Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Druga szansa 3

  Monika przechodzi trudne chwile – jej związek z Marcinem przechodzi kryzys. Ponadto ktoś zaczyna ją dręczyć i niepokoić telefonami z nieprzyzwoitymi propozycjami. Monika postanawia zgłosić na policję popełnienie przestępstwa. Policjant, Borys informuje ją jednak, że niestety niewiele da się zrobić. Doradza jej zmianę numeru telefonu i sugeruje, by zastanowiła się nad tym, kto może jej źle życzyć. Adam pojawia się w mieszkania Moniki z niezapowiedzianą wizytą i chce zobaczyć się z córką. Dziewczynką zajmuje się Pani Jadzia, która ostentacyjnie okazuje swoją niechęć do Adama, on niestety nie pozostaje jej dłużny. W mieszkaniu pojawia się Marcin, który pod nieobecność Moniki postanowił zabrać resztę swoich rzeczy. Pomiędzy Adamem i Marcinem dochodzi do kolejnej konfrontacji. Ksawery po nocy spędzonej w izbie wytrzeźwień dzwoni do Moniki. Borecka przyjeżdża i wyciąga go z kłopotów. Zastanawia się jednak, czy nie popełniła błędu, przed którym ostrzegał ją Marcin. Czy show biznes znowu zniszczy Ksawerego? Grzegorz zostawia Brandonka z nianią Martą, która okazuje się wyjątkowo nieodpowiedzialna. Porzuca chłopca samego w mieszkaniu i wyjeżdża. Płaczące dziecko odnajduje sąsiadka Grzegorza - Jagoda (Marietta Żukowska). Relacje Sary i Dominika ulegają znacznej poprawie, co daje aktorce impuls do podjęcia pewnych ważnych decyzji. Sara mówi Annie, że żąda wyemitowania programu Zeita, w którym przyznaje się do bycia matką. Zmiana, jaka dokonuje się w życiu Sary inspiruje Starczyńską do przyznania się przed Zeitem i samą sobą, że ona również marzy o dziecku. Kłopoty osobiste nie pozwalają Monice skupić się w pracy. W konsekwencji wszystko wali jej się na głowę. Nowe programy nie są gotowe, a nieubłaganie zbliża się start nowego kanału. Czyżby Prezes popełnił błąd powierzając jej tak odpowiedzialne zadanie? Czy nowe obowiązki przerastają przebojową producentkę? Na domiar złego tajemniczy stalker Moniki zaczyna ją coraz bardziej niepokoić. Borecka odkrywa, że był w jej domu i zostawił tajemniczą wiadomość. Monika zaczyna bać się o życie swoje i swoich najbliższych.
 • Eks-tra zmiana

  W kolejnej odsłonie programu "Eks-tra zmiana" poznamy historię Ewy, którego swojego eksmęża poznała 15 lat temu. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Sprawy potoczyły się szybko - po dwóch miesiącach zamieszkali razem, po kolejnych 3 latach wzięli ślub. Niestety ich związek nie przetrwał i Ewa bardzo to przeżyła. Długo nie mogła pogodzić się z myślą o porażce tej relacji, zajadała stresy, zamykała się w sobie, szukała odpowiedzi "dlaczego"... Dziś Ewa chce zacząć nowe życie, wrócić do starej wagi i odzyskać energię, którą kiedyś tryskała. Pomoże jej w tym Agata Młynarska. Na pomoc jak zwykle przybędzie specjalista od kobiecych wnętrz - architekt Krzysztof Miruć. Tym razem czeka go trudne zadanie, ponieważ będzie musiał odczarować starą sypialnię Ewy, w której Ewa nie sypia odkąd rozstała się z mężem. Oprócz tego Ewa spotka się z psychodietetyczką, która pomoże jej uporać się z problemem, z którym zmaga się wiele kobiet - z zajadaniem stresu. Ewa dowie się też, jaka jest alternatywa dla niezdrowych, uzależniających słodyczy. Na koniec nasza bohaterka przejdzie metamorfozę zewnętrzną, dzięki której odzyska wiarę w swoje kobiece możliwości. Efekty jej przemiany przyjdą zobaczyć jej najbliżsi przyjaciele, którzy wspierali Ewę w każdej trudnej chwili jej życia.
 • Kamil Stoch - moja historia

