Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko, którego pragnie nad życie. Czy miłość wszystko zniesie? Czy wszystko przetrzyma?
 • Julia

  Janek wyznaje Igorowi, że zerwał z Moniką. Tymczasem kosmetyczka próbuje kolejnych sztuczek, aby uwieść Janka. Agnieszka będąc w klinice zagaduje do Julii. Sławek jest zły na wspólniczkę, że zwraca na siebie uwagę. Twierdzi, że może to zaszkodzić ich planom. Julia wyznaje Kasi, że czuje jakby zdradzała Janka…
 • Dzień Dobry TVN

 • Ratujemy klasyki 2

  Bartek i "Roni" wezmą się za interesującego brytyjskiego klasyka - zgniłozielony Jaguar XJ Mark I skrywa sporo rdzy, a jego silnik nie kręci, ale warto popracować, by tylnonapędowa limuzyna z nadwoziem Pininfariny powróciła do pełnej sprawności.
 • Sekrety Dalii

  Rozgrywająca się w latach pięćdziesiątych historia o miłości i rodzinnych tajemnicach. Dalia przyjeżdża do Prescedo w poszukiwaniu przyczyny samobójstwa swojej matki. Dalia jest utalentowaną krawcową i zajmuje się tworzeniem unikatowych modowych sukienek. Z jej maszyną do szycia jako jedynym dziedzictwem znajduje pracę w małym warsztacie. Z czasem osiągnie wielkie zyski i uznanie całego miasta. Odkryje również prawdę o tym, co się stało z ukochaną matką i jakie sekrety kryje rodzinna historia.
 • Sekrety Dalii

  Rozgrywająca się w latach pięćdziesiątych historia o miłości i rodzinnych tajemnicach. Dalia przyjeżdża do Prescedo w poszukiwaniu przyczyny samobójstwa swojej matki. Dalia jest utalentowaną krawcową i zajmuje się tworzeniem unikatowych modowych sukienek. Z jej maszyną do szycia jako jedynym dziedzictwem znajduje pracę w małym warsztacie. Z czasem osiągnie wielkie zyski i uznanie całego miasta. Odkryje również prawdę o tym, co się stało z ukochaną matką i jakie sekrety kryje rodzinna historia.
 • W obronie honoru

  Trzej bracia Gallardo – Arturo, Flavio i Samuel – ciężko pracują na utrzymanie swojej rodziny, a ich oczkiem w głowie jest ukochana siostra, Alma. Łączy ją płomienny romans z Ignacio del Junco, który jest głową potężnego i bogatego rodu oraz właścicielem dobrze prosperującej hacjendy. Pewnego dnia Arturo, Flavio i Samuel otrzymują tragiczną wiadomość – Alma zostaje znaleziona martwa nad rzeką Houston. Sekcja zwłok wykazuje, że dziewczyna była w ciąży. Bracia są przekonani, że sprawcą zbrodni jest Ignacio. W ich sercach rodzi się pragnienie zemsty. Aby jej dokonać, pod fałszywymi nazwiskami zatrudniają się w majątku rodziny del Junco jako robotnicy. Mają zamiar w odpowiednim momencie wymierzyć sprawiedliwość Ignacio. Tymczasem mężczyzna ginie w katastrofie lotniczej. Bracia zaś dowiadują się, że ich siostra była poniżana przez jego najbliższych. Arturo, Flavio i Samuel decydują się pozostać na farmie i zemścić się na wdowie po Ignacio, Cayetanie oraz jej córkach – Sofii, Andrei i Irinie. Tymczasem każdy z nich zakochuje się w pięknych pannach del Junco. Czy miłość i fascynacja stłumią chęć pomszczenia siostry? Remake telenoweli „Gorzka zemsta”, która w 2005 roku emitowana była przez TVN. Była ona wielkim sukcesem i do dziś pamiętana jest przez wielu widzów.
 • Janusz Bielecki. Sekrety

