaprzyjaźniają się ze sobą. Jeden z nich zostaje wrobiony w zniszczenie samochodu nauczycielki fizyki, Kariny Kłosek. Nowi koledzy nie wierzą w jego winę i chcą mu pomóc wybrnąć z kłopotów. Do klasy 3b gimnazjum dołącza nowy uczeń, Kamil Wolniak, który nosi aparat słuchowy i boi się reakcji kolegów. Chłopak podoba się Elizie Romaniuk. Kajetan Łukowski od dawna podkochuje się w dziewczynie i z zazdrości postanawia skłócić parę.
 • Doradca smaku 13 - Watrobka na slodko

 • Zakup kontrolowany 20 N

  Sympatyczna 26-letnia Agata z Lubawy poszukuje miejskiego auta. Adam Kornacki i Krzysztof Róg postarają się znaleźć propozycje oscylujące wokół kwoty 23 tysięcy złotych. Jako że samochód głównie będzie służył do krótkich przejazdów po Trójmieście, prezentowane będą samochody z segmentu B oraz C z silnikami benzynowymi.
 • Tajemnice miłości

  Kuchenne poświęcenie Od dwóch lat 33-letnia Inga i jej przyjaciel Franek pracują jako sous-chefowie w eleganckiej restauracji, w której chefem jest 40-letni Karol. Inga od początku wspólnej pracy kocha się w Karolu, ten jednak nie jest nią zainteresowany, bo umawia się wyłącznie z modelkami. Po rozstaniu z kolejną pięknością mężczyzna zaczyna dużo pić i imprezować. Nawala też w pracy, ale Inga go kryje, chociaż Franek cały czas jej mówi, że nie powinna tego robić. Inga stara się też Karola pocieszyć, co kończy się wspólnie spędzoną nocą. Kobieta zaczyna mieć nadzieję, że mężczyzna w końcu coś do niej poczuł, ale 40-latek szybko uświadamia jej, że dla niego to był tylko seks. Inga jest załamana. Tymczasem Karol, będąc na kacu, znowu popełnia błąd w kuchni i tym razem Inga zostaje ranna. Mężczyzna wykorzystuje uczucia kobiety, by ją przekonać do wzięcia winy na siebie...
 • Ukryta prawda N

  25-letnia Kinga od 2 miesięcy mieszka u swojej starszej siostry Beaty i odbywa staż w firmie, w której siostra pracuje od 3 lat. Oprócz Kingi jest jeszcze druga stażystka - Milena, ale tylko jedna z nich może zostać tam zatrudniona na stałe. Trwa zimna wojna między rywalkami. Kinga jest w lepszej sytuacji, bo ma romans z kierownikiem działu. Milena się tego domyśla i oskarża Kingę, nie ma jednak dowodów. Romansowanie w firmie grozi konsekwencjami, ale oskarżenia bez dowodów też spotykają się z potępieniem. Z powodu romansu kierownik często wysyła Beatę w delegację, żeby móc spotykać się z Kingą w jej mieszkaniu. Ostatecznie Milena przyłapuje Kingę i kierownika razem. Do właściciela trafia anonimowy donos w sprawie romansu (zawiera zdjęcia obciążające parę). Następnego dnia zapada decyzja, że to Milena dostanie umowę o pracę, a Kinga jest nawet zwolniona z obowiązku świadczenia pracy w ostatnich dniach stażu. Kinga publicznie nazywa Milenę donosicielem, choć ta zaprzecza, że doniosła.
 • Fakty

 • Złomowisko PL 6

  Z takim towarem Krzykacz jeszcze nie podróżował! Na dachu samochodu zamontował... wannę! Patrol policji sprawdza prawidłowość montażu. Czy w związku z tym interes się opłaci?
 • Pogoda

 • Uwaga!

