Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

W CZYM DO ŚLUBU

Polecane | Programy |
W CZYM DO ŚLUBU
W CZYM DO SLUBU  Foto: TVN Piotr Mizerski

W CZYM DO ŚLUBU? – NOWE ODCINKI

Już 21 maja wystartuje kolejny sezon „W czym do ślubu?”. W premierowych odcinkach widzowie zobaczą kolejne bohaterki i zupełnie nowe suknie. Komu tym razem Izabela Janachowska znalazła idealną kreację ślubną? Jakim osobom towarzyszącym pomogła wybrać odpowiedni strój? Zapraszamy do ITVN w każdy poniedziałek o godzinie 15.25 (CET – Berlin, Paryż),15.15 (CDT – Chicago) i 16.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Bohaterką pierwszego odcinka kolejnej, uwielbianej przez widzów serii „W czym do ślubu?", jest Magdalena, 27-letnia farmaceutka z Wrześni, twórczyni tiulowych spódniczek, dekoratorka przyjęć i wesel. Dotychczas zajmowała się ślubami innych, teraz czas na jej własny, wyczekiwany od 10 lat. Czy Izabeli uda się sprostać wygórowanym wymaganiom koleżanki „po fachu"?

W CZYM DO SLUBUW CZYM DO SLUBU
Foto: TVN Piotr Mizerski

Magdalena oprócz problemów w wyborze sukni ma też dylemat, kto powinien być jej osobą towarzyszącą w programie: ukochana, samotnie wychowująca ją mama, czy najlepsza przyjaciółka, czyli przyszła teściowa? Chcąc pozbyć się odpowiedzialności za decyzję, zepchnie ją na Izabelę. Jak wybrnie z tego nasza prowadząca? Zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN STYLE

SYN OJCA NARODÓW
Następny artykuł:

SYN OJCA NARODÓW

tvnpix