  Dokumentalny portret Janusza Bieleckiego o jego życiu i największej pasji - miłości do muzyki. Biznesmen, kompozytor i mecenas sztuki mówi o dzieciństwie, inspiracjach i planach. Odkrywa przed publicznością sekrety swojej kariery, zabiera nas również do swojego domu. Poprzez rozmowy z jego bliskimi i współpracownikami rysuje się obraz ciepłej i skromnej osoby.
 • Będzie pan zadowolony 9

  Do fachowców trafi Opel Meriva z benzynowym silnikiem 1.4 - w aucie z 2005 roku świeci się kontrolka ABS, a w kabinie czuć zapach oleju. Podejrzymy pracę mechaników, którzy zamiast wymienić bezpiecznik i naprawić odmę przymierzą się do pompy hamulca i cewek, zaleją silnik płynem hamulcowym oraz skleją pokrywę silnika silikonem!
 • W stronę marzeń

  Młoda marzycielka Elisa ucieka z domu w Campo Claro, aby spróbować szczęścia w wielkim mieście. Już pierwszego dnia pada ofiarą napaści i jest zmuszona zamieszkać na ulicy. Spotyka Jonathana - charyzmatycznego sprzedawcę cukierków. Z jego pomocą Elisa znajduje pracę, zaczyna sprzedawać kwiaty. Wkrótce szczera przyjaźń przeobrazi się w piękną miłość. Dziewczyna nie spodziewa się jednak, że w jej życiu ponownie pojawi się też dzielny Arturo - właściciel agencji modelek. Oboje spotkali się w rodzinnym barze Elisy, kiedy jeszcze mieszkała w domu. Teraz przystojny bohater planuje zmienić jej życie i zrobić z niej światowej sławy modelkę. Ma ona dużą szansę, aby wygrać konkurs piękności. Z dnia na dzień Arturo zakochuje się w dziewczynie. Czy młoda bohaterka poradzi sobie z miłosnym trójkątem?
 • Szkoła AD

  Gaja Szczepanik i Marta Mus z 7c od dawna rywalizują o popularność. Umieszczają zdjęcia w Internecie i walczą o to, która z nich zbierze większą ilość lajków. Tym razem Marta, by wzbudzić zainteresowanie i współczucie koleżanek wymyśliła historię o śmierci swojej ukochanej kuzynki ze Stanów, która przedawkowała narkotyki. Emilia i Sara jej współczują i starają się wspierać w żałobie. Gaja nie wierzy w historię Marty i zamierza przekonać koleżanki, że dziewczyna kłamie. Chce to zrobić podczas wyreżyserowanego przez nią seansu spirytystycznego… Tymczasem maturzysta Maks Kubiak nie pamięta nic z imprezy, na której był poprzedniego wieczoru. Jego dziewczyna ma pretensje, że chłopak za dużo pije. Adam Frankowski wmawia Maksowi, ze próbował na imprezie zgwałcić Ariadnę, chociaż to on sam próbował wykorzystać dziewczynę. Licealistka nie może uwierzyć, że Maks próbował ją skrzywdzić, jednak decyduje się powiedzieć o próbie gwałtu dyrektorce Marii Borkowskiej.
 • Szpital N

  Pacjentem doktora Roberta Szewczyka jest 45-latek z podejrzeniem zawału serca. Młoda narzeczona pacjenta na siłę go odmładza i zmusza do intensywnych treningów. Tymczasem sąsiadka mężczyzny stara się wybić mu z głowy kobietę i wyznaje miłość. Jednak pacjent jest zauroczony młodą dziewczyną i za jej namową wykonuje w szpitalu kolejne ćwiczenia. Jego stan gwałtownie się pogarsza. Jednocześnie dr Piotr Wójtowicz zajmuje się 13-letnim wychowankiem domu dziecka, który zranił się w rękę podczas kłótni z małżeństwem, które chce go adoptować. Chłopiec boi się, że kolejna rodzina go odrzuci i nie chce przeżywać rozczarowania. 35-latka rozumie pacjenta, bo sama wychowywała się w domu dziecka. Biologiczna córka małżeństwa ma dość zachowania 13-latka i okłamuje go, że rodzice zrezygnowali z adopcji.
 • wieczór
 • Ukryta prawda N