  Kamil Stoch to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, dwukrotny złoty medalista olimpijski z 2014 r. Jak rozwijała się jego kariera? Jak trenował, aby zostać mistrzem?
 • Kamil Stoch - moja historia

  Kamil Stoch to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, dwukrotny złoty medalista olimpijski z 2014 r. Jak rozwijała się jego kariera? Jak trenował, aby zostać mistrzem?
 • Hotele marzeń

  W kolejnym odcinku celem Ani jest Hotel Six Senses Con Dao położony na jednej z piętnastu tropikalnych wysp archipelagu Con Dao w Wietnamie. Kompleks zlokalizowany jest na dziewiczej prywatnej plaży, składa się z 50 prywatnych willi, każda posiada własnym basen. Zaprojektowany jest w nowoczesny stylu, zachowując przy tym ducha tradycyjnej rybackiej wioski. Można tu znaleźć dla siebie wszystko od morskich przygód, po górskie wspinaczki. Six Senses Con Dao znany jest ze swojego unikalnego i zróżnicowanego charakteru. Luksus i wygoda idą tu w parze ze zrównoważonym rozwojem i dbałością o środowisko. Ośrodek został uznany przez National Geographic Traveler za najlepszy ekologiczny hotel. Tu skosztować można dań spod ręki wybitnego szefa kuchni Chrisa Longa, który pracował w najlepszych restauracjach oznaczonych gwiazdką Michelin i został wpisany do Księgi Rekordów Guinessa za przyrządzenie największej czekoladowej trufli na świecie.. Plaże Con Dao są też jedynym miejscem w Wietnamie, gdzie żółwie morskie nie składają jaja i znajdują się pod ochroną Parku Narodowego. Swoją wyjątkowością hotel Six Senses przyciąga wielu celebrytów. W listopadzie 2011 roku wakacje spędziła tu jedna z najgorętszych par show-biznesu – dziś już legenda- Brangelina. Spektakularne góry, rajskie plaże, luksusowy hotel z bogatą ofertą zabiegów SPA i pyszne jedzenie… czy można chcieć czegoś więcej? Zapraszamy do Six Senses Con Dao! Prezkonajcie się, czy Ania odnalazła tu swój raj na ziemi.
 • Dzień Dobry TVN

 • Nowa Maja w ogrodzie

  W tym odcinku odwiedzamy historyczne ogrody niemieckiego miasta Poczdam. Jako pierwszy pokazujemy Sanssouci z przylegającym do niego parkiem. U stóp położonego na wysokiej skarpie pałacu rozpościera się winnica oraz szklarenki z owocującymi figami. Ogromny park ma wiele atrakcyjnych założeń – jest tu chińska herbaciarnia, ogród różany oraz łaźnia rzymska z zabudową w stylu wiejskim. Problemem dla ogrodników stała się choroba atakująca obwódki z bukszpanów, dlatego krzewy te zamieniono na ostrokrzewy. Drugim parkiem, który odwiedzamy jest Babelsberg - wspaniałe założenie krajobrazowe z wieloma punktami widokowymi. Park otacza rozlewisko rzeki Haveli, z której czerpana jest woda do strumieni i fontann tego ogrodu. Kolejnymi ciekawostkami w parku są żeliwne formy mebli ogrodowych i balustrady mostu czy dziewiętnastowieczna przesadzarka do drzew. Wyjątkowo prezentują się ceramiczne obrzeża rabat kwiatowych z elementami przedstawiającymi liście akantu.
 • Doradca smaku - Schab wieprzowy z aromatycznymi dodatkami

