Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Dzień Dobry TVN

 • Fakty

 • Doradca smaku-Boczek pieczony na ostro

 • Pogoda

 • Uwaga!

 • Komeda

  Pierwszy polski kompozytor, który w Hollywood zyskał status gwiazdy. Nominowany do Złotego Globu, skomponował muzykę do sześćdziesięciu pięciu filmów. Wszystko przerwała nagła śmierć w wieku trzydziestu ośmiu lat. Krzysztof Komeda, pionier jazzu nowoczesnego w Polsce i Skandynawii, pierwszy polski jazzman który zyskał międzynarodową renomę. Film dokumentalny „Komeda” to opowieść o ambitnym, niezwykle zdolnym artyście, któremu wróżono wielką karierę. O kompozytorze opowiadają ludzie z nim współpracujący, będący również jego przyjaciółmi. Między innymi Roman Polański, Michał Urbaniak i Tomasz Stańko.
 • Służby ratownicze 2

  Pokażemy ekipę OSP Niepołomice podczas gaszenia pożaru wywołanego wypalaniem traw i pracę ratowników Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przy transporcie poszkodowanego w wypadku na terenie elektrowni. Sanocka ekipa GOPR-u wyruszy quadem po mężczyznę z podejrzeniem złamania biodra, a strażacy ochotnicy z Tuszyna zabezpieczą miejsce wypadku samochodowego z udziałem sześciu osób.
 • Megatransporty 6

  Ekipa transportująca elementy dźwigu z Węgier do Niemiec dojedzie do granicy węgiersko-austriackiej. Po raz kolejny organizacja węgierskich pilotów pozostawi wiele do życzenia - konwój pozbawiony eskorty będzie musiał samodzielnie znaleźć parking na obowiązkowy postój. Zespół wiozący zbiornik na mleko o pojemności 300 tysięcy litrów stoczy nierówną walkę z czasem, szukając sposobu na opuszczenie ronda bez uszkodzenia jego infrastruktury. Zestawy z elementami suwnicy kontenerowej jadące z Kluczborka do portu w Lyonie wreszcie dotrą do Francji, jednak zaraz po przekroczeniu granicy spowodują ogromny korek.
 • Druga szansa 4

  Monika powoli wraca do świata – ma więcej energii, a na jej twarzy częściej widać uśmiech, choć wciąż nie jest jej łatwo żyć bez Marcina. Mimo to daje się namówić Borysowi na wieczorne wyjście do restauracji, a także dzięki namowom Oli postanawia odrzucić swoje obawy wobec Piotra i zaangażować się w organizację imprezy charytatywnej na rzecz Bazy. Zaprasza do pomocy zaprzyjaźnione gwiazdy m.in. Justynę oraz Sarę. Wsparcie medialne dla eventu Boreckiej obiecuje Adam, który jest szefem stacji Aktywna TV. Zeit naciska na „audiencję” u Prezesa, któremu planuje zrobić potężną awanturę, za odbicie mu Starczyńskiej. Ich spotkanie nieoczekiwanie kończy się jednak porozumieniem i męską rozmową na temat kobiet oraz biznesu. Następnego dnia Zeit budzi się na wsi w domu swojego brata… Jak tam się znalazł ? Skacowanego Zeita, Darek zagania do roboty fizycznej i namawia by brat poszedł wieczorem na spotkanie z dawnymi kolegami z liceum. Ksawery przegląda podręczniki ojca i poważnie rozważa studia medyczne, co dziwi i irytuje Justynę. Czy Monika i Michał, dziadek Ksawerego również będą uważać, że Ksawery popełnia błąd rezygnując z muzyki? Monika prosi o pomoc i radę Artura, który jako lekarz i przyjaciel Marcina może być w tym trudnym czasie wsparciem dla Ksawerego. Artur, początkowo niechętny tego rodzaju działaniom, w końcu godzi się na prośbę Moniki. Niedługo okaże się, że ma wobec Ksawerego swój własny, podstępny plan… Zeit idzie na klasowy zjazd. Robi tam furorę, okazuje się, że wszyscy go dobrze pamiętają i lubią. Wygłupia się, pije, tańczy a w końcu natyka się na swoją miłość z licealnych czasów. – Kaśkę ( w tej roli Małgorzata Różczka). Czy los będzie chciał im dać drugą szansę? Impreza charytatywna która wspierała Monika okazuje się początkowo sukcesem, jednak następnego dnia plotkarskie portale znajdują informacje, które w bardzo złym świetle stawiają Bazę i jej szefa Piotra…Czyżby Monika zaufała oszustowi?
 • Co za tydzień

