Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ZWIĄZKI Z MODĄ

Polecane | Programy |
ZWIĄZKI Z MODĄ
ZWIĄZKI Z MODĄ  Foto: TVN

2. sezon popularnego programu „Związki z modą” już od wtorku, 12 maja o 21:30 (CET – Berlin, Paryż) , o 21:00 (CST – Chicago), 22:00 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN. 

ZWIĄZKI Z MODĄZWIĄZKI Z MODĄ
Foto: TVN

Co się dzieje, kiedy miłość spotyka się z modą? Czy łatwo jest trafić w gust najbliższej osoby? Już wiosną będziemy mieli dla panów nietypowe zadanie! To właśnie dzięki nam będą mogli wykazać się kreatywnością i wystylizować swoją partnerkę na specjalne wydarzenie. Wszystko będzie bacznie obserwowała nasza prowadząca Kasia Baran! Czy bohaterowie skorzystają z jej profesjonalnych porad? Zapraszamy mężczyzn do naszej garderoby! Przekonamy się czy ich modowa wyobraźnia nie zna granic. Ubrania, dodatki, kolory – czy to wszystko spodoba się ich ukochanym? Zmagania będą obserwować i komentować osoby bliskie każdej parze. Natomiast Kasia Baran – stylistka gwiazd – oceni dobór ubrań pod kątem dopasowania do urody bohaterki oraz charakteru okazji. To nie wszystko! W programie nie zabraknie cennych porad i trików modowych. Nasza ekspertka w perfekcyjny sposób podkreśli atuty sylwetki uczestniczki programu oraz ukryje jej ewentualne mankamenty. Podpowie też jak we właściwy sposób łączyć różne faktury materiałów oraz co zrobić, żeby nie popełnić gafy przy doborze dodatków!

MOTYW - ODC. 10
Następny artykuł:

MOTYW - ODC. 10

tvnpix