Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

UKRYTA PRAWDA

Polecane | Seriale |
UKRYTA PRAWDA
UKRYTA PRAWDA  Foto: TVN

„Ukryta prawda” to historie o ludziach i chwilach, które na zawsze zmieniły ich los. W tej produkcji życie pisze scenariusze, mające często niespodziewane rozstrzygnięcie. Każdy odcinek to tajemnice, zdrady, skandale.Z jakimi dramatami zmierzą się bohaterowie nowej serii? Zapraszamy do śledzenia nowej serii o godzinie 12.40 (CET - Berlin, Paryż), 13.15 (CST - Chicago), 14.15 (EST - Nowy Jork, Toronto) w ITVN. 

UKRYTA PRAWDAUKRYTA PRAWDA
Foto: TVN

W jednym z odcinków poznamy historię 59-letniej Wandy i jej męża Adama. Małżeństwo po wielu latach spędzonych w USA wraca do Polski, aby uregulować sprawy spadkowe po zmarłej ciotce. Kobieta chce skorzystać z okazji i spotkać się z dawno niewidzianym Pawłem, synem siostry, która razem z mężem zginęła 5 lat temu w wypadku samochodowym.Jechała z nimi też ich 15-letnia córka Klara, która od tej pory jest w stanie wegetatywnym. Dziewczyna przebywa w prywatnym domu opieki opłacanym przez Wandę. Wizyta 59-latki w Polsce na zawsze zmieni jej życie...Wśród bohaterów nowych odcinków znajdzie się również 15-letnia Iza. Pewnego razu spotyka kolegę ze szkoły, Patryka,grzebiącego w jej śmietniku. Chłopak tłumaczy się, że jest kolekcjonerem starych sprzętów, które przerabia, dając im drugie życie. W szkole dziewczyna widzi, jak Patryk dzieli się kanapkami z młodszym bratem, 13-letnim Kacprem.Gdy chłopak zostaje pobity i Iza odprowadza go do domu, dowiaduje się, że ich ojciec nie żyje, a matka pracuje na dwa etaty. Wstrząśnięta nastolatka stara się zorganizować im pomoc w szkole. Którejś nocy Izę budzi telefon od przyjaciela. Chłopak prosi, by jak najszybciej do nich przyjechała i zabrała swojego ojca – lekarza.Na miejscu okazuje się, że Kacper leży nieprzytomny...Zagłębimy się także w losy 38-letniej Doroty, która z dnia na dzień jest coraz bardziej sfrustrowana. Jej mąż Artur,pochłonięty pracą, od kilku miesięcy praktycznie nie zwraca na nią uwagi. Kobieta poznaje przypadkiem 24-letniego Łukasza i szybko nawiązuje z nim romans. Początkowo ma z tego powodu wyrzuty sumienia, ale po pewnym czasie wynajmuje mu swoją kawalerkę, gdzie regularnie się z nim spotyka. Niespodziewanie Artur zdaje sobie sprawę,że zaniedbywał żonę i chce jej to wszystko wynagrodzić. Dorota dochodzi do wniosku, że nadal kocha męża.Decyduje się na zerwanie kontaktu z Łukaszem, który jednak wcale tak łatwo nie odpuszcza. Chłopak zaczyna ją szantażować i domaga się dużych pieniędzy, grożąc, że jeśli kobieta mu nie zapłaci, on pokaże jej córce i mężowi nagrania,które potajemnie zarejestrował. Czy Dorocie uda się zachować romans w tajemnicy?

DZIEŃ DOBRY TVN
Następny artykuł:

DZIEŃ DOBRY TVN

tvnpix