Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

WYBRZEŻA IRLANDII

Polecane | Seriale | Dokumenty |
WYBRZEŻA IRLANDII
WYBRZEZA IRLANDII  Foto: Albatross World Sales GmbH

WYBRZEŻA IRLANDII

Z reguły deszczowa, ale i ciągle zmieniająca się pogoda to typowe warunki atmosferyczne panujące w Irlandii. Bez nich trudno jednak wyobrazić sobie nadmorską część tej wyspy, której zakątki przybliża niemiecki serial dokumentalny„Wybrzeża Irlandii”. Na jego odsłony zapraszamy w niedzielę od 8 lipcao godzinie 13.25 (CET – Berlin, Paryż), 12.50 (CDT – Chicago) i 12.50 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Państwo kojarzące się w szczególności z dniem św. Patryka odsłania przed widzami ITVN nowe oblicze! Pięć odcinków cyklu „Wybrzeża Irlandii” stanowi pięć przepięknie zrealizowanych dokumentów ukazujących niezaprzeczalny czar tego kraju. W każdym z nich uchwycone zostało ciepło i spokój charakterystyczny dla jego linii brzegowej.

WYBRZEZA IRLANDIIWYBRZEZA IRLANDII
Foto: Albatross World Sales GmbH

W serialu zobaczą Państwo również Irlandczyków żyjących nad oceanem. Dzięki nim, twórcom udało się przybliżyć historię, tradycje oraz kulturę tych okolic. Autorzy zapewnią publiczności niezwykłe wrażenia i udowodnią, że „Szmaragdowa Wyspa” ma wiele nieznanych twarzy. Odbiorcy przekonają się, jak bardzo Irlandia jest różnorodna i intrygująca. Zachęcamy do pozostania na antenie ITVN.

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

NINA
Następny artykuł:

NINA

tvnpix