Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ZAWODOWI HANDLARZE

Programy |
ZAWODOWI HANDLARZE
ZAWODOWI HANDLARZE  Foto: TVN

ZAWODOWI HANDLARZE 5
Program motoryzacyjny, Polska, rok produkcji: 2019

Handel samochodami ma różne oblicza - import luksusowych aut na zamówienie, komisowa sprzedaż popularnych modeli osobowych, walka na rynku pojazdów użytkowych. W programie „Zawodowi handlarze” przyjrzymy się bliżej tym praktykom. Zapraszamy na piątą serię w każdą niedzielę od 18 sierpnia o godzinie 11.25 (CET – Berlin, Paryż), 11.20 (CST – Chicago), 12:20 (EST – Nowy Jork, Toronto).

ZAWODOWI HANDLARZEZAWODOWI HANDLARZE
Foto: TVN

Kamery programu będą towarzyszyć osobom handlującym samochodami. Poznamy kulisy ich pracy oraz pokażemy całą drogę, jaką przebywa auto zanim trafi do klienta!

Import i eksport, internetowe ogłoszenia i giełdowe okazje, zagraniczne aukcje i eksploracja krajowego rynku, klienci szukający rozsądnego auta i odważni marzyciele z bujną wyobraźnią - pokażemy różne aspekty życia zawodowych handlarzy samochodami! Przewodnikami po świecie kupców i sprzedawców aut będą: wszechstronny Jacek spod Garwolina, szwagrowie Robert i "Wąski" polujący na ciekawe klasyki, pracownicy jednego z największych łódzkich komisów i Olaf specjalizujący się w motoryzacji zza Oceanu Atlantyckiego. W piątej serii będziemy towarzyszyć handlarzom w wyprawie do Niemiec po interesujący egzemplarz BMW, sprawdzimy, czy w czasach popularności Internetu warto jeszcze zaglądać na giełdowe place i poznamy pomysł Jacka na lekkie przebranżowienie.

 

Więcej na www.itvn.pl

TEKST TVN DISCOVERY POLSKA

KOSMETYCZNE REWOLUCJE
Następny artykuł:

KOSMETYCZNE REWOLUCJE

tvnpix