Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ZANIM CIĘ ZOBACZĘ

Polecane | Programy |
ZANIM CIĘ ZOBACZĘ
ZANIM CIE ZOBACZE  Foto: TVN AGNIESZKA K JUREK

ZANIM CIĘ ZOBACZĘ – NOWY PROGRAM RANDKOWY

Czy można się zakochać nie widząc wybranka? Czy aby podjąć decyzję: "to ten a nie inny" wystarczy garść informacji o nim, barwa i ton jego głosu, zapach ciała i nasza intuicja? Na nowy program TVN style „Zanim cię zobaczę” zapraszamy od 9 września w niedzielę o godzinie 20.45 (CET – Berlin, Paryż), 20.55 (CDT – Chicago) i 21.55 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Gabi Drzewiecka, w nowym randkowym programie „Zanim Cię zobaczę” przyjdzie z pomocą singlom szukającym drugiej połówki. Prowadząca będzie towarzyszyła bohaterom w wyborze wymarzonego partnera. Ale uwaga... wyboru należy dokonać zanim okaże się, jak wygląda trójka potencjalnych kandydatów! Za pomocą innowacyjnej, newsowej technologii, czyli kamerkom zamocowanym na piersi kandydatów, zobaczymy ich świat, to jak żyją i czym się zajmują, co sądzą o nich najbliżsi.

W programie nie może zabraknąć wirtualnych randek i spotkań w darkroomie. A bohaterowie odcinka będą mogli zobaczyć swego wybranka dopiero w finale programu. „Zanim Cię zobaczę” udowodni, czy wygląd rzeczywiście nie jest ważny. Tego nie można przegapić!

TEKST TVN STYLE

MAM TALENT
Następny artykuł:

MAM TALENT

tvnpix