Aktualności

powrót do listy

WIOSNA W ITVN

Polecane | Seriale | Programy |
WIOSNA W ITVN
Pajęczyna  Foto: TVN

 

NOWOŚCI

PRZEZ ATLANTYK
EMISJA: od 16 marca, środy, godz. 21:35 (CET), 21:30 (CST), 22:30 (EST)

Pierwszy taki program rozrywkowy w Polsce! Sześciu uczestników wyrusza niewielkim jachtem żaglowym przez Atlantyk. Ich mentorami i opiekunami będą dwaj doświadczeni kapitanowie. Wyprawa ma potrwać kilka tygodni. W trakcie rejsu łódź nie zawija do portu, płyną zupełnie sami. Uczestnicy, by dotrzeć do celu, muszą nauczyć się współpracy i podstaw żeglugi. Stać się załogą. A wszystko to na środku Atlantyku i w obecności kamer.
To nie będzie rejs luksusowym jachtem. Podróż ma zająć kilka tygodni i zakończyć się u wybrzeży Gwadelupy. Załoga wyruszy z Gran Canarii. Formuła programu jest niezwykle prosta: na bezpiecznej, ale nie luksusowej łodzi, musi zmieścić się sześciu uczestników, dwóch kapitanów i czteroosobowa ekipa telewizyjna. Osoby o różnych zawodach, doświadczeniach, przyzwyczajeniach i poglądach staną przed jednym, najważniejszym zadaniem – będą musieli przepłynąć Atlantyk. Jak pośrodku oceanu poradzą sobie Maja Hirsch, Antek Królikowski, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Piotr „Liroy” Marzec i Zygmunt Miłoszewski? Czy uda im się współpracować, by bezpiecznie i w wyznaczonym terminie dotrzeć do celu? W ciągu dnia czeka ich gotowanie, sprzątanie, w nocy wachta. Płynąć będą jachtem o powierzchni niespełna 30 m kw.
Nad przebiegiem rejsu czuwać będzie Roman Paszke – kapitan jachtowy, żeglarz, zwycięzca i uczestnik wielu międzynarodowych regat. Pod jego czujnym okiem cała szóstka będzie musiała przystosować się do życia na oceanie. Towarzyszyć im będzie Adam Skomski, kapitan jachtowy i motorowodny. Z pomocą dwóch doświadczonych żeglarzy grupa gwiazd, znanych z pierwszych stron gazet, przekona się czym jest walka z żywiołem. Jedno jest pewne – podczas takiej wyprawy na pewno nie zabraknie emocji!

PAJĘCZYNA
EMISJA: od 6 marca, niedziele, godz. 21:35 (CET), 20:55 (CST), 21:55 (EST)

Siedmioodcinkowy thriller szpiegowski „Pajęczyna” w gwiazdorskiej obsadzie zabierze fanów seriali do okresu późnego PRL i odsłoni przed nimi nieznane dotąd kulisy udziału Polski w międzynarodowym wyścigu atomowym. W roli głównej aktorka, której talent przekracza granice – Joanna Kulig!
Rok 2010. Jeden list potrafi zmienić wszystko i obudzić uśpione demony przeszłości. Przekonuje się o tym Kornelia Titko, która pewnego dnia dostaje tajemniczą wiadomość i dowiaduje się, że śmierć matki i siostry mogły nie być przypadkowe. Co więcej, nadawcą korespondencji jest niejaki Stanisław Wanio – oskarżony o zabójstwo siostry Kornelii, Jagody.
Równocześnie do jednego ze szpitali trafia mężczyzna z poparzoną twarzą. Pacjent nie ma przy sobie żadnych dokumentów. Za to uważa, że jest sierpień 1978 r., nazywa się… Stanisław Wanio i przed paroma godzinami był świadkiem morderstwa siostry Kornelii! Kim jest tajemniczy człowiek? Przecież jest niemożliwe, żeby przeniósł się w czasie, prosto z feralnego dnia…
W obliczu nowych informacji i podążając za własną intuicją, Kornelia rozpoczyna prywatne śledztwo. Pragnie ustalić rzeczywiste okoliczności wydarzeń, które na zawsze zmieniły jej dzieciństwo.

