Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

UGOTOWANI

Polecane | Programy |
UGOTOWANI
UGOTOWANI  Foto: TVN

UGOTOWANI – ODCINEK 4

Warszawa to nie tylko miasto europejskie, ale także coraz bardziej światowe. Obcokrajowcy z najdalszych zakątków świata odkrywają ją dla siebie i znajdują w stolicy naszego kraju swoje miejsce na ziemi. Co sprowadziło czwórkę bohaterów do Polski, dowiecie się, oglądając kolejny odcinek „Ugotowanych” w  niedzielę 22 lipca o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago), 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

W tym odcinku do konkurencji kulinarnej na kuchnie świata stanął Dave Nilaya, Włoch rodem z Wenecji, nieco dziwny, bo nie przepada za winem. W Polsce znalazł się przypadkiem, wsiadł do pierwszego lepszego autobusu i wysiadł w Polsce. Od małego chciał być muzykiem i spełnił swoje marzenie. Jest kompozytorem i wokalistą, uwielbia występy na żywo. Związał się z muzyką na zawsze i porównuje ją do kobiety, której będzie zawsze wierny. Wielki fan filmu „Rocky”, trenuje boks, a jego motto to - póki masz swoje wartości i marzenia, dasz rade.

Migna Buchlet, pochodzi z Wenezueli. Zanim przyjechała do Polski za miłością myślała, że po naszych ulicach chodzą niedźwiedzie polarne i piją alkohol. Nauczycielka języka hiszpańskiego, uwielbia uczyć, w swoją pracę wkłada serce i wspiera uczniów. Jak sama twierdzi, albo się ją kocha albo nienawidzi.

Ryan Socash , Amerykanin z polsko- irlandzko- rumuńskimi korzeniami, Polskę odwiedził pierwszy raz w wieku 18 lat i od razu się zafascynował. Twierdzi, że to była miłość od pierwszego wejrzenia.  Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Zawodowo tworzy telewizje internetowe, skierowane do młodych ludzi. Jako artysta czuje się doceniony, przez ogromny zasięg odbiorców.

Z kolei Olga Yanachkina jest Białorusinką. Do Polski przywiodła ją miłość. Zakochała się w Białorusinie, który wtedy już mieszkał w Polsce, dziś są małżeństwem i mają syna. Zawodowo zajmuje się marketingiem, pracuje w domu, tworzy prezentacje i tłumaczy różnego rodzaju szkolenia. Porównuje siebie do słońca, które może ogrzać swoim ciepłem każdą osobę na świecie i oddać kawałek siebie, nie oczekując niczego w zamian.  Będzie to niezwykły odcinek pokazujący skrzyżowanie kultur i smaków. Wiele inspirujących przepisów, a także ciekawe rozmowy przy stole i spostrzeżenia na temat życia w Polsce, z rywalizacją o główną wygraną w tle.  Zapraszamy!

TEKST TVN

NOWE ZYCIE DAWNEGO RZEMIOSŁA
Następny artykuł:

NOWE ZYCIE DAWNEGO RZEMIOSŁA

tvnpix