 • Na Wspólnej 20

  Lew Nalepa robi wrażenie na kardiochirurgach i na… Ewie! Doktor Nalepa świetnie sobie radzi na oddziale Kamila – ratuje pacjenta z komplikacjami po przeszczepie serca, a innowacyjna metoda operacyjna robi na lekarzach wrażenie. Lew nie odpuszcza też na innych frontach – okazuje się miłośnikiem samby, na którą zaprasza… Ewę! Ta cały czas próbuje ukryć zaczepki Nalepy przed mężem… Przemek zaopiekuje się swoim synkiem – co na to Monika?! Dagmara odzyskuje przytomność i… nie chce jechać do szpitala! Bo co z jej dzieckiem?! Przemek uspokaja – on zajmie się Kacperkiem… Czy Dagmara zrozumie, że młody Smolny dojrzał do bycia ojcem? A co na to wszystko Monika?! Hebel znajdzie sposób, by uratować duszę Sylwka?! Hebel chce walczyć o Sylwka – poznaje go z byłym członkiem gangu „Ojca”. Mężczyzna opowiada o tym, że „Ojciec” udawał opiekuna, a potem posłał go do więzienia na długie lata. Czy Sylwek wreszcie zrozumie, że jest wykorzystywany?!
 • TRWA

  Papiery na szczęście N

  Henryk jest pełen podejrzeń wobec Marty i uważa, że okłamuje Alicję. Marta ucieka z mieszkania Kowalczyków. Po drodze wpada na Adama i gubi paszport ukraiński, który Adam znajduje. Marta rezygnuje z pracy, a Adam postanawia ją odszukać. Pojawia się w salonie fryzjerskim z wiadomością, że odda Marcie paszport tylko do rąk własnych… Henryk tymczasem szuka kogoś, kto przygotuje kolację, na którą zaprosił już Zakrzewskich, Mati proponuje mu pomoc Sandry.
 • Doradca smaku 13 - Pudding z musem dyniowym

 • Nieobecni

  Mijają trzy miesiące. W Warszawie Mila ciężko trenuje do zbliżającej się wielkimi krokami premiery jej najnowszego performance’u. Tymczasem w Kasprowie Paweł odwiedza Dorotę. Żegna się z nią – wyjeżdża z miasteczka, gdzie stał się obiektem nienawiści mieszkańców. Sąd otwiera posiedzenie w sprawie Gajdy. Wkrótce ktoś demoluje salon fryzjerski Doroty i podpala dom Gajdów. Mila zabiera macochę i brata do siebie. W sądzie odbywa się pierwsza rozprawa – pierwsze zeznania. Która ze stron mówi prawdę? Kuba traci intratny kontrakt. Wszystko wskazuje, że ma to związek z jego udziałem w procesie Gajdy. Czy mimo to piłkarz zdecyduje się być świadkiem? W sądzie w dniu zeznań Mili pojawia się Filip, żeby dodać dziewczynie otuchy. Z kolei pod gmachem czeka na nią Zośka. Ma żal do bratanicy, że odwróciła się od rodziny. Mila prosi Filipa o przysługę – dojrzała, żeby stawić czoła swoim demonom! Wieczorem konfrontuje się z Kubą. Podczas rozmowy padają ostre słowa, które dają tancerce do myślenia… Dorota dostaje zawiadomienie z sądu.
 • Prince Charming

  To, jak potoczyła się ceremonia krawatów poprzedniego wieczoru, zaskoczyło wszystkich! Jednak nowy dzień w willi oznacza nowe przygody, dlatego z tej okazji Aggie zaprosiła chłopaków na tor przeszkód. Zasady są proste – ten, który najszybciej ukończy zadanie, pójdzie na randkę z Jackiem. Pomiędzy Pawłem, a Jonatanem dochodzi do spięcia, obaj panowie nie kryją, że za sobą nie przepadają. Każdy z mieszkańców willi ma za sobą swoje, nie zawsze łatwe doświadczenia, które ich ukształtowały. Konflikt spróbuje zażegnać Aggie. Z kolei mężczyzna, który jako pierwszy wygrał spotkanie sam na sam z tytułowym Prince Charming, otrzymał po randce od Jacka list. Czy podzieli się jego treścią z pozostałymi uczestnikami programu?
 • Doradca smaku 12 - Krewetki z chorizo i komosą

 • Kuba Wojewódzki 15

  Najpopularniejszy i zarazem najbardziej kontrowersyjny dziennikarz w Polsce powraca z kolejnym sezonem swojego autorskiego programu. W krzyżowy ogień pytań weźmie tych, którzy zamierzają zrobić szum wokół siebie w najbliższych miesiącach. I oczywiście zrobi to w swoim jedynym i niepowtarzalnym stylu: błyskotliwym żartem, ciętą ripostą, a co najważniejsze – z idealnym wyczuciem. Tradycyjnie wśród wybrańców godnych zajęcia miejsca na kanapie u Kuby znajdą się bohaterowie masowej wyobraźni oraz aspirujący do tego miana. W wiosennej odsłonie gospodarz będzie gościł swojego 900. rozmówcę na antenie TVN. Kto okaże się tym szczęśliwcem?
 • Prawo Agaty 2

