Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szpital N

  20-latek ma zawyżony poziom sodu w organizmie. Chłopak niedawno wyprowadził się z domu i zamieszkał z nową dziewczyną. Jednak nadal jest pod wpływem apodyktycznej matki, która organizuje całe jego życie. Kobieta nienawidzi nowej ukochanej syna i uważa, że to przez nią znalazł się w szpitalu. Czy matce pacjenta uda się pozbyć jego dziewczyny? Dr Piotr Wójtowicz przyjmuje 9-latka, którego pogryzł kot. Lekarz podejrzewa, że chłopiec ma wściekliznę. Mały pacjent i jego siostra są zaniedbywani przez matkę. Ich ojciec mieszka za granicą i nie ma pojęcia, że żona go zdradza i nie zajmuje się dziećmi. Kiedy ojciec pacjenta przyjeżdża do szpitala, poznaje kochanka żony…
 • Prosto w serce

  Artur chce jechać za Moniką do Las Vegas. Adam pomaga mu w kupnie biletu, a Artur próbuje dowiedzieć się, gdzie dokładnie zatrzymała się Monika. Konstancja zastanawia się z Czarkiem, czy Artur byłby rzeczywiście zdolny do szantażu. Czarek idzie do pracy, by zobaczyć, jak zachowuje się Artur, natomiast Konstancja rozmawia o nim z Wiki. Lalo uczy Mateusza, jak powinien rozmawiać z kobietami, by udało mu się dotrzeć do Wiki. Gdy Artur żegna się z dziećmi i jest gotowy do wyjazdu, dzwoni do niego Makowski. Mówi, że rozprawa adopcyjna odbędzie się za dwa dni…
 • TRWA

  Jak funkcjonuje miasto?

  Miasto to wielki, skomplikowany organizm, na którego funkcjonowanie składa się praca wielu osób. Bez ich pracy miasto nie mogło by istnieć. Kamery pokażą kulisy funkcjonowania miasta i najważniejsze gałęzie bez których codzienne życie w byłoby mało komfortowe, a nawet niemożliwe. W programie opowiemy jak bardzo ważne i trudne w utrzymaniu i funkcjonowaniu są poszczególne procesy i elementy infrastruktury, które zapewniają komfort dla mieszkańców miasta. Zobaczycie między innymi, co dzieje się ze śmieciami, jak dba się o system wodociągowy oraz zapewnia nieprzerwany przesył energii elektrycznej. W Warszawie mieszka ponad 1,7 miliona ludzi. Codziennie korzystają oni z bieżącej wody, usług komunalnych oraz transportu miejskiego. Usługi te dostarczają wyspecjalizowane służby, a o komfort mieszkańców stolicy dbają niezliczone zastępy ludzi. Często pozostają niezauważeni, mimo że to właśnie dzięki nim aglomeracja działa, jak dobrze naoliwiona maszyna. Pokażemy jak ważne, a zarazem trudne w utrzymaniu, są poszczególne elementy infrastruktury stolicy.
 • Doradca smaku 10-Makaron linguine z owocami morza

 • Dzień Dobry TVN

 • Polak potrafi 14

  Pokażemy jak powstaje piec przemysłowy, prześledzimy proces powstania wanny SPA oraz brodzika łazienkowego, zajrzymy do nowoczesnej huty szkła, a po mieście pojeździmy skuterem elektrycznym.
 • Szkoła AD

  Sabina Matysiak z 1a liceum przyjaźni się z Małgosią Kuc z tej samej klasy. Znajome Sabiny nie mogą znieść faktu, że zadaje się ona z biedniejszą koleżanką. Dziewczyny przygotowują więc intrygę, w której licealistka niesłusznie oskarżona jest o kradzież pieniędzy… Sara Czarnecka z 3a gimnazjum przyznaje, że została poczęta metodą in vitro. Jest załamana kiedy okazuje się, że staje się to pośmiewiskiem wśród rówieśników. Wkrótce jej koledzy także przyznają się przed wszystkimi, że urodzili się dzięki tej metodzie. Wspólnie zakładają stronę internetową poświęconą temu tematowi i szybko zyskują popularność w szkole.
 • Ukryta prawda N