 • Projekt warsztat

  Łukasz Ryś odwiedzi w Tychach warsztat "Dobry Serwis" - prowadzi go Michał wraz z dwoma zatrudnionymi mechanikami: Piotrem i Krzysztofem. Ekipa narzeka na brak narzędzi i niewłaściwą ergonomię pracy, ale Łukasz odkryje, że to nie jedyne problemy warsztatu. Będzie trzeba popracować nad jego wyglądem, zarówno w środku, jak i na zewnątrz, zapanować nad chaosem i bałaganem oraz zmienić dość luźne podejście mechaników do prowadzenia interesu.
 • Zakup kontrolowany 25

  Nieodłącznym atrybutem rehabilitanta Tomira jest plecak ze stołem do masażu zwany "van Goghiem" - nic więc dziwnego, że poszukuje on auta z dużym bagażnikiem, najchętniej kombi, zapewniającego odpowiedni poziom komfortu. Adam Kornacki zaproponuje mu cztery samochody mieszczące się w budżecie 35 tysięcy złotych.
 • Uwaga! Pirat 20

  Do tego programu nie trafia się z castingu - doraźnej "kwalifikacji" dokonują funkcjonariusze drogówki w nieoznakowanych radiowozach. Po raz dwudziesty operatorzy naszych kamer towarzyszą policjantom patrolującym polskie drogi i miasta, dbającym o bezpieczeństwo kierowców i pasażerów aut osobowych, ciężarowych, autobusów, motocykli, skuterów, rowerzystów oraz pieszych. Lekceważenie znaków i sygnałów, niebezpieczne manewry, nadmierna prędkość, prowadzenie pod wpływem środków odurzających - załogi policyjnych aut wyłapują tych, którzy powinni przemyśleć swój styl prowadzenia pojazdu albo nawet dłuższą chwilę odpocząć od kierownicy. Stałym elementem programu są tłumaczenia "bohaterów" - czy z perspektywy tylnego siedzenia radiowozu po obejrzeniu materiału z wideorejestratora zdołają oni zdobyć się na odrobinę refleksji?
 • Doradca smaku - Piers kurczaka z groszkiem cukrowym

 • TRWA

  Julia

  Julia mówi mamie, że wychodzi za Maćka. Tymczasem Monika wygaduje się przy Janickich, że Alicja jest w Krakowie. Tadeusz zaprasza więc mamę z Julką na kolację. Julia mówi Maćkowi, że to zły pomysł. Chłopak do niczego jej nie zmusza. Mimo to mama Julki zjawia się u Janickich i to w towarzystwie Moniki…
 • Julia

  Pola z Patrykiem bez zgody rodziców wyjeżdżają na koncert. Po drodze wpadają w tarapaty, z których ratuje ich Julia i Janek. Tymczasem Anita spotyka się z Darkiem, który kradnie jej klucze do kliniki. Wieczorem Janek wyznaje Monice, co czuje do Julii…
 • Julia

  Monika jest w szoku po tym co powiedział jej Janek, jednak się nie poddaje i chce walczyć o ich związek. Monika wściekła żali się matce. Mówi, że nienawidzi Janka za to co jej powiedział i chce zniszczyć mu życie. Planuje również zemścić się na Julii. Tymczasem Maciek mówi Julii, że musi u niego natychmiast zamieszkać…
 • Julia

  Monika organizuje kolację, na która zaprasza Julię z Maćkiem. Podczas spotkania panuje sztywna atmosfera. Po kolacji Julia wraca do mieszkania Kasi i opowiada kuzynce o swoich obawach związanych ze ślubem. Tymczasem Monika z Jankiem zjawiają się u Maćka. Chcą kontynuować wieczorne spotkanie. W tym czasie Darek włamuje się do kliniki Janickich….
 • Ze słońcem w oczach

