Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

WIEM, CO JEM I WIEM, CO KUPUJĘ

Polecane | Programy |
WIEM, CO JEM I WIEM, CO KUPUJĘ
WIEM, CO JEM I WIEM, CO KUPUJĘ  Foto: TVN / Piotr Mizerski

WIEM, CO JEM I WIEM, CO KUPUJĘ – OSTATNI ODCINEK SERII

Blaty, proszki, śmietany, gotowe cukry i lukry. Coś pysznego, coś słodkiego, coś z niczego. Jedną ręką, na każdą okazję, na szybko. W nadchodzącym odcinku „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” wszystko o słodkich gotowcach, czyli o ciastach na skróty.Zachęcamy do obejrzenia ostatniej odsłony tej serii do ITVN w poniedziałek 29 lutego o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 21.00 (CST – Chicago) i 22.00 (EST – Nowy Jork, Toronto).

Półprodukty do ciast kuszą wszystkich cukierników-amatorów. Bez bałaganu w kuchni, bez ubijania piany godzinami, a efekt w minutę. Tylko czy gotowe biszkopty i rurki smakują jak te prawdziwe? Co mają w sobie, skoro leżą na pólkach miesiącami, w dodatku bez lodówki? Czy prosty krem do przekładania ma równie dobry skład? Co dodaje się do kolorowych, błyszczących dekoracji? Najlepsza w śledzeniu zdrowych produktów Kasia Bosacka przetestuje, czy opłaca się wybrać drogę na skróty i skusić się na ciastowego gotowca.

Natomiast w drugiej części programu „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” w przystępny i łatwy sposób opowiemy o żarówkach. Od kiedy Unia Europejska ograniczyła sprzedaż dobrej starej bańki większość konsumentów nie może porządnie oświetlić domu, bo nie wie jak. Co w takim razie należy wkręcić, żeby wszystko stało się jasne, a rachunki za prąd nie były postrachem? Ostatni odcinek tej serii trzeba po prostu zobaczyć! Zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN STYLE

 

COFNIJ CZAS
Następny artykuł:

COFNIJ CZAS

tvnpix