  32-letnia Anita Guzal opiekuje się matką, która dwa miesiące temu przeszła operację biodra. Kobieta bardzo się o nią martwi. Starsza pani ostatnio rozstała się z mężczyzną, z którym związała się po śmierci ojca Anity i mocno to przeżywa. W dodatku, mimo starań córki, kobieta nie odzyskuje sprawności i nadal cierpi z powodu silnego bólu biodra. Anita robi, co może, żeby połączyć opiekę nad matką, pracę zawodową i życie rodzinne, ale coraz gorzej dogaduje się z mężem. Tomek nigdy nie lubił teściowej i kiedy Anita oświadcza, że nie pojadą na wymarzony urlop, bo musi zapłacić matce za rehabilitację, mężczyzna dostaje szału. Małżonkowie coraz częściej się kłócą. Tomek proponuje nawet, żeby oddali Beatę do domu opieki. Dla Anity jest to cios. Ona przez wiele tygodni opiekowała się teściową, a teraz, gdy jej własna matka potrzebuje wsparcia, Tomek odmawia pomocy. Jakby tego było mało, mężczyzna poznaje na placu zabaw atrakcyjną sąsiadkę i zaczyna z nią flirtować. Anita czuje, że traci kontrolę nad własnym życiem. Wkrótce przekona się, na kogo naprawdę może liczyć.
 • Kuchenne rewolucje 7 AD

  Restauracja "Perła", (Jasło). W Jaśle, na Podkarpaciu, Kasia i Grzegorz, postanowili otworzyć hotel. Przygotowując się do tej inwestycji dowiedzieli się, że przytulne pokoje to nie wszystko, muszą mieć również smaczną kuchnię. I tak, choć wcześniej nie było tego w planach, młoda para otworzyła również restaurację, dla której wybrali nazwę "Perła". I choć do hotelu goście zaglądają często, to do "Perły" nie zagląda prawie nikt. A jeśli już ktoś przez przypadek zajrzy, to później nigdy nie wraca. Bo w tym miejscu smacznie jeść nie dają. Przekona się o tym również Magda Gessler. Znana restauratorka, tym razem w kuchni spotka potwora, na mieście poszuka lokalnych smaków i gościnnie trochę podmucha, tak by "Perła" w końcu zaczęła tętnić życiem.
 • W stronę marzeń

  Młoda marzycielka Elisa ucieka z domu w Campo Claro, aby spróbować szczęścia w wielkim mieście. Już pierwszego dnia pada ofiarą napaści i jest zmuszona zamieszkać na ulicy. Spotyka Jonathana - charyzmatycznego sprzedawcę cukierków. Z jego pomocą Elisa znajduje pracę, zaczyna sprzedawać kwiaty. Wkrótce szczera przyjaźń przeobrazi się w piękną miłość. Dziewczyna nie spodziewa się jednak, że w jej życiu ponownie pojawi się też dzielny Arturo - właściciel agencji modelek. Oboje spotkali się w rodzinnym barze Elisy, kiedy jeszcze mieszkała w domu. Teraz przystojny bohater planuje zmienić jej życie i zrobić z niej światowej sławy modelkę. Ma ona dużą szansę, aby wygrać konkurs piękności. Z dnia na dzień Arturo zakochuje się w dziewczynie. Czy młoda bohaterka poradzi sobie z miłosnym trójkątem?
 • Służby ratownicze 4

  Strażacy ochotnicy z Niepołomic nad ranem zostaną zadysponowani do dachowania, a po powrocie do remizy przyjmą kolejne zgłoszenie. Ratownicy z bieszczadzkiego GOPR-u wyruszą na poszukiwania turysty, który zboczył ze szlaku i zagubił się - będą musieli działać bardzo szybko, bo minusowe temperatury w górach są bardzo niebezpieczne. MOPR z Mikołajek zostanie zaalarmowany o pijanym mężczyźnie, który popłynął wpław kontynuować imprezę w barze przy brzegu.
 • Hotele marzeń

