Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

UKRYTA PRAWDA

Polecane | Programy |
UKRYTA PRAWDA
UKRYTA PRAWDA 

EMISJIA: poniedziałek – piątek, godz. 18:15 (CET), 18:10 (CST), 19:10 (EST)

Niektóre wydarzenia zmieniają ludzi na zawsze, wywracając ich życie do góry nogami. Czy bohaterowie jesiennych odcinków „Ukrytej prawdy” poradzą sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami? W jaki sposób, pomimo problemów, zawalczą o szczęśliwe zakończenie?

UKRYTA PRAWDAUKRYTA PRAWDA
Foto: TVN

W jednym z jesiennych odcinków pojawi się gwiazda disco polo – Tomasz „Niecik” Niecikowski. Po koncercie zamelduje się w hotelu, gdzie będzie miał wynajęty przez organizatorów pokój. Na recepcji powita go sympatyczna Nina. Tomasz z pokoju zadzwoni do żony, opowie jej jak było na koncercie, zapewniając, że tęskni. Następnego dnia obudzi się z silnym bólem głowy. Wracając do domu, będzie przekonany, że złe samopoczucie to wynik zmęczenia i przepracowania. Kilka dni później żona urządzi Tomaszowi scenę zazdrości. Chwilę wcześniej dostanie na mail zdjęcia, na których Niecik leży w hotelowym łóżku z roznegliżowaną kobietą…

Do oglądania programu zapraszamy również na Platformę Player.pl

autor: TVN
UWAGA!
Następny artykuł:

UWAGA!

tvnpix