Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ŻYCIE BEZ WSTYDU - OSTATNI ODCINEK

Polecane | Programy |
ŻYCIE BEZ WSTYDU - OSTATNI ODCINEK
ŻYCIE BEZ WSTYDU  Foto: TVN / Piotr Mizerski

ŻYCIE BEZ WSTYDU – OSTATNI ODCINEK SERII

Widzowie pokochali doktora Ambroziaka i jego ekipę. Najwyższej klasy specjaliści już kolejny sezon dawali zakompleksionym pacjentom szansę na lepsze życie. Jacy bohaterowie zgłosili się z prośbą o pomoc w ostatnim odcinku tej serii? Zachęcamy do obejrzenia dwunastej odsłony programu „Życie bez wstydu” w ITVN we wtorek 16 lutego o godz. 23.15 (CET – Berlin, Paryż), 23.20 (CST – Chicago) i 00.20 (EST – Nowy Jork, Toronto).

Na początku dwunastego odcinka „Życia bez wstydu” zaprezentujemy historię Moniki, która nie jest w stanie spokojnie znosić spojrzenia ludzi mijanych na ulicy czy spotykanych na szpitalnych korytarzach. Rok temu cudem uszła z życiem z wypadku samochodowego, który pozostawił po sobie bolesne blizny i zniekształcenia twarzy…

Zaś kolejne bohaterki w szkole zazwyczaj były wyzywane od „sępów”. Szpecący nos od dziecka stał się zmorą zarówno dla Doroty, jak i jej siostry. Z kolei starsza o jedenaście lat Aneta postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zgłosiła obie kobiety do programu. Czy uda im się spełnić marzenia o zgrabnych „noskach”? Jak zareagują na wiadomość, że być może tylko jedna z nich będzie mogła poddać się upragnionej operacji? O tym przekonają się Państwo, oglądając ITVN.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN STYLE

WSZYSCY NA JEDNEGO, CZYLI ROAST KUBY WOJEWÓDZKIEGO
Następny artykuł:

WSZYSCY NA JEDNEGO, CZYLI ROAST KUBY WOJEWÓDZKIEGO

tvnpix