Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ZAKOCHANI PO USZY

Polecane | Programy |
ZAKOCHANI PO USZY
ZAKOCHANI PO USZY 

Na antenę ITVN wraca uwielbiany przez widzów serial „Zakochani po uszy”. W czwartym sezonie pojawią się nowe postaci, które wprowadzą sporo zamieszania w życie głównych bohaterów, a więc emocji na pewno nie zabraknie. Do obsady serialu dołączyli kolejni aktorzy młodego pokolenia – Weronika Dzierżyńska,Jędrzej Hycnar i Michał Kurek. Zapraszamy do oglądania ITVN o godzinie 21.05 (CET - Berlin, Paryż), 21.00 (CST - Chicago), 22.00 (EST - Nowy Jork, Toronto). 

ZAKOCHANI PO USZYZAKOCHANI PO USZY
Foto: TVN
ZAKOCHANI PO USZYZAKOCHANI PO USZY
Foto: TVN

Czwarty sezon „Zakochanych po uszy” to kontynuacja miłosnych perypetii i życiowych zawirowań znanych z poprzednich serii bohaterów. W życiu Asi i Piotra szykuje się wiele zmian. Wszystko wskazuje na to, że do ich domu w końcu zawita szczęście i harmonia. Czy uda im się uniknąć problemów? A może nad ich związkiem znowu zawisną czarne chmury?Wiele wydarzy się również w życiu Sylwii, która jak zwykle zaskoczy wszystkich swoimi decyzjami. Można powiedzieć,że na własne życzenie wywróci swój świat do góry nogami i będzie bardzo zaskoczona, jak bardzo ją to zmieni.Widzowie zobaczą również jak potoczą się losy Soni, Tymona i Bartka, dla których poprzedni sezon zakończył się tragicznie.Sonia będzie musiała stanąć przed trudnym wyborem, który zaważy na losach wielu osób. Jak się zachowa i jakie to będzie miało konsekwencje dla jej najbliższych?W serialu pojawią się nowe postaci, które wpłyną na losy dotychczasowych bohaterów. W życiu Bartka niespodziewanie pojawi się urocza i żywiołowa Hanka (Weronika Dzierżyńska), która jak nikt inny potrafi ściągać na siebie kłopoty,ale równocześnie być oddaną przyjaciółką. Poznamy również dwóch braci – Michała (Jędrzej Hycnar) i Antka (Michał Kurek), którzy zostali ciężko doświadczeni przez los. Michał jest znajomym Asi i rodziny Popielów. Jego kiepska sytuacja materialna zmusza go do podejmowania bardzo nietypowych prac.Nowi bohaterowie wniosą wiele nieoczekiwanych zmian i zwrotów do serialowej akcji, która – tak jak w poprzednich seriach – rozgrywać się będzie w Krakowie.Za produkcję telenoweli odpowiada Krystyna Lasoń. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski,a odcinki reżyserują Regina Zawadzka, Arkadiusz Luboń, Monika Szczęsna-Jurga i Marcin Solarz.

UWAGA!
Następny artykuł:

UWAGA!

tvnpix