  Carla Astrei jest czterdziestoletnią kobietą. W momencie rozpoczęcia filmu obchodzi dwudziestą rocznicę swojego małżeństwa. Z powodu problemów osobistych bohaterka filmu wpada w depresję. Zwalnia się z pracy, w której czuła się spełniona i podejmuje decyzję o wyjeździe do rodzinnych stron. Krótki postój na stacji benzynowej diametralnie zmieni jej życie. Carla spotyka tam syryjskiego chłopca, z którym nie może się porozumieć. Wzruszona jego losem, postanawia dowiedzieć się od nim czegoś więcej. W instytucji charytatywnej, która zajmuje się pomocą dzieciom z Bliskiego Wschodu dowiaduje się, że szuka on swoich braci. Poza tym wolontariusze nic o nim nie wiedzą. Carla decyduje się zacząć tam pracę, by pomóc nie tylko nieznanemu chłopcu, ale także innym dzieciom.
 • Piękne miejsce

  Lucia jest szczęśliwą małżonką i matką. Od wielu lat jest w związku z Andreą, razem wychowują syna, Tomasso. Prowadzi ustabilizowane i niczym niezmącone życie, dzielone pomiędzy pracą w kwiaciarni i wypełnianiem rodzinnych obowiązków. Stopniowo zaczyna jednak odczuwać potrzebę zmian. Pragnienia te nasilają się po firmowej imprezie, pełnej ludzi, pracujących razem z mężem. Znudzona i niezadowolona Lucia nie czuje się tam komfortowo. Pewnego dnia dochodzi od niecodziennego wydarzenia - Lucia przyłapuje młodego emigranta, Feysala, na handlu kradzionymi rzeczami. Zaczyna śledzić chłopaka i coraz bardziej interesować się jego życiem. Zapisuje się również na kurs prawa jazdy. Decyzje te nie znajdują jednak uznania u jej męża...
 • wieczór
 • Druga szansa 3

  Monika wzywa policję do swojego domu, jest przerażona – ktoś naruszył jej prywatność i bezpieczeństwo, zostawił na drzwiach jej mieszkania niepokojący napis „Widzę cię”. Początkowo policjant Borys, któremu Monika zgłasza sprawę, nie traktuje tego co się wydarzyło poważnie, ale po rozmowie z nią przekonuje się, o tym, że kobieta jest prześladowana. Zaczyna więc działać, najpierw rozmawia z osobami z jej otoczenia. Spotyka się z Adamem Swensonem i sprawdza informacje na jego temat. Jakie sekrety kryje Adam? Czy to możliwe by były partner Moniki i ojciec jej dziecka mógłby życzyć jej źle? Monika mimo komplikacji w życiu prywatnym musi wziąć się w garść i pojechać do pracy. Już zaraz start kanału „Kobiety własnym głosem”, któremu szefuje Monika. To wielkie wyzwanie i wielki projekt, ale okazuje się, że komuś zależy na tym, aby Boreckiej powinęła się noga. Studio telewizyjne nie jest w pełni przygotowane i Monika musi szybko ratować sytuację kryzysową. Komu zależy na niepowodzeniu Moniki, czy jest to ta sama osoba, która ją prześladuje? Czy Monice uda się mimo trudności zainaugurować działalność nowego kanału? Podczas imprezy otwierającej kanał kobiecy Moniki w telewizji zjawia się policja i zatrzymuje Zeita. Adres IP wskazuje, że fun page Moniki Boreckiej powstał na jego komputerze. Zeit zaprzecza oskarżeniom, ale okazuje, że ktoś inny mógł korzystać z jego komputera. Starczyńska w trakcie wizyty u ginekologa ku własnemu zaskoczeniu dowiaduje się, że ma bardzo dobre warunki do zajścia w ciążę. Zaczyna o tym intensywnie myśleć. Oczywiście Zeit nie ma pojęcia o jej planach. Starczyńska jest ostrożna, sugeruje tylko Zeitowi, że mogliby przejść na kolejny etap w ich związku. Ksawery i Justyna na przekór wszystkim znowu pracują razem w studio. Jest między nimi energia, muzyka i niesamowite emocje, ale niestety ich pracę przerywają kłopoty zdrowotne Ksawerego. Przerażony Ksawery jedzie do ojca do szpitala. W nocy, kiedy Monika i Basia już śpią, ktoś wchodzi do ich mieszkania. Monika nie jest tego świadoma…
 • Fakty

 • Sport

 • Pogoda

 • Raport smogowy - poznaj kolory powietrza

 • Uwaga!

