Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ

Polecane | Programy |
TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ
TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ   Foto: TVN

PREMIERA: 19 kwietnia, poniedziałek, godz. 21:30 (CEST), 21:30 (CDT), 22:30 (EDT)

TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ
Foto: TVN
TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ
Foto: TVN

Dobro wraca. Przekonaliśmy się o tym już niejednokrotnie oglądając program „Totalne remonty Szelągowskiej”. To właśnie bohaterowie, którzy są świadectwem bezinteresownej, ludzkiej życzliwości dodawali nam skrzydeł. Kto tym razem otrzyma wyjątkową niespodziankę od bliskich? Czym zaskoczy widzów Dorota Szelągowska ze swoją niezastąpioną ekipą? Jesteście gotowi na kolejną remontową misję?

Pochodzą z całej Polski, wykonują rozmaite zawody i są w różnym wieku. Łączy ich jedno – pomoc drugiemu człowiekowi. Wspierają rodzinę, znajomych, sąsiadów, lokalną społeczność lub nieznajomych. Są otwarci, życzliwi, a dobro innych jest dla nich na pierwszym miejscu. Absolutnie wyjątkowi, odważni i pełni optymizmu, mimo przeciwności losu. Dzielą się wszystkim, co posiadają, chociaż sami mają czasem niewiele. Tacy są właśnie bohaterowie „Totalnych remontów Szelągowskiej”. Zgłaszani przez bliskich do ostatniego momentu nie wiedzą, że najpopularniejsza projektantka wnętrz zawita właśnie do nich!

Nowy sezon zapowiada się pełen niespodzianek. Na widzów czekają bowiem spektakularne metamorfozy całych mieszkań i domów oraz inspirujące podróże po Polsce. Nie zabraknie wnętrzarskich inspiracji, a przede wszystkim wyjątkowych historii.

ŻYWIOŁY SASZY - OGIEŃ
Następny artykuł:

ŻYWIOŁY SASZY - OGIEŃ

tvnpix