Aktualności

powrót do listy

WIOSNA W ITVN!

Polecane | Seriale | Programy |
WIOSNA W ITVN!
Azja Express  Foto: TVN
Wraz z wiosną nadchodzi nowa oferta programowa stacji ITVN, której przyświeca idea dostarczania widzom wielowymiarowej rozrywki.
Na antenie pojawią się nowości, ale nie zabraknie również kontynuacji znanych i lubianych hitów. Wiosenna odsłona ramówki zaskoczy różnorodnością formatów. Dorota Wellman zaprosi widzów do zupełnie nowej gry telewizyjnej i wspólnej zabawy bez wychodzenia z domu. “Kto to wie?” to show, w którym prowadząca połączy się wirtualnie z uczestnikami i sprawdzi, jak dobrze znają opinie Polaków. W każdym z odcinków poznamy czterech zawodników, którzy zmierzą się w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. W finale najlepszy z nich ma szanse na wygranie nawet 20 tysięcy złotych. “Kto to wie?” po raz pierwszy pojawi się na antenie ITVN 27 lutego – program emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:50 (CET), 17:00 (CST), 18:00 (EST).
Kto to wie?Kto to wie?
Foto: TVN
Wiosna przyniesie także gratkę dla fanów wielkich przygód – wystartuje bowiem nowa edycja programu "Azja Express"! Tym razem trasa wyścigu będzie przebiegała przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan – od Stambułu, gdzie Europa spotyka się z Azją, przez malownicze plaże Morza Egejskiego, bezdroża Kaukazu, ubogie postsowieckie miasteczka, pustynię uzbecką, aż po Taszkient. W tę wymagającą trasę wyruszy 8 odważnych par. Wśród nich znajdą się: Czesław i Dorota Mozil, Kasia i Andrzej Gąsienicowie, Krystian Pesta i Oliwia Pesta, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski, Paulina Krupińska i Izabela Połeć, Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek, a także Angelika i Łukasz Trochonowicz. Losy śmiałków widzowie będą mogli śledzić od 4 marca w każdą sobotę o godzinie 20:00 (CET), 20:00 (CST), 21:00 (EST).
Azja ExpressAzja Express
Foto: TVN

Fanów programów kulinarnych ucieszą również nadchodzące premierowe odcinki  “Kuchennych rewolucji”. Królowa polskiej gastronomii już po raz 26. wyruszy w podróż po kraju, aby nieść ratunek upadającym restauracjom. Magda Gessler odwiedzi tym razem m.in. Kraków, Biedrusko, Mielec, Wrocław, Witnicę, Komorniki czy Grodzisk Wielkopolski, odmieniając los restauratorów i ich pracowników. Pierwszy odcinek 26. sezonu “Kuchennych rewolucji” pojawi się 5 marca o 20:00 (CET), 20:00 (CST), 21:00 (EST).
Kuchenne rewolucjeKuchenne rewolucje
Foto: TVN

Wtorkowe wieczory ponownie będą należeć do najpopularniejszego showmana w naszym kraju. „Kuba Wojewódzki” to już marka sama w sobie, która na dobre zapisała się w historii polskiej telewizji i owiała legendą. Nic dziwnego! W końcu nikt tak jak Kuba nie budzi emocji u widzów, których grono z sezonu na sezon rośnie w siłę.  W pierwszym odcinku 33. już serii gospodarz zaprosi na swoją kanapę Roxi Węgiel. Co zdradzi mu idolka młodzieży w Polsce? Tego dowiemy się już 7 marca o godzinie 23:05 (CET), 22:25 (CST), 23:25 (EST).Na antenie ITVN nie może zabraknąć najlepszych seriali. Tej wiosny widzowie kolejny raz spotkają się z Chyłką, która stanie przed wielkim prawniczym wyzwaniem. Śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa czterech chłopców zostaje wznowione, gdy okazuje się, że jedna z ofiar żyje. Prawniczka ma podjąć się obrony skazanego za te zbrodnie. Czy jej klient okaże się niewinny? Premierowy odcinek serialu “Chyłka - Oskarżenie” wyemitowany zostanie już 27 lutego o godzinie 21:35 (CET), 21:30 (CST), 22:30 (EST).
Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki
Foto: TVN
Chyłka - Oskarżenie Chyłka - Oskarżenie
Foto: TVN

Serialowym hitem wiosennej ramówki będzie również “Mój agent”. Polska wersja francuskiej produkcji opowiada o kulisach pracy w agencji aktorskiej W każdym odcinku “Mojego agenta” gościnnie wystąpi inna gwiazda, która zagra samą siebie.  W pierwszym sezonie będą to Magdalena Cielecka, Danuta Stenka i Grażyna Szapołowska, Maciej Stuhr i Jerzy Stuhr, Marta Żmuda Trzebiatowska, Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak oraz Daniel Olbrychski. Pierwszy odcinek pojawi się na antenie już 5 marca o godzinie 21:35 (CET), 20:55 (CST), 21:55 (EST).
Mój Agent Mój Agent
Foto: TVN

W nowej ofercie programowej nie zabraknie również miejsca na kontynuację kochanego przez widzów serialu “Na Wspólnej”. Produkcja obchodziła właśnie swoje dwudziestolecie, ale nie zwalnia tempa i szykuje dla swoich widzów wiele niespodzianek . Do obsady dołączą zupełnie nowe gwiazdorskie nazwiska, będą też spektakularne powroty dawno niewidzianych bohaterów. “Na Wspólnej” jak zwykle gościć będzie na antenie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:40 (CET), 20:20 (CST), 21:20 (EST).
Na WspólnejNa Wspólnej
Foto: TVN
Wiosną nie zabraknie premier z gatunku docu-scripted. Na antenie zadebiutują “Sekrety życia” – serial skupiony na problemach zwykłych ludzi, którego akcja dzieje się na siłowni. Każdy odcinek opowiada jedną historię, której kanwą są codzienne problemy i proza życia klientów klubu fitness. Niebagatelną rolę w produkcji mają postaci trenerów personalnych, którzy służą swoim podopiecznym nie tylko profesjonalną radą, ale również wysłuchują zwierzeń, łagodzą konflikty czy rozsądzają spory. Pierwszy odcinek “Sekretów życia” pojawi się w ITVN już 27 lutego, format emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:05 (CET), 17:30 (CST), 18:30 (EST).
Sekrety życiaSekrety życia
Foto: TVN


autor: TVN
"Dzień Dobry TVN" w Teksasie
Następny artykuł:

"Dzień Dobry TVN" w Teksasie

tvnpix