Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

USTA USTA

Polecane | Seriale | Programy |
USTA USTA
USTA USTA  Foto: TVN

KOLEJNE ODCINKI PIERWSZYCH SEZONÓW SERIALU „USTA USTA” NA ITVN

Dzięki ITVN widzowie mogą powrócić wspomnieniami do kultowego serialu „Usta usta” sprzed 10 lat! Miłosne perypetie trzech nietuzinkowych par, które splotły się w paśmie wzruszających i przezabawnych zdarzeń dostępne są dla widzów zagranicznych już teraz. Najnowsze odcinki widzowie będą mogli zobaczyć od września! Zapraszamy do oglądania kolejnych epizodów pierwszych serii „Usta usta” w każdą sobotę o godzinie 14:25 (CET – Berlin, Paryż), 16:10 (CST – Chicago), 17:10 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

USTA USTAUSTA USTA
Foto: TVN
USTA USTAUSTA USTA
Foto: TVN
USTA USTAUSTA USTA
Foto: TVN

Co następuje po napisie THE END, wieńczącym każdą komedię romantyczną?Dorosłe życie jest bardzo przereklamowane. Bohaterowie "Usta Usta" coś o tym wiedzą. Rozstali się z widzami na plaży czekając na wschód słońca i na to, że wszystko się ułoży, uspokoi, odnajdzie potrzebny balans. Nadchodzącej jesieni czeka ich jednak jeszcze więcej życiowych raf do pokonania. Oczywiście Julia i Adam, Agnieszka i Krzysztof, Iza i Piotrek - będą walczyć z wrednym losem traktując go, jeśli tylko okoliczności pozwolą, z przymrużeniem oka i dystansem. Przed Agnieszką i Krzyśkiem wielkie wyzwanie rodzicielskie - na świecie pojawiają się bliźniaczki, a z nimi stres, zazdrość Stasia, niespodziewane pokusy, przed którymi stanie Krzysztof i kolejne, coraz bardziej dramatyczne, kryzysy rodzinno-małżeńskie… Iza i Piotrek będą musieli nauczyć się żyć ze sobą, bez siebie. Iza szybko odnajdzie się w świeżo odzyskanej wolności. Szuka pracy, poznaje mężczyznę… Piotrek zaś ma się gorzej, będzie potrzebował więcej czasu, żeby stworzyć swój świat na nowo. Julia i Adam natomiast dojrzewają do poważnych decyzji. Chcą mieć dziecko i będą musieli o nie walczyć bardziej, niż mogli się tego spodziewać. To będzie ogromny sprawdzian siły ich uczucia. W kontekście zmian u przyjaciół - będą też sprawdzali swoją cierpliwość. Z Piotrkiem w mieszkaniu trzeba ją mieć anielską… Oprócz głównych, znanych już, bohaterów pojawią się zupełnie nowi, którzy naprawdę sporo namącą… Anna Mucha w roli uwodzicielskiej działaczki społecznej, pięknej i kuszącej Anity, Przemysław Sadowski jako milioner Robert, który pojawi się w życiu jednej z bohaterek, Bartek Topa - nowy, specyficzny, współlokator Piotrka i wielu innych.

 

TEKST TVN

CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ AFRYKĘ
Następny artykuł:

CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ AFRYKĘ

tvnpix