  18-letnia Ada odkrywa w domu ślady włamania i ciało matki. Samanta, była modelka, a ostatnio wpływowa producentka seriali telewizyjnych, została pchnięta nożem kuchennym prawdopodobnie w trakcie napadu rabunkowego. Ada zawiadamia policję i partnera matki. Pierwszym podejrzanym jest uzależniony od narkotyków syn sąsiadów Miłosz. Okazuje się, że chłopak ma jednak alibi. Policja trafia też na ślad stalkera, który prześladował ofiarę 8 lat temu. Obecnie jest chory na raka, ale w czasie morderstwa był w szpitalu. Ada odkrywa, że mężczyzna spotkał się z jej matką dwa miesiące przed jej śmiercią. Czy ma to związek z zabójstwem kobiety?
 • Fakty

 • Nie mów pannie młodej

  Twórcy programu towarzyszą parom młodym przygotowującym się do ślubu. Narzeczeni dostają na organizację uroczystości pewną kwotę. Za jej wykorzystanie oraz organizację całej ceremonii, włącznie z zakupem sukni dla przyszłej żony, odpowiada wyłącznie pan młody. Na nim spoczywa cały ciężar przygotowań do tego wyjątkowego dnia. Widzowie przekonają się, czy ślub zorganizowany przez pana młodego będzie faktycznie tym wymarzonym.
 • Pogoda

 • Uwaga!

 • Na Wspólnej 17

  Basia rzuca pracę i… męża?! Basia jest wzburzona, gdy jej szef bezrefleksyjnie akceptuje kolejne pomysły Jane. Kiedy Brzozowska słyszy, że pod jej kierownictwem pismo i tak traci czytelników, nie wytrzymuje – oznajmia, że się zwalnia! Rozgoryczona, nie może dodzwonić się do męża. Puszczają jej nerwy. Marta załamana – jej syn się upił! Konarska jest podenerwowana i zabiegana – kompletnie nie zajmuje się synem. Ksawery wykorzystuje to i znowu wagaruje z kolegą. Ziębowa, której chłopcy kradną z baru alkohol, znajduje Ksawerego pijanego! Marta kompletnie się załamuje… Czarek nie chce widzieć Franka!!! Czarek budzi się ze śpiączki. Odwiedza go pełen wyrzutów sumienia Franek. Jest w rozpaczy, gdy Czarek każe mu się wynosić! Rodzice niedoszłego samobójcy są zaskoczeni, ale niebawem wszystko zrozumieją… Syn wyznaje im, że jest gejem!
 • 19 +

  Szymon po zerwaniu z Sarą nie pojawia się w pracy. Iwona dowiaduje się, że to Sara nasłała na Melę sanepid. Dziewczyna zrobiła z zemsty, za ogłoszenie przez Mele na jej vlogu o zerwaniu Szymona z Sarą. Mimo, że Iwona nie przepada za Melą, to ostrzega ją przez Irka. Chłopak uświadamia przyjaciółce, że jeśli sanepid skontroluje jej kącik manicure w szkole tańca Ali, to dziewczyna może mieć poważne kłopoty. Tym bardziej, że nie prowadzi działalności gospodarczej. Mela składa swoje stanowisko i postanawia wrócić do pracy w pubie. Tymczasem ubiega ją Iwona, którą Sara zwalnia ze Scarface za ostrzeżenie Meli. Mela musi pogodzić się z tym, że będzie pracowała z Iwoną. Kasia i jej mama przygotowują kreacje na bankiet w hotelu Witka. Matka Kasi po kryjomu przymierza sukienkę córki i niszczy ją. Winę zrzuca na Rafała. Kiedy chłopak dowiaduje się, że niesłusznie oberwał, postanawia wykorzystać sytuacje i raz na zawsze ustalić zasady zachowania teściowej. W zamian za milczenie kobieta pod przysięgą ma obiecać, że będzie szanowała Rafała.
 • TRWA

