Aktualności

powrót do listy

UKRYTA PRAWDA

Polecane | Programy |
UKRYTA PRAWDA
UKRYTA PRAWDA  Foto: TVN

EMISJA W ITVN: poniedziałek - piątek, godz. 18:15 (CEST – Berlin, Paryż), 17:45 (Chicago), 18:45 (EDT – Nowy Jork, Toronto)

UKRYTA PRAWDAUKRYTA PRAWDA
Foto: TVN

W tej produkcji każdy dzień pisze nowy scenariusz i daje jeszcze bardziej niespodziewane rozstrzygnięcia. „Ukryta prawda” to historie o ludziach i chwilach, które na zawsze zmieniły ich los. W każdym odcinku czeka nas pełna napięcia opowieść, raz zabawna, a raz z dramatycznym finałem.

Bohaterką jednego z odcinków będzie 41-letnia Arleta. Kobieta jest załamana, bo jej mąż Patryk stracił do niej pociąg seksualny. Pod wpływem rozmów z koleżanką zaczyna podejrzewać, że mąż może ją zdradzać i postanawia go śledzić. Dociera za nim do mieszkania, do którego wpuszcza go seksowna Azjatka. Zrozpaczona Arleta odjeżdża spod bloku, ale łapie gumę i ląduje na poboczu z niesprawnym samochodem i rozładowanym telefonem. Pomaga jej przystojny Grzesiek, który przy okazji zabiera ją na kawę. Niespodziewanie Arleta orientuje się, że poczuła coś do Grześka i zaczyna się z nim spotykać. Okazuje się, że mężczyzna też jest nieszczęśliwy w swoim małżeństwie. Arleta i Grzesiek postanawiają, że będą spotykać się w tajemnicy przed swoimi małżonkami, dopóki będzie im to dawało szczęście. Kobietę nachodzą jednak wątpliwości i postanawia się wycofać. W tym momencie odkrywa, że śledziła ją nastoletnia córka Natalia, która oskarża ją o to, że niszczy ich rodzinę. Zdenerwowana Arleta mówi córce, że to Patryk pierwszy ją zdradził... Poznamy też historię Jagody i Staszka, którym dwa miesiące wcześniej zaginął 6-letni synek. Policja prowadzi śledztwo, ale nie ma żadnych tropów. Tymczasem do małżonków zgłasza się jasnowidzka Aurelia. Kobieta twierdzi, że miała wizję, w której widziała Adasia. Staszek wyrzuca kobietę, ale ona jest uparta. Odzywa się do Jagody, zna szczegóły, których nie powinna znać. Jagoda upiera się, że muszą skorzystać z pomocy Aurelii. Staszek jest pewny, że kobieta jest kolejną naciągaczką i prosi Michała, detektywa, z którym współpracują, żeby ją sprawdził. Okazuje się, że Aurelia od kilku lat pracuje w Niemczech jako wróżka, dobrze zarabia i nigdy wcześniej nie oferowała swojej pomocy w takich sprawach. Jagoda grozi rozwodem, jeśli Staszek nie zacznie traktować Aurelii poważnie. Któregoś dnia Aurelia mówi, że miała kolejną wizję. Chyba wie, gdzie jest Adaś. Umawia się z Jagodą obrzeżach miasta; na spotkanie przychodzi z Adasiem.

autor: TVN
MÓJ AGENT
Następny artykuł:

MÓJ AGENT

tvnpix