Aktualności

powrót do listy

W SAMO POŁUDNIE - POJEDYNEK GIGANTÓW

Polecane | Programy |
W SAMO POŁUDNIE - POJEDYNEK GIGANTÓW
W SAMO POLUDNIE – POJEDYNEK GIGANTOW. KABARET ANI MRU-MRU VS KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU_NEW ABRA 1.jpg 

W SAMO POŁUDNIE - POJEDYNEK GIGANTÓW. KABARET ANI MRU-MRU VS. KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU

Czym może zaowocować starcie najlepszych kabaretów z najlepszych? Jeszcze większą dawką humoru! Na sobotni wieczór pełen tylko pozytywnych doznań i porządnej porcji śmiechu zapraszamy do ITVN! Jak potoczy się ten dwuipółgodzinny pojedynek? Czy mięśnie brzucha widzów nadążą za serwowanymi przez artystów dowcipami? Przekonają się Państwo 6 czerwcao godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż).

W samo popołudnie – pojedynek gigantów. Kabaret Ani Mru-Mru vs. Kabaret Moralnego Niepokoju” to jednym słowem – rozgrywka mistrzów i gwarantowany czas wyłącznie dobrej zabawy przed telewizorem. W skład prezentowanego repertuaru wchodzi zbiór najlepszych skeczy jednego, jak i drugiego kabaretu. Ich żarty się nie nudzą i za każdym razem tak samo rozbawiają do łez. Oni po prostu nie potrafią inaczej.

Dwa znakomite i niedoścignione pod względem komiczności polskie kabarety postanowiły zmierzyć się ze sobą. Reguły są proste: skecz za skecz oraz rywalizacja w grupie. Sekundantem i obiektywnym sędzią jest tu Artur Andrus. Ani Mru-Mru kontra Kabaret Moralnego Niepokoju to ponad dwie godziny zmagań tuzów rodzimego dowcipu. Starcie zarejestrowano 30 października 2007 roku w Teatrze muzycznym w Gdyni, a w programie znalazły się zabawne scenki obu grup takie jak: „Giełda pracy”, „Diabeł i anioł”, „Na budowie” czy „Inwazja”. Zapraszamy do ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

WYWIAD: SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA ŻYCIE
Następny artykuł:

WYWIAD: SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA ŻYCIE

tvnpix