Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

WIOSNA W ITVN

Polecane | Seriale | Programy |
WIOSNA W ITVN
DZIEŃ DOBRY TVN  Foto: TVN

Widzowie ITVN mogą liczyć na szeroki wachlarz fantastycznych propozycji w najnowszej, wiosennej ramówce kanału! Wciągające seriale, doskonała rozrywka, publicystyka na najwyższym poziomie oraz programy, które inspirują, to żelazna oferta sezonu. Na antenie pojawią się kontynuacje uwielbianych przez widzów produkcji i zupełnie nowe formaty. Startujemy 15 lutego!

 

NOWOŚCI

Na liście premier pojawi się serial „Tajemnica zawodowa”, w którym elementy prawnicze łączą się z medycznymi. Główna bohaterka, 38-letnia Julia po skończonych studiach prawniczych związała się z lekarzem, chirurgiem ginekologiem – Andrzejem Żurawskim.

Poświęciła się rodzinie, odkładając na bok własne ambicje i stworzyła dom, o jakim zawsze marzyła. Jako żona i matka dwóch córek żyje w cieniu męża, aż do czasu, gdy odkrywa tajemnicę, która burzy jej cały dotychczasowy świat. Po 15 latach małżeństwa, Julia dowiaduje się, że Andrzej ją zdradza i od dwóch lat prowadzi podwójne życie. W tym czasie lekarz zostaje zaatakowany przez nożownika w szpitalu, w którym pracuje. Nieprzytomny, ciężko ranny trafia na OIOM. Napastnik oskarża Żurawskiego o śmierć swojej żony – o błąd w sztuce lekarskiej, który doprowadził młodą kobietę do utraty życia. Julia musi odłożyć na bok uczucia i stanąć w obronie swojej rodziny. Wraca do pracy jako adwokat, walcząc o dobre imię męża.

EMISJA: od 17 lutego, środy, godz. 21:30 (CET), 21:30 (CST), 22:30 (EST)

TAJEMNICA ZAWODOWATAJEMNICA ZAWODOWA
Foto: TVN

 


Wiosną zaprosimy również do najnowocześniejszego laboratorium w Polsce! „Lab” to nowy, codzienny serial kryminalny, który od pierwszej minuty zaskoczy i będzie trzymał w napięciu. Widzowie będą w samym centrum wydarzeń i krok po kroku zobaczą kolejne etapy śledztwa – od miejsca zbrodni, odnalezienia zwłok, do prosektorium, laboratorium i sali przesłuchań. Z kolejnymi trudnymi dochodzeniami i wyzwaniami zmierzą się stali bohaterowie: specjalna grupa policyjna i badacze z nowoczesnego laboratorium. Dzięki fachowej wiedzy, niezawodnej intuicji, doświadczeniu i zaangażowaniu, wspólnie będą odkrywać prawdę i szukać rozwiązań kolejnych niezwykłych spraw. Skomplikowane zagadki zostaną rozwiązane, ofiary odnalezione, a sprawcy zdemaskowani!

EMISJA: od 15 lutego, poniedziałek – piątek, godz. 17:30 (CET), 16:40 (CST), 17:40 (EST)

LABLAB
Foto: TVN

 


 

 

Dowiemy się również czy to już koniec błyskotliwej kariery Chyłki? W trzecim sezonie serialu, pt. „Chyłka-Rewizja” bohaterka będzie musiała zmierzyć się nie tylko z nowym prawniczym wyzwaniem i zagadką kryminalną. Tym razem jej największym przeciwnikiem okaże się ona sama. W walce z uzależnieniem będzie próbował pomóc jej Szczerbiński. Czy ich relacja przetrwa tę próbę? Jak w nowej sytuacji odnajdzie się Kordian? Rozdarty pomiędzy nowym patronem – Bucheltem – a lojalnością wobec Joanny nadal będzie próbował pozostać blisko niej. Powróci również Piotr Langer junior, którego zainteresowanie Chyłką wykroczy znacznie poza sprawy zawodowe. Kordian z niepokojem odkryje, że jest on udziałowcem w firmie ubezpieczeniowej Salus, którą reprezentuje wraz z Bucheltem.