 • Dzień Dobry TVN

 • Efekt Domina 6

  Dominika Kulczyk dociera do Ghany, w której życie tych najmłodszych kosztuje kilkadziesiąt dolarów. Problem niewolnictwa we współczesnym świecie ma różne oblicza i jest nadal aktualny. Dotyka dziś ponad 40 milionów ludzi na Ziemi, w tym 10 milionów dzieci. Dominika Kulczyk poprzez osobiste zaangażowanie realizuje programy pomocowe na całym świecie, w szóstej serii autorskiego cyklu dokumentalnego „Efekt Domina” dociera do potrzebujących w Afryce, Azji i Ameryce Południowej. Na miejscu pomaga rozwiązywać problemy lokalnych społeczności, troszczy się o lepsze dzieciństwo, zapewnia dostęp do edukacji i opieki medycznej, ale przede wszystkim upomina się o wolność. W premierowym odcinku prowadząca dociera nad jezioro Wolta w Ghanie, gdzie uczestniczy w akcjach ratowania dzieci żyjących w niewoli i pracujących przy połowie ryb. Niektóre z nich są zmuszane do pracy, gdy mają zaledwie 4 lata. Prawie wszystkie pracują po kilkanaście godzin dziennie i są surowo karane za każde nieposłuszeństwo. Wsparcie przekazane przez Kulczyk Foundation oznacza dla PACODEP – miejscowej organizacji pozarządowej walczącej z niewolnictwem – więcej uratowanych dzieci oraz lepszą opiekę nad tymi, które udaje się uwolnić. W prowadzonej przez nich „Wiosce Życia” najmłodsi znajdują bezpieczny dom i szkołę. Odzyskują dzieciństwo i otrzymują szansę na lepszą przyszłość. George Achibra Senior, założyciel PACODEP i emerytowany nauczyciel, jak też George Achibra Junior, jego syn, wspólnie walczą o wolność najsłabszych. Dzięki osobistemu zaangażowaniu Dominiki Kulczyk oraz partnerstwu Kulczyk Foundation udało im się uratować do tej pory ponad 20 dzieci-niewolników pracujących na jeziorze Wolta.
 • Co nas truje 3 N

  Rocznie Polacy zużywają 650 tysięcy ton plastikowych opakowań. Produkty z plastiku są obecne wszędzie. Butelki po napojach, opakowania do żywności, torby na zakupy, sztućce, talerze, słomki, kubki, butelki dla dzieci, zabawki... korzystamy z nich niemal codziennie. Plastik jest trwały, lekki i uniwersalny. Można z niego uformować dowolne opakowanie. Okazuje się jednak, że plastik może zawierać groźną dla zdrowia substancję chemiczną: bisfenol. Bisfenol A, zwany w skrócie BPA, jest bardzo kontrowersyjnym związkiem chemicznym, który może wpływać negatywnie na organizm. Uwalnia się z plastikowych przedmiotów, kiedy myjemy je w zmywarce lub podgrzewamy w mikrofali. Okazuje się, że wielu z nas nie miało o tym pojęcia. W kolejnym odcinku „Co nas truje" Kasia Bosacka i jej specjaliści odwiedzą rodzinę, która postanowiła pozbyć się plastiku ze swojego domu. Sprawdzą, czy te zmiany miały konkretny wpływ na ich zdrowie. Kasia pojedzie do fabryki plastiku dociekając, czy we wszystkich opakowaniach jest bisfenol, a także do sortowni śmieci, aby na własne oczy zobaczyć jakie ilości plastiku codziennie wyrzucamy. Wraz z wybitnymi specjalistami przeprowadzi badania, w jednej z klinik niepłodności w Gdańsku, żeby sprawdzić jak plastyfikatory, które przenikają do organizmu z jedzenia, wpływają na płodność u mężczyzn i jakość nasienia. Kasia uda się z wizytą do specjalistów, którzy pokażą nam, jakie błędy jedzeniowe popełniamy wrzucając np. ryż w torebkach do gorącej wody. Do studia zaprosi ekspertów, którzy prowadzą badania nad szkodliwością bisfenolu i innych plastyfikatorów, aby udowodnić, że żaden plastik nie jest do końca bezpieczny.
 • Doradca smaku 8-Cynaderki cielęce w sosie musztardowym

