Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

WARSZTAT URODY

Polecane | Programy |
WARSZTAT URODY
WARSZTAT URODY  Foto: TVN Piotr Mizerski

WARSZTAT URODY – ODCINEK 3

Nie da się wartościować cierpienia, ale jeśli w dniu swojego ślubu trafiasz do szpitala z rozpoznaniem choroby nowotworowej, to wydaje ci się, że nic gorszego nie mogło się w życiu przytrafić. Ta historia niestety wydarzyła się naprawdę. Beata, która ma za sobą bardzo trudne doświadczenia, a teraz chce wrócić do siebie sprzed choroby – pięknej i kobiecej dziewczyny, którą była jeszcze rok temu. Dlatego zgłosiła się do „Warsztatu urody". Zapraszamy do oglądania trzeciego odcinka programu w środę 25 lipca o godzinie 21.05 (CET – Berlin, Paryż), 22.35 (CDT – Chicago), 23.35 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN!  

WARSZTAT URODYWARSZTAT URODY
Foto: TVN Piotr Mizerski
WARSZTAT URODYWARSZTAT URODY
Foto: TVN Piotr Mizerski

Małgosia Rozenek – Majdan, wraz ze sztabem ekspertek – makijażystką, stylistką fryzur, psychologiem rozwoju osobistego, spróbują przywrócić Beacie to, co jej zdaniem zabrała choroba – wiarę w to, że nadal jest atrakcyjną kobietą. A jak najłatwiej poprawić kobiecie nastrój? Oczywiście nowym makijażem, stylową kreacją i odrobiną luksusu u kosmetyczki!

U Beaty właściwie główne zadanie ekspertek to wydobycie piękna, które w niej jest, i utwierdzenie jej w przekonaniu, że to etap przejściowy, który także niesie ze sobą dobre rzeczy. Krótkie włosy, odrastające po chemii, mogą nie wydawać się atrakcyjne, ale to tylko pozory - trzeba tylko umiejętnie podkreślić atuty, których ma wiele, a pewność siebie i kobiecość na pewno wrócą. Bo uśmiechu, radości życia i odwagi Beata ma tyle, że mogłaby obdzielić nimi wiele kobiet, którym wydaje się, że świat się zawalił i zawsze już będzie źle!

Ekspertki „Warsztatu urody" nauczyły bohaterkę tego odcinka makijażu, ale ona nas czegoś o wiele bardziej wartościowego – wiary, że ze wsparciem rodziny i własną siłą wiele można przezwyciężyć!

TEKST TVN STYLE

SOS - SABLEWSKA OD STYLU
Następny artykuł:

SOS - SABLEWSKA OD STYLU

tvnpix