Aktualności

powrót do listy

UKRYTA PRAWDA

Polecane | Programy |
UKRYTA PRAWDA
Ukryta prawda  Foto: TVN

EMISJA W ITVN: poniedziałek - piątek, godz. 18:15 (CET – Berlin, Paryż), 18:15 (CST -Chicago), 19:15 (ES

Ukryta prawdaUkryta prawda
Foto: TVN
UKRYTA PRAWDAUKRYTA PRAWDA
Foto: TVN
T – Nowy Jork, Toronto)

 

Niektóre wydarzenia zmieniają ludzi na zawsze, wywracając ich życie do góry nogami. Wiosenny sezon „Ukrytej prawdy” to kolejne ekstremalne emocje i sytuacje, w które zgłębią się bohaterowie serialu. W tej produkcji każdy dzień pisze nowy scenariusz i daje jeszcze bardziej niespodziewane rozstrzygnięcia. Z jakimi dramatami zmierzą się bohaterowie nowej serii?

Bohaterką jednego z odcinków będzie 32-letnia Patrycja. Dziewczyna jest chorobliwie zazdrosna o swojego partnera Kamila. Podejrzewa, że ją zdradza. Zdesperowana wpada na szalony pomysł. Zgłasza się do czarnego maga, który może przeprowadzić rytuał na zawsze „łączący dwie dusze”. Patrycja musi zdobyć kilka składników – między innymi włosy Kamila. Przyjaciółka próbuje przemówić Patrycji do rozumu, ale nie udaje jej się. 32-latka obcina chłopakowi włosy, niestety mężczyzna się budzi i wybucha kolejna awantura. Patrycji udaje się w końcu zdobyć wszystkie materiały i czarny mag przeprowadza rytuał. Gdy dziewczyna wraca do domu, okazuje się, że Kamil się wyprowadza. Ma dość jej chorej zazdrości, nie może dłużej tak żyć. Zrozpaczona Patrycja próbuje odzyskać pieniądze od czarnego maga, ale okazuje się, że mężczyzna zniknął. Kobieta pogrąża się w depresji. Przyjaciółka zmusza ją więc, by poszła na terapię. Któregoś dnia Patrycja wychodzi z budynku i natyka się na Kamila, który całuje się z kobietą, z którą już kiedyś go widziała...

 

W jednym z odcinków poznamy też 53-letnią Martę i jej 54-letniego męża Pawła, prowadzących niewielkie gospodarstwo. Dwa miesiące temu mężczyzna nadwyrężył sobie kręgosłup i nie może pracować. Jest wściekły i sfrustrowany. Cały czas kłóci się z 17-letnią córką, Mileną, która jest influencerką i nagrywa bez przerwy filmiki do Internetu. Paweł uważa, że dziewczyna powinna się uczyć, a nie zajmować głupotami. Rodzina miałaby poważne kłopoty finansowe, gdyby nie wsparcie syna – Karola, który od dwóch lat przebywa w USA. Marta dorabia, robiąc rzeczy na drutach, ale kiepsko jej idzie. Próbuje mediować między mężem a córką, ale jest jej coraz trudniej, szczególnie że Milena nie zamierza słuchać ojca, olewa naukę i zajmuje się już tylko swoimi filmikami. Zaczyna mieć przez to problemy w szkole. W końcu na imprezie rodzinnej wszyscy krytykują i wyśmiewają Milenę. Dziewczyna się wkurza i mówi, że przestanie nagrywać filmiki. Marcie robi się głupio, chce porozmawiać z córką, która właściwie nie wychodzi z pokoju, ale ma większe problemy: przekaz od Karola nie przyszedł i rodzina nie ma pieniędzy na rachunki. Marta jest coraz bardziej spanikowana, bo nie ma z czego zapłacić za rehabilitację Pawła.

autor: TVN
KUBA WOJEWÓDZKI
Następny artykuł:

KUBA WOJEWÓDZKI

tvnpix