Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

UKRYTA PRAWDA

Polecane | Programy |
UKRYTA PRAWDA
UKRYTA PRAWDA  Foto: TVN

UKRYTA PRAWDA

Serial, Polska, rok produkcji: 2019

„Ukryta prawda” będzie w tym sezonie świętować emisję 1000. odcinka! Produkcja już od siedmiu lat dostarcza widzom tematów pełnych emocji. Wiosną poznamy kontrowersyjne historie, z którymi zmierzą się bohaterowie serialu. Każdy z nich na swój sposób doświadczy zdrady, bólu i przebaczenia. A prawda zawsze wyjdzie na jaw. Zapraszamy do ITVN od poniedziałku do piątku, od 25 lutego, o godzinie 18.15 (CET – Berlin, Paryż), 18.10 (CST – Chicago), 19.10 (EST – Nowy Jork, Toronto).

 

W najnowszym sezonie poznamy 28-letnię Darię, która odziedziczyła po zmarłej ciotce stary dom na wsi. Niedługo później dowiaduje się o klątwie, jaka ciąży na budynku. W mieszkaniu zaczynają dziać się dziwne rzeczy – słychać niepokojące dźwięki, a przedmioty znikają w niewyjaśnionych okolicznościach. Sprawa komplikuje się, gdy jej narzeczony trafia do szpitala z rozbitą głową, nie pamiętając, w jaki sposób do tego doszło. Co tak naprawdę dzieje się w starym domu?

Z kolei Jacek, były dziennikarz, musiał zrezygnować z pracy z powodów zdrowotnych. Od tego czasu rodzina pozostaje na utrzymaniu dobrze zarabiającej Karoliny. Kobieta coraz gorzej traktuje męża, poniżając go i stosując przemoc psychiczną. Jacek szuka pomocy wśród czytelniczek swojego bloga. Jedna z nich próbuje namówić go na odejście od żony. Czy mężczyzna będzie w stanie zaryzykować?

Wśród bohaterów znajdzie się również Karol, którego rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Niedoświadczony 27-latek zostaje zmuszony do przejęcia rodzinnego biznesu. Pomoc oferuje mu jego ojciec chrzestny, jednak następuje bankructwo firmy. Ze względu na ogromny dług istnieje obawa, że Karol będzie musiał sprzedać dom. Na domiar złego, jego dziewczyna Edyta zostawia go bez jakichkolwiek skrupułów. Czy uda mu się jeszcze wyjść na prostą?

TEKST TVN

SZPITAL
Następny artykuł:

SZPITAL

tvnpix