Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

DIAGNOZA

Polecane | Seriale |
DIAGNOZA
DIAGNOZA 4  Wideo: TVN

DIAGNOZA – sezon 4

serial obyczajowy, Polska, rok produkcji: 2019

Przed nami czwarty sezon „Diagnozy”, jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych w Polsce. Poprzednie sezony przyciągnęły olbrzymią widownię, a zawikłana historia chirurg Leśniewskiej oraz profesora Artmana zyskała grono wiernych fanów. W nowej serii Anna, wspierana przez Szymona (Maciej Stuhr), zaangażuje się w działalność organizacji działającej na rzecz ochrony środowiska. Nieoczekiwanie wpadnie na trop afery ekologicznej. Zapraszamy do ITVN we wtorki, od 26 lutego, o godzinie 21.30 (CET – Berlin, Paryż), 21.00 (CST – Chicago), 22.00 (EST – Nowy Jork, Toronto).

 

W nowych odcinkach Jan Artman, awansowany na ordynatora oddziału chirurgii, nie będzie mógł w pełni cieszyć się z nowej pozycji. Powrócą do niego echa mrocznej przeszłości i zbrodni, którą popełnił. Czy dosięgnie go zemsta Bogny, czy jednak przebiegły lekarz i tym razem spadnie na cztery łapy?

Do personelu rybnickiego szpitala dołączy Szymon Brock. Uznany pediatra oraz toksykolog, ale przede wszystkim wolny duch i ekolog żyjący w zgodzie z naturą, na wszystkich zrobi ogromne wrażenie. Jedynie Piotr Sadzik będzie traktował go z dystansem i niechęcią… Natomiast Annie, która podziela przekonania Brocka, lekarz zaimponuje podejściem do pacjenta oraz proekologicznym zaangażowaniem. W tym czasie partner Leśniewskiej, Michał, zacznie coraz bardziej popadać w uzależnienie od leków…

Wiosną poznamy też dalsze losy pozostałych bohaterów serialu. Do gabinetu Marty trafi dziewczynka po wielu traumatycznych przeżyciach. Podczas terapii neuropsycholog bardzo zżyje się z małą pacjentką. Czy na tyle, by przekroczyć swe lekarskie uprawnienia? Wanda i Gerard, przyszli rodzice, staną przed trudnym zadaniem odbudowy małżeństwa, ale na zupełnie nowych podstawach i zasadach. Ambitna Dagmara, po nominacji Artmana na ordynatora, wyczuje szansę na rozwój swojej kariery. Czy uda jej się awansować? Natomiast nad szczęśliwym związkiem Olgi i Agnieszki zawisną ciemne chmury…

W nowym sezonie pojawią się również kluczowi bohaterowie poprzednich serii. Na ekranie zobaczymy ponownie Jana Englerta, Helenę Englert i Weronikę Rosati. Czy niespodziewany powrót wyrachowanego biznesmena i jego córki to zwiastun kłopotów? I czy Anna naprawdę może liczyć na wsparcie siostry? Widzowie dowiedzą się już wiosną.

TEKST TVN

tvnpix