  Diagnoza 4

  Anna oskarża Artmana o zamach na Michała, po tym jak zobaczyła znaleziony przy nim fragment zdjęcia. Jan wszystkiemu zaprzecza, stara się skierować uwagę Anny na kłamstwa i tajemnice Wolskiego. Leśniewska nie chce mu wierzyć. Zdaje sobie sprawę, że Michał miał dowód na winę jej byłego męża. Za wszelką cenę chce się dowiedzieć co znajdowało się na zdjęciu… Swoimi podejrzeniami dzieli się ze śledczym. Policjant uświadamia jej, że samo zdjęcie nie jest żadnym dowodem… ale mają za to twarde dowody na bezprawne działania Michała (fałszywe zwolnienia, łapownictwo bierne). Wolskiemu grozi mu więzienie. Artman ma dość przytłaczającej go sytuacji i życia w wiecznym niepokoju. Włamuje się do domu Bogny. Stwierdza, że martwa kobieta byłaby dla niego najmniejszym zagrożeniem... Kiedy wraca do siebie jest wyraźnie zadowolony, a następnego dnia w domu Mróz pojawiają się policyjni technicy… Olga jest roztrzęsiona i zaniepokojona zniknięciem Agnieszki. Nie wie co ma robić. Obawia się, że to Traczyk stoi za zamachem na Michała, dlatego boi się pójść na policję. Wkrótce Agnieszka się odnajduje - ciężko pobita zostaje przewieziona do szpitala. Czy Olga zdobędzie się na szczerość wobec partnerki i czy odważy się wyznać prawdę także Annie? Tomasz Wolski zarzuca Leśniewskiej brak troski o Michała, ma jej za złe, że nie wiedziała o opiatach i problemach własnego partnera! Nie życzy sobie jej obecności przy bracie. Sadzik martwi się o Szymona, idzie na policje, ale nie znajduje tam pomocy i zrozumienia. Policjant sugeruje, że brat nie chce, żeby Sadzik wiedział, gdzie on jest. Anna pokazuje Sadzikowi lornetkę podpisaną nazwiskiem Brocka, którą znalazła jej sąsiadka. Sadzik jest już niemal pewny, że jego brat wcale nie wyjechał z kraju… Wkrótce na pocztę Szymona przychodzi mapka, którą przejmuje Piotr. Postanawia sam sprawdzić, co stało się Brockowi. Marta złożyła wniosek o przyznanie Lence statusu uchodźcy. Prokurator potwierdza, że Lenka pozostanie w Polsce w związku ze śledztwem w sprawie handlu ludźmi. Kobieta odwiedza dziewczynkę w Domu Dziecka i towarzyszy jej w przesłuchaniu przez sędziego. Jaki czeka ją los?
 • Big Brother

  Na antenę TVN7, po 18 latach od pierwszej, przełomowej edycji, powraca kultowy program „Big Brother” – to format, który od lat budzi kontrowersje i cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów na całym świecie. 16 uczestników wejdzie do domu Wielkiego Brata. W programie zmierzą się nie tylko z powierzonymi zadaniami, ale również z własnymi słabościami, aby zyskać sympatię publiczności oraz współmieszkańców i zawalczyć o zwycięstwo. Jak uczestnicy odnajdą się w sytuacji izolacji? Czy będą w stanie ukryć swoje słabości i sekrety? Jak wygląda prawdziwe życie bez internetowego filtra? Czy jesteśmy jeszcze w stanie żyć bez mediów społecznościowych? Jedno jest pewne – ten program nas zaskoczy!
 • Kuba Wojewódzki 13

  Goscie odcinka: Andrzej Grabowski, Miłosz "Miuosh" Borycki i Hardkorowy Koksu.
 • W stronę marzeń

