Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Papiery na szczęście

Polecane |
Papiery na szczęście
PAPIERY NA SZCZĘŚCIE  Foto: TVN

Emisja w ITVN od poniedziałku do czwartku  o godz. 15:30 (CET – Berlin, Paryż), 21:00 (CST – Chicago), 22:00 (EST – Nowy Jork, Toronto).

Premierowe odcinki popularnego serialu „Papiery na szczęście” z pewnością zaskoczą dynamiką zdarzeń i nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Czy Marta wyjawi ukochanemu swoją prawdziwą tożsamość? Czy Adam wyplącze się ze ślubu z Beatką z zdobędzie serce Marty? Czy rodzina Kowalczyków w końcu znajdzie sposób, by wyzwolić się spod władzy Henryka? Kolejny sezon serialu przyniesie mnóstwo emocji związanych z losami ulubionych bohaterów.

Marta, po ucieczce od męża, zadomowiła się w Krakowie i wydaje się, że nareszcie ona i dzieci osiągnęli upragniony spokój. Wszystko zmienia się jednak z chwilą pojawienia się Krzysztofa, który odnajduje rodzinę i postanawia ją odzyskać… „Kris” zamierza zrobić wszystko, by udowodnić żonie i bliźniakom, że przeszedł przemianę. Jednocześnie trwają przygotowania do ślubu Beatki i Adama. Jednak żadne z nich nie jest z tego powodu szczęśliwe, bo przyszły pan młody nadal kocha Martę, a Beatka szaleje z miłości do Staszka. Wkrótce dziewczyna ulegnie wypadkowi samochodowemu i w ciężkim stanie trafi do szpitala. Wypadek Beatki zapoczątkuje serię zdarzeń, które zaważą na losach wszystkich. Henryk obwini o wypadek Martę i zwolni ją z pracy gosposi w domu Kowalczyków.

Beatka przyzna przed sobą, że kocha Staszka i zerwie zaręczyny z Adamem… z kolei on oznajmi dziadkowi, że nie pozwoli się dłużej szantażować. Wydawałoby się, że nic już nie stanie na przeszkodzie, by Marta i Adam byli razem, nic jednak bardziej mylnego. Marta postanowi próbować ratować swoje małżeństwo, a jednocześnie wyzna adamowi swój najbardziej skrywany sekret.

Będzie rozdarta pomiędzy tym, co mówi jej głowa, a tym, co każe serce. O Marcie nie może zapomnieć również Sergiusz, który stanie do rywalizacji z Adamem o serce kobiety. Tymczasem Sandra zrobi wszystko, aby pogrążyć Adama i skłócić go z ukochaną... Jej intrygi przyniosą niespodziewane konsekwencje. Tymczasem wokół Mateusza zacieśni się krąg podejrzeń, a skrywane od dawna rodzinne sekrety Henryka wyjdą na światło dzienne.

Z pewnością najważniejszym wydarzeniem czekającego nas sezonu „Papierów na szczęście” będzie wyjawienie przez Martę prawdy o sobie. Jak bardzo wpłynie to na losy głównej bohaterki i jej bliskich? Zapraszamy do ITVN i na Player.pl

autor: TVN
tvnpix