Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

W CZYM DO ŚLUBU EXTRA

Polecane | Programy |
W CZYM DO ŚLUBU EXTRA
W CZYM DO ŚLUBU EXTRA  Foto: TVN

W CZYM DO ŚLUBU EXTRA

Reality show, Polska, rok produkcji: 2019

W odcinku specjalnym „W czym do ślubu?" Izabela Janachowska spełni aż trzy marzenia za jednym zamachem: dwóch przyjaciółek, które niedługo powiedzą tak swoim narzeczonym - Jagody i Marty oraz własne marzenie o ubieraniu panien młodych w kreacje swojego projektu. Zapraszamy na specjalny odcinek programu „W czym do ślubu” do ITVN we wtorek, 28 maja, o godzinie 21:55 (CET – Berlin, Paryż) 21:25 (CST – Chicago), 22:25 (EST – Nowy Jork, Toronto).

W CZYM DO ŚLUBU EXTRAW CZYM DO ŚLUBU EXTRA
Foto: TVN

Niedawno Izabela Janachowska stworzyła wyjątkową kolekcję pięknych sukien ślubnych sygnowanych jej nazwiskiem i z tej właśnie kolekcji Marta i Jagoda – uczestniczki odcinka specjalnego - wybierać będą kreacje dla siebie. Dziewczyny są przyjaciółkami od trzech lat. To wtedy przez swoich narzeczonych, którzy również są przyjaciółmi, poznały się na festiwalu muzyki elektronicznej. Od razu przypadły sobie do gustu. Od tego czasu są nierozłączne. Marta mieszka w Zbąszynku i studiuje architekturę, a Jagoda prowadzi własną firmę produkującą opakowania do kosmetyków. Jagoda mówi o swoim narzeczonym, że jest trochę leniwy, ale lubi to w nim. Mikołaj, narzeczony Marty jest od niej młodszy o 4 miesiące. We czwórkę często się spotykają, lubią razem oglądać mecze. Dziewczyny zgłosiły się do programu w duecie, ponieważ uznały, że są do siebie bardzo podobne i chciałyby przeżyć taką przygodę razem. Są gotowe nawet pójść do ślubu w takich samych sukniach. Jagodzie w wyborze wymarzonej kreacji pomagać będzie też mama Agnieszka i młodsza siostra Zuzanna, a Marcie mama Arleta i świadkowa Daria. Jagodzie podobają się głębokie dekolty i suknie w nieoczywistych kolorach. Marta, chociaż na co dzień nie lubi błyszczeć, na ślubie chętnie pokusiłaby się o nieco błyszczących elementów przykuwających uwagę. Choć na co dzień dziewczyny są bardzo zgodne, w programie postanowiły wybrać dla siebie nawzajem sukienki na przekór – takie, które pozornie nie spełniają wymagań przyjaciółki. Czy dziewczyny pozostaną wierne swoim wyobrażeniom na temat wymarzonej sukni ślubnej? Czy też okaże się, że zaufają wyborom przyjaciółki? A może złoty środek znajdzie Izabela?

TEKST TVN

PROGRAMY KULINARNE Z MAGDĄ GESSLER
Następny artykuł:

PROGRAMY KULINARNE Z MAGDĄ GESSLER

tvnpix