  Tym razem Ania odwiedzi tajemniczą twierdzę w Maroku, ukrytą w samym sercu gór Atlas. Ten niezwykły hotel znalazł się na trasie Ani, nie za sprawą bogactwa i przepychu, ale dzięki wyjątkowym ludziom i oryginalnej lokalizacji. W marokańskiej twierdzy słowo luksus nabiera innego znaczenia. Tym luksusem okaże się przede wszystkim, kontakt z naturą, spokój, prostota oraz otwartość rdzennych mieszkańców Berberów. Na tzw. dachu Afryki Północnej, Ania zazna prawdziwej, berberyjskiej gościnności. Twierdza, w której zamieszkała na kilka dni, niegdyś była rezydencją lokalnego wodza. Po odzyskaniu niepodległości przez Maroko, przez lata stała ruiną. Kto nadał temu miejscu nowe życie? Jak to się stało, że dziś hotel Kasbah du Toubkal jest kultowym miejscem dla miłośników górskich wędrówek z różnych zakątków świata? Co z tym wszystkim ma wspólnego James Bond? W tym odcinku Ania pozna także „przybysza" z Europy, który ma wyjątkową misję i w nietypowy sposób pomaga lokalnej społeczności. Na Anię czeka także wiele innych niespodzianek. Czy Ania wytrzyma wielogodzinny trekking? Jak poradzi sobie jeżdżąc berberyjskimi mercedesami – bo tak żartobliwie mówi się o mułach, najpopularniejszym środku transportu? Co właściciel hotelu ma wspólnego z edukacją dziewczynek z pobliskich wiosek? Odcinek z Maroka pozwoli Wam nie tylko odpocząć na chwilę od polskiej rzeczywistości i przenieść się do Afryki Północnej. Razem z Anią Dereszowską przeżyjecie przygodę, w której hotel Kasbah du Toubkal to tylko jeden z bohaterów!
 • Fakty po południu 16:00

 • Fakty po południu 16:30

 • Za późno cię poznałam

  Historia życia znanej kolumbijskiej piosenkarki Patricii Teheran, która swoim talentem i optymizmem podbiła scenę muzyczną. Pełna radości, przebojowa dziewczyna, pochodząca z biednej rodziny, postanawia związać swoją przyszłość ze śpiewem. Musi zmierzyć się z zazdrością najbliższego otoczenia i stawić czoła wielu przeszkodom. Wyjątkowe, pełne uczucia interpretacje piosenek od początku pozwolą jej zdobyć grono oddanych wielbicieli. Lecz oślepiona sławą może podążyć niewłaściwą ścieżką. Spotkanie z dwoma mężczyznami odmieni jej życie na zawsze. Z jednej strony Héctor Méndez – wsparcie i opieka, z drugiej, Ricardo Cabello – pełna bólu zakazana miłość… Skrzyżowanie losów tej trójki doprowadzi do wielu dramatycznych wydarzeń.
 • Dorota was urządzi 3

  Konrad jest dorosły i studiuje, ale w jego pokoju nadal królują misie i resoraki, dlatego potrzebna jest pomoc Doroty Szelągowskiej- specjalistki od mieszkaniowych metamorfoz. Jakiś czas temu, w wieku 19 lat, Konrad próbował się usamodzielnić i wyprowadził się od rodziców. Niestety życie zweryfikowały jego ambitne plany i po 8 miesiącach musiał wrócić. Z jednej strony, nie jest to duży problem, ponieważ jest z rodzicami blisko i dobrze się dogadują. Z drugiej strony jest już dorosły, a w swoim pokoju czuje się dziecinnie, właśnie ze względu na zabawki i dyplomy z czasów, gdy był małym chłopcem. Dzisiejszą pasją Konrada jest kinematografia. W swoim dorosłym pokoju chce się czuć dobrze i swobodnie. Zależy mu, żeby pokój był funkcjonalny i jednocześnie robił wrażenie. Będzie pełnić funkcję sypialni, gabinetu i salonu. Jak Dorota urządzi pokój Konradowi? Czy uda jej się podkreślić odrębność i charakter Konrada? Odpowiedzi na te pytania w najbliższym programie „Dorota Was Urządzi”!
 • Ukryta prawda N

  Ada (27) pracuje jako ekspedientka w sklepie meblowym. Wracając z pracy poznaje na ulicy Teofila (28), bezdomnego chłopaka, który prosi ją o wsparcie. Dziewczyna nie daje mu pieniędzy, ale kupuje kanapkę i herbatę w pobliskiej kawiarni. W trakcie krótkiej rozmowy, chłopak robi na niej świetne wrażenie. Do tego stopnia, że Ada nie może o nim zapomnieć. Jej związek z Marcinem (35) od jakiegoś czasu przechodzi kryzys. Marcin mieszka z żoną i sześcioletnią córką, pół roku temu obiecał Adzie, że się rozwiedzie, jednak do tej pory nie miał odwagi zakończyć małżeństwa. Ada ma dosyć bycia tylko kochanką. Dwa dni później Ada znowu spotyka Teofila. Jest poruszona historią chłopaka, który stracił w pożarze dom i rodziców, po czym wpadł w depresję i wylądował na ulicy. Idą razem na kawę, ona proponuje mu obiad i kąpiel, zaprasza do swojego mieszkania. Ada zwierza się koleżance z pracy, że chyba zakochała się w Teofilu. Maja uważa, że Ada zwariowała. Jest przekonana, że Teofil ją wykorzysta i okradnie. Po kilku dniach chłopak znika z mieszkania Ady. Dziewczyna jest zrozpaczona. Czy odnajdzie chłopaka, który zawrócił jej w głowie?
 • wieczór
 • Fakty

