Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ŻYCIE BEZ WSTYDU

Polecane | Programy |
ŻYCIE BEZ WSTYDU
ZYCIE BEZ WSTYDU  Foto: TVN Piotr Mizerski

ŻYCIE BEZ WSTYDU

Widzowie TVN Style pokochali doktora Marcina Ambroziaka i jego ekipę od pierwszego odcinka. Ich ogromne doświadczenie i zaangażowanie przywróciły nadzieję na lepsze życie wielu pacjentom. W nowej edycji nie zabraknie kolejnych trudnych przypadków i załamanych chorych. Zapraszamy na program „Życie bez wstydu” w czwartki od 19 lipca o godzinie 21.40 (CET – Berlin, Paryż),21.10 (CDT – Chicago), 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Do kliniki trafi młody mężczyzna, któremu wściekły pies odgryzł nos. Pojawi się także osoba transseksualna przechodząca kolejny etap zmiany płci. Na wizytę umówi się kobieta, która nazywa siebie potworem – wszystko przez pofałdowane po wszczepieniu implantów piersi. Na szczęście nie zabraknie też momentów budzących uśmiech na twarzy. Wywoła go pacjentka, która chce, aby jej pośladki wyglądały dokładnie tak jak u jej przyjaciółki. Czy lekarze sprostują oczekiwaniom wymagającej kobiety?

ZYCIE BEZ WSTYDUZYCIE BEZ WSTYDU
Foto: TVN Piotr Mizerski

W programie dojdzie także do nietypowego zakładu. Doktor Ambroziak założy się z doktorem Obrockim o to, który z nich zrzuci więcej kilogramów. Kto wygra? Zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN STYLE

CO NAS TRUJE
Następny artykuł:

CO NAS TRUJE

tvnpix