 • Drzewo marzeń 2

  Kamil ma marzenie dla dzieci z Afryki - chce zorganizować dla nich akcję i zebrać szkolne przybory. To chłopak, który jest bardzo wrażliwy i chętnie pomaga innym. Jego marzeniem jest pomoc dzieciom w Afryce, bo jak sam powiedział:„ Dzieci w Afryce nie mają warunków do nauki tak jak my w Polsce”. Wyraźnie troszczy się o ich los, trudno mu zrozumieć, że gdzieś na świecie są dzieci, które żyją w warunkach tak drastycznie odbiegających od tych, które chłopiec zna ze swojej codzienności. Dominik ma marzenie dla dziadka, aby dostał nowy rower. Starszy pan jeździł do tej pory na rowerze babci, to jego jedyny środek transportu. Poza nowym rowerem dziadek marzy też o altance w ogródku, w której mógłby odpoczywać razem z całą rodziną. Maja bardzo chce, aby jej tata dostał prawdziwy piec na pizzę.
 • Gwiazdy prywatnie 3

 • Mistrzowskie cięcie 2

 • Złodzieje 3

  "Fryzjer" i "Elvis" zdemaskują metody złodziei, którzy swój "fach" uprawiają zespołowo - przestrzeżemy przed sytuacjami, w których odwrócenie uwagi czy uwiarygodnienie historyjki przez współtowarzysza pozwala przestępcy na działanie o wiele skuteczniejsze niż w pojedynkę. Udowodnimy, że noszenie karty płatniczej w podręcznej torbie nie zabezpiecza środków na koncie przed błyskawiczną, bezszelestną kradzieżą w miejscu publicznym. Pokażemy też, dlaczego warto legitymować osoby podające się za przedstawicieli instytucji państwowych i uczulimy na "życzliwych" kierowców, którzy dają nam znaki informujące o rzekomej awarii samochodu.
 • Maestro

  Głównym bohaterem serialu jest Pasza Karitonow, młody chłopak, żyjący w Odessie. Właśnie wraca z kilkumiesięcznego rejsu statkiem, gdzie pracował jako marynarz. Przywozi z niego mnóstwo prezentów dla najbliższych i przyjaciół, ale przede wszystkim mnóstwo pieniędzy. Są one niezbędne w realizacji jego planów. Marzy on bowiem o własnym zespole rockowym. Najważniejsza jednak dla niego jest miłość do pięknej Lilii, z którą zamierza zamieszkać. Jednak rodzice dziewczyny kategorycznie się na to nie zgadzają. Młodzi postanawiają więc uciec z domu. Przypadek sprawia, że wszystkie plany Paszy zostają zrujnowane. Podczas wymiany pieniędzy, zarobionej podczas rejsu, zostaje on oszukany przez inną piękną dziewczynę - Lerę. To zdarzenie załamuje chłopaka, postanawia on jednak znaleźć złodziejkę. Tuż przed wylotem z Lilią na Krym natrafia na nią ponownie. Tym razem mimowolnie zbliża do niej i rozpoczyna z nią wspólne życie. Często wraz z nią bierze udział w rozmaitych kradzieżach i oszustwach. Czy to życie spodoba się Paszy? Czy uda mu się również odzyskać Lilię?
 • Julia

  Julia mówi mamie, że wychodzi za Maćka. Tymczasem Monika wygaduje się przy Janickich, że Alicja jest w Krakowie. Tadeusz zaprasza więc mamę z Julką na kolację. Julia mówi Maćkowi, że to zły pomysł. Chłopak do niczego jej nie zmusza. Mimo to mama Julki zjawia się u Janickich i to w towarzystwie Moniki…
 • Julia

