Aktualności

powrót do listy

TVN wyjeżdża za granicę!

Polecane | Programy |
TVN wyjeżdża za granicę!
JESTEM Z POLSKI  Foto: TVN

JESTEM Z POLSKIJESTEM Z POLSKI
Foto: TVN
DAMY I WIEŚNIACZKIDAMY I WIEŚNIACZKI
Foto: TVN

Ten sezon w TVN zapowiada się bardzo międzynarodowo. Ruszamy z kamerą w świat by sprawdzić jak żyją Polacy za granicą!

 

Naszą zagraniczną podróż zaczniemy już 2 września programem Jestem z Polski.  W nowym, dziesiątym sezonie, zobaczymy jak wygląda codzienne życie Polek mieszkających poza granicami kraju. Bohaterki opowiedzą, co zrobiły, by zmienić swoje życie i osiedlić się w odległych miejscach na ziemi. Poznamy Annę, która od 10 lat mieszka w Zurychu, będziemy również u Juli, fotografki i graficzki komputerowej, która 5 lat temu zamieszkała w Rejkiaviku. Wybierzemy się do domu Izabeli w przepięknym francuskim Kingersheim w Alzacji, natomiast w Szwecji poznamy Paulinę i jej rodzinę, która pokaże swoją codzienność w międzynarodowym Sztokholmie, a w Budapeszcie architektkę Martę.

 

Z kolei razem z Dzień Dobry TVN i Irminą Somers - Polką mieszkającą w Kanadzie wybierzemy się w podróż po Stanach Zjednoczonych, by odwiedzić rodaków i sprawdzić jak ułożyli sobie życie za oceanem.


Równie międzynarodowo będzie w nowym sezonie programu Damy i wieśniaczki. W pierwszym odcinku, którego premiera odbędzie się 9 września, zawitamy do słonecznej Hiszpanii! Poznacie damę Agnieszkę, która w Maladze zajmuje się wynajmowaniem luksusowych samochodów oraz mieszkankę wsi, Anetę, która całe swoje życie poświęciła rodzinie. W kolejnych odcinkach odwiedzimy jeszcze Niemcy i Wielką Brytanię.

Zapraszamy do wspólnego oglądania i podróży.

 

Wszystkie programy można oglądać poprzez Player.pl


Emisja w ITVN:

„Dzień Dobry TVN”
codziennie o godz. 8.00 (CEST - Berlin, Paryż), 8.00 (CDT - Chicago), 9.00 (EDT - Nowy Jork, Toronto);

„Jestem z Polski”
w każdy wtorek o godz. 21:35 (CEST), 21:30 (CDT), 22:30 (EDT).

autor: TVN
UKRYTA PRAWDA
Następny artykuł:

UKRYTA PRAWDA

tvnpix