Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

TYLKO Z MIŁOŚCI

Polecane | Seriale |
TYLKO Z MIŁOŚCI
TYLKO Z MIŁOŚCI  Foto: RETI

TYLKO Z MIŁOŚCI

Niespełniona miłość i cienie przeszłości, prowadzące do tragedii. Spokojne życie rodziny Ferrante zostaje zakłócone dramatycznymi wydarzeniami. Zapraszamy do ITVN na miniserial obyczajowo-sensacyjny w piątki od 4 stycznia o godzinie 20.00 (CET– Berlin, Paryż), 20.00 (CST – Chicago), 21.00 (EST – Nowy Jork, Toronto)

TYLKO Z MIŁOŚCITYLKO Z MIŁOŚCI
Foto: RETI
TYLKO Z MIŁOŚCITYLKO Z MIŁOŚCI
Foto: RETI
TYLKO Z MIŁOŚCITYLKO Z MIŁOŚCI
Foto: RETI
TYLKO Z MIŁOŚCITYLKO Z MIŁOŚCI
Foto: RETI

Elena i Pietro Ferrante prowadzą ustabilizowane i dostatnie życie. Wychowują dwie dorastające córki, z których jedna odnosi duże sukcesy w zawodach jeździeckich. Wydaje się, że nic nie może zagrozić ich rodzinnemu szczęściu. Okazuje się jednak, że są ludzie, którzy z ich rodziną mają do wyrównania sporo rachunków. Pewnego dnia, podczas odwożenia córki do szkoły, Pietro zauważa śledzący go samochód, który już wcześniej pojawiał się przed ich rezydencją. Tknięty złym przeczuciem, zaczyna uciekać przed tajemniczymi osobnikami. Ci jednak dopadają go i porywają. Chcą zrobić to samo z jego córeczką, Beatrice, tej jednak udaje się uciec. Elena powiadamia policję. Śledztwo prowadzi komisarz Testa, którego łączy z kobietą wspólna przeszłość – kiedyś odnalazł on Elenę, porwaną przez nieznanych sprawców. Połączyło ich gorące uczucie, które zostało przerwane przez jej ślub z Pietro. Policjant rozpoczyna intensywne poszukiwania, pierwszym sukcesem jest odnalezienie Beatrice, której udało się ukryć przed porywaczami. Nadal jednak nie wiadomo, gdzie znajduje się jej ojciec. Rodziną Ferrante interesuje się także tajemnicza i przebiegła Gloria Keller. To w jej domu przetrzymywany jest Pietro – lata temu miała ona z nim romans, po czym mężczyzna zerwał z nią wszelkie kontakty. Teraz kobieta chce zemścić się na swoim dawnym kochanku. Czy jednak jest ona jedyną osobą, która chce zniszczyć szczęście Eleny? I czy za porwaniem jej męża stoi także tajemniczy Sandro, który prowadził z nim nie do końca jasne interesy? Elena rozpoczyna swoje prywatne śledztwo. Szybko orientuje się, że za fasadą szacownego i dostojnego rodu kryje się wiele kłamstw, oszustw i tajemnic.

TEKST TVN

MARTYNA NA KRAŃCU ŚWIATA
Następny artykuł:

MARTYNA NA KRAŃCU ŚWIATA

tvnpix