Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

TRUCKERKI

Polecane | Programy |
TRUCKERKI
TRUCKERKI  Foto: TVN

Na antenę ITVN powraca jeden z ulubionych programów: kobiety w męskim zawodzie kierowcy ciężarówki, czyli „Truckerki”! Zapraszamy na premierę nowego, drugiego sezonu tej serii już w niedzielę, 2 sierpnia o godzinie 21:30 (CET – Berlin, Paryż), 21:50 (CST – Chicago), 22:50 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

ITVN zaprasza na drugi sezon wyjątkowego programu o kobietach za kierownicą osiemnastokołowców. Razem z Hanią – truckerką, którą widzowie znają już z pierwszej serii – pojedziemy na wschód oraz południe Europy. Poznamy także siedem nowych dziewczyn, które codziennie przemierzają setki kilometrów kółkiem wielkich ciężarówek. Niestraszne są im trudne załadunki, awarie i ciągły wyścig z czasem. W premierowych odcinkach truckerki stawią czoło krętym drogom Rumunii, stromym i śliskim zjazdom w Skandynawii, a także korkom oraz remontom na niemieckich autostradach. Dodatkowo będziemy świadkami przeprawy z zimowego Detroit do słonecznego Miami wielkim amerykańskim truckiem.

TEKST TVN

BEZ TABU
Następny artykuł:

BEZ TABU

tvnpix