 • Doradca smaku 8-Stek wołowy w sosie winnym

 • Fakty

 • Odjazdowe bryki braci Collins 4

 • Eks-tra zmiana 2

  W drugiej serii "Eks-tra zmiany" Agata Młynarska będzie wspierać kobiety i mężczyzn, którzy po rozwodzie potrzebują w swoim życiu zmian. Razem z Krzysztofem Miruciem, architektem, Agata pomoże bohaterom odnaleźć się w nowej rzeczywistości i urządzić na nowo przestrzeń wokół siebie. Rozwódkom i rozwodnikom specjaliści od urody i stylu zaproponują pomoc w zmianie wizerunku i udowodnią, że nowe życie po rozwodzie naprawdę istnieje!
 • Lekarze

  Alicja Szymańska zostaje przyjęta do pracy w toruńskim miejskim szpitalu Copernicus, ale o miejsce na stażu specjalizacyjnym z transplantologii będzie musiała rywalizować z chirurgiem Danielem Ordą. Pierwsze dni są dla niej stosunkowo udane – przeprowadza dwie operacje zakończone sukcesem i uczestniczy w trzeciej. Udaje jej się znaleźć lokum – wynajmuje pokój od Sylwii Matysik. Alicja nie czuje się jeszcze na siłach, aby skonfrontować się z Krzysztofem. Prosi go tylko o przesłanie jej rzeczy z Warszawy do Torunia, co ten czyni. O względy Alicji walczy chirurg Maks Keller. Dziewczyna budzi też zainteresowanie ginekologa położnika Piotra Wanata. Czy koledzy staną się rywalami?
 • Na Wspólnej Omnibus 17

 • Kto tu mieszka?

  Piątka bohaterów w różnym wieku, różnych zawodów. Fotografka, menadżer, technik teatralny, przedsiębiorca i współwłaścicielka cukierni. Nic tu nie jest oczywiste. Pojawiają się ciągle nowe podpowiedzi. A może to nie są podpowiedzi tylko dezinformacje? Czy ciasteczka w jednym z mieszkań mają coś wspólnego z cukiernią? Czy właścicielem wspaniałego loftu jest kobieta czy mężczyzna? Gdzie może mieszkać najmłodsza uczestniczka odcinka i ile ma lat? Wygląda na nastolatkę. A jak jest naprawdę? Która strategia da najwięcej trafień przy obstawianiu właścicieli mieszkań? W tym odcinku prawda zaskoczy uczestników i widzów. Czy będzie pięć trafnych odpowiedzi?
 • Co nas truje 3 N

  Rocznie Polacy zużywają 650 tysięcy ton plastikowych opakowań. Produkty z plastiku są obecne wszędzie. Butelki po napojach, opakowania do żywności, torby na zakupy, sztućce, talerze, słomki, kubki, butelki dla dzieci, zabawki... korzystamy z nich niemal codziennie. Plastik jest trwały, lekki i uniwersalny. Można z niego uformować dowolne opakowanie. Okazuje się jednak, że plastik może zawierać groźną dla zdrowia substancję chemiczną: bisfenol. Bisfenol A, zwany w skrócie BPA, jest bardzo kontrowersyjnym związkiem chemicznym, który może wpływać negatywnie na organizm. Uwalnia się z plastikowych przedmiotów, kiedy myjemy je w zmywarce lub podgrzewamy w mikrofali. Okazuje się, że wielu z nas nie miało o tym pojęcia. W kolejnym odcinku „Co nas truje" Kasia Bosacka i jej specjaliści odwiedzą rodzinę, która postanowiła pozbyć się plastiku ze swojego domu. Sprawdzą, czy te zmiany miały konkretny wpływ na ich zdrowie. Kasia pojedzie do fabryki plastiku dociekając, czy we wszystkich opakowaniach jest bisfenol, a także do sortowni śmieci, aby na własne oczy zobaczyć jakie ilości plastiku codziennie wyrzucamy. Wraz z wybitnymi specjalistami przeprowadzi badania, w jednej z klinik niepłodności w Gdańsku, żeby sprawdzić jak plastyfikatory, które przenikają do organizmu z jedzenia, wpływają na płodność u mężczyzn i jakość nasienia. Kasia uda się z wizytą do specjalistów, którzy pokażą nam, jakie błędy jedzeniowe popełniamy wrzucając np. ryż w torebkach do gorącej wody. Do studia zaprosi ekspertów, którzy prowadzą badania nad szkodliwością bisfenolu i innych plastyfikatorów, aby udowodnić, że żaden plastik nie jest do końca bezpieczny.
 • Pomoc drogowa 24h 2