  Andrzej czuje się lepiej, ale martwi go perspektywa sugerowanej przez lekarza operacji. Agata drąży temat i dowiaduje się, że szefostwo klubu chce odesłać jej ojca na emeryturę. Wciąż kursując między Warszawą a Bydgoszczą, Agata prowadzi sprawę razem z Dorotą. Ich klientem jest młody mężczyzna walczący o prawa do córki. Niewierny mąż i arogancki człowiek okazuje się być jednocześnie czułym i troskliwym ojcem. Kłopoty pojawiają się w momencie, gdy w akcie desperacji próbuje porwać własne dziecko. Dębski, który wciąż przypomina wspólniczkom, by brały bardziej dochodowe sprawy, sam angażuje się w pomoc biednej dziewczynie samotnie wychowującej dziecko. Matka Wojtka wyjawia mu, że jego ojciec ją zdradzał i dlatego musiała się wyprowadzić z domu. Wojtek ściąga ojca do Warszawy, by wyjaśnić sytuację między rodzicami. Bartek nie przychodzi do pracy. Nikt nie może się do niego dodzwonić. Agata odszukuje jego adres i jedzie, by sprawdzić co się z nim dzieje.
 • Szkoła AD

  Trzej gimnazjaliści, lanser, kujon i rozrabiaka, którzy się nie lubią, niespodziewanie zaprzyjaźniają się ze sobą. Jeden z nich zostaje wrobiony w zniszczenie samochodu nauczycielki fizyki, Kariny Kłosek. Nowi koledzy nie wierzą w jego winę i chcą mu pomóc wybrnąć z kłopotów. Do klasy 3b gimnazjum dołącza nowy uczeń, Kamil Wolniak, który nosi aparat słuchowy i boi się reakcji kolegów. Chłopak podoba się Elizie Romaniuk. Kajetan Łukowski od dawna podkochuje się w dziewczynie i z zazdrości postanawia skłócić parę.
 • Doradca smaku 12 - Kotlety jagnięce w baharat

 • Dzień Dobry TVN

 • Fakty

 • Pogoda

 • Uwaga!

 • Papiery na szczęście N

  Henryk jest pełen podejrzeń wobec Marty i uważa, że okłamuje Alicję. Marta ucieka z mieszkania Kowalczyków. Po drodze wpada na Adama i gubi paszport ukraiński, który Adam znajduje. Marta rezygnuje z pracy, a Adam postanawia ją odszukać. Pojawia się w salonie fryzjerskim z wiadomością, że odda Marcie paszport tylko do rąk własnych… Henryk tymczasem szuka kogoś, kto przygotuje kolację, na którą zaprosił już Zakrzewskich, Mati proponuje mu pomoc Sandry.
 • Ukryta prawda N

  25-letnia Kinga od 2 miesięcy mieszka u swojej starszej siostry Beaty i odbywa staż w firmie, w której siostra pracuje od 3 lat. Oprócz Kingi jest jeszcze druga stażystka - Milena, ale tylko jedna z nich może zostać tam zatrudniona na stałe. Trwa zimna wojna między rywalkami. Kinga jest w lepszej sytuacji, bo ma romans z kierownikiem działu. Milena się tego domyśla i oskarża Kingę, nie ma jednak dowodów. Romansowanie w firmie grozi konsekwencjami, ale oskarżenia bez dowodów też spotykają się z potępieniem. Z powodu romansu kierownik często wysyła Beatę w delegację, żeby móc spotykać się z Kingą w jej mieszkaniu. Ostatecznie Milena przyłapuje Kingę i kierownika razem. Do właściciela trafia anonimowy donos w sprawie romansu (zawiera zdjęcia obciążające parę). Następnego dnia zapada decyzja, że to Milena dostanie umowę o pracę, a Kinga jest nawet zwolniona z obowiązku świadczenia pracy w ostatnich dniach stażu. Kinga publicznie nazywa Milenę donosicielem, choć ta zaprzecza, że doniosła.
dalej