Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

WOJNY SAMOCHODOWE

Polecane | Programy |
WOJNY SAMOCHODOWE
WOJNY SAMOCHODOWE  Foto: TVN

WOJNY SAMOCHODOWE 7

Program rozrywkowy, Polska, rok produkcji: 2019

 

Paweł Miszta i Przemysław Szafrański specjalizują się w handlu używanymi samochodami. w każdym z odcinków sprzedawcy aut mają za zadanie w ramach określonego budżetu jak najtaniej kupić i jak najdrożej sprzedać dowolny pojazd. W nowym sezonie – nowe projekty i nowe wyzwania! Zapraszamy na kolejny sezon programu „Wojny samochodowe” - w ITVN w niedzielę, 28 lipca, o godzinie 17:15 (CET – Berlin, Paryż), 17:50 (CST – Chicago), 18:50 (EST – Nowy Jork, Toronto).

 

Paweł Miszta i Przemysław Szafrański specjalizują się w handlu używanymi samochodami - mają nosa do rynkowych okazji, wieloletnie doświadczenie pozwalające unikać min, smykałkę do mechaniki oraz bazę sprawdzonych i zadowolonych klientów. Wszystkie te zalety przydają się w toczonych przez nich pojedynkach - w każdym z odcinków sprzedawcy aut mają za zadanie w ramach określonego budżetu jak najtaniej kupić i jak najdrożej sprzedać dowolny pojazd. Niezależnie od tego, czy transakcja dotyczy popularnego modelu, czy mniej oczywistego wyboru, przy próbie zarobku nierzadko dochodzi do zabawnych sytuacji, w których przydaje się pogodne usposobienie i poczucie humoru bohaterów. W pierwszym odcinku siódmej serii czeka ich wiele wyzwań. Skromny budżet 6 tysięcy złotych nie pozwoli handlarzom zbytnio zaszaleć: Paweł zdecyduje się wrócić do piętnastoletniej Toyoty Yaris, którą niegdyś otrzymał w rozliczeniu innej transakcji, a Przemek zaryzykuje kupno dwa lata młodszego Fiata Grande Punto. W japońskim miejskim aucie trzeba koniecznie zlikwidować wyciek z okolic pokrywy zaworów, a włoski pojazd segmentu B z silnikiem Diesla wymaga nietuzinkowych prac lakierniczych. Zapraszamy do ITVN!

 

TEKST TVN

WYBURZACZE
Następny artykuł:

WYBURZACZE

tvnpix