 • Uwaga! koronawirus

 • Operacja: LOT

  Polskie Linie Lotnicze LOT od kulis. Przyjrzyjmy się, jak na co dzień działają linie lotnicze, które przewożą prawie pięć milionów pasażerów rocznie.
 • Pogoda

 • Raport alergiczny

 • Uwaga!

 • Na Wspólnej 18

  Renata ma nowotwór?! Sławek jest z Tatianą na rozprawie sądowej. Kobieta nie wytrzymuje kłamstw szefa tartaku i wyzywa go od morderców! Zostaje wyproszona z rozprawy - Dziedzic tuli ją i pociesza… Tymczasem Renata odbiera wyniki badań – ma guzka w piersi! Jest przerażona i załamana, dzwoni do Sławka. Ale ten nie ma czasu z nią rozmawiać! Paweł ma dość ojca złodzieja! Beata jest oczarowana Gustawem i uważa, że narzeczony powinien kochać ojca takim, jakim jest. Paweł jednak wie swoje… I nie myli się - przy pierwszej nadarzającej się okazji Gustaw okrada klientkę baru Ziębów! Miłka znowu ściągnie Bruna na dno?! Do mieszkania Bruna dobija się w nocy naćpana Miłka. Jarek nie chce jej wpuścić, ale Krawczyk chce pomóc narkomance. Przychodzi z Miłką do fundacji Jonasza i chce, by ten pomógł jej w powrocie do ośrodka odwykowego. Ale Jonasz oznajmia, że usuwa Bruna z grona wolontariuszy! I ostrzega, że Miłka ściągnie go na dno…
 • Zakochani po uszy 3

  Asia boi się, że może mieć odrę, tym bardziej, że maciek nie był szczepiony przeciwko tej chorobie. Wkrótce jednak okazuje się, że nie tylko ona ma niepokojącą wysypkę, ale Wiki i inne dziewczyny, które używały tego samego kosmetyku również. Asia czuje ulgę i jest szczęśliwa, że wysypka jest niegroźnym uczuleniem. Laura traci nadzieję na poderwanie Marcina. Wyjawia tez pani Joli, że Asia spodziewa się dziecka i choć robi to w tajemnicy, pani Jola nie jest w stanie utrzymać sekretu… Tymczasem Bartek umawia się na randkę z Anią. Tymon natomiast wciąż gra na dwa fronty, podrywa Sonię i spotyka się z Klaudią. Klaudia postanawia pomóc chłopakowi w zdobyciu Soni…
 • Klasyczny Amerykański Sen

  Przy deszczowej pogodzie Andrzej pojedzie po Mercedesa 500 SL, Bartek w magazynie spróbuje rozwiązać problem klienta z przeciekającym dachem, a Łukasz i Sebastian trafią na niezwykłe odludzie, gdzie obejrzą Alfę Romeo Giuliettę Spider 750 D oraz prototyp Buicka z lat 50. W Polsce Piotrek zaprezentuje stałemu klientowi Mercedesa SL.
 • Walka na kilogramy

  Zuza, Sylwia i Mariusz schudli już wspólnie 35 kilogramów. Treningi stają się nieodłącznym elementem ich codzienności, zdrowe odżywianie przychodzi coraz naturalniej. Niestety okazuje się, że nasi bohaterowie nie zawsze mogą liczyć na wsparcie swoich bliskich. Nadszedł też czas by przełamać rutynę ćwiczeń na siłowni i spróbować nowych aktywności fizycznych. Całą trójkę czeka wspólne wyzwanie, które dziecinnie proste okaże się być jedynie na pierwszy rzut oka. Czy wszyscy wyjdą z niego cało? Zuza sprawdzi jak wygląda trening w szpilkach i latynoskich rytmach. Sylwia przekona się czy masaż może wspomóc efekty odchudzania. Mariusz podczas kolejnych konsultacji lekarskich zdradzi, czy przepisana mu „magiczna mikstura” faktycznie działa cuda. Cała trójka, jak co miesiąc, sprawdzi efekty swojej pracy na analizatorze składu ciała. Kto ćwiczył, kto podjadał, kto leniuchował? Przed tą maszyną nic się nie ukryje. Komu udało się najwięcej schudnąć?
 • Matka Teresa Od Kotów

