Aktualności

powrót do listy

WAKACYJNE PREMIERY "NA WSPÓLNEJ"

Polecane | Seriale |
WAKACYJNE PREMIERY "NA WSPÓLNEJ"
NA WSPÓLNEJ W WAKACJE  Foto: TVN

WAKACYJNE PREMIERY "NA WSPÓLNEJ"

Twórcy serialu „Na Wspólnej” mają dla fanów serialu bardzo dobrą wiadomość. Premierowe odcinki będzie można obejrzeć także w wakacje! Miłość, romanse, intrygi oraz dramatyczne wypadki poważnie pokrzyżują losy serialowych bohaterów. Czy Kinga i Michał ponownie staną na ślubnym kobiercu? Czy płomienny romans Igora i Elżbiety okaże się tylko chwilowym zauroczeniem czy prawdziwą miłością? Dlaczego ktoś pobił do nieprzytomności Romana? Czy Hoffer przeżyje? Odpowiedzi już w lipcu i sierpniu na antenie TVN!

NA WSPÓLNEJNA WSPÓLNEJ
Foto: TVN / Radek Orzeł

Przez całe wakacje losy Ziębów, Brzozowskich, Hofferów oraz  innych bohaterów „Na Wspólnej” będzie można śledzić od poniedziałku do czwartku o godz. 20.10. na antenie TVN. W nowych odcinkach serialu czeka na widzów wiele emocji i zaskakujących zwrotów akcji: Joanna zaskoczy Bogdana wspaniałą wiadomością – jest w ciąży! I to nie będzie jedyna sensacja dla Berga… Smolny zostanie zatrzymany przez policję a Basia odkryje prawdę o uzależnieniu męża.

NA WSPÓLNEJNA WSPÓLNEJ
Foto: TVN / Radek Orzeł

W serialu nie zabraknie także miłosnych perypetii. Igor i Elżbieta jeszcze bardziej zbliżą się do siebie. Nowak zacznie więc nalegać, by Elżbieta rozstała się ze swoim zamożnym mężem.Czy Igorowi uda się wreszcie stworzyć szczęśliwy związek? Kinga, czekając na swój ponowny ślub z Michałem, ma coraz więcej wątpliwości. Ich powodem jest… Iwo! Jedno jest pewne - związek Brzozowskich czeka potężny kryzys! Czy i tym razem go przetrwają?

NA WSPÓLNEJNA WSPÓLNEJ
Foto: TVN / Radek Orzeł

Duże zmiany nastąpią u Kamila i Zuzy, która - przez zupełny przypadek - rozpocznie karierę modelki. W serialu nie zabraknie także zabawnych wątków – m.in. Monika wynajmie piękną panią Jolę, żeby ta przetestowała wierność Damiana! Ale wakacyjne odcinki serialu przyniosą także bardzo dramatyczne historie…Roman zostanie ciężko pobity – czy przeżyje? W śmiertelnym niebezpieczeństwie znajdzie się także Ola Zimińska…

Na wakacyjne odsłony serialu „Na Wspólnej” zapraszamy od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.10 (CET - Berlin, Paryż), 20.00 (CDT - Chicago) i 21.00 (EDT - Nowy Jork, Toronto) do ITVN!

MATERIAŁY TVN

NOWA ZELANDIA NA TALERZU
Następny artykuł:

NOWA ZELANDIA NA TALERZU

tvnpix