  Młoda marzycielka Elisa ucieka z domu w Campo Claro, aby spróbować szczęścia w wielkim mieście. Już pierwszego dnia pada ofiarą napaści i jest zmuszona zamieszkać na ulicy. Spotyka Jonathana - charyzmatycznego sprzedawcę cukierków. Z jego pomocą Elisa znajduje pracę, zaczyna sprzedawać kwiaty. Wkrótce szczera przyjaźń przeobrazi się w piękną miłość. Dziewczyna nie spodziewa się jednak, że w jej życiu ponownie pojawi się też dzielny Arturo - właściciel agencji modelek. Oboje spotkali się w rodzinnym barze Elisy, kiedy jeszcze mieszkała w domu. Teraz przystojny bohater planuje zmienić jej życie i zrobić z niej światowej sławy modelkę. Ma ona dużą szansę, aby wygrać konkurs piękności. Z dnia na dzień Arturo zakochuje się w dziewczynie. Czy młoda bohaterka poradzi sobie z miłosnym trójkątem?
 • Dzień Dobry TVN

 • Fakty

 • Pogoda

 • Uwaga!

 • Psy

  Akcja filmu toczy się na przełomie lat 80. i 90. Oficerowie SB poddawani są procesowi weryfikacji. Główny bohater, Franz Maurer (Bogusław Linda), był w czasach PRL-u wielokrotnie nagradzanym i awansowanym oficerem. Wraz z kolegami ze służby palą na wysypisku śmieci stare akta, chcąc zatrzeć ślady swej działalności. Do grupy Franza dołącza porucznik Waldemar Morawiec (Cezary Pazura), który jest donosicielem polityków, przejmujących władzę w Polsce. Franzowi i jego kolegom udaje się pozytywnie przejść weryfikację. Rozpoczynają pracę w policji, gdzie zajmują się walką z zorganizowaną przestępczością. Franz szybko odkrywa, że na czele jednej z grup stoją byli esbecy. Wśród nich jest jego przyjaciel, Olo (Olaf Lubaszenko). Franz decyduje się na samotną walkę z bandytami. Po sukcesie filmu „Kroll” Władysław Pasikowski postanowił zrealizować kolejny szokujący obraz. Na jego temat wybrał los byłych pracowników Służby Bezpieczeństwa. Część z nich, wyrzucona z pracy, stawała się płatnymi bandytami i członkami mafii. Władysław Pasikowski bez upiększeń i prowokacyjnie pokazuje świat nowej rzeczywistości. „Męska” wymowa filmu spowodowała, że jego kolejne dzieło zdobyło wielką popularność wśród publiczności - niektóre kwestie ze scenariusza przeszły do normalnego języka. Ze świetnymi wynikami oglądalności łączyły się sukcesy na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych. Pasikowski w "Psach" po raz kolejny postawił na znanych i sprawdzonych aktorów. Bogusław Linda i Cezary Pazura kontynuują wysoką formę, jaką zaprezentowali w „Krollu”. Genialne kreacje stworzyli również Janusz Gajos i Marek Kondrat. W filmie pojawili się również tacy wybitni aktorzy, jak Zbigniew Zapasiewicz, Jan Machulski czy Sławomir Orzechowski. Zaletą dzieła jest także fantastyczna muzyka Michała Lorenca.
 • Pani Gadżet 17

  W tym odcinku „Pani Gadżet” Ania Nowak-Ibisz pokaże pomysły dla tych z Was, którzy lubią jeść i pić to, co sami sobie przygotują. Butelka z kryształem napełni wodę dobrą energią, a w składanym lunchboxie zmieści się każdy domowy posiłek. A zwłaszcza warzywa, obrane wcześniej jedną z gadżeciarskich obieraczek przetestowanych przez Anię! W tym odcinku będą też gadżety dla dzieci, takie jak rozwijająca tablica manipulacyjna i łóżeczko, dzięki któremu niemowlak będzie zawsze blisko rodzica. Znajdzie się też gadżet dla pasażerów z tylnego siedzenia. A na koniec słoń, który… ładuje telefony. „Pani Gadżet” znowu Was zaskoczy w czwartek o 22:25!
dalej