  Wiesiek i Kaśka dostaną nietypowe zlecenie: przetransportować ważący prawie półtorej tony pień. Podczas załadowywania go na naczepę będą musieli ominąć linię wysokiego napięcia. Ryszard i Marek wyruszą po Volkswagena Polo, który prawie wpadł do rzeki - auto tkwi w zaroślach, a jego wydobycie utrudnią gałęzie i kłody. Ekipa ze Starogardu Gdańskiego pojedzie odholować ciężarówkę stojącą na pasie awaryjnym autostrady - niezbędne okaże się wejście pod 25-tonowy zestaw i odkręcenie wału, żeby nie zatrzeć skrzyni biegów.
 • Megatransporty 6

  Ekipa transportująca elementy dźwigu z Węgier do Niemiec będzie kontynuowała trasę po terenie Austrii, tym razem w ciągu dnia. Nowo przybyła austriacka eskorta postara się im pomóc dotrzeć do granicy przed obowiązkową pauzą. Zespół wiozący zbiornik na mleko o pojemności 300 tysięcy litrów napotka kolejny problem w postaci przerwanej plandeki na wierzchu ładunku, która miała umożliwiać łatwy przejazd zestawu pod liniami wysokiego napięcia. Konwój z elementami suwnicy kontenerowej, jadący z Kluczborka do francuskiego portu w Lyonie, opuszczając jedno rondo, utknie na kolejnym - kierowca Robert będzie musiał wykazać się także umiejętnościami pilotażowymi.
 • wieczór
 • Pani Gadżet 17

  „Pani Gadżet” to nowoczesny program dla wszystkich kobiet, zarówno tych robiących karierę w wielkim mieście, jak i tych, które dbają o domowe ognisko. Anna Nowak-Ibisz opowie gadżetach, które każda z nas powinna mieć w swoim domu, biurze lub torebce. Anna Nowak - Ibisz przetestuje każdy z nich na własnej skórze. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością podpowie kobietom, który z nich jest tylko piękną zabawką, a który po prostu trzeba mieć. Sprawdzimy więc, czy pieczenie chleba w domu jest rzeczywiście wygodne oraz czy można zmieścić wszystkie drobiazgi potrzebne do makijażu w jednym futerale. W kolejnych odcinkach prowadząca dowie się, czy istnieje sprzęt do fitnessu, który będzie ćwiczył za nas oraz jak można zrobić pyszne espresso w mini ekspresie ciśnieniowym. Anna Nowak – Ibisz wybada, którą z wielofunkcyjnych suszarek warto kupić oraz jak działają najnowsze zabawki technologiczne sprzedawane z konsolami do gier. Dzięki programowi życie każdej kobiety stanie się prostsze, a nowoczesne gadżety sprawią, że będzie miała więcej czasu dla siebie.
 • Fakty

 • Pogoda

 • Uwaga!

 • TRWA

  Przywiezione smaki

  "Koko & Roy" to opowieść o smakach i potrawach przywiezionych z Nowego Jorku. Para amerykanów przybywa do Warszawy aby założyć restaurację, w której będzie można spotkać się z oryginalną kuchnią Manhatanu, Williamsburga i Brooklynu. Małżeństwo prezentuje serwowane w kuchni potrawy i przybliża specyfikę nowojorskiego gotowania.
 • Superwizjer

  „Superwizjer” to magazyn reporterów, do którego scenariusze pisze samo życie. Tworzony przez zespół najlepszych dziennikarzy śledczych, odsłania często bolesną prawdę o tym, jak wygląda współczesny świat. Jego prowadzącą jest Jolanta Konopka. Ekipa „Superwizjera” wyciągnęła na światło dzienne wiele błędów wymiaru sprawiedliwości, ujawniła afery gospodarcze czy nadużycia władzy. Wielokrotnie w swoich materiałach reporterzy udowadniali, że nie boją się poruszać trudnych i ważnych społecznie tematów. Taki był, wyemitowany wiosną 2018, materiał Bertolda Kittla, Anny Sobolewskiej i Piotra Wacowskiego „Polscy neonaziści”, który wstrząsnął opinią publiczną. W ostatnim sezonie dziennikarze poruszali sprawę dotyczącą Polki skazanej za zabójstwo na dożywocie w Irlandii. Odsłonili kulisy polskiego podziemia tytoniowego. Opowiedzieli historię oszustki, która swoich klientów łudziła obietnicą wejścia do artystycznego
 • Kuba Wojewódzki 12

