Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

WIOSENNE ROZMOWY W TOKU

Polecane | Programy |
WIOSENNE ROZMOWY W TOKU
ROZMOWY W TOKU TVN AGNIESZKA WOJTUN 2.jpg 

ROZMOWY W TOKU

 

Od 8 lutego w ITVN ponownie zagości nowy sezon „Rozmów w Toku”. Od pierwszego odcinka prowadzony przez Ewę Drzyzgę program cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością wśród naszych widzów. Kogo dziennikarka zaprosi do studia tej wiosny i jakie tematy poruszy? Na nową odsłonę popularnego talk show zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 17.25 (CET – Berlin, Paryż), 17.20 (CST – Chicago), 18.20 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Wzruszające historie, niezwykłe osobowości i bliscy, którzy stracili wspólną płaszczyznę porozumienia. To zaledwie namiastka omawianych w „Rozmowach w toku” zagadnień. Gospodyni z niesłabnącą uwagą pochyla się nad każdym z problemów. Służy nie tylko szczerą rozmową, ale również pomocą doświadczonych ekspertów, ponieważ dla uczestników udział w tym cyklu jest często ostatnią deską ratunku.

W nowym sezonie w studiu Ewa gościć będzie gwiazdora disco polo, który zasłynął hitem „Ruda tańczy jak szalona”. Z Czadomenem porozmawia o fankach, koncertach i jego życiu prywatnym, a razem z widownią na koniec zaśpiewają jeden z przebojów. Kolejnymi uczestnikami będą rude dziewczyny, które zmieniając kolor włosów – odmieniły także swoje losy. W wiosennej odsłonie programu widzowie ITVN posłuchają jeszcze wokalnych umiejętności artystów, którzy przyjechali do Polski, aby właśnie tutaj zrobić karierę wokalną. Co takiego się wydarzyło, że zdecydowali się na taki krok? Czy za tymi wojażami kryje się tylko miłość? Na scenie pojawią się m.in. Haitańczyk, Włoch i Ukrainka.

ROZMOWY W TOKU TVN AGNIESZKA WOJTUN 1.jpgROZMOWY W TOKU TVN AGNIESZKA WOJTUN 1.jpg

W talk show nie zabraknie też niezwykłych celebrytów, pojawią się: świnia Raćka, kura Fatima i buldożka Anżeja. Co ich łączy? W sieci są znanymi i lubianymi sławami, z którymi można się skontaktować na ich profilach w mediach społecznościowych. Zaś nowym zabiegiem w tym sezonie „Rozmów w toku” będzie wzmocnienie badań wykrywaczem kłamstw. Osoby podejrzane o oszustwo zostaną podłączone do wariografu, ale przy odczytywaniu wyników w studio – dodatkowo do pulsometru, który pokaże, czy podejrzani czują, że mają coś na sumieniu. Tego nie można przegapić! Zachęcamy do oglądania ITVN.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN

 

PEŁNA PREMIER WIOSENNA OFERTA ITVN
Następny artykuł:

PEŁNA PREMIER WIOSENNA OFERTA ITVN

tvnpix