Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

UGOTOWANI

Polecane | Programy |
UGOTOWANI
ugotowani_XIII_ep7_aud_ND_cert.mov  Foto: TVN

UGOTOWANI – ODCINEK 8

Po raz trzeci w tym sezonie ekipa programu „Ugotowani” odwiedzi miasto syrenki - Warszawę, gdzie w kulinarne szranki stanie czwórka odważnych bohaterów. Zapraszamy w niedzielę 18 sierpnia o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago), 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Pierwszą uczestniczką programu będzie Paulina Grzegorzewska – event menager na urlopie macierzyńskim. Długie godziny w biurze zamieniła na wychowanie córki.  Jak sama przyznaje nowa szefowa bywa wymagająca, ale ta współpraca daje jej mnóstwo satysfakcji. Paulina to nowoczesna matka, pełna energii i zawsze gotowa na nowe wyzwania. Ma słabość to tatuaży i swojego małego oczka w głowie, córki Helenki.

Do stołu zaprosi również Mikołaj Pytel – pasjonat dwóch kółek, właściciel sieci sklepów rowerowych oraz spełniony tata. Twierdzi, że ludzie dzielą się na osoby, które mają od niego rower lub te, które dopiero będą go mieć. Pasję przekuł na pracę, a ta pochłania większość jego czasu.  Przedsiębiorczy, pewny siebie Mikołaj wolne chwile poświęca rodzinie.

Do kulinarnego pojedynku stanie również Christopher Siemieński – Kanadyjczyk z polskimi korzeniami od 11 lat mieszkający w Polsce. Pracuje w międzynarodowej firmie budowlanej, a po godzinach pisze książki dla najmłodszych, choć jeszcze żadnej nie wydał.  Ojciec trójki dzieci, szczęśliwy mąż uwielbiający spędzać czas ze swoją rodziną. Pogodny i zadowolony z życia facet.

Na koniec zobaczymy popisy Kingi Rylskiej – przebojowej managerki jednej z warszawskich restauracji. W swojej pracy zajmuje się wizerunkiem firmy, wymyślaniem eventów oraz koordynacją teamu. Uwielbia ludzi, choć twierdzi, że czasami bywają trudni.  Najczęściej Kingę można spotkać na dworcu lub w pociągu, jeżdżącą między filiami firmy. Na co dzień zaganiana warszawianka łapie oddech przy kieliszku czerwonego wina, którego jest wielką pasjonatką.

W tym odcinku nie zabraknie nowych smaków, ciekawych atrakcji oraz miłej atmosfery. Dowiecie się także ile można wycisnąć oleju z marchewki i przede wszystkim kto zgarnie 5 tysięcy złotych? Zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN

SIEDEM ŻYĆ
Następny artykuł:

SIEDEM ŻYĆ

tvnpix