Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ŻYCIE BEZ WSTYDU

Polecane | Programy |
ŻYCIE BEZ WSTYDU
ZYCIE BEZ WSTYDU  Foto: TVN, PIOTR MIZERSKI

ŻYCIE BEZ WSTYDU

Zapraszamy przed telewizory na nowe odcinki programu „Życie bez wstydu”. W pierwszej odsłonie szóstej serii poznamy trzech bohaterów – każdy z nich zwrócił się do programu z innym problemem. Czy lekarze pomogą im rozpocząć nowe życie? Odpowiedź w każdy czwartek od 27 września o godzinie 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CDT – Chicago), 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Szybka utrata 30 kg to szok dla każdego organizmu. Jednak jeszcze większe przerażenie po intensywnej walce z wielką wagą wzbudził w Andżelice widok jej wiszącej nieestetycznej „oponki”, którą kobieta swobodnie może wachlować podczas największych upałów. Przepuszczanie w kolejce oraz niezręczne uwagi dotyczące jej „trzeciej ciąży” stały się przykrą codziennością i niechcianym wspomnieniem błogiego obżarstwa, o którym młoda mama chciałaby już dawno zapomnieć. Czy lekarze zajmą się hodowanym przez lata brzuszkiem 27-latki i dziewczyna będzie mogła spełnić swoje marzenie o klejnociku w pępku?

ZYCIE BEZ WSTYDUZYCIE BEZ WSTYDU
Foto: TVN, PIOTR MIZERSKI

Nadziei na odmianę losu poszuka również niezwykle dzielny 11-latek, który 8 lat temu wraz z mamą ucierpiał w pożarze mieszkania. Niekończące się wizyty u specjalistów, ból i przykre przezwiska stały się nieodłącznym elementem dzieciństwa Kuby, którego marzeniem jest normalny wygląd. Czy kosmiczny laser i zręczne ruchy doktora naprawią bliznę młodego piłkarza i sprawią, że na twarzy jego mamy pojawi się w końcu uśmiech? Jedno jest pewne. Determinacja i siła walki chłopca o szczęście swojej rodziny, doprowadzi do łez niejednego!

W pierwszym odcinku nowej serii „Życia bez wstydu” zobaczymy też  na czym polega praca zespołowa i na jakie wyrzeczenia muszą przygotować się lekarze, aby zdobyć wiedzę niezbędną do wykonywania z pozoru nieskomplikowanych zabiegów. Zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN STYLE

MISJA RATUNKOWA
Następny artykuł:

MISJA RATUNKOWA

tvnpix