Aktualności

powrót do listy

USTA USTA

Seriale |
USTA USTA
USTA USTA_TVN.jpg 

USTA USTA

„Usta Usta” to komedia obyczajowa o współczesnych smakach miłości. Takim uczuciu, w którym namiętny pocałunek i próbę ratowania związku dzieli tylko jeden mały krok. Dla bohaterów serialu najtrudniejsze jest codzienne życie. Jak będą sobie z nim radzić?W rolach głównych występują m.in. Paweł Wilczak, Magdalena Różczka, Sonia Bohosiewicz, Magdalena Popławska i Marcin Perchuć. Zachęcamy do oglądania kolejnych odcinków w każdą sobotę o godzinie 18.10 (CET – Berlin, Paryż), 18.10 (CDT – Chicago) i 19.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto) od 5 września na antenie ITVN. Zapraszamy!

Głównym bohaterem serialu „Usta Usta” jest trzydziestoletni podrywacz i lekkoduch, który znajduje swoją wymarzoną połówkę. Poprzez tę dwójkę widzowie poznają pozostałe pary: Izę i Piotrka oraz Agnieszkę i Krzysztofa. Każda z nich przechodzi rozmaite fazy związku od pierwszego flirtu, aż po poważne zawirowania małżeńskie. Ich problemy są wyjątkowo aktualne i uniwersalne: dzieci lub niemożność ich posiadania, miłość, zdrada, przyjaźń w męskim i damskim wydaniu. Różnorodność charakterów, sposobów na życie, planów, podejścia do moralności i odmienność podjętych decyzji budzi szczery uśmiech odbiorców zgromadzonych przed telewizorem, skłania również do chwili zastanowienia, ale i bezpretensjonalnie wzrusza.

USTA USTA_TVN_PIOTR LITWIC_2.jpgUSTA USTA_TVN_PIOTR LITWIC_2.jpg

W pierwszym odcinku Adam Dawidzki poznaje Julię Hoffman. Dziewczyna bardzo mu się podoba, ale nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności roztrzepany mężczyzna gubi jej numer telefonu. Z kolei pięknej nieznajomej trudno samej zdecydować się na pierwszy krok. Nie wie, że ten próbuje ją znaleźć. Przyjaciółka namawia ją do wykonania telefonu do nowopoznanego przystojniaka. Ich pierwsza randka ma niestandardowy przebieg, ale oboje są sobą zauroczeni. Julia, po rozstaniu z narzeczonym, ma jednak uraz do stałego związku i trzyma Adama na dystans. Czy mimo to ich uczucie rozkwitnie? Tymczasem Nowakowie właśnie zdecydowali się na dziecko. Starają się o nie już od jakiegoś czasu, ale wciąż bez rezultatu. Iza każe Piotrowi wykonać badania spermy. Natomiast Agnieszka bezskutecznie domaga się od swojego męża Krzysztofa, by zgodził się zatrudnić nianię do opieki nad ich synkiem. Co jeszcze czeka serialowych bohaterów? Zapraszamy do ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

 

PREMIERY FILMOWE W ITVN
Następny artykuł:

PREMIERY FILMOWE W ITVN

tvnpix