Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

TRZYNASTY APOSTOŁ. WYBRANIEC

Seriale |
TRZYNASTY APOSTOŁ. WYBRANIEC
TRZYNASTY APOSTOL.WYBRANIEC II_ODC2_MEDIASET_1.jpg 

TRZYNASTY APOSTOŁ. WYBRANIEC

Od 16 października na Państwa ekranach zagości uzdolniony ksiądz jezuita i piękna pani psycholog, których połączy chęć poznania paranormalnych wydarzeń i religijnych tajemnic. Na pierwszy odcinek trzymającej w napięciu serii „Trzynasty Apostoł. Wybraniec” zapraszamy w piątek o godzinie 22.40 (CET – Berlin, Paryż), 22.40 (CDT – Chicago) i 23.40 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Gabriel Antinori jest jezuitą i profesorem teologii na uniwersytecie. To człowiek silnie wierzący, ale też wolny od uprzedzeń, który próbuje pogodzić świat duchowości i nauki. Jako dziecko doświadczył cudu, a kilka lat później podjął się współpracy z Kongregacją Prawdy – instytucją religijną próbującą w racjonalny sposób wyjaśnić wydarzenia paranormalne. Podczas kolejnego śledztwa, dotyczącego zjawiska lewitacji dwójki dzieci, ksiądz poznaje psycholog Claudię. Atrakcyjna, inteligentna kobieta jest dużo bardziej niż on sceptyczna i większą wiarę pokłada w możliwości ludzkiego umysłu niż boską interwencję.

trzynasty apostołtrzynasty apostoł
Foto: MEDIASET

Mimo rozbieżnych poglądów zaczynają wspólne śledztwo. Rodzi się między nimi silna więź i fascynacja, oboje jednak zdają sobie sprawę, że jest to uczucie, które pozostanie niespełnione. Gabriel i Claudia razem badać będą kolejne tajemnice, próbując pogodzić dwa światopoglądy: racjonalistyczny punkt widzenia i wiarę w to, co nadprzyrodzone. Zagadki do rozwikłania, jakie pojawią się przed bohaterami to m.in. niepokojące myśli szesnastolatka, którego zmysły zostały opanowane przez nazistowskiego żołnierza, sprawy studenta płaczącego krwią i niepełnosprawnej kobiety, która odzyskuje zdolność chodzenia, a także przeszłość samego Gabriela. Zapraszamy do ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

GWIAZDY O WIOSENNEJ RAMÓWCE TVN STYLE
Następny artykuł:

GWIAZDY O WIOSENNEJ RAMÓWCE TVN STYLE

tvnpix