Aktualności

powrót do listy

ZAKOCHANI PO USZY

Polecane | Seriale |
ZAKOCHANI PO USZY
ZAKOCHANI PO USZY  Foto: TVN

ZAKOCHANI PO USZY

Serial, Polska, rok produkcji: 2019

Asia, młoda pani weterynarz dostaje życiową szansę i wraz ze swoim przyjacielem Marcinem otwierają własny gabinet weterynaryjny. Kiedy wydaje jej się, że wszystko idzie w dobrą stronę… dziewczyna przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie z inną kobietą. Jakby tego było mało w pierwszy dzień po przejęciu gabinetu Asia łamie sobie ząb. Na szczęście zajmuje się nią przystojny stomatolog, który bardzo jej kogoś przypomina… Zapraszamy na pierwszy odcinek serialu „Zakochani po uszy” do ITVN od poniedziałku do czwartku, od 24.06 o godzinie o 21.05 (CET - Berlin, Paryż), 23:05 (CST – Chicago)/ od wtorku do piątku, od 25.06 o godzinie 00:05 (EST – Nowy Jork, Toronto).

ZAKOCHANI PO USZYZAKOCHANI PO USZY
Foto: TVN
ZAKOCHANI PO USZYZAKOCHANI PO USZY
Foto: TVN

ZAKOCHANI PO USZYZAKOCHANI PO USZY
Foto: TVN

„Zakochani po uszy” to historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski - twórcy "Julii". Za reżyserię serialu odpowiada Regina Zawadzka. Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”) odpowiada za produkcję.

 

TEKST TVN

BIG BROTHER
Następny artykuł:

BIG BROTHER

tvnpix