  Król TVN powraca w świetnej formie, z językiem ciętym jak brzytwa, garścią autorskich złotych myśli oraz sypiącymi się z rękawa dowcipami. Kogo tym razem zaprosi na swoją skórzaną kanapę? Zarówno wielcy artyści, kroczący majestatycznym krokiem po czerwonym dywanie, jak i aspirujący celebryci prężący się na ściankach marzą, by otrzymać zaproszenie do programu Kuby. To pewnego rodzaju wyznacznik statusu w show biznesie, „namaszczenie” na prawdziwą pierwszoligową gwiazdę. Szczęśliwcy, którym się to uda, stają do trudnej walki z kontrowersyjnym królem TVN. Mierzą się w bitwie na słowa, żarty, przytyki i cięte riposty. Kto znokautuje Kubę w tym sezonie, a kto padnie jak drzewo po wycince w Puszczy Białowieskiej? Przekonamy się w jesiennych odcinkach talk show.
 • Komisarz Montalbano 4

  Włoska seria kryminałów o inspektorze Montalbano, charyzmatycznym oficerze policji, odniosła wielki sukces na całym świecie. Podobnym powodzeniem cieszy się serial, zrealizowany na podstawie tych książek. Teraz okazję do jego obejrzenia będą mieli widzowie iTVN! Tytułowy bohater, Salvo Montalbano, jest policjantem, pracującym w Vigacie, malowniczym sycylijskim miasteczku położonym nad brzegiem morza. Jego wielką pasją, oprócz rozwiązywania zagadek kryminalnych, jest kuchnia, o której może rozprawiać godzinami. W swojej pracy zawsze może liczyć na oddanych współpracowniów - Fazio, skrupulatnego oficera, będącego jego prawą ręką oraz Catarellę, podenerwowanego i jąkającego się pomocnika. Sprawy, którymi zajmują się oficerowie, są rozmaite. Bohaterowie tropią cynicznych i tajemniczych morderców, pomysłowych i skutecznych włamywaczy oraz bezkompromisowych szantażystów. Ich śledztwa nie przebiegają jednak bez zabawnych perypetii oraz romansów i fascynacji.
 • Efekt Domina 6

  Dominika Kulczyk dociera do Ghany, w której życie tych najmłodszych kosztuje kilkadziesiąt dolarów. Problem niewolnictwa we współczesnym świecie ma różne oblicza i jest nadal aktualny. Dotyka dziś ponad 40 milionów ludzi na Ziemi, w tym 10 milionów dzieci. Dominika Kulczyk poprzez osobiste zaangażowanie realizuje programy pomocowe na całym świecie, w szóstej serii autorskiego cyklu dokumentalnego „Efekt Domina” dociera do potrzebujących w Afryce, Azji i Ameryce Południowej. Na miejscu pomaga rozwiązywać problemy lokalnych społeczności, troszczy się o lepsze dzieciństwo, zapewnia dostęp do edukacji i opieki medycznej, ale przede wszystkim upomina się o wolność. W premierowym odcinku prowadząca dociera nad jezioro Wolta w Ghanie, gdzie uczestniczy w akcjach ratowania dzieci żyjących w niewoli i pracujących przy połowie ryb. Niektóre z nich są zmuszane do pracy, gdy mają zaledwie 4 lata. Prawie wszystkie pracują po kilkanaście godzin dziennie i są surowo karane za każde nieposłuszeństwo. Wsparcie przekazane przez Kulczyk Foundation oznacza dla PACODEP – miejscowej organizacji pozarządowej walczącej z niewolnictwem – więcej uratowanych dzieci oraz lepszą opiekę nad tymi, które udaje się uwolnić. W prowadzonej przez nich „Wiosce Życia” najmłodsi znajdują bezpieczny dom i szkołę. Odzyskują dzieciństwo i otrzymują szansę na lepszą przyszłość. George Achibra Senior, założyciel PACODEP i emerytowany nauczyciel, jak też George Achibra Junior, jego syn, wspólnie walczą o wolność najsłabszych. Dzięki osobistemu zaangażowaniu Dominiki Kulczyk oraz partnerstwu Kulczyk Foundation udało im się uratować do tej pory ponad 20 dzieci-niewolników pracujących na jeziorze Wolta.
 • Absurdy drogowe 8

  Tym razem Krzysiek i Kamil wpadną w pułapkę bez wyjścia w Świętochłowicach. W Dobrym Mieście poczują się jak uczestnicy „Tańca z Gwiazdami“ i zatańczą męsko-męskie tango, a w Ostródzie będą narzekać na rozwiązania, które wymuszają łamanie przepisów. Na koniec nasi prowadzący pokażą efekty nadwyżki w budżecie obywatelskim.
 • Doradca smaku-Boczek pieczony na ostro

dalej