  Pola z Patrykiem bez zgody rodziców wyjeżdżają na koncert. Po drodze wpadają w tarapaty, z których ratuje ich Julia i Janek. Tymczasem Anita spotyka się z Darkiem, który kradnie jej klucze do kliniki. Wieczorem Janek wyznaje Monice, co czuje do Julii…
 • Julia

  Monika jest w szoku po tym co powiedział jej Janek, jednak się nie poddaje i chce walczyć o ich związek. Monika wściekła żali się matce. Mówi, że nienawidzi Janka za to co jej powiedział i chce zniszczyć mu życie. Planuje również zemścić się na Julii. Tymczasem Maciek mówi Julii, że musi u niego natychmiast zamieszkać…
 • Julia

  Monika organizuje kolację, na która zaprasza Julię z Maćkiem. Podczas spotkania panuje sztywna atmosfera. Po kolacji Julia wraca do mieszkania Kasi i opowiada kuzynce o swoich obawach związanych ze ślubem. Tymczasem Monika z Jankiem zjawiają się u Maćka. Chcą kontynuować wieczorne spotkanie. W tym czasie Darek włamuje się do kliniki Janickich….
 • Ze słońcem w oczach

  Carla Astrei jest czterdziestoletnią kobietą. W momencie rozpoczęcia filmu obchodzi dwudziestą rocznicę swojego małżeństwa. Z powodu problemów osobistych bohaterka filmu wpada w depresję. Zwalnia się z pracy, w której czuła się spełniona i podejmuje decyzję o wyjeździe do rodzinnych stron. Krótki postój na stacji benzynowej diametralnie zmieni jej życie. Carla spotyka tam syryjskiego chłopca, z którym nie może się porozumieć. Wzruszona jego losem, postanawia dowiedzieć się od nim czegoś więcej. W instytucji charytatywnej, która zajmuje się pomocą dzieciom z Bliskiego Wschodu dowiaduje się, że szuka on swoich braci. Poza tym wolontariusze nic o nim nie wiedzą. Carla decyduje się zacząć tam pracę, by pomóc nie tylko nieznanemu chłopcu, ale także innym dzieciom.
 • Zakup kontrolowany 25

  Nieodłącznym atrybutem rehabilitanta Tomira jest plecak ze stołem do masażu zwany "van Goghiem" - nic więc dziwnego, że poszukuje on auta z dużym bagażnikiem, najchętniej kombi, zapewniającego odpowiedni poziom komfortu. Adam Kornacki zaproponuje mu cztery samochody mieszczące się w budżecie 35 tysięcy złotych.
 • Doradca smaku - Piers kurczaka z groszkiem cukrowym

 • Fakty

 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

 • Nowa Maja w ogrodzie

  W tym odcinku odwiedzamy historyczne ogrody niemieckiego miasta Poczdam. Jako pierwszy pokazujemy Sanssouci z przylegającym do niego parkiem. U stóp położonego na wysokiej skarpie pałacu rozpościera się winnica oraz szklarenki z owocującymi figami. Ogromny park ma wiele atrakcyjnych założeń – jest tu chińska herbaciarnia, ogród różany oraz łaźnia rzymska z zabudową w stylu wiejskim. Problemem dla ogrodników stała się choroba atakująca obwódki z bukszpanów, dlatego krzewy te zamieniono na ostrokrzewy. Drugim parkiem, który odwiedzamy jest Babelsberg - wspaniałe założenie krajobrazowe z wieloma punktami widokowymi. Park otacza rozlewisko rzeki Haveli, z której czerpana jest woda do strumieni i fontann tego ogrodu. Kolejnymi ciekawostkami w parku są żeliwne formy mebli ogrodowych i balustrady mostu czy dziewiętnastowieczna przesadzarka do drzew. Wyjątkowo prezentują się ceramiczne obrzeża rabat kwiatowych z elementami przedstawiającymi liście akantu.
dalej