EMISJA: od 16 lutego, wtorki, godz. 21:30 (CET), 21:30 (CST), 22:30 (EST)

CHYŁKA - REWIZJACHYŁKA - REWIZJA
Foto: TVN

 


 

 

Kolejną nowością jest program „Równi sobie”. Co tydzień widzowie będą świadkami spotkania dwóch rodzin pochodzących z diametralnie różnych światów. Rodzina, której sprzyja los postanawia wyciągnąć pomocną dłoń do tych niemających powodów do uśmiechu. Bohaterowie nowego reality show nie posiadają nadprzyrodzonych mocy, a mimo to są superbohaterami, którzy zmieniają życie innych na lepsze. „Równi sobie” to program, jakiego w Polsce jeszcze nie było!

EMISJA: od 1 marca, poniedziałki, godz. 21:30 (CET), 21:30 (CST), 22:30 (EST)

RÓWNI SOBIERÓWNI SOBIE
Foto: TVN

 


KONTYNUACJE

 

 

Wiosną dowiemy się również co wydarzy się w premierowych odcinkach „Brzyduli”! Czy nowy wygląd Uli wystarczy, żeby zatrzymać Marka i uratować rodzinę? Dlaczego naprawdę Violetta odeszła od Sebastiana? A to tylko kilka pytań, na które poznamy odpowiedzi już niedługo!

EMISJA: poniedziałek – czwartek, godz. 21:05 (CET)

BRZYDULABRZYDULA
Foto: TVN

 


 

 

Nie zabraknie również talk-show „Kuby Wojewódzkiego”. Najpopularniejszy i zarazem najbardziej kontrowersyjny dziennikarz w Polsce po raz kolejny weźmie w krzyżowy ogień pytań tych, którzy zamierzają zrobić szum wokół siebie w najbliższych miesiącach. I oczywiście zrobi to w swoim jedynym i niepowtarzalnym stylu: błyskotliwym żartem, ciętą ripostą, a co najważniejsze – z idealnym wyczuciem.

EMISJA: od 16 lutego, wtorki, godz. 23:00 (CET), 23:15 (CST), 00:15 (EST)

KUBA WOJEWÓDZKIKUBA WOJEWÓDZKI
Foto: TVN

 


 

 

Ale to jeszcze nie wszystko! „Kuchenne rewolucje” powracają. Na widzów czekają kolejne batalie o smak i zmagania z niereformowalnymi restauratorami. Ten sezon będzie różnił się od poprzednich. Obecnie, gdy coraz więcej barów i lokali zamyka się lub zawiesza swoją działalność, pomoc Magdy Gessler będzie potrzebna jeszcze bardziej niż zwykle. Jak w dobie pandemii właściciele poradzą sobie z "kuchennymi rewolucjami"?

EMISJA: od 21 lutego, niedziele, godz. 20:00 (CET), 20:00 (CST), 21:00 (EST)

KUCHENNE REWOLUCJEKUCHENNE REWOLUCJE
Foto: TVN

 


 

 

Natomiast serial „Na Wspólnej”, w nowy sezon, wszedł, świętując swój kolejny jubileusz – pełnoletniość. Mieszkańcy najpopularniejszej ulicy w Polsce już od 18 lat dostarczają wszystkim niezapomniane emocje. A przed widzami kolejne: powrót ulubionych bohaterów, pojawienie się nowych postaci, pożegnania oraz śluby to tylko niektóre z przełomowych momentów, jakie czekają na fanów produkcji! Krótko mówiąc – będzie się działo!

EMISJA: poniedziałek – czwartek, godz. 20:40 (CET), 20:20 (CST), 21:20 (EST)

NA WSPÓLNEJNA WSPÓLNEJ
Foto: TVN

 


W nowej ofercie nie zabraknie kontynuacji seriali, takich jak, „Ukryta prawda” czy „19+”, jak również dawki interesujących reportaży i ciekawych rozmów w „Dzień dobry TVN” oraz rzetelnych newsów w codziennym wydaniu „Faktów”.

UKRYTA PRAWDAUKRYTA PRAWDA
Foto: TVN

EMISJA:

Ukryta prawda: poniedziałek – piątek, godz. 18:15 (CET), 18:10 (CST), 19:10 (EST)

19+: poniedziałek – czwartek, godz. 15:00 (CET), 21:00 (CST), 22:00 (EST)

DD TVN: poniedziałek – piątek, godz. 08:00 (CET/CST), 9.00 (EST)

Fakty: codziennie, godz. 19:00 (CET/CST), 20:00 (EST)

 

To będzie fantastyczna wiosna z ITVN!

autor: TVN
TAJEMNICA ZAWODOWA
Następny artykuł:

TAJEMNICA ZAWODOWA

tvnpix