Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

WIOSNA W ITVN

Polecane | Seriale | Programy | Dokumenty |
WIOSNA W ITVN
NIE PRZEGAP! 

TVN zaprezentował swoją wiosenną ramówkę. W nowym sezonie, na antenie stacji, nie zabraknie nowości, ale również sprawdzonych i ulubionych przez widzów pozycji. Już pod koniec lutego widzowie ITVN zobaczą premierowe odsłony „19+”, „Szpitala” i „Szkoły”, jeszcze ciekawsze rozmowy „Kuby Wojewódzkiego”, kontynuacje odcinków „Na Wspólnej” i „Diagnozy, zupełnie nowe pozycje jak seriale „Odwróceni – ojcowie i córki”, „Chyłka – Zaginęcie”, czy „Szóstka” i ekstremalne przygody w „Agencie - Gwiazdy”. Zapraszamy do ITVN na wiosnę pełną rozrywki na najwyższym poziomie! 

ODWRÓCENI - OJCOWIE I CÓRKIODWRÓCENI - OJCOWIE I CÓRKI
Foto: TVN
ODWRÓCENI - OJCOWIE I CÓRKIODWRÓCENI - OJCOWIE I CÓRKI
Foto: TVN

To będzie bardzo gorąca wiosna, a to za sprawą nowości, jakie przygotowaliśmy dla widzów ITVN. W tym sezonie szczególnie polecamy widzom kontynuacje kultowego już serialu „Odwróceni”, który wyświetlimy w każdy poniedziałek od 25 lutego o godzinie 21.30 (CET – Berlin, Paryż), 21.00 (CST – Chicago), 22.00 (EST – Nowy Jork, Toronto). Druga seria rozgrywa się kilkanaście lat później i jest ciągiem dalszych losów byłego już gangstera „Blachy” (w tej roli Robert Więckiewicz) i emerytowanego już Sikory (Artur Żmijewski).

Fanom tego gatunku z pewnością spodoba się również „Chyłka – Zaginęcie”. Serial jest pierwszą ekranizacją prozy Remigiusza Mroza, pisarza, którego twórczość stanowi fenomen literacki ostatnich lat. Autor bestsellerowych kryminałów stworzył postać pani mecenas, która swoją inteligencją, uporem i ciętym dowcipem potrafi zwyciężyć w każdym prawniczym pojedynku. Czy rzeczywiście tak jest? Zapraszamy przed telewizory w każdą sobotę, od 2 marca, o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CST – Chicago), 21.00 (EST – Nowy Jork, Toronto). 

SZÓSTKASZÓSTKA
Foto: TVN

Ale to nie koniec nowości serialowych. Od 3 marca, w niedziele o godzinie 21.30 (CET – Berlin, Paryż), 20.55 (CST – Chicago), 21.55 (EST – Nowy Jork, Toronto) rozpoczniemy emisję „Szóstki ”. Jest to historia o międzyludzkich relacjach i trudnych wyborach, które zmuszeni jesteśmy podejmować w sytuacjach ekstremalnych. Trzy nieznajome pary zostają włączone do programu łańcuchowego przeszczepu nerki. Ojciec i córka, mąż i żona, byli narzeczeni. Skomplikowane relacje rodzinne i skrywane urazy w obliczu kryzysu odżyją na nowo. 

DIAGNOZADIAGNOZA
Foto: TVN

W nowym sezonie nie może zabraknąć również kontynuacji ulubionych seriali TVN. Przed nami czwarty sezon „Diagnozy”, jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych w Polsce. Poprzednie sezony przyciągnęły olbrzymią widownię, a zawikłana historia chirurg Leśniewskiej oraz profesora Artmana zyskała grono wiernych fanów. W nowej serii Anna, wspierana przez Szymona (Maciej Stuhr), zaangażuje się w działalność organizacji działającej na rzecz ochrony środowiska. Nieoczekiwanie wpadnie na trop afery ekologicznej. Produkcję pokażemy go w każdy wtorek od 26 lutego, o godzinie 21.30 (CET – Berlin, Paryż), 21.00 (CST – Chicago), 22.00 (EST – Nowy Jork, Toronto). Z kolei od poniedziałku, 25 lutego będziemy nadawać nowe odsłony „Na Wspólnej”. Warto dodać, że serial w tym sezonie zmienia godziny emisji. Zapraszamy zatem przed telewizory o godzinie 20.40 (CET – Berlin, Paryż), 20.20 (CST – Chicago), 21.20 (EST – Nowy Jork, Toronto). Tego samego dnia, od poniedziałku do piątku, o godzinie 16.45 (CET – Berlin, Paryż), 16.35 (CST – Chicago), 17.35 (EST – Nowy Jork, Toronto), rozpoczniemy również emisje premierowych odcinków: „Szkoły”,  o godzinie 17.30 (CET – Berlin, Paryż), 17.20 (CST – Chicago), 18.20 (EST – Nowy Jork, Toronto) - „Szpitala”, o godzinie 18.15 (CET – Berlin, Paryż), 18.10 (CST – Chicago), 19.10 (EST – Nowy Jork, Toronto) „Ukrytej prawdy” i od poniedziałku do czwartku o godzinie 21.05 (CET – Berlin, Paryż), 23.05 (CST – Chicago), 00.05 (EST – Nowy Jork, Toronto) - „19+”. 

AGENT - GWIAZDYAGENT - GWIAZDY
Foto: TVN

Tej wiosny polecamy również nową odsłonę „Agenta – Gwiazdy”. Tym razem o tytuł zwycięzcy czwartej edycji będą walczyć: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik oraz małżeństwo Gołotów (Mariola i Andrzej). Show jak zwykle pokażemy w każdą środę od 27 lutego , o godzinie 21.30 (CET – Berlin, Paryż), 21.00 (CST – Chicago), 22.00 (EST – Nowy Jork, Toronto).

Natomiast wtorki należeć będą do „Kuby Wojewódzkiego”, którego rozmowy pokażemy o godzinie 22.30 (CET – Berlin, Paryż), 21.55 (CST – Chicago), 22.55 (EST – Nowy Jork, Toronto). Niedzielami zawładnie Magda Gessler i jej „Kuchenne Rewolucje”, które wyemitujemy o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CST – Chicago), 21.00 (EST – Nowy Jork, Toronto). 

KUCHENNE REWOLUCJEKUCHENNE REWOLUCJE
Foto: TVN

Ponadto o godzinie 8.00 (CET – Berlin, Paryż), 8.00 (CST – Chicago), 9.00 (EST – Nowy Jork, Toronto) zachęcamy do rozpoczęcia dnia razem „Dzień Dobry TVN”, gdzie jak zwykle, znajdą się ciekawe informacje kulturalne, najświeższe newsy z show-biznesu i interesujące rozmowy z największymi gwiazdami w Polsce. Dla widzów w USA przygotowaliśmy również pasmo na żywo, które pokażemy o godzinie 1.00 (CST – Chicago), 2.00 (EST – Nowy Jork, Toronto). A wieczorami zapraszamy oczywiście na „Fakty”, gdzie dziennikarze i reporterzy przygotowują materiały dotyczące najważniejszych tematów społecznych, politycznych i kulturalnych minionego dnia. 

DZIEŃ DOBRY TVNDZIEŃ DOBRY TVN
Foto: TVN

Tego nie można przegapić! Zapraszamy do spędzenia tej wiosny razem z ITVN!

TEKST TV

UKRYTA PRAWDA
Następny artykuł:

UKRYTA PRAWDA

tvnpix