Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

TU JEST PIĘKNIE

Polecane | Programy |
TU JEST PIĘKNIE
TU JEST PIĘKNIE  Foto: TVN

Program, Polska, rok produkcji: 2020

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”! W programie „Tu jest pięknie” po raz kolejny przemierzymy Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu różnych nietuzinkowych miejsc. Przewodnikiem będzie niezastąpiona Dorota Szelągowska, która odkryje przed widzami różne oblicza piękna. Premiera 5. sezonu popularnego programu „Tu jest pięknie” już w niedzielę, 28 czerwca o 16:25 (CET – Berlin, Paryż), 16:55 (CST – Chicago), 17:55 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

Willa rodem z lat 50. z widokiem na Morze Bałtyckie, nowoczesny zamek na wschodzie kraju, dworek w stylu prowansalskim z elementami art déco znajdujący się w otoczeniu lasów, a może hotel z unikalną, przeszkloną strefą SPA w sąsiedztwie Tatr? To tylko niektóre z miejsc, które pokażemy w nowej serii najpiękniejszego programu TVN Style! Jeżdżąc po Polsce, prowadząca Dorota Szelągowska skupi się nie tylko na wyjątkowym wzornictwie: architekturze, meblach czy dodatkach. Zagłębi się też w historię, spróbuje niecodziennych lokalnych dań, a przede wszystkim pozna rzeszę fantastycznych ludzi, którzy podzielą się z nią swoją miłością do piękna.

Dzień Dobry Wakacje
Następny artykuł:

Dzień Dobry Wakacje

tvnpix