ZAGADKI LOSU
EMISJA: od 15 marca, poniedziałek-piątek, godz. 17:05 (CET), 17:00 (CST), 18:00 (EST)

„Zagadki losu” to serial, w którym zaskakująca tajemnica ujawniona w finale odcinka, odmieni dotychczasowe życie bohaterów. Czasem będzie ona umyślnie skrywanym przez lata sekretem, a czasem szokującym, wcześniej nieznanym faktem. Paradokument został oparty na wielu wątkach – wzruszających, zabawnych, pokrzepiających, ale również kryminalnych, przerażających i szokujących. Każdy odcinek, posiadając tytułowe „drugie dno”, da widzowi nowe spojrzenie na ukazaną w nim historię.

 


DOBRA ROBOTA
EMISJA: od 17 marca, czwartki, godz. 21:35 (CET), 21:30 (CST), 22:20 (EST)

 

Bohaterami „Dobrej roboty” są szefowie lokalnych firm oraz ich pracownicy - razem tworzą ekipę, która jak mało kto, zna się na robocie. 300 dni w roku, 8 godzin dziennie – ci ludzie spędzają dużą część swojego życia w pracy. Czy ją lubią? Jak sobie radzą z codziennymi wyzwaniami? Czy ciężka i dobra robota jeszcze w ogóle się opłaca?
W programie podejrzymy codzienność w kilku branżach. Kamery programu zajrzą do małych, lokalnych firm jak pomoc drogowa i rodzinny cyrk, do większych przedsiębiorstw jak skup złomu i gospodarstwo rolne, a także do takich z wieloletnią tradycją jak ponad 70. letnia piekarnio-cukiernia.
Jak w dzisiejszych czasach przedsiębiorcy zdobywają klientów i walczą z konkurencją? Czy lepiej prowadzić biznes żelazną ręką, czy może warto postawić na przyjacielskie relacje z pracownikami? Jedno jest pewne – w „Dobrej robocie” to szef naprawdę zna się na robocie.

KONTYNUACJE

KONTROLA 2
EMISJA: od 3 marca, czwartki, godz. 21:35 (CET), 21:30 (CST), 22:30 (EST)

"Kontrola" to polski serial, o którym w ostatnich latach mówił cały świat. Skromna, kameralna produkcja, opowiadająca o miłości dwóch dziewczyn do tej pory osiągnęła wynik ponad 50 milionów wyświetleń i zdobyła międzynarodowe uznanie.
W nowym sezonie serialu los ponownie krzyżuje drogi Natalii i Majki – dziewczyn, dla których przypadkowe spotkanie okazało się przełomowe i dało początek młodzieńczej miłości, spontanicznej i burzliwej. Teraz, kiedy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, w ich życiu nadchodzi moment refleksji i podsumowań. Natalia mierzy się z zawirowaniami w długoletnim związku, Majka z kolei jest tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. Mimo to, postanawiają zawalczyć o swoje szczęście.

99 – GRA O WSZYSTKO
EMISJA: od 12 marca, soboty, godz. 20:00 (CET), 20:00 (CST), 21:00 (EST)

 

Program „99 to beat”, który od początku zdobył uznanie widzów, po raz pierwszy został wyemitowany w Belgii. W Polsce, pierwszy sezon „99 - Gra o wszystko” osiągnął rekordową oglądalność.
W każdym odcinku „99 – Gra o wszystko” zawodnicy będą mieli do pokonania kolejne konkurencje, w których będzie liczył się spryt, werwa, otwarta głowa i odrobina szczęścia. Wszyscy mają takie same szanse, jednak ci, którzy najgorzej poradzą sobie z kolejnymi zadaniami, odpadają z programu. Do finałowego, 12. odcinka, dotrze ośmiu najlepszych zawodników, którzy powalczą o główną nagrodę - 50 000 PLN. Jak pod wpływem emocji i stresu poradzą sobie z pozornie prostymi zadaniami?