  Jeden z najciekawszych polskich filmów ubiegłego roku. Studium niezwykłych wydarzeń jakie miały miejsce w przeciętnej rodzinie. Ojciec jest zawodowym żołnierzem, był na misji w Afganistanie, matka pracuje jako agentka ubezpieczeniowa; trójka dzieci ma z pozoru wszystko, co potrzebne do życia. Dlaczego więc dwaj młodzieńcy mordują swoją matkę? Co ich pchnęło do tak strasznego czynu?
 • Dzień Dobry TVN

 • Fakty

 • Pogoda

 • Uwaga!

 • Za późno cię poznałam

  Historia życia znanej kolumbijskiej piosenkarki Patricii Teheran, która swoim talentem i optymizmem podbiła scenę muzyczną. Pełna radości, przebojowa dziewczyna, pochodząca z biednej rodziny, postanawia związać swoją przyszłość ze śpiewem. Musi zmierzyć się z zazdrością najbliższego otoczenia i stawić czoła wielu przeszkodom. Wyjątkowe, pełne uczucia interpretacje piosenek od początku pozwolą jej zdobyć grono oddanych wielbicieli. Lecz oślepiona sławą może podążyć niewłaściwą ścieżką. Spotkanie z dwoma mężczyznami odmieni jej życie na zawsze. Z jednej strony Héctor Méndez – wsparcie i opieka, z drugiej, Ricardo Cabello – pełna bólu zakazana miłość… Skrzyżowanie losów tej trójki doprowadzi do wielu dramatycznych wydarzeń.
 • Doradca smaku 10-Makaron linguine z owocami morza

 • Szkoła AD

  Sabina Matysiak z 1a liceum przyjaźni się z Małgosią Kuc z tej samej klasy. Znajome Sabiny nie mogą znieść faktu, że zadaje się ona z biedniejszą koleżanką. Dziewczyny przygotowują więc intrygę, w której licealistka niesłusznie oskarżona jest o kradzież pieniędzy… Sara Czarnecka z 3a gimnazjum przyznaje, że została poczęta metodą in vitro. Jest załamana kiedy okazuje się, że staje się to pośmiewiskiem wśród rówieśników. Wkrótce jej koledzy także przyznają się przed wszystkimi, że urodzili się dzięki tej metodzie. Wspólnie zakładają stronę internetową poświęconą temu tematowi i szybko zyskują popularność w szkole.
 • Ukryta prawda N

  Ada (27) pracuje jako ekspedientka w sklepie meblowym. Wracając z pracy poznaje na ulicy Teofila (28), bezdomnego chłopaka, który prosi ją o wsparcie. Dziewczyna nie daje mu pieniędzy, ale kupuje kanapkę i herbatę w pobliskiej kawiarni. W trakcie krótkiej rozmowy, chłopak robi na niej świetne wrażenie. Do tego stopnia, że Ada nie może o nim zapomnieć. Jej związek z Marcinem (35) od jakiegoś czasu przechodzi kryzys. Marcin mieszka z żoną i sześcioletnią córką, pół roku temu obiecał Adzie, że się rozwiedzie, jednak do tej pory nie miał odwagi zakończyć małżeństwa. Ada ma dosyć bycia tylko kochanką. Dwa dni później Ada znowu spotyka Teofila. Jest poruszona historią chłopaka, który stracił w pożarze dom i rodziców, po czym wpadł w depresję i wylądował na ulicy. Idą razem na kawę, ona proponuje mu obiad i kąpiel, zaprasza do swojego mieszkania. Ada zwierza się koleżance z pracy, że chyba zakochała się w Teofilu. Maja uważa, że Ada zwariowała. Jest przekonana, że Teofil ją wykorzysta i okradnie. Po kilku dniach chłopak znika z mieszkania Ady. Dziewczyna jest zrozpaczona. Czy odnajdzie chłopaka, który zawrócił jej w głowie?
dalej