Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

WYBURZACZE

Polecane | Programy |
WYBURZACZE
WYBURZACZE  Foto: TVN

WYBURZACZE 5
Program rozrywkowy, Polska, rok produkcji: 2019

Ekipa programu „Wyburzacze” po raz piąty udowodni, że zniszczyć i zrównać z ziemią można po prostu wszystko. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! W piątej serii będziemy m.in. przyglądać się powaleniu frontu ponad stuletniej kamienicy na warszawskiej Pradze i niezwykle złożonej operacji w Gliwicach. Przekonają się o tym Państwo w każdą sobotę, od 27 lipca, o godzinie 20:35 (CET – Berlin, Paryż), 20:45 (CST – Chicago), 21:45 (EST – Nowy Jork, Toronto). Zapraszamy do ITVN!

WYBURZACZEWYBURZACZE
Foto: TVN
WYBURZACZEWYBURZACZE
Foto: TVN

W tym programie przyjrzymy się z bliska pracy fachowców od skomplikowanych rozbiórek - prześledzimy wszystkie etapy ich działalności, od oględzin terenu i wyceny przez bezpośrednie przygotowania do akcji aż po najbardziej efektowną, a zarazem niebezpieczną, fazę realizacji. Nie obejdzie się bez ciężkiego sprzętu, materiałów wybuchowych i stresujących momentów. W piątej serii będziemy m.in. przyglądać się powaleniu frontu ponad stuletniej kamienicy na warszawskiej Pradze i niezwykle złożonej operacji w Gliwicach: wyburzaniu odlewni połączonej wspólną ścianą nośną z funkcjonującym laboratorium. W każdym z odcinków programu „Wyburzacze” ekipa destruktorów mierzyć się będzie z ogromna presją,  oporem materii, upływającym czasem i budżetem, w ramach którego działają. Zapraszamy przed telewizory do ITVN!

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN TURBO

ZŁOMOWISKO
Następny artykuł:

ZŁOMOWISKO

tvnpix