Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ZŁODZIEJE

Polecane | Programy |
ZŁODZIEJE
ZŁODZIEJE  Foto: TVN Piotr Mizerski

ZŁODZIEJE – SEZON 3

Pod osłoną nocy i w biały dzień, po cichu i spektakularnie, w białych rękawiczkach i na bezczelnego - metody działania współczesnych złodziei są różne, dlatego warto być wyczulonym na wszystkie ich sposoby. W trzecim sezonie programu pokażemy zdradzimy mechanizmy, jakimi działają i doradzimy, jak się przed nimi uchronić. Zapraszamy do ITVN w soboty od 8 grudnia o godzinie 21.55 (CET – Berlin, Paryż), 22.10 (CST – Chicago), 23.10 (EST – Nowy Jork, Toronto)

ZŁODZIEJEZŁODZIEJE
Foto: TVN Piotr Mizerski
ZŁODZIEJEZŁODZIEJE
Foto: TVN Piotr Mizerski
ZŁODZIEJEZŁODZIEJE
Foto: TVN Piotr Mizerski

W nowym sezonie programu nie zabraknie też prowokacji mających na celu uzmysłowienie ludziom, jak łatwo mogą zostać nieświadomymi ofiarami. W zwróceniu uwagi na problem pomogą "Fryzjer" i "Elvis" - pierwszy z nich to nawrócony złodziej z bogatą kartoteką, a drugi - były policjant, który przyskrzynił go w czasach jego nielegalnej działalności.

Kradzieże pojazdów nie zawsze odbywają się nocą – doświadczeni złodzieje wiedzą, że bardzo łatwo okraść kogoś nawet w biały dzień bazując na jego roztargnieniu lub lekkomyślności. "Fryzjer" i "Elvis" pokażą, w jaki sposób chwila nieuwagi potencjalnej ofiary przerodzi się w niespodziewane problemy - przestrzeżemy przed kradzieżą z wykorzystaniem blokady chroniącej przed otwieraniem drzwi przez dzieci, pozostawianiem kluczyków w kieszeni płaszcza na wieszaku w restauracji i bezczelnym numerem z zastawianiem bramy workami na śmieci, wskutek którego auto bezpowrotnie znika zaledwie metr od garażu. Zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN

DRZEWO MARZEŃ
Następny artykuł:

DRZEWO MARZEŃ

tvnpix