JESTEM Z POLSKI 9
EMISJA: od 1 marca, wtorki, godz. 21:35 (CET), 21:30 (CST), 22:20 (EST)

 

Zapraszamy Was w dalszą podróż dookoła Świata. Naszymi przewodniczkami będą niezwykłe kobiety, które postanowiły opuścić Polskę i zamieszkać w najróżniejszych zakątkach globu. W każdym z odcinków poznamy inspirującą historię bohaterki oraz zobaczymy jak wygląda jej życie codzienne. Przeniesiemy się na słoneczną Maderę, gdzie wspólnie zanurkujemy w wielki błękit oceanu, odkryjemy wszechobecne piękno austriackich gór zimą, a także zobaczymy jak wygląda prowadzenie wymarzonego sklepu pełnego świeżych warzyw i owoców od lokalnych rolników w Irlandii Północnej. Gdzie tym razem zaprowadzą nas ścieżki przetarte przez Polki? Zobaczcie w nowym sezonie „Jestem z Polski”!

KUBA WOJEWÓDZKI 16
EMISJA: od 1 marca, wtorki, godz. 23:00 (CET), 22:25 (CST), 23:25 (EST)

 

Wtorkowe wieczory należą do najbardziej kontrowersyjnego showmana w Polsce. Kuba Wojewódzki rozdaje karty w swoim autorskim programie i dowodzi, że jeśli chodzi o talk-show, to w tym kraju nie ma on sobie równych.
Informacja o wystawieniu na aukcję WOŚP kultowych już kanap z programu „Kuba Wojewódzki” zaniepokoiła fanów najpopularniejszego talk-show w Polsce. Mamy dobrą wiadomość: Kuba Wojewódzki wiosną powróci z premierowymi odcinkami swojego programu. Na nowych kanapach posadzi kolejnych gości, wśród których tradycyjnie nie zabraknie gwiazd z pierwszych stron gazet, bohaterów masowej wyobraźni z przestrzeni internetowej oraz aspirujących do tego grona. Jedno jest pewne – wizyta w tym programie i rozmowa ze znanym z ciętego języka i riposty prowadzącym to wyzwanie, którego podejmują się nieliczni. Kto wiosną znajdzie w sobie na tyle odwagi i przyjmie zaproszenie Kuby Wojewódzkiego?

KUCHENNE REWOLUCJE 24
EMISJA: od 6 marca, niedziele, godz. 20:05 (CET), 20:00 (CST), 21:00 (EST)

Po ponad trzystu przeprowadzonych rewolucjach Magda Gessler nie zwalnia tempa! W nowym sezonie ponownie podejmie się niemożliwego i odkryje ciemne strony gastronomii. Czy i tym razem sprosta nowym wyzwaniom, a „Kuchenne rewolucje” zmienią upadające lokale w tętniące życiem miejsca?
Wiosną królowa polskiej gastronomii trafi między innymi do pizzerii „DaviOli” w Krzeszycach oraz „Calabria” w Olsztynie, pubu z obiadami domowymi „Masters” w Inowrocławiu, czy też restauracji kuchni wietnamskiej „Zielony Nosorożec” w Białymstoku. Przekonamy się także, jakie zmiany dokonają się w „Polskim-nie-rządzie” w Sosnowcu oraz „Szmaragdowej” w Kudowie, specjalizującej się w kuchni gruzińskiej.

 


TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ 4
EMISJA: od 28 marca, poniedziałki, godz. 21:35 (CET), 21:30 (CST), 22:20 (EST)
Dobro. Im więcej go dajesz, tym więcej dostajesz. W myśl tej zasady Dorota Szelągowska już po raz kolejny rusza w Polskę, żeby zrobić życiowy remont tym, którzy każdego dnia wkładają serce i energię w pomaganie innym ludziom.
To już czwarty sezon programu, a Dorota Szelągowska nadal ma ręce pełne roboty. To niesamowicie pozytywne, że w naszym kraju można znaleźć tyle osób, które znajdują czas, siłę i chęci, żeby wspierać tych najbardziej potrzebujących. Niestety, często zapominając o sobie. I tu wchodzi Dorota Szelągowska ze swoją sprawdzoną ekipą. Oni wiedzą, gdzie szukać prawdziwych bohaterów. Kogo tym razem zaskoczy swoją remontową propozycją?
autor: TVN
Wiosna w Playerze International
Następny artykuł:

Wiosna w Playerze International

tvnpix