Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

WIOSENNA RAMÓWKA POD ZNAKIEM GWIAZD

Polecane | Programy |
WIOSENNA RAMÓWKA POD ZNAKIEM GWIAZD
KONFERENCJA RAMOWKOWA TVN ROBERT PRACH WBF 5.jpg 

WIOSENNA RAMÓWKA POD ZNAKIEM GWIAZD


Nadchodząca ramówka ITVN z pewnością będzie pod znakiem gwiazd. To właśnie świat show biznesu zdominuje ofertę programową tej wiosny. Małgorzata Kożuchowska wcielając się w rolę agentki sław, pokaże półświatek celebrytów od nieznanej dotąd strony w premierowym serialu „Druga szansa”. Znane osobistości pojawią się również w zupełnie nowej odsłonie kultowego programu „Agent – Gwiazdy” prowadzonego przez Kingę Rusin, której miejsce w jury „You Can Dance – Po prostu tańcz!” zajęły wschodzące talenty polskiej sceny. Natomiast w kolejnym sezonie „Małych Gigantów” w rolę trenerów wcieliły się sławy małego i dużego ekranu. Podczas konferencji ramówkowej prowadzący Marcin Prokop, Dyrektor Programowy TVN oraz sami celebryci zaskoczyli nowościami i zapowiedziami znanych formatów, które na antenie ITVN pojawią się już w lutym.

Małgorzata Kożuchowska, jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek nie ukrywa, że miała znaczący wpływ na powstawanie scenariusza „Drugiej szansy”. Z autopsji wie bowiem, jak wygląda życie celebrytów i relacje między gwiazdami, a ich agentami. Ten serial nie będzie jednak opowieścią o sławnych i lubianych. Bohaterka grana przez aktorkę zmuszona będzie zrezygnować z luksusu i śmietanki towarzyskiej, do której przywykła. Jakie będą konsekwencje tej kolei losów? Odtwórczyni głównej roli przyznaje, że sama jest ciekawa efektu końcowego, bo nigdy wcześniej w polskiej telewizji temat celebrytów nie był jeszcze prezentowany w ten sposób.

Ciekawość zżera również uczestników programu „Agent – Gwiazdy”. Do ostatniej chwili żadna z 14 gwiazd show biznesu nie wiedziała, gdzie kręcone będą zdjęcia do programu. Joanna Jabłczyńska i Hubert Urbański zdradzili, że bilet do Johannesburga otrzymali dopiero po przyjeździe na lotnisko i wtedy też dowiedzieli się, z kim będą rywalizować o zwycięstwo. Ta wiadomość podgrzała tylko atmosferę w zespole i sprawiła, że oczekiwania wobec „Agenta – Gwiazd” wciąż rosną. Akcja rozgrywać się będzie bowiem nie tylko w afrykańskiej miejskiej infrastrukturze, ale również w dżungli. Niektórzy, jak Maciej Sieradzky i Dominika Tajner - Wiśniewska traktują reality show jako przygodę życia. Sama prowadząca Kinga Rusin przyznaje, że nie zna nazwiska Agenta i czuje przede wszystkim ekscytację, bo zupełnie nie wie, czego spodziewać się w kolejnych odcinkach. Każdego dnia zaskakują ją jednak przede wszystkim bohaterowie. Jest przekonana, że widzowie, podobnie jak ona, przynajmniej o kilku uczestnikach tego programu całkowicie zmienią zdanie.

KONFERENCJA RAMOWKOWA TVN ROBERT PRACH WBF 2.jpgKONFERENCJA RAMOWKOWA TVN ROBERT PRACH WBF 2.jpg

Natomiast nazwiska nowych jurorów w kolejnej edycji „You Can Dance – Po prostu tańcz!” z pewnością są znane wszystkim fanom programu. Ida Nowakowska-Herndon i Maciej „Gleba” Florek to faworyci pierwszego sezonu, którzy w wiosennych odcinkach będą oceniać umiejętności młodych tancerzy. Ida przyznaje, że produkcja zmieniła jej życie i przez ten pryzmat analizuje wysiłki uczestników 9 edycji. Z kolei Patricia Kazadi zdradza, że na pewno nie będzie czasu na nudę – młodzi jurorzy niejednokrotnie ostro zawalczą o swoich ulubieńców. Augustin Egurrola zapowiada kolejną zmianę w programie - jeszcze więcej rywalizacji grupowej wśród uczestników. „Gleba” zaś gorąco zachęca do oglądania nowego sezonu – będzie to bowiem jedyna okazja, żeby zobaczyć tańczących na stole jurorów!

Drugą odsłonę „Małych Gigantów” także wzbogaci rzesza gwiazd wspierająca Kubę Wojewódzkiego, Agnieszkę Chylińską, Kasię Bujakiewicz i Filipa Chajzera w okiełznaniu i oszlifowaniu małych talentów. W rolę trenerów dziecięcych uczestników wcielą się bowiem Magda Mołek, Anna Dereszowska, Sonia Bohosiewicz, Kuba Wesołowski, Marcin Perchuć i Grzegorz Hyży.

Niespodzianek nie zabraknie też w kontynuacjach ulubionych produkcji. Małgorzata Socha zdradza, że w „Na Wspólnej” pojawią się nowe wątki, zaskakujące zwroty akcji, ale też szczęśliwe zakończenia. Z kolei Magda Gessler nie ukrywa, że w kolejnym sezonie „Kuchennych rewolucji” nie zabraknie mocnych emocji. Uczucia to wciąż dominujący temat w nowych odcinkach „Singielki”, ale Paulina Chruściel przyznaje, że główną bohaterkę czekają nie tylko zmiany życiowe, ale także wizerunkowe. Wszyscy zgodnie zapowiadają: będzie się działo!

KONFERENCJA RAMOWKOWA TVN ROBERT PRACH WBF 4.jpgKONFERENCJA RAMOWKOWA TVN ROBERT PRACH WBF 4.jpg

O tym, jak potoczą się losy bohaterów nowych oraz lubianych seriali, a także uczestników kultowych już programów w edycjach wiosennych przekonają się Państwo już w lutym w ITVN. Zapraszamy!

 

MATERIAŁY TVN

KONFERENCJA RAMOWKOWA TVN ROBERT PRACH WBF 13.jpgKONFERENCJA RAMOWKOWA TVN ROBERT PRACH WBF 13.jpg

SZKOŁA
Następny artykuł:

SZKOŁA

tvnpix