Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ZANIM CIĘ ZOBACZĘ

Polecane | Programy |
ZANIM CIĘ ZOBACZĘ
ZANIM CIĘ ZOBACZĘ  Foto: TVN

Premiera programu„Zanim Cię zobaczę” już we niedzielę, 3 stycznia o 20:45 (CET – Berlin, Paryż), 21:50 (CST – Chicago) / 22:50 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

Czy możesz się zakochać, nie widząc wcześniej swojego wybranego? Czy garść informacji o nim, barwa jego głosu i nasza intuicja wystarczą do podjęcia decyzji, że to właśnie „ten” jedyny? Gabi Drzewiecka pomoże singlom w znalezieniu partnera w nowym programie randkowym „Zanim Cię zobaczę”. Gospodyni będzie im towarzyszyć w wyborze wymarzonego partnera. Ale uwaga ... wybór musi zostać dokonany zanim zobaczą, jak wyglądają trzej potencjalni kandydaci! Dzięki innowacyjnej technologii - kamerom internetowym - singiel będzie mógł zobaczyć świat kandydatów - jak żyją, co robią i co myślą o nich ich rodziny. W programie czekają ich wirtualne randki i spotkania w ciemności! Singiel będzie mógł zobaczyć swoją wybrankę dopiero w finale programu! Czy wygląd naprawdę nie jest ważny? Sprawdzimy to!

 

Więcej na www.itvn.pl

BOŻE NARODZENIE Z POLSKIMI FILMAMI NA ITVN
Następny artykuł:

BOŻE NARODZENIE Z POLSKIMI FILMAMI NA ITVN

tvnpix