Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ZAKŁAD KARNY

Polecane | Programy |
ZAKŁAD KARNY
ZAKŁAD KARNY  Foto: TVN

ZAKŁAD KARNY

W nowym programie „Zakład karny” pokażemy, jak funkcjonuje jeden z największych aresztów śledczych w Polsce widziany z perspektywy Służby Więziennej. Tajniki polskiego więzienia zdradzimy w każdy czwartek od 24 maja o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 23.10 (CDT – Chicago) i 00.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN. Zapraszamy!

W Areszcie Śledczym w Radomiu funkcjonują 3 pawilony, na które składa 20 oddziałów. Przebywają w nich tymczasowo aresztowani, skazani, odbywający karę pozbawienia wolności po raz pierwszy, młodociani oraz więźniowie tzw. „niebezpieczni” - łącznie blisko 1 tys. osadzonych, a służbę pełni tu 373 funkcjonariuszy. Kamery towarzyszyć będą funkcjonariuszom Służby Więziennej w ich codziennych zmaganiach, związanych z ochroną, zapewnieniem bezpieczeństwa i resocjalizacją skazanych. Zobaczymy miejsca dostępne tylko dla tych, którzy przekroczą mury więzienia w Radomiu.

ZAKLAD KARNYZAKLAD KARNY
Foto: TVN

Przyjrzymy się pracy atandy, więziennej grupy specjalnej interweniującej gdy za kratki trafi wyjątkowo agresywny więzień. Pokażemy, w jaki sposób strażnicy przeciwdziałają próbom przemytu narkotyków na teren aresztu, z pomocą wytresowanego psa sprawdzając zawartość podejrzanych paczek. Sprawdzimy też, jakimi metodami osadzeni próbują nielegalnie kontaktować się między celami - dowiecie się, czym jest chabeta.

TEKST TVN TURBO

W CZYM DO ŚLUBU
Następny artykuł:

W CZYM DO ŚLUBU

tvnpix