Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

UGOTOWANI

Polecane | Programy |
UGOTOWANI
UGOTOWANI  Foto: TVN

UGOTOWANI 9

Program kulinarno-rozrywkowy, Polska, rok produkcji: 2015

W „Ugotowanych” do wspólnego stołu zasiadają nieznający się ludzie, wykonujący różne zawody i posiadający odmienne pasje. Łączy ich miłość do gotowania i chęć wygranej. W programie zajrzymy do mieszkań, a przede wszystkim kuchni uczestników. Podczas wydawanej przez siebie kolacji, każdy z nich będzie musiał udowodnić, że zna się na kuchni oraz przyjmowaniu gości. Tylko jeden z czwórki bohaterów odejdzie z wygraną w wysokości 5 000 złotych. Pozostali będą musieli obejść się smakiem. Zapraszamy na kolejną serię programu „Ugotowani” do ITVN w każdy poniedziałek, od 24.06 o godzinie o 21:30 (CET – Berlin, Paryż), 21:00 (CST – Chicago), 22:00 (EST – Nowy Jork, Toronto).

UGOTOWANIUGOTOWANI
Foto: TVN
UGOTOWANIUGOTOWANI
Foto: TVN

W tej serii do kulinarnych potyczek staną uczestnicy z Krakowa, Warszawy, Poznania, Trójmiasta, Kielc, czy Suwalszczyzny. Zobaczymy również pary, których – oprócz miłości do siebie nawzajem - łączy też zamiłowanie do gotowania. W drugim, specjalnym odcinku serii do walki staną znani YouTuberzy i blogerzy – Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, Maciej Dąbrowski, prowadzący kanał „Z Dupy”, Paulina Mikuła, znana z YouTube jako „Mówiąc Inaczej” oraz Marek AdBuster Hoffman.  W każdym z odcinków programu po czterech pełnych emocji i kulinarnych doznań spotkaniach dowiemy się kto urzekł swoich konkurentów i zasłużył na nagrodę w postaci 5 tysięcy złotych.

 

TEKST TVN

GWIAZDY PRYWATNIE 4
Następny artykuł:

GWIAZDY PRYWATNIE 4

tvnpix